Arli Përgjoni
Sheriff Tiraspol
Vorige club
Besëlidhja Lezhë tot 2024-08-15
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
24Afkomst
AlbaniëGeboortedatum
2002-09-14Geboorteplaats
RrëshenGeboorteland
AlbaniëCarrièrestatistieken Arli Përgjoni
Vergelijk Arli Përgjoni met een andere speler
Hoe doet Arli Përgjoni het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Arli Përgjoni
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
FC ST. Gallen - Sheriff Tiraspol
|
UEFA Europa Conference League | 2026-08-13 | 6.3 | 73 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 23 | 1 | 17 | 1 | - | - | 6 | 2 | - | - | 4 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sheriff Tiraspol - FC ST. Gallen
|
UEFA Europa Conference League | 2026-08-06 | 6.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 2 | 1 | 16 | - | 11 | 3 | - | 3 | 12 | 6 | 2 | - | 4 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
UEFA Europa Conference League
|
2 | 2 | 163 | - | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 6.30 |
| Volledige carrière | 2 | 2 | 163 | - | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 6.30 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - |
| Minuten gespeeld | 163 | 81.5 | - |
| Aanvallend | |||
| Assists | 1 | 0.50 | 0.55 |
| Goals + assists | 1 | 0.50 | 0.55 |
| Schoten | 2 | 1.00 | 1.10 |
| Schoten op doel | 1 | 0.50 | 0.55 |
| Dribbels | 2 | 1.00 | 1.10 |
| Passing | |||
| Passes | 39 | 19.50 | 21.53 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.50 | 0.55 |
| Aangekomen passes | 28 | 14.00 | 15.46 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 4 | 2.00 | 2.21 |
| Intercepties | 3 | 1.50 | 1.66 |
| Duels | 18 | 9.00 | 9.94 |
| Duels gewonnen | 8 | 4.00 | 4.42 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 8 | 4.00 | 4.42 |
| Fouten uitgelokt | 1 | 0.50 | 0.55 |
| Gele kaarten | 1 | 0.50 | 0.55 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Transfers Arli Përgjoni
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Besëlidhja Lezhë
|
Bylis
|
Gratis | € 0 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Arli Përgjoni in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Arli Përgjoni in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Arli Përgjoni in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Arli Përgjoni een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Arli Përgjoni een assist heeft gegeven in de match.