Fortuna Liga Slowakije
Klassement 2026 / 2027
Super Liga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dunajska Streda
|
32 | 12 | 10 | 0 | 2 | 37 | 7 | +30 | 3.7 | Ammar Ramadan 2 | Leandro Filipe de Almeida Dornelles 2 | 2,69 | 38% | 62% |
| 2 |
Slovan Bratislava
|
27 | 13 | 8 | 2 | 3 | 30 | 13 | +17 | 3.3 | Tigran Barseghyan 2 | Dominik Takáč 0 | 2,08 | 54% | 77% |
| 3 |
Žilina
|
25 | 13 | 7 | 2 | 4 | 33 | 25 | +8 | 4.5 | Michal Faško 2 | Dávid Šipoš 1 | 1,92 | 92% | 92% |
| 4 |
Spartak Trnava
|
22 | 13 | 6 | 3 | 4 | 26 | 17 | +9 | 3.3 | Timotej Kudlicka 2 | Martin Vantruba 0 | 1,69 | 69% | 69% |
| 5 |
FK Košice
|
18 | 13 | 4 | 3 | 6 | 30 | 23 | +7 | 4.1 | Aleksa Maraš 3 | Matúš Kira 1 | 1,38 | 69% | 69% |
| 6 |
Podbrezová
|
17 | 13 | 5 | 6 | 2 | 19 | 23 | -4 | 3.2 | Balša Mrvaljević 3 | Lukáš Domaniský 0 | 1,31 | 62% | 69% |
| 7 |
Dukla Banská Bystrica
|
14 | 12 | 4 | 6 | 2 | 13 | 23 | -10 | 3 | Adam Hanes 2 | Lukáš Hroššo 1 | 1,08 | 31% | 54% |
| 8 |
Zemplín Michalovce
|
14 | 13 | 4 | 7 | 2 | 12 | 23 | -11 | 2.7 | José Ángel López López 1 | Adam Jakubech 0 | 1,08 | 46% | 46% |
| 9 |
Ružomberok
|
12 | 13 | 3 | 7 | 3 | 12 | 25 | -13 | 2.8 | Martin Boďa 1 | Ivan Krajčírik 0 | 0,92 | 46% | 54% |
| 10 |
Komárno
|
10 | 13 | 1 | 5 | 7 | 11 | 17 | -6 | 2.2 | Ján Bernát 1 | Branislav Pindroch 1 | 0,77 | 69% | 46% |
| 11 |
Skalica
|
10 | 13 | 2 | 7 | 4 | 13 | 24 | -11 | 2.8 | Oliver Podhorin 1 | Martin Junas 1 | 0,77 | 62% | 38% |
| 12 |
AS Trencin
|
9 | 13 | 2 | 8 | 3 | 12 | 28 | -16 | 3.1 | Markus Poom 1 | Andrija Katić 1 | 0,69 | 54% | 62% |
Fortuna Liga Slowakije Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Dunajska Streda aan de top en AS Trencin aan de onderkant is 23 punten.
- • Verschil tussen Dunajska Streda op de 1e en Slovan Bratislava op de 2e plaats is 5 punten.
