Eredivisie
Klassement 2026 / 2027
Eredivisie
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Feyenoord
|
20 | 8 | 6 | 0 | 2 | 27 | 7 | +20 | 4.3 | Anis Hadj-Moussa 5 | Tjark Ernst 6 | 2,50 | 50% | 75% |
| 2 |
PSV Eindhoven
|
19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 10 | +16 | 4.5 | Guus Til 5 | Matěj Kovář 1 | 2,38 | 88% | 88% |
| 3 |
AZ Alkmaar
|
19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | +10 | 3.3 | Ro-Zangelo Daal 4 | Jari De Busser 4 | 2,38 | 50% | 38% |
| 4 |
Twente
|
17 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 8 | +8 | 3 | Wout Weghorst 4 | Lars Unnerstall 2 | 2,13 | 63% | 50% |
| 5 |
Ajax
|
15 | 8 | 4 | 1 | 3 | 22 | 10 | +12 | 4 | Toluwalase Emmanuel Arokodare 4 | Marc-André ter Stegen 3 | 1,88 | 75% | 75% |
| 6 |
Groningen
|
14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 14 | +6 | 4.3 | Brynjolfur Darri Willumsson 5 | Etienne Vaessen 2 | 1,75 | 88% | 88% |
| 7 |
Fortuna Sittard
|
14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | Anthony Descotte 3 | Mattijs Branderhorst 2 | 1,75 | 75% | 63% |
| 8 |
GO Ahead Eagles
|
11 | 8 | 2 | 1 | 5 | 19 | 17 | +2 | 4.5 | Sören Tengstedt 6 | Christian Kjetil Haug 1 | 1,38 | 100% | 75% |
| 9 |
Excelsior
|
11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 14 | +2 | 3.8 | Irakli Yegoian 3 | Stijn van Gassel 3 | 1,38 | 75% | 100% |
| 10 |
Heerenveen
|
9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | Jacob Trenskow 3 | Bernt Klaverboer 4 | 1,13 | 38% | 50% |
| 11 |
NEC Nijmegen
|
9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | Tjaronn Chery 4 | Gonzalo Alejandro Crettaz 2 | 1,13 | 88% | 75% |
| 12 |
Cambuur
|
8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 11 | 19 | -8 | 3.8 | Rafik El Arguioui 4 | Thijs Jansen 2 | 1,00 | 63% | 75% |
| 13 |
Utrecht
|
8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 14 | 25 | -11 | 4.9 | Artem Stepanov 5 | Vasileios Barkas 2 | 1,00 | 88% | 100% |
| 14 |
Sparta Rotterdam
|
6 | 8 | 1 | 4 | 3 | 13 | 20 | -7 | 4.1 | Milan Zonneveld 5 | Michael Brouwer 1 | 0,75 | 75% | 88% |
| 15 |
Telstar
|
6 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | Ronald Koeman Jr. 2 | Ronald Koeman Jr. 2 | 0,75 | 50% | 63% |
| 16 |
PEC Zwolle
|
4 | 8 | 1 | 6 | 1 | 6 | 21 | -15 | 3.4 | Koen Kostons 3 | Jasper Schendelaar 3 | 0,50 | 38% | 63% |
| 17 |
ADO Den Haag
|
3 | 8 | 0 | 5 | 3 | 9 | 19 | -10 | 3.5 | Yannick Fereira Eduardo 3 | Kilian Nikiema 2 | 0,38 | 75% | 63% |
| 18 |
Willem II
|
2 | 8 | 0 | 6 | 2 | 7 | 23 | -16 | 3.8 | Devin Haen 3 | Maxime Delanghe 1 | 0,25 | 75% | 75% |
Eredivisie Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Feyenoord aan de top en Willem II aan de onderkant is 18 punten.
- • Het onderste team (Willem II) heeft 5 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Feyenoord op de 1e en PSV Eindhoven op de 2e plaats is 1 punten.
Eredivisie Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Twente (4/4 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Feyenoord (4/4 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Twente (+1.8 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Groningen (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 46% gescoord thuis, 54% uit (123 thuis, 146 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Eredivisie op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Eredivisie 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 72 gespeelde wedstrijden in Eredivisie 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,74
269 doelpunten
Beide ploegen scoren
69%
50 van de 72
Over 2.5 doelpunten
72%
52 van de 72
Wedstrijden met een clean sheet
31%
22 van de 72
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 22 (31%) |
| Gelijkspel | 21 (29%) |
| Uitploeg wint | 29 (40%) |
| Doelpunten thuisploegen | 123 (1,71 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 146 (2,03 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 71 | 99% | 1% |
| Over 1.5 | 65 | 90% | 10% |
| Over 2.5 | 52 | 72% | 28% |
| Over 3.5 | 44 | 61% | 39% |
| Over 4.5 | 22 | 31% | 69% |
| Over 5.5 | 11 | 15% | 85% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 117 (43%) |
| Doelpunten tweede helft | 152 (57%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 23 (32%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 28 (39%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6 (8%) |
| Minuten per doelpunt | 24,1 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 11 | 15.3% |
| 1 - 1 | 6 | 8.3% |
| 3 - 1 | 4 | 5.6% |
| 2 - 0 | 4 | 5.6% |
| 1 - 3 | 4 | 5.6% |
| 1 - 4 | 4 | 5.6% |
| 3 - 3 | 3 | 4.2% |
| 2 - 3 | 3 | 4.2% |
| 1 - 0 | 3 | 4.2% |
| 1 - 2 | 3 | 4.2% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (72 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 4 | 22 | 30.6% |
| 2 | 13 | 18.1% |
| 5 | 11 | 15.3% |
| 3 | 8 | 11.1% |
| 6 | 7 | 9.7% |
| 1 | 6 | 8.3% |
| 7 | 4 | 5.6% |
| 0 | 1 | 1.4% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,46 |
| Thuisploeg | 5,89 |
| Uitploeg | 4,57 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 89% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 83% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 74% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 57% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 50% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 43% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 29% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 2,81 |
| Gele kaarten | 198 |
| Rode kaarten | 4 |
| Over 2.5 kaarten | 51% |
| Over 3.5 kaarten | 32% |
| Over 4.5 kaarten | 14% |
| Over 5.5 kaarten | 11% |
| Over 6.5 kaarten | 4% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 29,89 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 10,40 |
| Balbezit thuisploeg | 53% |
| Balbezit uitploeg | 47% |
| Fouten per wedstrijd | 21,35 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,74 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,68 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,61 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
9%
10%
9%
12%
10%
15%
11%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Feyenoord
|
27 |
PSV Eindhoven
|
26 |
Ajax
|
22 |
Groningen
|
20 |
GO Ahead Eagles
|
19 |
AZ Alkmaar
|
18 |
Twente
|
16 |
Excelsior
|
16 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Utrecht
|
25 |
Willem II
|
23 |
PEC Zwolle
|
21 |
Sparta Rotterdam
|
20 |
ADO Den Haag
|
19 |
Cambuur
|
19 |
GO Ahead Eagles
|
17 |
Fortuna Sittard
|
15 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Feyenoord
|
4 |
AZ Alkmaar
|
3 |
Heerenveen
|
3 |
Ajax
|
2 |
Twente
|
2 |
Cambuur
|
2 |
Excelsior
|
2 |
PSV Eindhoven
|
1 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Feyenoord
|
2,50 |
PSV Eindhoven
|
2,38 |
AZ Alkmaar
|
2,38 |
Twente
|
2,13 |
Ajax
|
1,88 |
Groningen
|
1,75 |
Fortuna Sittard
|
1,75 |
GO Ahead Eagles
|
1,38 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
GO Ahead Eagles
|
100% |
PSV Eindhoven
|
88% |
Utrecht
|
88% |
Groningen
|
88% |
NEC Nijmegen
|
88% |
Ajax
|
75% |
Willem II
|
75% |
Sparta Rotterdam
|
75% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Utrecht
|
100% |
Excelsior
|
100% |
PSV Eindhoven
|
88% |
Groningen
|
88% |
Sparta Rotterdam
|
88% |
Ajax
|
75% |
Feyenoord
|
75% |
Willem II
|
75% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Utrecht
|
2,13 |
Ajax
|
2,00 |
ADO Den Haag
|
1,75 |
Cambuur
|
1,75 |
PSV Eindhoven
|
1,63 |
PEC Zwolle
|
1,63 |
NEC Nijmegen
|
1,63 |
Telstar
|
1,63 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
AZ Alkmaar
|
8,25 |
Ajax
|
7,50 |
Twente
|
7,38 |
PSV Eindhoven
|
7,13 |
GO Ahead Eagles
|
6,38 |
Feyenoord
|
6,25 |
Sparta Rotterdam
|
6,00 |
Heerenveen
|
5,25 |
Spelers in cijfers Eredivisie 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 6 |
| 2 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 5 |
| 2 | Artem Stepanov Utrecht | 5 |
| 2 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 5 |
| 2 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 5 |
| 2 | Guus Til PSV Eindhoven | 5 |
| 2 | Ignacio Ferri Julià Feyenoord | 5 |
| 2 | Milan Zonneveld Sparta Rotterdam | 5 |
| 2 | Thom van Bergen Groningen | 5 |
| 10 | Julian Brandt Ajax | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Irakli Yegoian Excelsior | 5 |
| 2 | Givairo Read Feyenoord | 4 |
| 2 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 4 |
| 2 | Oscar Gluh Ajax | 4 |
| 5 | Bas Edo Kuipers Sparta Rotterdam | 3 |
| 5 | David van der Werff Groningen | 3 |
| 5 | Dylan Mbayo PEC Zwolle | 3 |
| 5 | Evan Rottier ADO Den Haag | 3 |
| 5 | Kasper Dolberg Ajax | 3 |
| 5 | Levi Smans Heerenveen | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 9 |
| 2 | Irakli Yegoian Excelsior | 8 |
| 2 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 8 |
| 4 | Thom van Bergen Groningen | 7 |
| 5 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 6 |
| 5 | Ignacio Ferri Julià Feyenoord | 6 |
| 5 | Milan Zonneveld Sparta Rotterdam | 6 |
| 5 | Mohammed Amine Ihattaren Fortuna Sittard | 6 |
| 5 | Tjaronn Chery NEC Nijmegen | 6 |
| 5 | Wout Weghorst Twente | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 6 |
| 2 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 5 |
| 2 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 5 |
| 2 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 5 |
| 2 | Guus Til PSV Eindhoven | 5 |
| 2 | Ignacio Ferri Julià Feyenoord | 5 |
| 2 | Milan Zonneveld Sparta Rotterdam | 5 |
| 8 | Artem Stepanov Utrecht | 4 |
| 8 | Julian Brandt Ajax | 4 |
| 8 | Rafik El Arguioui Cambuur | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tjaronn Chery NEC Nijmegen | 3 |
| 2 | Ronald Koeman Jr. Telstar | 2 |
| 3 | Artem Stepanov Utrecht | 1 |
| 3 | Ayase Ueda Feyenoord | 1 |
| 3 | Irakli Yegoian Excelsior | 1 |
| 3 | Koen Kostons PEC Zwolle | 1 |
| 3 | Luciano Valente Feyenoord | 1 |
| 3 | Ricardo Pepi PSV Eindhoven | 1 |
| 3 | Thom van Bergen Groningen | 1 |
| 3 | Wout Weghorst Twente | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrian Blake Utrecht | 1 |
| 1 | Daouda Weidmann Twente | 1 |
| 1 | Dylan Mbayo PEC Zwolle | 1 |
| 1 | Givairo Read Feyenoord | 1 |
| 1 | Guus Til PSV Eindhoven | 1 |
| 1 | Ibrahim Cissoko PEC Zwolle | 1 |
| 1 | Patrick Brouwer Telstar | 1 |
| 1 | Paul Wanner PSV Eindhoven | 1 |
| 1 | Tjaronn Chery NEC Nijmegen | 1 |
| 1 | Wout Weghorst Twente | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Wout Weghorst Twente | 23 |
| 2 | Oscar Gluh Ajax | 22 |
| 3 | Mexx Meerdink AZ Alkmaar | 21 |
| 3 | Thom van Bergen Groningen | 21 |
| 5 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 20 |
| 6 | Rafik El Arguioui Cambuur | 19 |
| 7 | Maxence Rivera Heerenveen | 18 |
| 7 | Stefan Ingi Sigurdarson GO Ahead Eagles | 18 |
| 7 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 18 |
| 10 | Devin Haen Willem II | 17 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Wout Weghorst Twente | 15 |
| 2 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 13 |
| 2 | Thom van Bergen Groningen | 13 |
| 4 | Maxence Rivera Heerenveen | 12 |
| 5 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 11 |
| 5 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 11 |
| 5 | Oscar Gluh Ajax | 11 |
| 5 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 11 |
| 5 | Victor Edvardsen GO Ahead Eagles | 11 |
| 10 | Ignacio Ferri Julià Feyenoord | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 91,7% |
| 2 | Ilyes Hamache Cambuur | 85,7% |
| 3 | Jaden Fernando Slory Willem II | 77,8% |
| 4 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 73,3% |
| 5 | Anthony Descotte Fortuna Sittard | 72,7% |
| 5 | Dani de Wit Utrecht | 72,7% |
| 5 | Jacob Trenskow Heerenveen | 72,7% |
| 8 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 72,2% |
| 9 | Ole ter Haar Romeny Fortuna Sittard | 71,4% |
| 9 | Paul Wanner PSV Eindhoven | 71,4% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ilyes Hamache Cambuur | 42,9% |
| 2 | Guus Til PSV Eindhoven | 35,7% |
| 3 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 33,3% |
| 3 | Ignacio Ferri Julià Feyenoord | 33,3% |
| 3 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 33,3% |
| 3 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 33,3% |
| 7 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 31,3% |
| 8 | David Garden Excelsior | 30,0% |
| 8 | Davy Klaassen Ajax | 30,0% |
| 8 | Lequincio Zeefuik Fortuna Sittard | 30,0% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Julian Brandt Ajax | 28 |
| 2 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 22 |
| 2 | Bart van Rooij Twente | 22 |
| 2 | David van der Werff Groningen | 22 |
| 2 | Mathis Suray GO Ahead Eagles | 22 |
| 6 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 20 |
| 6 | Jacob Trenskow Heerenveen | 20 |
| 6 | Luciano Valente Feyenoord | 20 |
| 6 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 20 |
| 10 | Oscar Gluh Ajax | 19 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Youri Baas Ajax | 583 |
| 2 | Maas Willemsen Heerenveen | 582 |
| 3 | Peer Koopmeiners AZ Alkmaar | 546 |
| 4 | Mauro Jaqueson Júnior Ferreira dos Santos PSV Eindhoven | 533 |
| 5 | Joris Kramer GO Ahead Eagles | 519 |
| 6 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 501 |
| 7 | Wouter Goes AZ Alkmaar | 499 |
| 8 | Bart van Rooij Twente | 471 |
| 9 | Ramiz Larbi Zerrouki Twente | 462 |
| 10 | Juho Teemu Kristian Kilo ADO Den Haag | 455 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Bouwman Ajax | 95,1% |
| 2 | Youri Baas Ajax | 94,3% |
| 3 | Tsuyoshi Watanabe Feyenoord | 94,1% |
| 4 | Thilo Kehrer Ajax | 93,6% |
| 5 | Sergino Dest PSV Eindhoven | 93,4% |
| 6 | Lucas Oliveira Rosa Ajax | 92,9% |
| 7 | Maxim Dekker Willem II | 92,7% |
| 8 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 92,3% |
| 9 | Aske Emil Berg Adelgaard Twente | 92,2% |
| 10 | Sam Kersten Heerenveen | 92,0% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jorg Schreuders Groningen | 27 |
| 2 | Olivier Aertssen PEC Zwolle | 26 |
| 3 | Juho Teemu Kristian Kilo ADO Den Haag | 23 |
| 3 | Mateo Chávez García AZ Alkmaar | 23 |
| 3 | Peer Koopmeiners AZ Alkmaar | 23 |
| 6 | Milan Hokke ADO Den Haag | 22 |
| 7 | Pascal Mulder ADO Den Haag | 21 |
| 7 | Ryan Thomas PEC Zwolle | 21 |
| 9 | Marvin Young Sparta Rotterdam | 20 |
| 10 | Charles Vanhoutte Feyenoord | 19 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pascal Mulder ADO Den Haag | 25 |
| 2 | Mika Mármol Medina Feyenoord | 18 |
| 2 | Ryan Thomas PEC Zwolle | 18 |
| 4 | Ismaël Baouf Cambuur | 16 |
| 4 | Wouter Goes AZ Alkmaar | 16 |
| 6 | Nathan Tjoe-A-On Willem II | 15 |
| 6 | Rick Meissen Excelsior | 15 |
| 6 | Tika de Jonge Groningen | 15 |
| 9 | Abdelnour Soualhia Telstar | 14 |
| 9 | Finn Stam Willem II | 14 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ismaël Baouf Cambuur | 11 |
| 2 | Casper Widell Excelsior | 10 |
| 2 | Simon Graves Jensen PEC Zwolle | 10 |
| 4 | Abdelnour Soualhia Telstar | 9 |
| 4 | Joris Kramer GO Ahead Eagles | 9 |
| 4 | Marvin Peersman Telstar | 9 |
| 4 | Nick Viergever PEC Zwolle | 9 |
| 4 | Sam Kersten Heerenveen | 9 |
| 9 | Márk Csinger Groningen | 8 |
| 10 | Arthur Zagre Utrecht | 7 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marvin Peersman Telstar | 57 |
| 2 | Abdelnour Soualhia Telstar | 55 |
| 2 | Thom van Bergen Groningen | 55 |
| 4 | Pascal Mulder ADO Den Haag | 48 |
| 4 | Rafik El Arguioui Cambuur | 48 |
| 6 | Ryan Thomas PEC Zwolle | 47 |
| 7 | Edouard Michut Fortuna Sittard | 46 |
| 7 | Irakli Yegoian Excelsior | 46 |
| 9 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 45 |
| 10 | Wout Weghorst Twente | 44 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Max Bruns Twente | 73,0% |
| 2 | Sam Kersten Heerenveen | 72,7% |
| 3 | Edouard Michut Fortuna Sittard | 69,7% |
| 4 | Marvin Peersman Telstar | 68,7% |
| 5 | Sem Valk Telstar | 68,2% |
| 6 | Marvin Young Sparta Rotterdam | 66,7% |
| 6 | Othniël Raterink ADO Den Haag | 66,7% |
| 8 | Siebe Horemans Utrecht | 66,0% |
| 9 | Ryan Thomas PEC Zwolle | 65,3% |
| 10 | Oscar Gluh Ajax | 65,0% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rick Meissen Excelsior | 13 |
| 2 | Casper Terho Sparta Rotterdam | 12 |
| 2 | Irakli Yegoian Excelsior | 12 |
| 4 | Lennard Hartjes Excelsior | 9 |
| 4 | Milan Hokke ADO Den Haag | 9 |
| 4 | Olivier Aertssen PEC Zwolle | 9 |
| 7 | Mathis Suray GO Ahead Eagles | 8 |
| 7 | Nils Rossen Telstar | 8 |
| 7 | Patrick Brouwer Telstar | 8 |
| 7 | Per van Loon Willem II | 8 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 25 |
| 2 | Oscar Gluh Ajax | 23 |
| 3 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 21 |
| 4 | Thom van Bergen Groningen | 19 |
| 5 | Irakli Yegoian Excelsior | 16 |
| 5 | Rafik El Arguioui Cambuur | 16 |
| 7 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 15 |
| 8 | Tyrone Owusu Telstar | 12 |
| 9 | Iwan Henstra Cambuur | 11 |
| 9 | Ringo Meerveld Heerenveen | 11 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oscar Gluh Ajax | 79,3% |
| 2 | Ringo Meerveld Heerenveen | 78,6% |
| 3 | Rafik El Arguioui Cambuur | 72,7% |
| 4 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 68,2% |
| 5 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 67,6% |
| 6 | Tika de Jonge Groningen | 61,5% |
| 6 | Weslley Pinto Batista AZ Alkmaar | 61,5% |
| 8 | Thom van Bergen Groningen | 61,3% |
| 9 | Ángel Alarcón Galiot Utrecht | 60,0% |
| 10 | Calvin Stengs AZ Alkmaar | 56,3% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tjark Ernst Feyenoord | 6 |
| 2 | Bernt Klaverboer Heerenveen | 4 |
| 2 | Jari De Busser AZ Alkmaar | 4 |
| 4 | Jasper Schendelaar PEC Zwolle | 3 |
| 4 | Marc-André ter Stegen Ajax | 3 |
| 4 | Stijn van Gassel Excelsior | 3 |
| 7 | Etienne Vaessen Groningen | 2 |
| 7 | Gonzalo Alejandro Crettaz NEC Nijmegen | 2 |
| 7 | Kilian Nikiema ADO Den Haag | 2 |
| 7 | Lars Unnerstall Twente | 2 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kilian Nikiema ADO Den Haag | 40 |
| 2 | Jasper Schendelaar PEC Zwolle | 35 |
| 2 | Mattijs Branderhorst Fortuna Sittard | 35 |
| 2 | Ronald Koeman Jr. Telstar | 35 |
| 5 | Thijs Jansen Cambuur | 30 |
| 6 | Etienne Vaessen Groningen | 28 |
| 6 | Vasileios Barkas Utrecht | 28 |
| 8 | Stijn van Gassel Excelsior | 26 |
| 9 | Christian Kjetil Haug GO Ahead Eagles | 23 |
| 9 | Matěj Kovář PSV Eindhoven | 23 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ronald Koeman Jr. Telstar | 74,5% |
| 2 | Stijn van Gassel Excelsior | 74,3% |
| 3 | Jasper Schendelaar PEC Zwolle | 72,9% |
| 4 | Kilian Nikiema ADO Den Haag | 72,7% |
| 4 | Lars Unnerstall Twente | 72,7% |
| 6 | Mattijs Branderhorst Fortuna Sittard | 71,4% |
| 7 | Marc-André ter Stegen Ajax | 70,4% |
| 8 | Bernt Klaverboer Heerenveen | 70,0% |
| 9 | Matěj Kovář PSV Eindhoven | 69,7% |
| 10 | Etienne Vaessen Groningen | 68,3% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ronald Koeman Jr. Telstar | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdelnour Soualhia Telstar | 3 |
| 1 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 3 |
| 1 | Koen Kostons PEC Zwolle | 3 |
| 1 | Lequincio Zeefuik Fortuna Sittard | 3 |
| 1 | Ruben van Bommel PSV Eindhoven | 3 |
| 1 | Sherel Floranus PEC Zwolle | 3 |
| 7 | Almugera Raouf Mohammed Kabar NEC Nijmegen | 2 |
| 7 | Artem Stepanov Utrecht | 2 |
| 7 | Arthur Zagre Utrecht | 2 |
| 7 | Ayoub Oufkir AZ Alkmaar | 2 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Milan Hokke ADO Den Haag | 1 |
| 1 | Nökkvi Þeyr Þórisson Telstar | 1 |
| 1 | Ole ter Haar Romeny Fortuna Sittard | 1 |
| 1 | Sherel Floranus PEC Zwolle | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sherel Floranus PEC Zwolle | 4 |
| 2 | Abdelnour Soualhia Telstar | 3 |
| 2 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 3 |
| 2 | Koen Kostons PEC Zwolle | 3 |
| 2 | Lequincio Zeefuik Fortuna Sittard | 3 |
| 2 | Ruben van Bommel PSV Eindhoven | 3 |
| 7 | Almugera Raouf Mohammed Kabar NEC Nijmegen | 2 |
| 7 | Artem Stepanov Utrecht | 2 |
| 7 | Arthur Zagre Utrecht | 2 |
| 7 | Ayoub Oufkir AZ Alkmaar | 2 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 16 |
| 2 | Lequincio Zeefuik Fortuna Sittard | 15 |
| 2 | Thijs Oosting PEC Zwolle | 15 |
| 4 | Arthur Zagre Utrecht | 14 |
| 4 | Dani de Wit Utrecht | 14 |
| 4 | Jorg Schreuders Groningen | 14 |
| 4 | Mexx Meerdink AZ Alkmaar | 14 |
| 4 | Nökkvi Þeyr Þórisson Telstar | 14 |
| 4 | Yannick Fereira Eduardo ADO Den Haag | 14 |
| 10 | Bryan Linssen NEC Nijmegen | 13 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Edouard Michut Fortuna Sittard | 25 |
| 2 | Thom van Bergen Groningen | 22 |
| 3 | Marvin Peersman Telstar | 20 |
| 4 | Abdelnour Soualhia Telstar | 18 |
| 4 | Dylan Mbayo PEC Zwolle | 18 |
| 4 | Sergino Dest PSV Eindhoven | 18 |
| 7 | Dave Kwakman AZ Alkmaar | 15 |
| 7 | Wout Weghorst Twente | 15 |
| 9 | Jaden Fernando Slory Willem II | 14 |
| 9 | Mexx Meerdink AZ Alkmaar | 14 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mexx Meerdink AZ Alkmaar | 6 |
| 1 | Ole ter Haar Romeny Fortuna Sittard | 6 |
| 3 | Bryan Linssen NEC Nijmegen | 5 |
| 3 | Rafik El Arguioui Cambuur | 5 |
| 3 | Tjaronn Chery NEC Nijmegen | 5 |
| 3 | Yannick Fereira Eduardo ADO Den Haag | 5 |
| 7 | Dani de Wit Utrecht | 4 |
| 7 | Devin Haen Willem II | 4 |
| 7 | Evan Rottier ADO Den Haag | 4 |
| 7 | Gaoussou Kyassou Diarra Feyenoord | 4 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdelnour Soualhia Telstar | 720 |
| 1 | Bas Edo Kuipers Sparta Rotterdam | 720 |
| 1 | Bernt Klaverboer Heerenveen | 720 |
| 1 | Christian Kjetil Haug GO Ahead Eagles | 720 |
| 1 | Devin Haen Willem II | 720 |
| 1 | Etienne Vaessen Groningen | 720 |
| 1 | Finn Stam Willem II | 720 |
| 1 | Jan Plug Excelsior | 720 |
| 1 | Jari De Busser AZ Alkmaar | 720 |
| 1 | Jasper Schendelaar PEC Zwolle | 720 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdelnour Soualhia Telstar | 8 |
| 1 | Adrian Blake Utrecht | 8 |
| 1 | Alfons Sampsted GO Ahead Eagles | 8 |
| 1 | Anthony Descotte Fortuna Sittard | 8 |
| 1 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 8 |
| 1 | Arthur Zagre Utrecht | 8 |
| 1 | Aymen Sliti Excelsior | 8 |
| 1 | Ayoub Oufkir AZ Alkmaar | 8 |
| 1 | Bart van Rooij Twente | 8 |
| 1 | Bas Edo Kuipers Sparta Rotterdam | 8 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdelnour Soualhia Telstar | 8 |
| 1 | Alfons Sampsted GO Ahead Eagles | 8 |
| 1 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 8 |
| 1 | Arthur Zagre Utrecht | 8 |
| 1 | Bart van Rooij Twente | 8 |
| 1 | Bas Edo Kuipers Sparta Rotterdam | 8 |
| 1 | Bernt Klaverboer Heerenveen | 8 |
| 1 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 8 |
| 1 | Charles Vanhoutte Feyenoord | 8 |
| 1 | Christian Kjetil Haug GO Ahead Eagles | 8 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 8,19 |
| 2 | Ronald Koeman Jr. Telstar | 8,01 |
| 3 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 7,97 |
| 4 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 7,82 |
| 5 | Peer Koopmeiners AZ Alkmaar | 7,80 |
| 6 | Luciano Valente Feyenoord | 7,72 |
| 7 | Irakli Yegoian Excelsior | 7,71 |
| 8 | Oscar Gluh Ajax | 7,60 |
| 9 | Thom van Bergen Groningen | 7,56 |
| 10 | Daouda Weidmann Twente | 7,50 |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Nieuws Eredivisie
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Eredivisie. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Feyenoord
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
GO Ahead Eagles
|
| 2 |
Ajax
|
| 2 |
NEC Nijmegen
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Eredivisie. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Willem II
|
| 2 |
PEC Zwolle
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Eredivisie. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 8 |
Feyenoord
|
| 7 |
Twente
|
| 4 |
Ajax
|
| 4 |
GO Ahead Eagles
|
| 3 |
Cambuur
|
| 3 |
Groningen
|
| 2 |
NEC Nijmegen
|
| 2 |
Fortuna Sittard
|

















