Biografie
Jwan Al Halabi is een 21-jarige voetballer uit Israël die meestal als middenvelder speelt.
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
21Afkomst
IsraëlGeboortedatum
2005-01-01Geboorteland
IsraëlCarrièrestatistieken Jwan Al Halabi
Volledige carrière · 2025 - 2026
Wedstrijden
13
3 in de basis
Minuten gespeeld
348
27 per wedstrijd
Goals
2
0.52 per 90 minuten
Assists
1
0.26 per 90 minuten
Goals + assists
3
116 minuten per keer
FN rating
6.49
gemiddeld
Minuten per doelpunt
174
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
15
wedstrijden
Seizoen 2026
Wedstrijden
1
1 in de basis
Minuten gespeeld
34
34 per wedstrijd
Goals
0
0.00 per 90 minuten
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.16
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
7
wedstrijden
Ligat ha'Al · 2026
Wedstrijden
1
1 in de basis
Minuten gespeeld
34
34 per wedstrijd
Goals
0
0.00 per 90 minuten
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.16
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
7
wedstrijden
Seizoen 2025
Wedstrijden
12
2 in de basis
Minuten gespeeld
314
26 per wedstrijd
Goals
2
0.57 per 90 minuten
Assists
1
0.29 per 90 minuten
Goals + assists
3
105 minuten per keer
FN rating
6.52
gemiddeld
Minuten per doelpunt
157
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
8
wedstrijden
Ligat ha'Al · 2025
Wedstrijden
12
2 in de basis
Minuten gespeeld
314
26 per wedstrijd
Goals
2
0.57 per 90 minuten
Assists
1
0.29 per 90 minuten
Goals + assists
3
105 minuten per keer
FN rating
6.52
gemiddeld
Minuten per doelpunt
157
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
8
wedstrijden
Ligat ha'Al · 2025 - 2026
Wedstrijden
13
3 in de basis
Minuten gespeeld
348
27 per wedstrijd
Goals
2
0.52 per 90 minuten
Assists
1
0.26 per 90 minuten
Goals + assists
3
116 minuten per keer
FN rating
6.49
gemiddeld
Minuten per doelpunt
174
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
15
wedstrijden
Geen gegevens beschikbaar
Volledige carrière · 2025 - 2026
Wedstrijden
13
3 in de basis
Minuten gespeeld
348
27 per wedstrijd
Goals
2
0.52 per 90 minuten
Assists
1
0.26 per 90 minuten
Goals + assists
3
116 minuten per keer
FN rating
6.49
gemiddeld
Minuten per doelpunt
174
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
15
wedstrijden
FN rating in de laatste wedstrijden
Slaagpercentages over de hele carrière
Schoten op doel
62.5%
Doelpunten per schot
25.0%
Dribbels gelukt
40.0%
Duels gewonnen
14.3%
Basisplaatsen
23.1%
Vergelijk Jwan Al Halabi met een andere speler
Hoe doet Jwan Al Halabi het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Jwan Al Halabi vs Ariel Shirdatzki · Jwan Al Halabi vs Yair Mordechai · Jwan Al Halabi vs Christian Jesús Martínez
Stats Jwan Al Halabi
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Beitar Jerusalem - Ironi Kiryat Shmona
|
Ligat ha'Al | 2026-10-31 | 0.0 | 0 | Aanvaller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Ironi Kiryat Shmona - Bnei Sakhnin
|
Ligat ha'Al | 2026-10-24 | 6.2 | 34 | Aanvaller | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Maccabi Netanya - Ironi Kiryat Shmona
|
Ligat ha'Al | 2026-10-17 | 0.0 | 0 | Aanvaller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv
|
Ligat ha'Al | 2026-10-10 | 0.0 | 0 | Aanvaller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Shmona
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2026-09-19 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
|
Ligat ha'Al | 2026-09-14 | 0.0 | 0 | Aanvaller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Hapoel Katamon - Ironi Kiryat Shmona
|
Ligat ha'Al | 2026-09-05 | 0.0 | 0 | Aanvaller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Maccabi Petah Tikva - Ironi Kiryat Shmona
|
Ligat ha'Al | 2026-08-22 | 0.0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Ironi Kiryat Shmona - Ashdod
|
Ligat ha'Al | 2026-05-18 | 6.9 | 74 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 1 | 7 | 1 | 7 | 3 | - | - | 17 | 3 | 1 | - | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona
|
Ligat ha'Al | 2026-05-13 | 8.7 | 68 | Middenvelder | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | 2 | 5 | - | - | - | 3 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2026-04-29 | 6.2 | 15 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 1 | - | - | - | - | - | 4 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2026-04-12 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Maccabi Netanya - Ironi Kiryat Shmona
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2026-02-07 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Tel Aviv