Fortuna Liga Slowakije Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Dunajska Streda (4/5 overwinningen, 80%)
- • Beste uitrecord: Dunajska Streda (6/7 overwinningen, 86%)
- • Grootste thuisvoordeel: Ružomberok (+0.8 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Podbrezová (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 49% gescoord thuis, 51% uit (122 thuis, 126 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Fortuna Liga Slowakije op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Fortuna Liga Slowakije 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 78 gespeelde wedstrijden in Fortuna Liga Slowakije 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,21
250 doelpunten
Beide ploegen scoren
58%
45 van de 78
Over 2.5 doelpunten
62%
48 van de 78
Wedstrijden met een clean sheet
42%
33 van de 78
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 26 (33%) |
| Gelijkspel | 21 (27%) |
| Uitploeg wint | 31 (40%) |
| Doelpunten thuisploegen | 122 (1,56 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 128 (1,64 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 76 | 97% | 3% |
| Over 1.5 | 67 | 86% | 14% |
| Over 2.5 | 48 | 62% | 38% |
| Over 3.5 | 30 | 38% | 62% |
| Over 4.5 | 17 | 22% | 78% |
| Over 5.5 | 7 | 9% | 91% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 113 (45%) |
| Doelpunten tweede helft | 137 (55%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 15 (19%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26 (33%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5 (6%) |
| Minuten per doelpunt | 28,1 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 10 | 12.8% |
| 2 - 0 | 6 | 7.7% |
| 2 - 2 | 6 | 7.7% |
| 1 - 2 | 6 | 7.7% |
| 0 - 1 | 6 | 7.7% |
| 2 - 1 | 5 | 6.4% |
| 3 - 0 | 4 | 5.1% |
| 5 - 0 | 3 | 3.8% |
| 1 - 0 | 3 | 3.8% |
| 1 - 3 | 3 | 3.8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (78 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 19 | 24.4% |
| 3 | 18 | 23.1% |
| 4 | 13 | 16.7% |
| 5 | 10 | 12.8% |
| 1 | 9 | 11.5% |
| 6 | 3 | 3.8% |
| 7 | 3 | 3.8% |
| 0 | 2 | 2.6% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,56 |
| Thuisploeg | 5,00 |
| Uitploeg | 4,56 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 89% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 67% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 50% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 44% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 39% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 39% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 11% |
Gebaseerd op 18 van de 78 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,54 |
| Gele kaarten | 334 |
| Rode kaarten | 20 |
| Over 2.5 kaarten | 74% |
| Over 3.5 kaarten | 60% |
| Over 4.5 kaarten | 46% |
| Over 5.5 kaarten | 38% |
| Over 6.5 kaarten | 22% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 28,22 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,89 |
| Balbezit thuisploeg | 48% |
| Balbezit uitploeg | 52% |
| Fouten per wedstrijd | 24,72 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,78 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 2,09 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,67 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
7%
12%
8%
12%
10%
10%
12%
10%
18%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Dunajska Streda
