Eredivisie
Klassement 2026 / 2027
Eredivisie
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Feyenoord
|
25 | 11 | 7 | 0 | 4 | 33 | 12 | +21 | 4.1 | Anis Hadj-Moussa 6 | Tjark Ernst 7 | 2,27 | 64% | 64% |
| 2 |
Ajax
|
24 | 11 | 7 | 1 | 3 | 30 | 13 | +17 | 3.9 | Toluwalase Emmanuel Arokodare 6 | Marc-André ter Stegen 5 | 2,18 | 73% | 73% |
| 3 |
PSV Eindhoven
|
23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 35 | 13 | +22 | 4.4 | Guus Til 7 | Matěj Kovář 3 | 2,09 | 82% | 82% |
| 4 |
Twente
|
23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 10 | +18 | 3.5 | Wout Weghorst 8 | Lars Unnerstall 3 | 2,09 | 55% | 55% |
| 5 |
AZ Alkmaar
|
20 | 11 | 6 | 3 | 2 | 20 | 13 | +7 | 3 | Ro-Zangelo Daal 5 | Jari De Busser 6 | 1,82 | 45% | 36% |
| 6 |
Fortuna Sittard
|
19 | 11 | 5 | 2 | 4 | 18 | 18 | 0 | 3.3 | Anthony Descotte 5 | Mattijs Branderhorst 5 | 1,73 | 73% | 55% |
| 7 |
Heerenveen
|
18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19 | 13 | +6 | 2.9 | Jacob Trenskow 6 | Bernt Klaverboer 7 | 1,64 | 36% | 55% |
| 8 |
Groningen
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 24 | 21 | +3 | 4.5 | Brynjolfur Darri Willumsson 8 | Etienne Vaessen 11 | 1,36 | 91% | 91% |
| 9 |
Cambuur
|
15 | 11 | 4 | 4 | 3 | 23 | 22 | +1 | 4.1 | Rafik El Arguioui 6 | Thijs Jansen 5 | 1,36 | 64% | 82% |
| 10 |
GO Ahead Eagles
|
14 | 11 | 3 | 3 | 5 | 23 | 27 | -4 | 4.5 | Sören Tengstedt 8 | Christian Kjetil Haug 5 | 1,27 | 91% | 82% |
| 11 |
Utrecht
|
12 | 11 | 3 | 5 | 3 | 19 | 31 | -12 | 4.5 | Artem Stepanov 5 | Vasileios Barkas 1 | 1,09 | 91% | 91% |
| 12 |
NEC Nijmegen
|
11 | 11 | 2 | 4 | 5 | 17 | 19 | -2 | 3.3 | Tjaronn Chery 4 | Gonzalo Alejandro Crettaz 4 | 1,00 | 82% | 73% |
| 13 |
PEC Zwolle
|
11 | 11 | 3 | 6 | 2 | 12 | 23 | -11 | 3.2 | Koen Kostons 4 | Jasper Schendelaar 6 | 1,00 | 45% | 55% |
| 14 |
Excelsior
|
11 | 11 | 3 | 6 | 2 | 16 | 28 | -12 | 4 | David Garden 3 | Stijn van Gassel 5 | 1,00 | 55% | 91% |
| 15 |
Sparta Rotterdam
|
9 | 10 | 2 | 5 | 3 | 17 | 24 | -7 | 4.1 | Milan Zonneveld 7 | Michael Brouwer 5 | 1,09 | 82% | 91% |
| 16 |
Telstar
|
9 | 11 | 2 | 6 | 3 | 16 | 23 | -7 | 3.5 | Tyrone Owusu 5 | Ronald Koeman Jr. 4 | 0,82 | 64% | 73% |
| 17 |
ADO Den Haag
|
6 | 11 | 1 | 7 | 3 | 13 | 24 | -11 | 3.4 | Nigel Thomas 3 | Kilian Nikiema 3 | 0,55 | 73% | 64% |
| 18 |
Willem II
|
2 | 11 | 0 | 9 | 2 | 10 | 39 | -29 | 4.5 | Devin Haen 3 | Maxime Delanghe 2 | 0,18 | 73% | 82% |
Eredivisie Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Feyenoord aan de top en Willem II aan de onderkant is 23 punten.
- • Het onderste team (Willem II) heeft 8 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Feyenoord op de 1e en Ajax op de 2e plaats is 1 punten.