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2026-02-02 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Shmona
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2026-01-24 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2026-01-19 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ashdod - Ironi Kiryat Shmona
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2026-01-11 | 6.2 | 15 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 4 | - | 2 | - | - | - | 5 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ironi Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2026-01-04 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2025-12-13 | 6.3 | 25 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 4 | - | - | - | 3 | - | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2025-12-06 | 6.2 | 13 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 2 | - | 1 | - | - | - | 2 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2025-12-02 | 6.3 | 11 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 3 | - | 3 | - | - | - | 4 | - | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2025-11-02 | 6.2 | 13 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 3 | - | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Maccabi Tel Aviv - Ironi Kiryat Shmona
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2025-10-27 | 6.3 | 26 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 2 | - | 1 | 1 | - | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2025-10-18 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2025-10-04 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ironi Kiryat Shmona - Ashdod
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2025-09-27 | 6.3 | 12 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 2 | - | - | - | - | - | 2 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Beitar Jerusalem - Ironi Kiryat Shmona
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2025-09-20 | 6.3 | 22 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 2 | - | 2 | - | - | - | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hapoel Tel Aviv - Ironi Kiryat Shmona
(wissel) |
Ligat ha'Al | 2025-08-23 | 6.3 | 20 | Middenvelder | - | - | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
Min
Minuten gespeeld
Pos
Positie
G
Goals
A
Assists
Sch
Schoten
SchD
Schoten op doel
Pas
Passes
SlPas
Sleutelpasses
Pas+
Aangekomen passes
Tkl
Tackles
Blk
Geblokte schoten
Int
Intercepties
Du
Duels
Du+
Duels gewonnen
Dri
Dribbels
Dri+
Dribbels gelukt
Fout
Fouten begaan
Fout+
Fouten uitgelokt
Gele kaarten
Rode kaarten
BS
Buitenspel
Red
Reddingen
DT
Tegendoelpunten
PenG
Penalty gescoord
PenM
Penalty gemist
PenR
Penalty gestopt
wissel
Wisselspeler
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Ligat ha'Al
|
1 | 1 | 34 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.16 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Ligat ha'Al
|
12 | 2 | 314 | 2 | 1 | 3 | 157 | 0 | 0 | 6.52 |
| Volledige carrière | 13 | 3 | 348 | 2 | 1 | 3 | 174 | 0 | 0 | 6.49 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 13 | - | - |
| Minuten gespeeld | 34 | 34.0 | - | 348 | 26.8 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.15 | 0.52 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.08 | 0.26 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 3 | 0.23 | 0.78 |
| Schoten | 1 | 1.00 | 2.65 | 8 | 0.62 | 2.07 |
| Schoten op doel | 0 | 0.00 | 0.00 | 5 | 0.38 | 1.29 |
| Dribbels | 0 | 0.00 | 0.00 | 5 | 0.38 | 1.29 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.15 | 0.52 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.15 | 0.52 |
| Passing | ||||||
| Passes | 2 | 2.00 | 5.29 | 38 | 2.92 | 9.83 |
| Sleutelpasses | 0 | 0.00 | 0.00 | 3 | 0.23 | 0.78 |
| Aangekomen passes | 0 | 0.00 | 0.00 | 25 | 1.92 | 6.47 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 0 | 0.00 | 0.00 | 4 | 0.31 | 1.03 |
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.08 | 0.26 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 6 | 6.00 | 15.88 | 56 | 4.31 | 14.48 |
| Duels gewonnen | 0 | 0.00 | 0.00 | 8 | 0.62 | 2.07 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 6 | 0.46 | 1.55 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 5 | 5.00 | 13.24 | 16 | 1.23 | 4.14 |
| Fouten uitgelokt | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Jwan Al Halabi in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Jwan Al Halabi in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
