Mozzart Bet Superliga
Klassement 2026 / 2027
Super Liga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena Zvezda
|
31 | 11 | 10 | 0 | 1 | 27 | 3 | +24 | 2.7 | Vasilije Kostov 4 | Matheus Lima Magalhães 8 | 2,82 | 27% | 64% |
| 2 |
Vojvodina
|
25 | 11 | 8 | 2 | 1 | 25 | 11 | +14 | 3.3 | Dejan Zukić 6 | Dragan Rosić 5 | 2,27 | 55% | 64% |
| 3 |
IMT Novi Beograd
|
18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | 7 | +6 | 1.8 | Charly Keita 2 | Ognjen Čančarević 5 | 1,64 | 36% | 27% |
| 4 |
Železničar Pančevo
|
17 | 10 | 5 | 3 | 2 | 17 | 10 | +7 | 2.7 | Kwaku Karikari 4 | Zoran Popović 4 | 1,70 | 50% | 60% |
| 5 |
Radnicki 1923
|
17 | 10 | 5 | 3 | 2 | 17 | 12 | +5 | 2.9 | Uroš Sremčević 4 | Luka Lijeskić 5 | 1,70 | 30% | 60% |
| 6 |
Mladost Lucani
|
16 | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 12 | -2 | 2.2 | João Vitor da Silva Lima 3 | Saša Stamenković 5 | 1,60 | 40% | 40% |
| 7 |
Radnik Surdulica
|
14 | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 16 | -2 | 2.7 | Vukašin Bogdanović 5 | Stefan Ranđelović 2 | 1,27 | 64% | 45% |
| 8 |
Novi Pazar
|
13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 10 | 12 | -2 | 2 | Kaheim Dixon 2 | Bogdan Matijašević 5 | 1,18 | 36% | 18% |
| 9 |
Cukaricki
|
12 | 11 | 3 | 5 | 3 | 14 | 20 | -6 | 3.1 | Uroš Miladinović 4 | Vladan Čarapić 4 | 1,09 | 45% | 64% |
| 10 |
FK Partizan
|
11 | 10 | 3 | 5 | 2 | 18 | 19 | -1 | 3.7 | Erik Kojzek 3 | Miloš Krunić 2 | 1,10 | 80% | 80% |
| 11 |
OFK Beograd
|
9 | 10 | 2 | 5 | 3 | 13 | 21 | -8 | 3.4 | Dognimani Yacouba Silue 6 | Vuk Draškić 2 | 0,90 | 60% | 60% |
| 12 |
Macva
|
9 | 11 | 2 | 6 | 3 | 8 | 19 | -11 | 2.5 | Milan Vidakov 3 | Vukasin Jovanović 4 | 0,82 | 45% | 45% |
| 13 |
Radnicki NIS
|
8 | 10 | 2 | 6 | 2 | 7 | 15 | -8 | 2.2 | Aleksandr Shestyuk 2 | Ivan Kostić 4 | 0,80 | 40% | 40% |
| 14 |
Zemun
|
3 | 11 | 0 | 8 | 3 | 6 | 22 | -16 | 2.5 | Mykhailo Meskhi 1 | Mladen Živković 1 | 0,27 | 36% | 55% |
Mozzart Bet Superliga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen FK Crvena Zvezda aan de top en Zemun aan de onderkant is 28 punten.
- • Verschil tussen FK Crvena Zvezda op de 1e en Vojvodina op de 2e plaats is 6 punten.
Mozzart Bet Superliga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: FK Crvena Zvezda (6/6 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: FK Crvena Zvezda (4/5 overwinningen, 80%)
- • Grootste thuisvoordeel: Radnik Surdulica (+1.6 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Zemun (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 60% gescoord thuis, 40% uit (120 thuis, 79 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Mozzart Bet Superliga op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Mozzart Bet Superliga 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 74 gespeelde wedstrijden in Mozzart Bet Superliga 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,69
199 doelpunten
Beide ploegen scoren
46%
34 van de 74
Over 2.5 doelpunten
51%
38 van de 74
Wedstrijden met een clean sheet
54%
40 van de 74
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 37 (50%) |
| Gelijkspel | 19 (26%) |
| Uitploeg wint | 18 (24%) |
| Doelpunten thuisploegen | 120 (1,62 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 79 (1,07 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 68 | 92% | 8% |
| Over 1.5 | 54 | 73% | 27% |
| Over 2.5 | 38 | 51% | 49% |
| Over 3.5 | 23 | 31% | 69% |
| Over 4.5 | 9 | 12% | 88% |
| Over 5.5 | 3 | 4% | 96% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 89 (45%) |
| Doelpunten tweede helft | 110 (55%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 11 (15%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 17 (23%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 2 (3%) |
| Minuten per doelpunt | 33,5 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 9 | 12.2% |
| 2 - 0 | 7 | 9.5% |
| 2 - 1 | 7 | 9.5% |
| 1 - 1 | 7 | 9.5% |
| 0 - 0 | 6 | 8.1% |
| 3 - 1 | 5 | 6.8% |
| 2 - 2 | 5 | 6.8% |
| 0 - 1 | 5 | 6.8% |
| 4 - 0 | 3 | 4.1% |
| 3 - 0 | 3 | 4.1% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (74 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 16 | 21.6% |
| 3 | 15 | 20.3% |
| 1 | 14 | 18.9% |
| 4 | 14 | 18.9% |
| 0 | 6 | 8.1% |
| 5 | 6 | 8.1% |
| 8 | 2 | 2.7% |
| 6 | 1 | 1.4% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 8,59 |
| Thuisploeg | 4,74 |
| Uitploeg | 3,85 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 78% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 62% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 45% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 35% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 22% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 15% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 9% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 5,59 |
| Gele kaarten | 394 |
| Rode kaarten | 20 |
| Over 2.5 kaarten | 91% |
| Over 3.5 kaarten | 78% |
| Over 4.5 kaarten | 62% |
| Over 5.5 kaarten | 49% |
| Over 6.5 kaarten | 35% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,18 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,23 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 29,62 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,22 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,86 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,49 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
9%
11%
9%
11%
12%
12%
10%
10%
18%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
FK Crvena Zvezda
|
27 |
Vojvodina
|
25 |
FK Partizan
|
18 |
Radnicki 1923
|
17 |
Železničar Pančevo
|
17 |
Cukaricki
|
14 |
Radnik Surdulica
|
14 |
OFK Beograd
|
13 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Zemun
|
22 |
OFK Beograd
|
21 |
Cukaricki
|
20 |
FK Partizan
|
19 |
Macva
|
19 |
Radnik Surdulica
|
16 |
Radnicki NIS
|
15 |
Novi Pazar
|
12 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
FK Crvena Zvezda
|
8 |
IMT Novi Beograd
|
5 |
Vojvodina
|
4 |
Novi Pazar
|
4 |
Radnicki 1923
|
4 |
Mladost Lucani
|
4 |
Cukaricki
|
3 |
Radnik Surdulica
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
FK Crvena Zvezda
|
2,82 |
Vojvodina
|
2,27 |
Radnicki 1923
|
1,70 |
Železničar Pančevo
|
1,70 |
IMT Novi Beograd
|
1,64 |
Mladost Lucani
|
1,60 |
Radnik Surdulica
|
1,27 |
Novi Pazar
|
1,18 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
FK Partizan
|
80% |
Radnik Surdulica
|
64% |
OFK Beograd
|
60% |
Vojvodina
|
55% |
Železničar Pančevo
|
50% |
Cukaricki
|
45% |
Macva
|
45% |
Radnicki NIS
|
40% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
FK Partizan
|
80% |
FK Crvena Zvezda
|
64% |
Cukaricki
|
64% |
Vojvodina
|
64% |
OFK Beograd
|
60% |
Radnicki 1923
|
60% |
Železničar Pančevo
|
60% |
Zemun
|
55% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Radnicki NIS
|
3,30 |
Radnik Surdulica
|
3,18 |
Zemun
|
3,18 |
FK Partizan
|
3,10 |
Macva
|
3,09 |
Cukaricki
|
2,91 |
Radnicki 1923
|
2,80 |
Železničar Pančevo
|
2,80 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Radnicki 1923
|
6,50 |
FK Partizan
|
5,50 |
Železničar Pančevo
|
5,50 |
IMT Novi Beograd
|
5,00 |
Radnicki NIS
|
4,70 |
FK Crvena Zvezda
|
4,64 |
Novi Pazar
|
4,64 |
Radnik Surdulica
|
4,45 |
Spelers in cijfers Mozzart Bet Superliga 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dejan Zukić Vojvodina | 6 |
| 1 | Dognimani Yacouba Silue OFK Beograd | 6 |
| 3 | Vukašin Bogdanović Radnik Surdulica | 5 |
| 4 | Kwaku Karikari Železničar Pančevo | 4 |
| 4 | Mohamed Cisse Radnicki 1923 | 4 |
| 4 | Nardin Mulahusejnović Vojvodina | 4 |
| 4 | Uroš Miladinović Cukaricki | 4 |
| 4 | Uroš Sremčević Radnicki 1923 | 4 |
| 4 | Vasilije Kostov FK Crvena Zvezda | 4 |
| 10 | David Buchta Radnicki 1923 | 3 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lazar Ranđelović Vojvodina | 7 |
| 2 | Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda | 4 |
| 2 | Aleksandar Varjačić Mladost Lucani | 4 |
| 2 | Simao Pedro Železničar Pančevo | 4 |
| 5 | Bruno Duarte da Silva FK Crvena Zvezda | 3 |
| 5 | Ilija Babić Radnicki 1923 | 3 |
| 5 | Miloš Spasić Radnik Surdulica | 3 |
| 5 | Nardin Mulahusejnović Vojvodina | 3 |
| 5 | Uroš Miladinović Cukaricki | 3 |
| 5 | Đorđe Jovanović Radnik Surdulica | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lazar Ranđelović Vojvodina | 10 |
| 2 | Dejan Zukić Vojvodina | 7 |
| 2 | Nardin Mulahusejnović Vojvodina | 7 |
| 2 | Uroš Miladinović Cukaricki | 7 |
| 5 | Dognimani Yacouba Silue OFK Beograd | 6 |
| 5 | Kwaku Karikari Železničar Pančevo | 6 |
| 5 | Simao Pedro Železničar Pančevo | 6 |
| 5 | Vasilije Kostov FK Crvena Zvezda | 6 |
| 9 | Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda | 5 |
| 9 | Erik Kojzek FK Partizan | 5 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dognimani Yacouba Silue OFK Beograd | 6 |
| 2 | Dejan Zukić Vojvodina | 5 |
| 3 | Kwaku Karikari Železničar Pančevo | 4 |
| 3 | Mohamed Cisse Radnicki 1923 | 4 |
| 3 | Nardin Mulahusejnović Vojvodina | 4 |
| 3 | Uroš Sremčević Radnicki 1923 | 4 |
| 3 | Vasilije Kostov FK Crvena Zvezda | 4 |
| 8 | David Buchta Radnicki 1923 | 3 |
| 8 | Erik Kojzek FK Partizan | 3 |
| 8 | João Vitor da Silva Lima Mladost Lucani | 3 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vukašin Bogdanović Radnik Surdulica | 2 |
| 2 | Dejan Zukić Vojvodina | 1 |
| 2 | Issa Bah Radnicki 1923 | 1 |
| 2 | Jovan Ćirić Mladost Lucani | 1 |
| 2 | Mirko Ivanić FK Crvena Zvezda | 1 |
| 2 | Sergio Fernando Peña Flores OFK Beograd | 1 |
| 2 | Uroš Miladinović Cukaricki | 1 |
| 2 | Vasilije Novičić IMT Novi Beograd | 1 |
| 2 | Vieri Kotzebue Novi Pazar | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dušan Žagar IMT Novi Beograd | 1 |
| 1 | Kaheim Dixon Novi Pazar | 1 |
| 1 | Martin Novaković Radnik Surdulica | 1 |
| 1 | Simao Pedro Železničar Pančevo | 1 |
| 1 | Uroš Sremčević Radnicki 1923 | 1 |
| 1 | Vukašin Bogdanović Radnik Surdulica | 1 |
| 1 | Zlatan Šehović Cukaricki | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda | 28 |
| 2 | Fejsal Mulić Novi Pazar | 22 |
| 3 | Nardin Mulahusejnović Vojvodina | 21 |
| 4 | Uroš Miladinović Cukaricki | 20 |
| 5 | Dognimani Yacouba Silue OFK Beograd | 19 |
| 6 | Charly Keita IMT Novi Beograd | 18 |
| 6 | Kwaku Karikari Železničar Pančevo | 18 |
| 6 | Lazar Ranđelović Vojvodina | 18 |
| 9 | Dominic Sadi Novi Pazar | 17 |
| 9 | Jeferson Marinho dos Santos FK Partizan | 17 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda | 16 |
| 2 | Nardin Mulahusejnović Vojvodina | 12 |
| 3 | Uroš Miladinović Cukaricki | 11 |
| 3 | Vukašin Bogdanović Radnik Surdulica | 11 |
| 5 | Demba Seck FK Partizan | 10 |
| 5 | Dognimani Yacouba Silue OFK Beograd | 10 |
| 5 | Kwaku Karikari Železničar Pančevo | 10 |
| 8 | David Buchta Radnicki 1923 | 9 |
| 8 | Martin Novaković Radnik Surdulica | 9 |
| 10 | Dejan Zukić Vojvodina | 8 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dejan Zukić Vojvodina | 66,7% |
| 1 | Demba Seck FK Partizan | 66,7% |
| 1 | Janko Jevremović Železničar Pančevo | 66,7% |
| 4 | Vukašin Bogdanović Radnik Surdulica | 64,7% |
| 5 | Martin Novaković Radnik Surdulica | 64,3% |
| 6 | Dušan Žagar IMT Novi Beograd | 61,5% |
| 6 | Jovan Ćirić Mladost Lucani | 61,5% |
| 8 | Marko Docić Cukaricki | 58,3% |
| 9 | Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda | 57,1% |
| 9 | Mirko Ivanić FK Crvena Zvezda | 57,1% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dejan Zukić Vojvodina | 50,0% |
| 2 | João Vitor da Silva Lima Mladost Lucani | 33,3% |
| 3 | Dognimani Yacouba Silue OFK Beograd | 31,6% |
| 4 | Mohamed Cisse Radnicki 1923 | 30,8% |
| 4 | Uroš Sremčević Radnicki 1923 | 30,8% |
| 6 | Vukašin Bogdanović Radnik Surdulica | 29,4% |
| 7 | Vasilije Kostov FK Crvena Zvezda | 28,6% |
| 8 | Milan Kolarevic Vojvodina | 23,1% |
| 9 | Kwaku Karikari Železničar Pančevo | 22,2% |
| 10 | Milan Vidakov Macva | 21,4% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lazar Ranđelović Vojvodina | 24 |
| 2 | Mohammad Abu Fani FK Crvena Zvezda | 23 |
| 3 | Dominic Sadi Novi Pazar | 22 |
| 4 | Milan Kolarevic Vojvodina | 21 |
| 4 | Milan Vukotić FK Partizan | 21 |
| 6 | Nemanja Glavčić Radnicki 1923 | 20 |
| 7 | Vasilije Novičić IMT Novi Beograd | 18 |
| 8 | Aleksandar Pejović Radnik Surdulica | 17 |
| 9 | Aleksandar Varjačić Mladost Lucani | 16 |
| 9 | Milan Aleksić FK Partizan | 16 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nemanja Vidojević Železničar Pančevo | 851 |
| 2 | Nikola Đuričić Železničar Pančevo | 640 |
| 3 | Mirko Milikić Železničar Pančevo | 527 |
| 4 | Stefan Gudelj FK Crvena Zvezda | 521 |
| 5 | Sergio Fernando Peña Flores OFK Beograd | 486 |
| 6 | Jovan Marinković Novi Pazar | 483 |
| 7 | Moussa Sissako IMT Novi Beograd | 472 |
| 8 | Matej Gashtarov FK Crvena Zvezda | 417 |
| 9 | David Stojanović Radnik Surdulica | 412 |
| 10 | Milos Veljkovic FK Crvena Zvezda | 409 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Milos Veljkovic FK Crvena Zvezda | 93,2% |
| 2 | Stefan Gudelj FK Crvena Zvezda | 92,9% |
| 3 | Yuta Nakayama FK Crvena Zvezda | 92,7% |
| 4 | Nemanja Vidojević Železničar Pančevo | 92,5% |
| 5 | Kristian Sekularac Železničar Pančevo | 92,1% |
| 6 | Nikola Đuričić Železničar Pančevo | 90,3% |
| 7 | Milan Vukotić FK Partizan | 89,9% |
| 8 | Simao Pedro Železničar Pančevo | 89,9% |
| 9 | Matej Gashtarov FK Crvena Zvezda | 89,7% |
| 10 | Stefan Šapić IMT Novi Beograd | 88,9% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nemanja Stevanović Macva | 26 |
| 2 | Sadick Abubakar Radnik Surdulica | 25 |
| 3 | Luka Pejović Macva | 24 |
| 3 | Uroš Lazić Radnik Surdulica | 24 |
| 5 | Njegoš Petrović Vojvodina | 22 |
| 5 | Petar Sukacev Vojvodina | 22 |
| 7 | Iván Martos Campillo IMT Novi Beograd | 21 |
| 7 | Jovan Marinković Novi Pazar | 21 |
| 7 | Kaheim Dixon Novi Pazar | 21 |
| 7 | Martin Novaković Radnik Surdulica | 21 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nikola Marjanović Radnicki 1923 | 23 |
| 2 | David Stojanović Radnik Surdulica | 16 |
| 2 | Ranko Jokić Radnicki NIS | 16 |
| 4 | Stefan Gudelj FK Crvena Zvezda | 15 |
| 5 | Jovan Marinković Novi Pazar | 14 |
| 5 | Kristijan Tojčić Macva | 14 |
| 5 | Milan Đoković Cukaricki | 14 |
| 5 | Nikola Andrić Mladost Lucani | 14 |
| 5 | Petar Sukacev Vojvodina | 14 |
| 10 | Aleksandar Miljković Novi Pazar | 13 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vasilije Bakić Zemun | 17 |
| 2 | Ivan Ostojić Zemun | 14 |
| 3 | Slobodan Sladojević Macva | 13 |
| 4 | Uroš Stojanović OFK Beograd | 11 |
| 5 | Allan De León Novi Pazar | 10 |
| 5 | Stefan Šapić IMT Novi Beograd | 10 |
| 7 | Igor Ristivojević Macva | 9 |
| 7 | Jovan Marinković Novi Pazar | 9 |
| 7 | Kristijan Tojčić Macva | 9 |
| 7 | Nikola Marjanović Radnicki 1923 | 9 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Novaković Radnik Surdulica | 68 |
| 2 | Andre Tjay De Barr OFK Beograd | 66 |
| 3 | Milan Vidakov Macva | 65 |
| 4 | Dušan Jovančić Mladost Lucani | 64 |
| 5 | Nemanja Belaković Zemun | 62 |
| 6 | Luka Pejović Macva | 61 |
| 6 | Petar Sukacev Vojvodina | 61 |
| 8 | Vukašin Bogdanović Radnik Surdulica | 60 |
| 9 | Charly Keita IMT Novi Beograd | 58 |
| 10 | Radomir Milosavljević Radnicki NIS | 57 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nikola Simić FK Partizan | 77,6% |
| 2 | Ognjen Ilić Zemun | 70,0% |
| 3 | Stefan Šapić IMT Novi Beograd | 69,4% |
| 4 | Stefan Gudelj FK Crvena Zvezda | 68,8% |
| 5 | Moussa Sissako IMT Novi Beograd | 68,4% |
| 6 | Bojan Kovačević Radnicki NIS | 67,3% |
| 7 | Nikola Ćirković Mladost Lucani | 67,3% |
| 8 | Vasilije Bakić Zemun | 67,2% |
| 9 | Miljan Momčilović OFK Beograd | 66,0% |
| 10 | Milan Vukotić FK Partizan | 64,8% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Đorđe Jovanović Radnik Surdulica | 12 |
| 2 | Luka Pejović Macva | 11 |
| 2 | Uroš Stojanović OFK Beograd | 11 |
| 4 | Dušan Jovančić Mladost Lucani | 10 |
| 4 | Lazar Ranđelović Vojvodina | 10 |
| 4 | Milan Spremo Zemun | 10 |
| 4 | Nemanja Stevanović Macva | 10 |
| 4 | Wendkuuni Josué Tiendrébéogo IMT Novi Beograd | 10 |
| 9 | Janko Jevremović Železničar Pančevo | 9 |
| 9 | Miljan Momčilović OFK Beograd | 9 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Uroš Miladinović Cukaricki | 20 |
| 2 | Aleksa Kuljanin Železničar Pančevo | 15 |
| 2 | Martin Novaković Radnik Surdulica | 15 |
| 4 | Mohamed Cisse Radnicki 1923 | 14 |
| 5 | Igor Miladinović FK Partizan | 13 |
| 6 | Demba Seck FK Partizan | 12 |
| 6 | Nemanja Belaković Zemun | 12 |
| 6 | Nikola Lainović Macva | 12 |
| 9 | Petar Sukacev Vojvodina | 11 |
| 10 | Dognimani Yacouba Silue OFK Beograd | 10 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Igor Miladinović FK Partizan | 50,0% |
| 1 | Nemanja Belaković Zemun | 50,0% |
| 3 | Martin Novaković Radnik Surdulica | 46,9% |
| 4 | Mohamed Cisse Radnicki 1923 | 46,7% |
| 5 | Simao Pedro Železničar Pančevo | 45,0% |
| 6 | Nikola Lainović Macva | 44,4% |
| 6 | Uroš Miladinović Cukaricki | 44,4% |
| 6 | Vladimir Radočaj IMT Novi Beograd | 44,4% |
| 9 | Bojica Nikčević Radnicki 1923 | 42,9% |
| 9 | Demba Seck FK Partizan | 42,9% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matheus Lima Magalhães FK Crvena Zvezda | 8 |
| 2 | Bogdan Matijašević Novi Pazar | 5 |
| 2 | Dragan Rosić Vojvodina | 5 |
| 2 | Luka Lijeskić Radnicki 1923 | 5 |
| 2 | Ognjen Čančarević IMT Novi Beograd | 5 |
| 2 | Saša Stamenković Mladost Lucani | 5 |
| 7 | Ivan Kostić Radnicki NIS | 4 |
| 7 | Vladan Čarapić Cukaricki | 4 |
| 7 | Vukasin Jovanović Radnicki NIS | 4 |
| 7 | Zoran Popović Železničar Pančevo | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mladen Živković Zemun | 50 |
| 2 | Saša Stamenković Mladost Lucani | 48 |
| 3 | Dragan Rosić Vojvodina | 40 |
| 4 | Ivan Kostić Radnicki NIS | 30 |
| 4 | Luka Lijeskić Radnicki 1923 | 30 |
| 6 | Bogdan Matijašević Novi Pazar | 25 |
| 6 | Stefan Ranđelović Radnik Surdulica | 25 |
| 8 | Matheus Lima Magalhães FK Crvena Zvezda | 24 |
| 8 | Vukasin Jovanović Radnicki NIS | 24 |
| 10 | Vladan Čarapić Cukaricki | 22 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vukasin Jovanović Radnicki NIS | 88,9% |
| 2 | Ivan Kostić Radnicki NIS | 88,2% |
| 3 | Bogdan Matijašević Novi Pazar | 86,2% |
| 4 | Vladan Čarapić Cukaricki | 81,5% |
| 5 | Saša Stamenković Mladost Lucani | 81,4% |
| 6 | Dragan Rosić Vojvodina | 80,0% |
| 7 | Luka Lijeskić Radnicki 1923 | 76,9% |
| 8 | Mladen Živković Zemun | 75,8% |
| 9 | Ognjen Čančarević IMT Novi Beograd | 75,0% |
| 10 | Stefan Ranđelović Radnik Surdulica | 71,4% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ivan Kostić Radnicki NIS | 1 |
| 1 | Mladen Živković Zemun | 1 |
| 1 | Stefan Ranđelović Radnik Surdulica | 1 |
| 1 | Vukasin Jovanović Radnicki NIS | 1 |
| 1 | Zoran Popović Železničar Pančevo | 1 |
| 1 | Đorđe Nikolić Cukaricki | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Uroš Miladinović Cukaricki | 6 |
| 2 | Issah Abass Radnicki NIS | 5 |
| 2 | Kristijan Tojčić Macva | 5 |
| 2 | Nikola Marjanović Radnicki 1923 | 5 |
| 2 | Uroš Tegeltija Železničar Pančevo | 5 |
| 6 | Dejan Zukić Vojvodina | 4 |
| 6 | Igor Ristivojević Macva | 4 |
| 6 | Ilija Babić Radnicki 1923 | 4 |
| 6 | Iván Martos Campillo IMT Novi Beograd | 4 |
| 6 | Mamane Moustapha Amadou Sabo Železničar Pančevo | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdul Razak Yusif Železničar Pančevo | 1 |
| 1 | Aleksej Vukičević OFK Beograd | 1 |
| 1 | Ayouba Kosiah Radnik Surdulica | 1 |
| 1 | Boško Vraštanović Macva | 1 |
| 1 | Charly Keita IMT Novi Beograd | 1 |
| 1 | Dejan Parađina Zemun | 1 |
| 1 | Demba Seck FK Partizan | 1 |
| 1 | Hassan Hilo Radnicki 1923 | 1 |
| 1 | Issah Abass Radnicki NIS | 1 |
| 1 | Kornél Szűcs Vojvodina | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Issah Abass Radnicki NIS | 6 |
| 1 | Uroš Miladinović Cukaricki | 6 |
| 1 | Uroš Tegeltija Železničar Pančevo | 6 |
| 4 | Kristijan Tojčić Macva | 5 |
| 4 | Nikola Marjanović Radnicki 1923 | 5 |
| 6 | Boško Vraštanović Macva | 4 |
| 6 | Charly Keita IMT Novi Beograd | 4 |
| 6 | Dejan Zukić Vojvodina | 4 |
| 6 | Demba Seck FK Partizan | 4 |
| 6 | Hassan Hilo Radnicki 1923 | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Wendkuuni Josué Tiendrébéogo IMT Novi Beograd | 29 |
| 2 | Nemanja Vidojević Železničar Pančevo | 24 |
| 3 | Aleksandar Miljković Novi Pazar | 23 |
| 4 | Sadick Abubakar Radnik Surdulica | 21 |
| 4 | Veljko Kijevčanin Mladost Lucani | 21 |
| 6 | Charly Keita IMT Novi Beograd | 20 |
| 6 | Ethan Hoard OFK Beograd | 20 |
| 6 | Issah Abass Radnicki NIS | 20 |
| 6 | Luka Pejović Macva | 20 |
| 6 | Radomir Milosavljević Radnicki NIS | 20 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andre Tjay De Barr OFK Beograd | 36 |
| 2 | Nemanja Belaković Zemun | 30 |
| 3 | Vukašin Bogdanović Radnik Surdulica | 29 |
| 4 | Martin Novaković Radnik Surdulica | 26 |
| 5 | Mohamed Cisse Radnicki 1923 | 25 |
| 6 | Dušan Jovančić Mladost Lucani | 23 |
| 7 | Matej Gashtarov FK Crvena Zvezda | 21 |
| 7 | Wendkuuni Josué Tiendrébéogo IMT Novi Beograd | 21 |
| 9 | Ognjen Ilić Zemun | 20 |
| 10 | Charly Keita IMT Novi Beograd | 19 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dognimani Yacouba Silue OFK Beograd | 16 |
| 2 | John Mary Honi Uzuegbunam Mladost Lucani | 11 |
| 3 | Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda | 7 |
| 4 | Fejsal Mulić Novi Pazar | 6 |
| 4 | Lazar Ranđelović Vojvodina | 6 |
| 4 | Luka Pejović Macva | 6 |
| 7 | Issah Abass Radnicki NIS | 5 |
| 7 | Jovan Ćirić Mladost Lucani | 5 |
| 7 | Marko Arnautović FK Crvena Zvezda | 5 |
| 7 | Miloš Spasić Radnik Surdulica | 5 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Stojanović Radnik Surdulica | 990 |
| 1 | Dragan Rosić Vojvodina | 990 |
| 1 | Ismael Alves Gaetan Maiga Cukaricki | 990 |
| 1 | Ivan Ostojić Zemun | 990 |
| 1 | Moussa Sissako IMT Novi Beograd | 990 |
| 1 | Ognjen Čančarević IMT Novi Beograd | 990 |
| 1 | Sadick Abubakar Radnik Surdulica | 990 |
| 1 | Vasilije Novičić IMT Novi Beograd | 990 |
| 9 | Jovan Marinković Novi Pazar | 985 |
| 10 | Aleksandar Miljković Novi Pazar | 969 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandar Miljković Novi Pazar | 11 |
| 1 | David Stojanović Radnik Surdulica | 11 |
| 1 | Dimitrije Tabaković Zemun | 11 |
| 1 | Dominic Sadi Novi Pazar | 11 |
| 1 | Dragan Rosić Vojvodina | 11 |
| 1 | Ismael Alves Gaetan Maiga Cukaricki | 11 |
| 1 | Ivan Davidović Novi Pazar | 11 |
| 1 | Ivan Ostojić Zemun | 11 |
| 1 | Jovan Marinković Novi Pazar | 11 |
| 1 | Lazar Ranđelović Vojvodina | 11 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandar Miljković Novi Pazar | 11 |
| 1 | David Stojanović Radnik Surdulica | 11 |
| 1 | Dimitrije Tabaković Zemun | 11 |
| 1 | Dominic Sadi Novi Pazar | 11 |
| 1 | Dragan Rosić Vojvodina | 11 |
| 1 | Ismael Alves Gaetan Maiga Cukaricki | 11 |
| 1 | Ivan Davidović Novi Pazar | 11 |
| 1 | Ivan Ostojić Zemun | 11 |
| 1 | Jovan Marinković Novi Pazar | 11 |
| 1 | Moussa Sissako IMT Novi Beograd | 11 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Milos Veljkovic FK Crvena Zvezda | 7,67 |
| 2 | Mohammad Abu Fani FK Crvena Zvezda | 7,53 |
| 3 | Đorđe Nikolić Cukaricki | 7,44 |
| 4 | Stefan Gudelj FK Crvena Zvezda | 7,39 |
| 5 | Saša Stamenković Mladost Lucani | 7,39 |
| 6 | Aleksandar Pejović Radnik Surdulica | 7,36 |
| 7 | Dejan Zukić Vojvodina | 7,34 |
| 8 | Kwaku Karikari Železničar Pančevo | 7,34 |
| 9 | Mladen Živković Zemun | 7,32 |
| 10 | Mohamed Cisse Radnicki 1923 | 7,31 |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Mozzart Bet Superliga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
FK Crvena Zvezda
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Novi Pazar
|
| 2 |
Zemun
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Mozzart Bet Superliga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
OFK Beograd
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Mozzart Bet Superliga. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 11 |
FK Crvena Zvezda
|
| 5 |
Vojvodina
|
| 4 |
Novi Pazar
|
| 2 |
IMT Novi Beograd
|
| 2 |
Zemun
|