|
39 |
Žilina
|
33 |
Slovan Bratislava
|
30 |
FK Košice
|
30 |
Spartak Trnava
|
26 |
Podbrezová
|
19 |
Skalica
|
13 |
Dukla Banská Bystrica
|
13 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
AS Trencin
|
28 |
Žilina
|
25 |
Ružomberok
|
25 |
Dukla Banská Bystrica
|
25 |
Skalica
|
24 |
Zemplín Michalovce
|
23 |
Podbrezová
|
23 |
FK Košice
|
23 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Dunajska Streda
|
8 |
Slovan Bratislava
|
5 |
Spartak Trnava
|
3 |
Ružomberok
|
3 |
FK Košice
|
3 |
Dukla Banská Bystrica
|
3 |
AS Trencin
|
2 |
Zemplín Michalovce
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Dunajska Streda
|
2,69 |
Slovan Bratislava
|
2,08 |
Žilina
|
1,92 |
Spartak Trnava
|
1,69 |
FK Košice
|
1,38 |
Podbrezová
|
1,31 |
Zemplín Michalovce
|
1,08 |
Dukla Banská Bystrica
|
1,08 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Žilina
|
92% |
Spartak Trnava
|
69% |
Komárno
|
69% |
FK Košice
|
69% |
Podbrezová
|
62% |
Skalica
|
62% |
Slovan Bratislava
|
54% |
AS Trencin
|
54% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Žilina
|
92% |
Slovan Bratislava
|
77% |
Spartak Trnava
|
69% |
Podbrezová
|
69% |
FK Košice
|
69% |
AS Trencin
|
62% |
Dunajska Streda
|
62% |
Ružomberok
|
54% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Podbrezová
|
3,46 |
Spartak Trnava
|
2,92 |
Skalica
|
2,92 |
Ružomberok
|
2,62 |
Komárno
|
2,54 |
Zemplín Michalovce
|
2,31 |
Dukla Banská Bystrica
|
2,31 |
Dunajska Streda
|
1,85 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Podbrezová
|
6,00 |
Komárno
|
6,00 |
Dunajska Streda
|
5,67 |
Skalica
|
5,67 |
Žilina
|
4,67 |
FK Košice
|
4,67 |
Slovan Bratislava
|
4,33 |
Ružomberok
|
4,33 |
Spelers in cijfers Fortuna Liga Slowakije 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksa Maraš FK Košice | 3 |
| 1 | Balša Mrvaljević Podbrezová | 3 |
| 3 | Adam Hanes Dukla Banská Bystrica | 2 |
| 3 | Ammar Ramadan Dunajska Streda | 2 |
| 3 | Kenan Bajrič Slovan Bratislava | 2 |
| 3 | Martin Chrien Podbrezová | 2 |
| 3 | Michal Faško Žilina | 2 |
| 3 | Tigran Barseghyan Slovan Bratislava | 2 |
| 3 | Timotej Hranica Žilina | 2 |
| 3 | Timotej Kudlicka Spartak Trnava | 2 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Artur Gajdoš Slovan Bratislava | 2 |
| 1 | Filip Lichý FK Košice | 2 |
| 1 | Marin Laušić Spartak Trnava | 2 |
| 1 | Matej Trusa Dunajska Streda | 2 |
| 1 | Miroslav Sovič FK Košice | 2 |
| 1 | Peter Kováčik Podbrezová | 2 |
| 7 | Adam Morong Skalica | 1 |
| 7 | Andrii Gavrylenko Komárno | 1 |
| 7 | César Rodolfo Blackman Camarena Slovan Bratislava | 1 |
| 7 | Daniel Magda FK Košice | 1 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksa Maraš FK Košice | 3 |
| 1 | Balša Mrvaljević Podbrezová | 3 |
| 1 | Filip Lichý FK Košice | 3 |
| 1 | Matej Trusa Dunajska Streda | 3 |
| 1 | Michal Faško Žilina | 3 |
| 6 | Adam Hanes Dukla Banská Bystrica | 2 |
| 6 | Ammar Ramadan Dunajska Streda | 2 |
| 6 | Artur Gajdoš Slovan Bratislava | 2 |
| 6 | Kenan Bajrič Slovan Bratislava | 2 |
| 6 | Klemen Nemanič Dunajska Streda | 2 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksa Maraš FK Košice | 3 |
| 1 | Balša Mrvaljević Podbrezová | 3 |
| 3 | Adam Hanes Dukla Banská Bystrica | 2 |
| 3 | Ammar Ramadan Dunajska Streda | 2 |
| 3 | Kenan Bajrič Slovan Bratislava | 2 |
| 3 | Martin Chrien Podbrezová | 2 |
| 3 | Timotej Hranica Žilina | 2 |
| 3 | Timotej Kudlicka Spartak Trnava | 2 |
| 9 | Alasana Yirajang Slovan Bratislava | 1 |
| 9 | Aleksandre Narimanidze Žilina | 1 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Selecký Ružomberok | 1 |
| 1 | Martin Boďa Ružomberok | 1 |
| 1 | Michal Faško Žilina | 1 |
| 1 | Oliver Podhorin Skalica | 1 |
| 1 | Roman Čerepkai Slovan Bratislava | 1 |
| 1 | Tigran Barseghyan Slovan Bratislava | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marko Roginić Žilina | 1 |
| 1 | Martin Boďa Ružomberok | 1 |
| 1 | Vojtěch Hranoš Ružomberok | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ammar Ramadan Dunajska Streda | 10 |
| 2 | Aleksa Maraš FK Košice | 9 |
| 2 | Matej Trusa Dunajska Streda | 9 |
| 4 | Erik Daniel Skalica | 8 |
| 5 | Filip Lichý FK Košice | 7 |
| 6 | Balša Mrvaljević Podbrezová | 6 |
| 6 | Kristóf Domonkos Komárno | 6 |
| 6 | Tigran Barseghyan Slovan Bratislava | 6 |
| 9 | Andraž Šporar Slovan Bratislava | 5 |
| 9 | Andy Masaryk Komárno | 5 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksa Maraš FK Košice | 6 |
| 1 | Ammar Ramadan Dunajska Streda | 6 |
| 1 | Matej Trusa Dunajska Streda | 6 |
| 4 | Timotej Kudlicka Spartak Trnava | 5 |
| 5 | Balša Mrvaljević Podbrezová | 4 |
| 5 | Martin Chrien Podbrezová | 4 |
| 5 | Michal Faško Žilina | 4 |
| 5 | Ondřej Deml Podbrezová | 4 |
| 5 | Samsindin Ouro Dunajska Streda | 4 |
| 5 | Suleiman Camara Sanneh Slovan Bratislava | 4 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ondřej Deml Podbrezová | 100,0% |
| 1 | Samsindin Ouro Dunajska Streda | 100,0% |
| 1 | Timotej Kudlicka Spartak Trnava | 100,0% |
| 4 | Martin Chrien Podbrezová | 80,0% |
| 4 | Michal Faško Žilina | 80,0% |
| 6 | Alexander Selecký Ružomberok | 75,0% |
| 6 | Luka Silagadze Podbrezová | 75,0% |
| 6 | Milan Šimon Rehuš FK Košice | 75,0% |
| 6 | Vincent Chyla Podbrezová | 75,0% |
| 10 | Aleksa Maraš FK Košice | 66,7% |
Vanaf 108 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Balša Mrvaljević Podbrezová | 50,0% |
| 2 | Martin Chrien Podbrezová | 40,0% |
| 2 | Michal Faško Žilina | 40,0% |
| 2 | Timotej Hranica Žilina | 40,0% |
| 2 | Timotej Kudlicka Spartak Trnava | 40,0% |
| 6 | Aleksa Maraš FK Košice | 33,3% |
| 6 | Dominik Kostka Ružomberok | 33,3% |
| 6 | Klemen Nemanič Dunajska Streda | 33,3% |
| 6 | Markus Poom AS Trencin | 33,3% |
| 6 | Martin Gjorgievski Dukla Banská Bystrica | 33,3% |
Vanaf 108 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fabian Bzdyl Žilina | 8 |
| 1 | Giorgi Gagua Dunajska Streda | 8 |
| 1 | Simon Smehyl Komárno | 8 |
| 4 | Alexander Selecký Ružomberok | 7 |
| 4 | Ammar Ramadan Dunajska Streda | 7 |
| 4 | Michal Faško Žilina | 7 |
| 7 | Artur Gajdoš Slovan Bratislava | 6 |
| 7 | Filip Lichý FK Košice | 6 |
| 7 | Juan Miguel Carrión Gallardo Spartak Trnava | 6 |
| 7 | Luka Silagadze Podbrezová | 6 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kenan Bajrič Slovan Bratislava | 281 |
| 2 | Svetozar Marković Slovan Bratislava | 254 |
| 3 | Klemen Nemanič Dunajska Streda | 234 |
| 4 | Richard Križan AS Trencin | 165 |
| 5 | Peter Pokorný Slovan Bratislava | 162 |
| 6 | Jakub Luka Podbrezová | 157 |
| 7 | Marin Laušić Spartak Trnava | 150 |
| 7 | Samuel Kozlovský Slovan Bratislava | 150 |
| 9 | Fabian Bzdyl Žilina | 147 |
| 10 | Filip Blažek Dunajska Streda | 146 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filip Blažek Dunajska Streda | 94,8% |
| 2 | Richard Križan AS Trencin | 94,3% |
| 3 | Svetozar Marković Slovan Bratislava | 94,1% |
| 4 | Fabian Bzdyl Žilina | 93,6% |
| 5 | Marek Ujlaky Spartak Trnava | 93,6% |
| 6 | Artur Gajdoš Slovan Bratislava | 92,2% |
| 7 | Klemen Nemanič Dunajska Streda | 92,1% |
| 8 | Peter Pokorný Slovan Bratislava | 92,0% |
| 9 | Žan Trontelj Dunajska Streda | 91,9% |
| 10 | Kenan Bajrič Slovan Bratislava | 91,8% |
Vanaf 108 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dávid Gallovič FK Košice | 11 |
| 1 | Matej Madleňák FK Košice | 11 |
| 3 | Oliver Luteran Ružomberok | 10 |
| 3 | Samuel Suľa Skalica | 10 |
| 5 | Miroslav Sovič FK Košice | 9 |
| 5 | Nicolas Šikula Dukla Banská Bystrica | 9 |
| 7 | Hugo Pávek AS Trencin | 8 |
| 7 | Kristóf Domonkos Komárno | 8 |
| 7 | René Paraj Podbrezová | 8 |
| 7 | Richard Križan AS Trencin | 8 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Lemishko Zemplín Michalovce | 7 |
| 1 | Sebastián Kóša FK Košice | 7 |
| 3 | Martin Černek Skalica | 6 |
| 3 | Matej Madleňák FK Košice | 6 |
| 3 | Mikuláš Bakaľa Dukla Banská Bystrica | 6 |
| 3 | Nicolas Šikula Dukla Banská Bystrica | 6 |
| 7 | Daniel Köstl Ružomberok | 5 |
| 7 | Daniel Magda FK Košice | 5 |
| 7 | Filip Blažek Dunajska Streda | 5 |
| 7 | Filip Lichý FK Košice | 5 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jakub Luka Podbrezová | 7 |
| 2 | Lubomír Willwéber Dukla Banská Bystrica | 6 |
| 3 | Klemen Nemanič Dunajska Streda | 4 |
| 3 | Peter Abraham Guinari Skalica | 4 |
| 3 | Rene Rantuša Lampreht Podbrezová | 4 |
| 6 | Dominik Kružliak FK Košice | 3 |
| 6 | Marek Ujlaky Spartak Trnava | 3 |
| 6 | Marko Roginić Žilina | 3 |
| 6 | Mikuláš Bakaľa Dukla Banská Bystrica | 3 |
| 6 | Patrick Karhan Skalica | 3 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matej Madleňák FK Košice | 30 |
| 2 | Dávid Gallovič FK Košice | 21 |
| 3 | Dominik Kostka Ružomberok | 20 |
| 4 | Adam Morong Skalica | 19 |
| 4 | Richard Križan AS Trencin | 19 |
| 6 | Kristóf Domonkos Komárno | 18 |
| 7 | Eynel Rocha AS Trencin | 17 |
| 7 | Luka Khorkheli Spartak Trnava | 17 |
| 7 | Marko Roginić Žilina | 17 |
| 7 | Oliver Luteran Ružomberok | 17 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lukáš Skovajsa AS Trencin | 84,6% |
| 2 | Patrick Nwadike Spartak Trnava | 76,9% |
| 3 | Giorgi Moistsrapishvili Spartak Trnava | 73,3% |
| 4 | Daniel Magda FK Košice | 72,2% |
| 4 | Tommy Pilling Zemplín Michalovce | 72,2% |
| 6 | Dominik Kružliak FK Košice | 71,4% |
| 6 | Hugo Pávek AS Trencin | 71,4% |
| 8 | Tadeáš Hájovský AS Trencin | 70,6% |
| 9 | Richard Križan AS Trencin | 70,4% |
| 10 | Samuel Kozlovský Slovan Bratislava | 68,2% |
Vanaf 108 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oliver Luteran Ružomberok | 10 |
| 2 | Ben Cottrell Zemplín Michalovce | 5 |
| 2 | Dominik Kostka Ružomberok | 5 |
| 2 | Enzo Mauro Arevalo Acosta Dukla Banská Bystrica | 5 |
| 2 | Eynel Rocha AS Trencin | 5 |
| 2 | Vojtěch Hranoš Ružomberok | 5 |
| 7 | Ammar Ramadan Dunajska Streda | 4 |
| 7 | Dávid Gallovič FK Košice | 4 |
| 7 | Dávid Richtárech Dukla Banská Bystrica | 4 |
| 7 | Kristián Vallo Dukla Banská Bystrica | 4 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eynel Rocha AS Trencin | 9 |
| 2 | Ammar Ramadan Dunajska Streda | 6 |
| 3 | Juan Miguel Carrión Gallardo Spartak Trnava | 5 |
| 3 | Sanusi Ridwan AS Trencin | 5 |
| 5 | Aleksa Maraš FK Košice | 4 |
| 5 | Dominik Kostka Ružomberok | 4 |
| 5 | Erik Daniel Skalica | 4 |
| 5 | Krisztián Bari Žilina | 4 |
| 5 | Luka Silagadze Podbrezová | 4 |
| 5 | Marin Laušić Spartak Trnava | 4 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Samsindin Ouro Dunajska Streda | 80,0% |
| 2 | Ammar Ramadan Dunajska Streda | 75,0% |
| 3 | Eynel Rocha AS Trencin | 69,2% |
| 4 | Timotej Hranica Žilina | 66,7% |
| 5 | Juan Miguel Carrión Gallardo Spartak Trnava | 62,5% |
| 5 | Sanusi Ridwan AS Trencin | 62,5% |
| 7 | Samuel Kozlovský Slovan Bratislava | 60,0% |
| 8 | Dominik Kostka Ružomberok | 57,1% |
| 9 | Adam Krčík Komárno | 50,0% |
| 9 | Alen Mustafić Slovan Bratislava | 50,0% |
Vanaf 108 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leandro Filipe de Almeida Dornelles Dunajska Streda | 2 |
| 2 | Aleksandar Popović Slovan Bratislava | 1 |
| 2 | Andrija Katić AS Trencin | 1 |
| 2 | Branislav Pindroch Komárno | 1 |
| 2 | Dávid Šipoš Žilina | 1 |
| 2 | Lukáš Hroššo Dukla Banská Bystrica | 1 |
| 2 | Martin Junas Skalica | 1 |
| 2 | Martin Trnovský Podbrezová | 1 |
| 2 | Matúš Kira FK Košice | 1 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Jakubech Zemplín Michalovce | 26 |
| 2 | Lukáš Hroššo Dukla Banská Bystrica | 15 |
| 3 | Dávid Šipoš Žilina | 11 |
| 4 | Ivan Krajčírik Ružomberok | 10 |
| 5 | Leandro Filipe de Almeida Dornelles Dunajska Streda | 9 |
| 6 | Martin Junas Skalica | 8 |
| 6 | Martin Vantruba Spartak Trnava | 8 |
| 8 | Matúš Kira FK Košice | 7 |
| 9 | Branislav Pindroch Komárno | 6 |
| 10 | Erik Riška Skalica | 5 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leandro Filipe de Almeida Dornelles Dunajska Streda | 90,0% |
| 2 | Lukáš Hroššo Dukla Banská Bystrica | 88,2% |
| 3 | Matúš Kira FK Košice | 87,5% |
| 4 | Martin Junas Skalica | 80,0% |
| 5 | Adam Jakubech Zemplín Michalovce | 74,3% |
| 6 | Martin Vantruba Spartak Trnava | 72,7% |
| 7 | Dávid Šipoš Žilina | 64,7% |
| 8 | Ivan Krajčírik Ružomberok | 55,6% |
Vanaf 108 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leandro Filipe de Almeida Dornelles Dunajska Streda | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abbati Abdullahi Skalica | 2 |
| 1 | Andy Masaryk Komárno | 2 |
| 1 | Dávid Richtárech Dukla Banská Bystrica | 2 |
| 1 | Erik Daniel Skalica | 2 |
| 1 | Jan Hladík Ružomberok | 2 |
| 1 | Luka Lemishko Zemplín Michalovce | 2 |
| 1 | Marin Laušić Spartak Trnava | 2 |
| 1 | Martin Černek Skalica | 2 |
| 1 | Patrick Nwadike Spartak Trnava | 2 |
| 10 | Adam Morong Skalica | 1 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandar Kahvić FK Košice | 1 |
| 1 | Aleksandre Narimanidze Žilina | 1 |
| 1 | Ben Cottrell Zemplín Michalovce | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abbati Abdullahi Skalica | 2 |
| 1 | Andy Masaryk Komárno | 2 |
| 1 | Dávid Richtárech Dukla Banská Bystrica | 2 |
| 1 | Erik Daniel Skalica | 2 |
| 1 | Jan Hladík Ružomberok | 2 |
| 1 | Luka Lemishko Zemplín Michalovce | 2 |
| 1 | Marin Laušić Spartak Trnava | 2 |
| 1 | Martin Černek Skalica | 2 |
| 1 | Patrick Nwadike Spartak Trnava | 2 |
| 10 | Adam Morong Skalica | 1 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dominik Žák Komárno | 7 |
| 1 | Pablo González Juárez AS Trencin | 7 |
| 3 | Adam Morong Skalica | 6 |
| 3 | Ben Cottrell Zemplín Michalovce | 6 |
| 3 | Daniel Köstl Ružomberok | 6 |
| 3 | Dávid Gallovič FK Košice | 6 |
| 3 | Erik Daniel Skalica | 6 |
| 3 | Jakub Považanec Dukla Banská Bystrica | 6 |
| 3 | Maksym Khiminets Podbrezová | 6 |
| 3 | Martin Černek Skalica | 6 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marko Roginić Žilina | 9 |
| 2 | Dávid Gallovič FK Košice | 7 |
| 2 | Kristóf Domonkos Komárno | 7 |
| 2 | Martin Gjorgievski Dukla Banská Bystrica | 7 |
| 2 | Philip Azango Elayo Spartak Trnava | 7 |
| 2 | Tadeáš Hájovský AS Trencin | 7 |
| 7 | Andrei Gabriele Florea Žilina | 6 |
| 7 | Dominik Žák Komárno | 6 |
| 7 | Erik Daniel Skalica | 6 |
| 7 | Marin Laušić Spartak Trnava | 6 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Michal Ďuriš Dukla Banská Bystrica | 4 |
| 2 | Jakub Sylvestr Komárno | 3 |
| 2 | Milan Šimon Rehuš FK Košice | 3 |
| 4 | Christian Emmanuel Nguidjol Bayemi Komárno | 2 |
| 4 | Filip Trello Spartak Trnava | 2 |
| 4 | Peter Kováčik Podbrezová | 2 |
| 7 | Alasana Yirajang Slovan Bratislava | 1 |
| 7 | Andy Masaryk Komárno | 1 |
| 7 | Balša Mrvaljević Podbrezová | 1 |
| 7 | Dominik Kostka Ružomberok | 1 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Jakubech Zemplín Michalovce | 270 |
| 1 | Adam Krčík Komárno | 270 |
| 1 | Adam Morong Skalica | 270 |
| 1 | Alexander Selecký Ružomberok | 270 |
| 1 | Andrija Katić AS Trencin | 270 |
| 1 | Daniel Köstl Ružomberok | 270 |
| 1 | Dominik Kostka Ružomberok | 270 |
| 1 | Dávid Šipoš Žilina | 270 |
| 1 | Erik Daniel Skalica | 270 |
| 1 | Filip Lichý FK Košice | 270 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Hanes Dukla Banská Bystrica | 3 |
| 1 | Adam Jakubech Zemplín Michalovce | 3 |
| 1 | Adam Krčík Komárno | 3 |
| 1 | Adam Morong Skalica | 3 |
| 1 | Adam Ravas Skalica | 3 |
| 1 | Adam Tučný Ružomberok | 3 |
| 1 | Aleksa Maraš FK Košice | 3 |
| 1 | Alen Mustafić Slovan Bratislava | 3 |
| 1 | Alexander Mojžiš Ružomberok | 3 |
| 1 | Alexander Selecký Ružomberok | 3 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Jakubech Zemplín Michalovce | 3 |
| 1 | Adam Krčík Komárno | 3 |
| 1 | Adam Morong Skalica | 3 |
| 1 | Alexander Mojžiš Ružomberok | 3 |
| 1 | Alexander Selecký Ružomberok | 3 |
| 1 | Andrija Katić AS Trencin | 3 |
| 1 | Andy Masaryk Komárno | 3 |
| 1 | Ben Cottrell Zemplín Michalovce | 3 |
| 1 | Damián Bariš Skalica | 3 |
| 1 | Daniel Köstl Ružomberok | 3 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tigran Barseghyan Slovan Bratislava | 8,10 |
| 2 | Klemen Nemanič Dunajska Streda | 7,90 |
| 3 | Aleksa Maraš FK Košice | 7,80 |
| 3 | Artur Gajdoš Slovan Bratislava | 7,80 |
| 3 | Lukáš Hroššo Dukla Banská Bystrica | 7,80 |
| 6 | Ammar Ramadan Dunajska Streda | 7,70 |
| 6 | Giorgi Gagua Dunajska Streda | 7,70 |
| 8 | Balša Mrvaljević Podbrezová | 7,60 |
| 9 | Lukáš Skovajsa AS Trencin | 7,60 |
| 10 | Erik Daniel Skalica | 7,57 |
Vanaf 108 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Fortuna Liga Slovakia. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Dunajska Streda
|
| 2 |
Dukla Banská Bystrica
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
FK Košice
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Fortuna Liga Slovakia. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Podbrezová
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Fortuna Liga Slovakia. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 10 |
Dunajska Streda
|
| 4 |
Slovan Bratislava
|
| 3 |
FK Košice
|
| 2 |
Dukla Banská Bystrica
|
| 2 |
Ružomberok
|