Eredivisie Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Twente (4/5 overwinningen, 80%)
- • Beste uitrecord: Ajax (5/5 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: GO Ahead Eagles (+1.7 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: PEC Zwolle (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 47% gescoord thuis, 53% uit (177 thuis, 196 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Eredivisie op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Eredivisie 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 99 gespeelde wedstrijden in Eredivisie 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,82
378 doelpunten
Beide ploegen scoren
69%
68 van de 99
Over 2.5 doelpunten
72%
71 van de 99
Wedstrijden met een clean sheet
31%
31 van de 99
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 34 (34%) |
| Gelijkspel | 27 (27%) |
| Uitploeg wint | 38 (38%) |
| Doelpunten thuisploegen | 179 (1,81 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 199 (2,01 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 98 | 99% | 1% |
| Over 1.5 | 88 | 89% | 11% |
| Over 2.5 | 71 | 72% | 28% |
| Over 3.5 | 60 | 61% | 39% |
| Over 4.5 | 33 | 33% | 67% |
| Over 5.5 | 17 | 17% | 83% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 167 (44%) |
| Doelpunten tweede helft | 211 (56%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 30 (30%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 38 (38%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 10 (10%) |
| Minuten per doelpunt | 23,6 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 14 | 14.1% |
| 1 - 1 | 9 | 9.1% |
| 1 - 0 | 7 | 7.1% |
| 2 - 3 | 5 | 5.1% |
| 1 - 2 | 5 | 5.1% |
| 3 - 1 | 4 | 4% |
| 2 - 0 | 4 | 4% |
| 1 - 3 | 4 | 4% |
| 1 - 4 | 4 | 4% |
| 0 - 2 | 4 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (99 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 4 | 27 | 27.3% |
| 2 | 17 | 17.2% |
| 5 | 16 | 16.2% |
| 3 | 11 | 11.1% |
| 1 | 10 | 10.1% |
| 6 | 8 | 8.1% |
| 7 | 8 | 8.1% |
| 0 | 1 | 1% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,35 |
| Thuisploeg | 5,84 |
| Uitploeg | 4,52 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 89% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 84% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 74% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 56% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 48% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 39% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 26% |
Gebaseerd op 97 van de 99 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,00 |
| Gele kaarten | 289 |
| Rode kaarten | 8 |
| Over 2.5 kaarten | 55% |
| Over 3.5 kaarten | 33% |
| Over 4.5 kaarten | 18% |
| Over 5.5 kaarten | 15% |
| Over 6.5 kaarten | 5% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 29,76 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 10,54 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 21,61 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,88 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,69 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,66 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
9%
11%
9%
13%
11%
13%
10%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
PSV Eindhoven
|
35 |
Feyenoord
|
33 |
Ajax
|
30 |
Twente
|
28 |
Groningen
|
26 |
Cambuur
|
23 |
GO Ahead Eagles
|
23 |
AZ Alkmaar
|
20 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Willem II
|
39 |
Utrecht
|
31 |
Excelsior
|
28 |
GO Ahead Eagles
|
27 |
Sparta Rotterdam
|
26 |
Groningen
|
24 |
ADO Den Haag
|
24 |
PEC Zwolle
|
23 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Heerenveen
|
5 |
Feyenoord
|
4 |
Twente
|
4 |
Ajax
|
3 |
AZ Alkmaar
|
3 |
Cambuur
|
3 |
PSV Eindhoven
|
2 |
PEC Zwolle
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Feyenoord
|
2,27 |
Ajax
|
2,18 |
PSV Eindhoven
|
2,09 |
Twente
|
2,09 |
AZ Alkmaar
|
1,82 |
Fortuna Sittard
|
1,73 |
Heerenveen
|
1,64 |
Groningen
|
1,36 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Utrecht
|
91% |
Groningen
|
91% |
GO Ahead Eagles
|
91% |
PSV Eindhoven
|
82% |
Sparta Rotterdam
|
82% |
NEC Nijmegen
|
82% |
Ajax
|
73% |
Willem II
|
73% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Utrecht
|
91% |
Groningen
|
91% |
Sparta Rotterdam
|
91% |
Excelsior
|
91% |
PSV Eindhoven
|
82% |
Willem II
|
82% |
Cambuur
|
82% |
GO Ahead Eagles
|
82% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Utrecht
|
2,09 |
Ajax
|
1,91 |
ADO Den Haag
|
1,91 |
Cambuur
|
1,91 |
Sparta Rotterdam
|
1,82 |
PSV Eindhoven
|
1,73 |
PEC Zwolle
|
1,64 |
Fortuna Sittard
|
1,55 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
AZ Alkmaar
|
7,55 |
Twente
|
7,09 |
PSV Eindhoven
|
6,91 |
NEC Nijmegen
|
6,36 |
Feyenoord
|
6,30 |
Ajax
|
5,90 |
Sparta Rotterdam
|
5,73 |
GO Ahead Eagles
|
5,73 |
Spelers in cijfers Eredivisie 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 8 |
| 1 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 8 |
| 1 | Wout Weghorst Twente | 8 |
| 4 | Guus Til PSV Eindhoven | 7 |
| 4 | Milan Zonneveld Sparta Rotterdam | 7 |
| 4 | Thom van Bergen Groningen | 7 |
| 7 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 6 |
| 7 | Jacob Trenskow Heerenveen | 6 |
| 7 | Julian Brandt Ajax | 6 |
| 7 | Rafik El Arguioui Cambuur | 6 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sondre Holmlund Ørjasæter Twente | 7 |
| 2 | Evan Rottier ADO Den Haag | 5 |
| 2 | Givairo Read Feyenoord | 5 |
| 2 | Irakli Yegoian Excelsior | 5 |
| 5 | Dylan Mbayo PEC Zwolle | 4 |
| 5 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 4 |
| 5 | Levi Smans Heerenveen | 4 |
| 5 | Mohammed Amine Ihattaren Fortuna Sittard | 4 |
| 5 | Oscar Gluh Ajax | 4 |
| 10 | Bas Edo Kuipers Sparta Rotterdam | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 10 |
| 1 | Thom van Bergen Groningen | 10 |
| 1 | Wout Weghorst Twente | 10 |
| 4 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 9 |
| 4 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 9 |
| 4 | Sondre Holmlund Ørjasæter Twente | 9 |
| 7 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 8 |
| 7 | Guus Til PSV Eindhoven | 8 |
| 7 | Ilyes Hamache Cambuur | 8 |
| 7 | Irakli Yegoian Excelsior | 8 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 8 |
| 1 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 8 |
| 3 | Guus Til PSV Eindhoven | 7 |
| 3 | Milan Zonneveld Sparta Rotterdam | 7 |
| 5 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 6 |
| 5 | Jacob Trenskow Heerenveen | 6 |
| 5 | Julian Brandt Ajax | 6 |
| 5 | Rafik El Arguioui Cambuur | 6 |
| 5 | Sven Mijnans PSV Eindhoven | 6 |
| 5 | Thom van Bergen Groningen | 6 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tjaronn Chery NEC Nijmegen | 3 |
| 2 | Ronald Koeman Jr. Telstar | 2 |
| 2 | Wout Weghorst Twente | 2 |
| 4 | Artem Stepanov Utrecht | 1 |
| 4 | Ayase Ueda Feyenoord | 1 |
| 4 | Dylan Vente Heerenveen | 1 |
| 4 | Irakli Yegoian Excelsior | 1 |
| 4 | Koen Kostons PEC Zwolle | 1 |
| 4 | Luciano Valente Feyenoord | 1 |
| 4 | Mexx Meerdink AZ Alkmaar | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrian Blake Utrecht | 1 |
| 1 | Daouda Weidmann Twente | 1 |
| 1 | Dylan Mbayo PEC Zwolle | 1 |
| 1 | Givairo Read Feyenoord | 1 |
| 1 | Ibrahim Cissoko PEC Zwolle | 1 |
| 1 | Levi Smans Heerenveen | 1 |
| 1 | Noé Lebreton NEC Nijmegen | 1 |
| 1 | Patrick Brouwer Telstar | 1 |
| 1 | Paul Wanner PSV Eindhoven | 1 |
| 1 | Tjaronn Chery NEC Nijmegen | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thom van Bergen Groningen | 40 |
| 2 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 32 |
| 2 | Wout Weghorst Twente | 32 |
| 4 | Mexx Meerdink AZ Alkmaar | 30 |
| 4 | Rafik El Arguioui Cambuur | 30 |
| 6 | Maxence Rivera Heerenveen | 27 |
| 6 | Milan Zonneveld Sparta Rotterdam | 27 |
| 6 | Stefan Ingi Sigurdarson GO Ahead Eagles | 27 |
| 9 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 24 |
| 9 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 24 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thom van Bergen Groningen | 20 |
| 1 | Wout Weghorst Twente | 20 |
| 3 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 16 |
| 3 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 16 |
| 5 | Rafik El Arguioui Cambuur | 15 |
| 6 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 14 |
| 6 | Ignacio Ferri Julià Feyenoord | 14 |
| 6 | Mexx Meerdink AZ Alkmaar | 14 |
| 9 | Maxence Rivera Heerenveen | 13 |
| 9 | Milan Zonneveld Sparta Rotterdam | 13 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Descotte Fortuna Sittard | 76,9% |
| 2 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 76,5% |
| 3 | Ilyes Hamache Cambuur | 71,4% |
| 4 | Dani de Wit Utrecht | 69,2% |
| 5 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 66,7% |
| 5 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 66,7% |
| 5 | Mauro Jaqueson Júnior Ferreira dos Santos PSV Eindhoven | 66,7% |
| 5 | Sergino Dest PSV Eindhoven | 66,7% |
| 9 | Victor Edvardsen GO Ahead Eagles | 64,7% |
| 10 | Mohammed Amine Ihattaren Fortuna Sittard | 63,6% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nicolas Binder Cambuur | 45,5% |
| 2 | Anthony Descotte Fortuna Sittard | 38,5% |
| 2 | Tyrone Owusu Telstar | 38,5% |
| 4 | Ilyes Hamache Cambuur | 35,7% |
| 5 | Julian Brandt Ajax | 35,3% |
| 6 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 33,3% |
| 6 | Guus Til PSV Eindhoven | 33,3% |
| 8 | David Garden Excelsior | 30,0% |
| 8 | Sven Mijnans PSV Eindhoven | 30,0% |
| 10 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 29,4% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 34 |
| 2 | Julian Brandt Ajax | 33 |
| 3 | Mathis Suray GO Ahead Eagles | 27 |
| 4 | Bart van Rooij Twente | 26 |
| 4 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 26 |
| 4 | Luciano Valente Feyenoord | 26 |
| 4 | Younes Taha El Idrissi Twente | 26 |
| 8 | David van der Werff Groningen | 25 |
| 9 | Jacob Trenskow Heerenveen | 24 |
| 9 | Tjaronn Chery NEC Nijmegen | 24 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maas Willemsen Heerenveen | 754 |
| 2 | Peer Koopmeiners AZ Alkmaar | 731 |
| 3 | Youri Baas Ajax | 705 |
| 4 | Mauro Jaqueson Júnior Ferreira dos Santos PSV Eindhoven | 694 |
| 5 | Joris Kramer GO Ahead Eagles | 692 |
| 6 | Ramiz Larbi Zerrouki Twente | 686 |
| 7 | Juho Teemu Kristian Kilo ADO Den Haag | 665 |
| 8 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 658 |
| 9 | Lewis Schouten AZ Alkmaar | 648 |
| 10 | Bart van Rooij Twente | 602 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lutsharel Geertruida PSV Eindhoven | 93,9% |
| 2 | Youri Baas Ajax | 93,9% |
| 3 | Sergino Dest PSV Eindhoven | 93,8% |
| 4 | Tsuyoshi Watanabe Feyenoord | 93,7% |
| 5 | Aaron Bouwman Ajax | 93,5% |
| 6 | Lucas Oliveira Rosa Ajax | 93,3% |
| 7 | Thilo Kehrer Ajax | 93,3% |
| 8 | Jeremiah St. Juste Feyenoord | 92,2% |
| 9 | Sofyan Amrabat Ajax | 92,0% |
| 10 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 91,8% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jorg Schreuders Groningen | 32 |
| 1 | Olivier Aertssen PEC Zwolle | 32 |
| 3 | Peer Koopmeiners AZ Alkmaar | 30 |
| 4 | Givairo Read Feyenoord | 29 |
| 4 | Mateo Chávez García AZ Alkmaar | 29 |
| 6 | Juho Teemu Kristian Kilo ADO Den Haag | 28 |
| 7 | Nathan Tjoe-A-On Willem II | 27 |
| 7 | Ryan Thomas PEC Zwolle | 27 |
| 9 | Marvin Young Sparta Rotterdam | 26 |
| 9 | Pascal Mulder ADO Den Haag | 26 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pascal Mulder ADO Den Haag | 31 |
| 2 | Rick Meissen Excelsior | 28 |
| 3 | Mika Mármol Medina Feyenoord | 27 |
| 4 | Ismaël Baouf Cambuur | 25 |
| 5 | Ryan Thomas PEC Zwolle | 23 |
| 6 | Nathan Tjoe-A-On Willem II | 22 |
| 7 | Olivier Aertssen PEC Zwolle | 21 |
| 7 | Tika de Jonge Groningen | 21 |
| 9 | Abdelnour Soualhia Telstar | 19 |
| 9 | Finn Stam Willem II | 19 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Graves Jensen PEC Zwolle | 13 |
| 2 | Ismaël Baouf Cambuur | 11 |
| 2 | Pascal Mulder ADO Den Haag | 11 |
| 2 | Thom van Bergen Groningen | 11 |
| 5 | Abdelnour Soualhia Telstar | 10 |
| 5 | Casper Widell Excelsior | 10 |
| 5 | Nick Verschuren Sparta Rotterdam | 10 |
| 8 | David van der Werff Groningen | 9 |
| 8 | Finn Stam Willem II | 9 |
| 8 | Joris Kramer GO Ahead Eagles | 9 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdelnour Soualhia Telstar | 74 |
| 2 | Dani de Wit Utrecht | 73 |
| 3 | Thom van Bergen Groningen | 71 |
| 4 | Marvin Peersman Telstar | 68 |
| 5 | Pascal Mulder ADO Den Haag | 66 |
| 6 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 65 |
| 7 | Ryan Thomas PEC Zwolle | 64 |
| 8 | Milan Zonneveld Sparta Rotterdam | 63 |
| 9 | Melle Meulensteen GO Ahead Eagles | 62 |
| 10 | Givairo Read Feyenoord | 59 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nick Verschuren Sparta Rotterdam | 76,4% |
| 2 | Sem Valk Telstar | 72,1% |
| 3 | Syb van Ottele Fortuna Sittard | 69,8% |
| 4 | Edouard Michut Fortuna Sittard | 66,7% |
| 5 | Márk Csinger Groningen | 65,3% |
| 6 | Sam Kersten Heerenveen | 64,6% |
| 7 | Siebe Horemans Utrecht | 64,3% |
| 8 | Ryan Thomas PEC Zwolle | 64,0% |
| 9 | Devid Eugene Bouah Cambuur | 63,9% |
| 10 | Sergino Dest PSV Eindhoven | 63,5% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rick Meissen Excelsior | 14 |
| 2 | Irakli Yegoian Excelsior | 13 |
| 3 | Gabriel Costa Brás NEC Nijmegen | 12 |
| 4 | Lennard Hartjes Excelsior | 10 |
| 5 | Givairo Read Feyenoord | 9 |
| 5 | Mika Mármol Medina Feyenoord | 9 |
| 5 | Peer Koopmeiners AZ Alkmaar | 9 |
| 8 | Casper Terho Sparta Rotterdam | 8 |
| 8 | Dani de Wit Utrecht | 8 |
| 8 | Mathis Suray GO Ahead Eagles | 8 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 32 |
| 1 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 32 |
| 3 | Ilyes Hamache Cambuur | 27 |
| 4 | Oscar Gluh Ajax | 25 |
| 5 | Rafik El Arguioui Cambuur | 21 |
| 6 | Irakli Yegoian Excelsior | 19 |
| 6 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 19 |
| 6 | Thom van Bergen Groningen | 19 |
| 9 | Sondre Holmlund Ørjasæter Twente | 16 |
| 10 | Givairo Read Feyenoord | 15 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafik El Arguioui Cambuur | 70,0% |
| 2 | Toluwalase Emmanuel Arokodare Ajax | 68,4% |
| 3 | Sören Tengstedt GO Ahead Eagles | 67,9% |
| 4 | Oscar Gluh Ajax | 67,6% |
| 5 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 65,3% |
| 6 | Calvin Stengs AZ Alkmaar | 63,2% |
| 7 | Nathan Tjoe-A-On Willem II | 57,9% |
| 8 | Gaoussou Kyassou Diarra Feyenoord | 55,6% |
| 9 | Irakli Yegoian Excelsior | 54,3% |
| 10 | Jacob Trenskow Heerenveen | 52,6% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Etienne Vaessen Groningen | 11 |
| 2 | Bernt Klaverboer Heerenveen | 7 |
| 2 | Tjark Ernst Feyenoord | 7 |
| 4 | Jari De Busser AZ Alkmaar | 6 |
| 4 | Jasper Schendelaar PEC Zwolle | 6 |
| 4 | Michael Brouwer Sparta Rotterdam | 6 |
| 7 | Christian Kjetil Haug GO Ahead Eagles | 5 |
| 7 | Marc-André ter Stegen Ajax | 5 |
| 7 | Mattijs Branderhorst Fortuna Sittard | 5 |
| 7 | Stijn van Gassel Excelsior | 5 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kilian Nikiema ADO Den Haag | 49 |
| 2 | Ronald Koeman Jr. Telstar | 48 |
| 3 | Mattijs Branderhorst Fortuna Sittard | 47 |
| 4 | Jasper Schendelaar PEC Zwolle | 46 |
| 5 | Etienne Vaessen Groningen | 39 |
| 5 | Stijn van Gassel Excelsior | 39 |
| 7 | Michael Brouwer Sparta Rotterdam | 35 |
| 8 | Thijs Jansen Cambuur | 34 |
| 9 | Matěj Kovář PSV Eindhoven | 33 |
| 10 | Marc-André ter Stegen Ajax | 30 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Etienne Vaessen Groningen | 100,0% |
| 2 | Michael Brouwer Sparta Rotterdam | 85,4% |
| 3 | Tjark Ernst Feyenoord | 80,6% |
| 4 | Mattijs Branderhorst Fortuna Sittard | 78,3% |
| 5 | Ronald Koeman Jr. Telstar | 77,4% |
| 6 | Marc-André ter Stegen Ajax | 76,9% |
| 7 | Bernt Klaverboer Heerenveen | 75,7% |
| 8 | Kilian Nikiema ADO Den Haag | 75,4% |
| 9 | Stijn van Gassel Excelsior | 75,0% |
| 10 | Matěj Kovář PSV Eindhoven | 73,3% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ronald Koeman Jr. Telstar | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ayoub Oufkir AZ Alkmaar | 4 |
| 2 | Abdelnour Soualhia Telstar | 3 |
| 2 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 3 |
| 2 | Charles Vanhoutte Feyenoord | 3 |
| 2 | Dani de Wit Utrecht | 3 |
| 2 | David van der Werff Groningen | 3 |
| 2 | Julius Dirksen GO Ahead Eagles | 3 |
| 2 | Koen Kostons PEC Zwolle | 3 |
| 2 | Lequincio Zeefuik Fortuna Sittard | 3 |
| 2 | Lucas Oliveira Rosa Ajax | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daouda Weidmann Twente | 1 |
| 1 | Devid Eugene Bouah Cambuur | 1 |
| 1 | Milan Hokke ADO Den Haag | 1 |
| 1 | Nesto Groen Excelsior | 1 |
| 1 | Nökkvi Þeyr Þórisson Telstar | 1 |
| 1 | Ole ter Haar Romeny Fortuna Sittard | 1 |
| 1 | Sherel Floranus PEC Zwolle | 1 |
| 1 | Sven Mijnans PSV Eindhoven | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ayoub Oufkir AZ Alkmaar | 4 |
| 1 | Sherel Floranus PEC Zwolle | 4 |
| 3 | Abdelnour Soualhia Telstar | 3 |
| 3 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 3 |
| 3 | Charles Vanhoutte Feyenoord | 3 |
| 3 | Dani de Wit Utrecht | 3 |
| 3 | David van der Werff Groningen | 3 |
| 3 | Devid Eugene Bouah Cambuur | 3 |
| 3 | Julius Dirksen GO Ahead Eagles | 3 |
| 3 | Koen Kostons PEC Zwolle | 3 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dani de Wit Utrecht | 22 |
| 1 | Pascal Mulder ADO Den Haag | 22 |
| 3 | Mexx Meerdink AZ Alkmaar | 20 |
| 4 | Lequincio Zeefuik Fortuna Sittard | 19 |
| 4 | Mathieu Maertens Cambuur | 19 |
| 4 | Yannick Fereira Eduardo ADO Den Haag | 19 |
| 7 | Jorg Schreuders Groningen | 18 |
| 7 | Peer Koopmeiners AZ Alkmaar | 18 |
| 7 | Wout Weghorst Twente | 18 |
| 10 | Juho Teemu Kristian Kilo ADO Den Haag | 17 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Edouard Michut Fortuna Sittard | 30 |
| 2 | Thom van Bergen Groningen | 29 |
| 3 | Sergino Dest PSV Eindhoven | 25 |
| 4 | Abdelnour Soualhia Telstar | 22 |
| 4 | Mathieu Maertens Cambuur | 22 |
| 6 | Marvin Peersman Telstar | 21 |
| 7 | Dave Kwakman AZ Alkmaar | 20 |
| 8 | Dylan Mbayo PEC Zwolle | 19 |
| 8 | Ignacio Ferri Julià Feyenoord | 19 |
| 8 | Yoann Cathline Utrecht | 19 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dani de Wit Utrecht | 8 |
| 2 | Evan Rottier ADO Den Haag | 7 |
| 2 | Mexx Meerdink AZ Alkmaar | 7 |
| 2 | Nökkvi Þeyr Þórisson Telstar | 7 |
| 2 | Ole ter Haar Romeny Fortuna Sittard | 7 |
| 2 | Wout Weghorst Twente | 7 |
| 7 | Bryan Linssen NEC Nijmegen | 6 |
| 7 | Gaoussou Kyassou Diarra Feyenoord | 6 |
| 7 | Thom van Bergen Groningen | 6 |
| 7 | Tjaronn Chery NEC Nijmegen | 6 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdelnour Soualhia Telstar | 990 |
| 1 | Bas Edo Kuipers Sparta Rotterdam | 990 |
| 1 | Bernt Klaverboer Heerenveen | 990 |
| 1 | Devin Haen Willem II | 990 |
| 1 | Etienne Vaessen Groningen | 990 |
| 1 | Jan Plug Excelsior | 990 |
| 1 | Jari De Busser AZ Alkmaar | 990 |
| 1 | Jasper Schendelaar PEC Zwolle | 990 |
| 1 | Joris Kramer GO Ahead Eagles | 990 |
| 1 | Juho Teemu Kristian Kilo ADO Den Haag | 990 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdelnour Soualhia Telstar | 11 |
| 1 | Adrian Blake Utrecht | 11 |
| 1 | Alfons Sampsted GO Ahead Eagles | 11 |
| 1 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 11 |
| 1 | Arthur Zagre Utrecht | 11 |
| 1 | Aymen Sliti Excelsior | 11 |
| 1 | Bart van Rooij Twente | 11 |
| 1 | Bas Edo Kuipers Sparta Rotterdam | 11 |
| 1 | Bernt Klaverboer Heerenveen | 11 |
| 1 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 11 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdelnour Soualhia Telstar | 11 |
| 1 | Alfons Sampsted GO Ahead Eagles | 11 |
| 1 | Armando Obispo PSV Eindhoven | 11 |
| 1 | Arthur Zagre Utrecht | 11 |
| 1 | Bart van Rooij Twente | 11 |
| 1 | Bas Edo Kuipers Sparta Rotterdam | 11 |
| 1 | Bernt Klaverboer Heerenveen | 11 |
| 1 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 11 |
| 1 | Dani de Wit Utrecht | 11 |
| 1 | Dean Ruben James GO Ahead Eagles | 11 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anis Hadj-Moussa Feyenoord | 8,08 |
| 2 | Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar | 7,65 |
| 3 | Ronald Koeman Jr. Telstar | 7,61 |
| 4 | Luciano Valente Feyenoord | 7,59 |
| 5 | Gjivai Zechiël Feyenoord | 7,59 |
| 6 | Brynjolfur Darri Willumsson Groningen | 7,55 |
| 7 | Peer Koopmeiners AZ Alkmaar | 7,52 |
| 8 | Jacob Trenskow Heerenveen | 7,50 |
| 9 | Julian Brandt Ajax | 7,46 |
| 10 | Juho Teemu Kristian Kilo ADO Den Haag | 7,45 |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Nieuws Eredivisie
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Eredivisie. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Ajax
|
| 3 |
Heerenveen
|
| 2 |
Cambuur
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Feyenoord
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Eredivisie. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Willem II
|
| 3 |
Excelsior
|
| 2 |
AZ Alkmaar
|
| 2 |
Telstar
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Eredivisie. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 11 |
Feyenoord
|
| 7 |
Ajax
|
| 7 |
Cambuur
|
| 5 |
Fortuna Sittard
|
| 3 |
Heerenveen
|
| 3 |
Utrecht
|
| 2 |
PSV Eindhoven
|
| 2 |
PEC Zwolle
|

















