Premier League Oekraïne
Klassement 2026 / 2027
Premier League
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Karpaty
|
10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 2 | +9 | 3.3 | 3,00 | 33% | 100% |
| 2 |
Polessya
|
9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | +4 | 3 | 2,00 | 100% | 100% |
| 3 |
Shakhtar Donetsk
|
9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 3 | +5 | 2.8 | 3,00 | 33% | 33% |
| 4 |
Epitsentr Dunayivtsi
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | +4 | 2 | 1,33 | 0% | 33% |
| 5 |
Dynamo Kyiv
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | +2 | 3 | 3,00 | 100% | 100% |
| 6 |
FC Kharkiv
|
6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 4 | +1 | 2.3 | 1,00 | 33% | 33% |
| 7 |
Zorya Luhansk
|
6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2,00 | 67% | 67% |
| 8 |
Veres Rivne
|
4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.3 | 0,33 | 33% | 33% |
| 9 |
Hirnyk
|
4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 1,33 | 100% | 67% |
| 10 |
LNZ Cherkasy
|
4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 1,33 | 0% | 33% |
| 11 |
Livyi Bereh
|
3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 1,00 | 50% | 0% |
| 12 |
Chornomorets
|
3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | -2 | 2 | 0,00 | 50% | 50% |
| 13 |
Obolon'-Brovar
|
3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | -3 | 0.8 | 0,67 | 0% | 33% |
| 14 |
Bukovyna
|
2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1 | 0,67 | 0% | 33% |
| 15 |
Kudrivka
|
2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 8 | -7 | 2.3 | 0,67 | 33% | 33% |
| 16 |
Kolos Kovalivka
|
1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 0,00 | 50% | 50% |
Premier League Oekraïne Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Karpaty aan de top en Kolos Kovalivka aan de onderkant is 9 punten.
- • Verschil tussen Karpaty op de 1e en Polessya op de 2e plaats is 1 punten.
Premier League Oekraïne Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Karpaty (2/2 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Polessya (2/2 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Chornomorets (+1.5 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Dynamo Kyiv (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 52% gescoord thuis, 48% uit (32 thuis, 30 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Premier League Oekraïne op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Premier League Oekraïne 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 22 gespeelde wedstrijden in Premier League Oekraïne 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,27
50 doelpunten
Beide ploegen scoren
41%
9 van de 22
Over 2.5 doelpunten
50%
11 van de 22
Wedstrijden met een clean sheet
59%
13 van de 22
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 9 (41%) |
| Gelijkspel | 6 (27%) |
| Uitploeg wint | 7 (32%) |
| Doelpunten thuisploegen | 30 (1,36 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 20 (0,91 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 17 | 77% | 23% |
| Over 1.5 | 15 | 68% | 32% |
| Over 2.5 | 11 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 4 | 18% | 82% |
| Over 4.5 | 2 | 9% | 91% |
| Over 5.5 | 1 | 5% | 95% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 17 (34%) |
| Doelpunten tweede helft | 33 (66%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 4 (18%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 2 (9%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0 (0%) |
| Minuten per doelpunt | 39,6 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 6 | 20% |
| 3 - 0 | 4 | 13.3% |
| 1 - 2 | 3 | 10% |
| 2 - 0 | 2 | 6.7% |
| 1 - 0 | 2 | 6.7% |
| 1 - 1 | 2 | 6.7% |
| 0 - 1 | 2 | 6.7% |
| 0 - 2 | 2 | 6.7% |
| 0 - 3 | 2 | 6.7% |
| 5 - 1 | 1 | 3.3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (30 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 10 | 33.3% |
| 0 | 6 | 20% |
| 2 | 6 | 20% |
| 1 | 4 | 13.3% |
| 4 | 2 | 6.7% |
| 6 | 1 | 3.3% |
| 5 | 1 | 3.3% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,55 |
| Gele kaarten | 74 |
| Rode kaarten | 4 |
| Over 2.5 kaarten | 68% |
| Over 3.5 kaarten | 36% |
| Over 4.5 kaarten | 27% |
| Over 5.5 kaarten | 14% |
| Over 6.5 kaarten | 9% |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
6%
10%
6%
6%
8%
16%
20%
16%
12%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Karpaty
|
10 |
Shakhtar Donetsk
|
8 |
Polessya
|
6 |
Zorya Luhansk
|
5 |
Hirnyk
|
5 |
Dynamo Kyiv
|
4 |
Epitsentr Dunayivtsi
|
3 |
FC Kharkiv
|
2 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Hirnyk
|
6 |
Kudrivka
|
5 |
Zorya Luhansk
|
4 |
Chornomorets
|
4 |
FC Kharkiv
|
4 |
Kolos Kovalivka
|
4 |
Polessya
|
4 |
Obolon'-Brovar
|
3 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Shakhtar Donetsk
|
2 |
Karpaty
|
2 |
Obolon'-Brovar
|
2 |
Bukovyna
|
2 |
Epitsentr Dunayivtsi
|
2 |
LNZ Cherkasy
|
2 |
Kudrivka
|
2 |
Zorya Luhansk
|
1 |
Spelers in cijfers
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Premier League Ukraine. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Dynamo Kyiv
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Livyi Bereh
|
| 3 |
Obolon'-Brovar
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Premier League Ukraine. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
FC Kharkiv
|
| 2 |
Chornomorets
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Premier League Ukraine. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Karpaty
|
| 3 |
Livyi Bereh
|
| 3 |
Obolon'-Brovar
|
| 2 |
Epitsentr Dunayivtsi
|
| 2 |
Dynamo Kyiv
|
| 2 |
Hirnyk
|















