Liga Portugal SABSEG

Klassement 2026 / 2027

Division2

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM PPW BTTS 2.5+
1 Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa 17 7 5 0 2 12 5 +7 2.4 2,43 57% 43%
2 Sporting CP B Sporting CP B 15 7 5 2 0 10 6 +4 2.3 2,14 43% 43%
3 Farense Farense 14 7 4 1 2 13 6 +7 2.7 2,00 71% 71%
4 Penafiel Penafiel 13 7 4 2 1 14 7 +7 3 1,86 57% 71%
5 Academica Academica 12 7 4 3 0 10 10 0 2.9 1,71 29% 43%
6 Tondela Tondela 12 7 4 3 0 8 6 +2 2 1,71 14% 29%
7 Vizela Vizela 11 7 3 2 2 7 6 +1 1.9 1,57 14% 29%
8 Benfica B Benfica B 10 6 3 2 1 7 5 +2 2 1,86 29% 29%
9 União de Leiria União de Leiria 10 7 3 3 1 10 9 +1 2.7 1,43 43% 43%
10 Leixoes Leixoes 10 7 3 3 1 9 8 +1 2.4 1,43 43% 43%
11 Portimonense Portimonense 10 7 3 3 1 6 7 -1 1.9 1,43 29% 14%
12 AVS AVS 9 7 2 2 3 8 7 +1 2.1 1,29 57% 43%
13 FC Porto B FC Porto B 7 7 2 4 1 6 14 -8 2.9 1,00 43% 71%
14 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 6 6 1 2 3 5 6 -1 1.8 0,86 57% 29%
15 Torreense Torreense 6 7 1 3 3 7 10 -3 2.4 0,86 43% 57%
16 Amarante Amarante 5 7 1 4 2 6 10 -4 2.3 0,71 57% 57%
17 Chaves Chaves 5 7 1 4 2 6 14 -8 2.9 0,71 57% 57%
18 Feirense Feirense 1 7 0 6 1 2 10 -8 1.7 0,14 29% 29%

Liga Portugal SABSEG Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen Lusitânia Lourosa aan de top en Feirense aan de onderkant is 16 punten.
  • • Het onderste team (Feirense) heeft 6 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
  • • Verschil tussen Lusitânia Lourosa op de 1e en Sporting CP B op de 2e plaats is 2 punten.

Liga Portugal SABSEG Thuis-/Uitprestaties

  • • Beste thuisrecord: Farense (3/4 overwinningen, 75%)
  • • Beste uitrecord: Lusitânia Lourosa (3/3 overwinningen, 100%)
  • • Grootste thuisvoordeel: Tondela (+1.3 punten per wedstrijd thuis)
  • • Meest gebalanceerde team: AVS (0.1 verschil tussen thuis en uit)
  • • Verdeling van competitiedoelpunten: 49% gescoord thuis, 51% uit (71 thuis, 75 uit)

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de Liga Portugal SABSEG op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Kalender wedstrijden 2026 / 2027

Uitslagen 2026 / 2027

Statistieken Liga Portugal SABSEG 2026 / 2027

Alle cijfers hieronder gaan over 63 gespeelde wedstrijden in Liga Portugal SABSEG 2026 / 2027.

Doelpunten per wedstrijd 2,33 147 doelpunten
Beide ploegen scoren 43% 27 van de 63
Over 2.5 doelpunten 44% 28 van de 63
Wedstrijden met een clean sheet 57% 36 van de 63

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 26 (41%)
Gelijkspel 13 (21%)
Uitploeg wint 24 (38%)
Doelpunten thuisploegen 72 (1,14 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 75 (1,19 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 59 94% 6%
Over 1.5 44 70% 30%
Over 2.5 28 44% 56%
Over 3.5 12 19% 81%
Over 4.5 3 5% 95%
Over 5.5 1 2% 98%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 66 (45%)
Doelpunten tweede helft 81 (55%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 7 (11%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 17 (27%)
Beide ploegen scoren in beide helften 2 (3%)
Minuten per doelpunt 38,6

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 11 17.5%
0 - 2 7 11.1%
2 - 1 6 9.5%
1 - 2 6 9.5%
2 - 0 5 7.9%
2 - 2 5 7.9%
1 - 1 4 6.3%
0 - 0 4 6.3%
0 - 1 4 6.3%
0 - 3 3 4.8%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (63 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
2 16 25.4%
3 16 25.4%
1 15 23.8%
4 9 14.3%
0 4 6.3%
5 2 3.2%
6 1 1.6%

Hoekschoppen

Hoekschoppen per wedstrijd 9,82
Thuisploeg 6,06
Uitploeg 3,76
Over 6.5 hoekschoppen 88%
Over 7.5 hoekschoppen 76%
Over 8.5 hoekschoppen 71%
Over 9.5 hoekschoppen 71%
Over 10.5 hoekschoppen 35%
Over 11.5 hoekschoppen 12%
Over 12.5 hoekschoppen 12%

Gebaseerd op 17 van de 63 wedstrijden.

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 5,24
Gele kaarten 311
Rode kaarten 19
Over 2.5 kaarten 89%
Over 3.5 kaarten 71%
Over 4.5 kaarten 52%
Over 5.5 kaarten 40%
Over 6.5 kaarten 32%

Wedstrijdstatistieken

Schoten per wedstrijd 24,65
Schoten op doel per wedstrijd 9,76
Balbezit thuisploeg 53%
Balbezit uitploeg 47%

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
7%
5%
14%
10%
18%
10%
9%
10%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Punten per wedstrijd
Team Punten
Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa 2,43
Sporting CP B Sporting CP B 2,14
Farense Farense 2,00
Penafiel Penafiel 1,86
Benfica B Benfica B 1,86
Tondela Tondela 1,71
Academica Academica 1,71
Vizela Vizela 1,57
Beide ploegen scoren
Team Aandeel
Farense Farense 71%
Chaves Chaves 57%
Penafiel Penafiel 57%
Amarante Amarante 57%
Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa 57%
Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 57%
AVS AVS 57%
Leixoes Leixoes 43%
Over 2.5 doelpunten
Team Aandeel
Farense Farense 71%
Penafiel Penafiel 71%
FC Porto B FC Porto B 71%
Chaves Chaves 57%
Amarante Amarante 57%
Torreense Torreense 57%
Leixoes Leixoes 43%
Academica Academica 43%
Meeste kaarten per wedstrijd
Team Kaarten
Tondela Tondela 4,29
Leixoes Leixoes 3,71
Vizela Vizela 3,57
FC Porto B FC Porto B 3,14
Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa 3,14
AVS AVS 3,00
Academica Academica 2,86
Penafiel Penafiel 2,86
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
Team Hoekschoppen
Tondela Tondela 8,00
Penafiel Penafiel 8,00
Farense Farense 7,50
Feirense Feirense 7,00
Benfica B Benfica B 7,00
União de Leiria União de Leiria 6,50
Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa 6,33
Torreense Torreense 5,50

Meer info

Winstreeks

Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Liga Portugal SABSEG. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
# Team
3 Tondela Tondela
3 Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in Liga Portugal SABSEG. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
5 Feirense Feirense
3 Academica Academica
2 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Liga Portugal SABSEG. Een verlies breekt de reeks.
# Team
6 Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa
4 União de Leiria União de Leiria
3 Tondela Tondela
2 FC Porto B FC Porto B
2 AVS AVS
2 Farense Farense
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook