Marko Roginić
Žilina
Vorige club
Górnik Łęczna tot 2025-07-23
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
31Afkomst
KroatiëGeboortedatum
1995-09-05Geboorteplaats
BjelovarGeboorteland
KroatiëLengte
188 cmCarrièrestatistieken Marko Roginić
Vergelijk Marko Roginić met een andere speler
Hoe doet Marko Roginić het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Marko Roginić vs Patrik Iľko · Marko Roginić vs Michal Faško · Marko Roginić vs Lukáš Juliš
Stats Marko Roginić
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Ružomberok - Žilina
|
Fortuna Liga Slowakije | 2026-10-11 | 8.2 | 90 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 40 | - | 33 | 2 | 3 | - | 16 | 9 | 4 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Žilina - Zemplín Michalovce
|
Fortuna Liga Slowakije | 2026-05-05 | 6.5 | 73 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 14 | - | 8 | - | - | - | 6 | 3 | 1 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dunajska Streda - Žilina
(wissel) |
Fortuna Liga Slowakije | 2026-04-25 | 6.3 | 23 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 7 | - | 5 | - | - | - | 5 | 2 | 1 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Žilina - Slovan Bratislava
|
Fortuna Liga Slowakije | 2026-04-18 | 5.9 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 15 | - | 7 | - | - | 1 | 14 | 3 | 5 | 1 | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zemplín Michalovce - Žilina
|
Fortuna Liga Slowakije | 2026-04-04 | 7.3 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 12 | 3 | 12 | 1 | 1 | 1 | 15 | 7 | 2 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Žilina - Dunajska Streda
|
Fortuna Liga Slowakije | 2026-03-21 | 7.5 | 67 | Aanvaller | 1 | 0 | 3 | 1 | 8 | - | 6 | - | - | - | 10 | 6 | 3 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Slovan Bratislava - Žilina
|
Fortuna Liga Slowakije | 2026-03-15 | 6.6 | 80 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 15 | - | 12 | - | - | - | 14 | 6 | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Žilina - Spartak Trnava
|
Fortuna Liga Slowakije | 2026-03-07 | 7.5 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 4 | 1 | 18 | - | 15 | 2 | 1 | - | 6 | 5 | - | - | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Žilina - Dunajska Streda
|
Fortuna Liga Slowakije | 2026-02-28 | 6.3 | 77 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 9 | - | 3 | - | - | - | 11 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
FK Košice - Žilina
|
Fortuna Liga Slowakije | 2026-02-22 | 7.3 | 86 | Aanvaller | - | 1 | - | - | 18 | 2 | 11 | - | 1 | - | 12 | 7 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Spartak Trnava - Žilina
|
Fortuna Liga Slowakije | 2026-02-15 | 6.2 | 76 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 10 | - | 7 | - | - | - | 7 | 1 | 2 | 1 | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Slovan Bratislava - Žilina
|
Fortuna Liga Slowakije | 2025-12-14 | 7.7 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 3 | 1 | 12 | - | 9 | - | - | - | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Žilina - Ružomberok
|
Fortuna Liga Slowakije | 2025-12-06 | 6.0 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 3 | 1 | 13 | 1 | 7 | 2 | - | - | 21 | 9 | - | - | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Podbrezová - Žilina
|
Fortuna Liga Slowakije | 2025-11-30 | 6.5 | 81 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 16 | 2 | 8 | 1 | - | 1 | 10 | 5 | 1 | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Žilina - AS Trencin
|
Fortuna Liga Slowakije | 2025-11-22 | 7.9 | 79 | Aanvaller | 1 | 0 | 2 | 1 | 19 | 1 | 13 | - | - | 1 | 10 | 4 | 2 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Žilina - Zemplín Michalovce
|
Fortuna Liga Slowakije | 2025-11-08 | 8.5 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 17 | 2 | 15 | - | - | - | 8 | 4 | 2 | - | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Žilina - FK Košice
(wissel) |
Fortuna Liga Slowakije | 2025-10-04 | 6.9 | 45 | Aanvaller | - | 1 | - | - | 6 | 1 | 5 | - | - | - | 4 | 3 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zemplín Michalovce - Žilina
|
Fortuna Liga Slowakije | 2025-08-09 | 6.5 | 58 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 9 | - | 7 | - | - | - | 7 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Žilina - Tatran Prešov
|
Fortuna Liga Slowakije | 2025-08-03 | 7.2 | 80 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 57 | - | 46 | 1 | - | 2 | 12 | 8 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Skalica - Žilina
|
Fortuna Liga Slowakije | 2025-07-27 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 35 | - | 24 | 2 | 1 | 1 | 13 | 6 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Fortuna Liga Slowakije
|
1 | 1 | 90 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 8.20 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Fortuna Liga Slowakije
|
19 | 17 | 1,455 | 3 | 2 | 5 | 485 | 2 | 0 | 6.94 |
| Volledige carrière | 20 | 18 | 1,545 | 3 | 2 | 5 | 515 | 2 | 0 | 7.00 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 20 | - | - |
| Minuten gespeeld | 90 | 90.0 | - | 1,545 | 77.3 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 3 | 0.15 | 0.17 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.10 | 0.12 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 5 | 0.25 | 0.29 |
| Schoten | - | - | - | 28 | 1.40 | 1.63 |
| Schoten op doel | - | - | - | 12 | 0.60 | 0.70 |
| Dribbels | 4 | 4.00 | 4.00 | 40 | 2.00 | 2.33 |
| Dribbels gelukt | 2 | 2.00 | 2.00 | 25 | 1.25 | 1.46 |
| Buitenspel | - | - | - | 9 | 0.45 | 0.52 |
| Passing | ||||||
| Passes | 40 | 40.00 | 40.00 | 350 | 17.50 | 20.39 |
| Sleutelpasses | - | - | - | 12 | 0.60 | 0.70 |
| Aangekomen passes | 33 | 33.00 | 33.00 | 253 | 12.65 | 14.74 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 2 | 2.00 | 2.00 | 11 | 0.55 | 0.64 |
| Intercepties | - | - | - | 7 | 0.35 | 0.41 |
| Geblokte schoten | 3 | 3.00 | 3.00 | 7 | 0.35 | 0.41 |
| Duels | 16 | 16.00 | 16.00 | 212 | 10.60 | 12.35 |
| Duels gewonnen | 9 | 9.00 | 9.00 | 101 | 5.05 | 5.88 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 1.00 | 1.00 | 7 | 0.35 | 0.41 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 1 | 1.00 | 1.00 | 35 | 1.75 | 2.04 |
| Fouten uitgelokt | 5 | 5.00 | 5.00 | 42 | 2.10 | 2.45 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.10 | 0.12 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | 1 | 1.00 | 1.00 | 1 | 0.05 | 0.06 |
Bingokaart scorende minuten Marko Roginić
Marko Roginić scoorde ooit in 33/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2019-08-04.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Marko Roginić
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Górnik Łęczna
|
Žilina
|
Gratis | € 0 | |
GKS Katowice
|
Górnik Łęczna
|
Transfer | - | |
Podbeskidzie
|
GKS Katowice
|
Gratis | € 0 | |
Nafta
|
Podbeskidzie
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Marko Roginić in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Marko Roginić in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Marko Roginić in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Marko Roginić een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Marko Roginić een assist heeft gegeven in de match.