Liga Portugal SABSEG

Klassement 2026 / 2027

Division2

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM PPW BTTS 2.5+
1 Sporting CP B Sporting CP B 21 9 7 2 0 15 7 +8 2.4 2,33 44% 56%
2 Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa 19 9 5 0 4 15 8 +7 2.6 2,11 67% 44%
3 Benfica B Benfica B 17 9 5 2 2 11 6 +5 1.9 1,89 33% 33%
4 Penafiel Penafiel 16 8 5 2 1 18 8 +10 3.3 2,11 56% 67%
5 Farense Farense 15 9 4 2 3 15 11 +4 2.9 1,67 78% 67%
6 Academica Academica 15 9 5 4 0 15 12 +3 3 1,67 33% 56%
7 Tondela Tondela 15 9 5 4 0 12 10 +2 2.4 1,67 33% 44%
8 Vizela Vizela 14 9 4 3 2 10 9 +1 2.1 1,56 33% 44%
9 União de Leiria União de Leiria 14 9 4 3 2 13 11 +2 2.7 1,56 56% 44%
10 AVS AVS 12 9 3 3 3 11 10 +1 2.3 1,33 67% 56%
11 Portimonense Portimonense 11 9 3 4 2 6 10 -4 1.8 1,22 22% 22%
12 Torreense Torreense 10 9 2 3 4 8 10 -2 2 1,11 33% 44%
13 Leixoes Leixoes 10 9 3 5 1 10 14 -4 2.7 1,11 44% 56%
14 Amarante Amarante 8 9 2 5 2 8 12 -4 2.2 0,89 56% 56%
15 Chaves Chaves 8 9 2 5 2 9 18 -9 3 0,89 67% 67%
16 FC Porto B FC Porto B 8 9 2 5 2 8 17 -9 2.8 0,89 56% 67%
17 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 7 9 1 4 4 9 12 -3 2.3 0,78 67% 44%
18 Feirense Feirense 2 8 0 6 2 2 10 -8 1.5 0,22 22% 22%

Liga Portugal SABSEG Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen Sporting CP B aan de top en Feirense aan de onderkant is 19 punten.
  • • Het onderste team (Feirense) heeft 7 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
  • • Verschil tussen Sporting CP B op de 1e en Lusitânia Lourosa op de 2e plaats is 2 punten.

Liga Portugal SABSEG Thuis-/Uitprestaties

  • • Beste thuisrecord: Tondela (4/5 overwinningen, 80%)
  • • Beste uitrecord: Sporting CP B (4/5 overwinningen, 80%)
  • • Grootste thuisvoordeel: Tondela (+1.7 punten per wedstrijd thuis)
  • • Meest gebalanceerde team: Sporting CP B (0.1 verschil tussen thuis en uit)
  • • Verdeling van competitiedoelpunten: 52% gescoord thuis, 48% uit (102 thuis, 93 uit)

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de Liga Portugal SABSEG op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Kalender wedstrijden 2026 / 2027

Uitslagen 2026 / 2027

Statistieken Liga Portugal SABSEG 2026 / 2027

Alle cijfers hieronder gaan over 81 gespeelde wedstrijden in Liga Portugal SABSEG 2026 / 2027.

Doelpunten per wedstrijd 2,42 196 doelpunten
Beide ploegen scoren 48% 39 van de 81
Over 2.5 doelpunten 49% 40 van de 81
Wedstrijden met een clean sheet 52% 42 van de 81

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 37 (46%)
Gelijkspel 18 (22%)
Uitploeg wint 26 (32%)
Doelpunten thuisploegen 103 (1,27 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 93 (1,15 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 75 93% 7%
Over 1.5 58 72% 28%
Over 2.5 40 49% 51%
Over 3.5 17 21% 79%
Over 4.5 5 6% 94%
Over 5.5 1 1% 99%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 90 (46%)
Doelpunten tweede helft 103 (53%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 12 (15%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21 (26%)
Beide ploegen scoren in beide helften 3 (4%)
Minuten per doelpunt 37,2

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 13 16%
2 - 1 11 13.6%
1 - 2 7 8.6%
0 - 2 7 8.6%
2 - 2 6 7.4%
1 - 1 6 7.4%
0 - 0 6 7.4%
2 - 0 5 6.2%
0 - 1 4 4.9%
0 - 3 3 3.7%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (81 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
3 23 28.4%
2 18 22.2%
1 17 21%
4 12 14.8%
0 6 7.4%
5 4 4.9%
6 1 1.2%

Hoekschoppen

Hoekschoppen per wedstrijd 9,58
Thuisploeg 5,58
Uitploeg 4,00
Over 6.5 hoekschoppen 82%
Over 7.5 hoekschoppen 70%
Over 8.5 hoekschoppen 55%
Over 9.5 hoekschoppen 52%
Over 10.5 hoekschoppen 33%
Over 11.5 hoekschoppen 21%
Over 12.5 hoekschoppen 18%

Gebaseerd op 33 van de 81 wedstrijden.

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 5,22
Gele kaarten 401
Rode kaarten 22
Over 2.5 kaarten 89%
Over 3.5 kaarten 75%
Over 4.5 kaarten 56%
Over 5.5 kaarten 40%
Over 6.5 kaarten 31%

Wedstrijdstatistieken

Schoten per wedstrijd 24,48
Schoten op doel per wedstrijd 9,85
Balbezit thuisploeg 52%
Balbezit uitploeg 48%

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
7%
7%
14%
9%
18%
8%
7%
8%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Meeste tegendoelpunten
Team Tegendoelpunten
Chaves Chaves 18
FC Porto B FC Porto B 17
Leixoes Leixoes 14
Academica Academica 12
Amarante Amarante 12
Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 12
Feirense Feirense 11
Farense Farense 11
Over 2.5 doelpunten
Team Aandeel
Chaves Chaves 67%
Farense Farense 67%
Penafiel Penafiel 67%
FC Porto B FC Porto B 67%
Leixoes Leixoes 56%
Academica Academica 56%
Amarante Amarante 56%
Sporting CP B Sporting CP B 56%
Meeste kaarten per wedstrijd
Team Kaarten
Tondela Tondela 3,78
Leixoes Leixoes 3,67
Vizela Vizela 3,11
FC Porto B FC Porto B 3,00
Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa 2,89
AVS AVS 2,89
Academica Academica 2,78
Chaves Chaves 2,78
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
Team Hoekschoppen
Tondela Tondela 10,00
Feirense Feirense 7,00
União de Leiria União de Leiria 7,00
Benfica B Benfica B 6,67
Farense Farense 6,50
Amarante Amarante 6,20
Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa 5,60
Leixoes Leixoes 5,00

Meer info

Winstreeks

Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Liga Portugal SABSEG. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
# Team
3 Sporting CP B Sporting CP B
2 Academica Academica

Gelijkspel reeks

Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
# Team
2 Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in Liga Portugal SABSEG. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
3 Leixoes Leixoes
2 Vizela Vizela

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Liga Portugal SABSEG. Een verlies breekt de reeks.
# Team
8 Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa
4 Benfica B Benfica B
3 Sporting CP B Sporting CP B
2 União de Leiria União de Leiria
2 Torreense Torreense
2 Academica Academica
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook