Ligue 2
Klassement 2026 / 2027
Ligue 2
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Saint Etienne
|
25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 8 | +15 | 3.1 | Augustine Boakye 6 | Gautier Larsonneur 3 | 2,27 | 45% | 73% |
| 2 |
Montpellier
|
24 | 11 | 7 | 1 | 3 | 16 | 6 | +10 | 2 | Nicolas Pays 5 | Simon Brady Ngapandouetnbu 9 | 2,18 | 36% | 36% |
| 3 |
PAU
|
20 | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | 11 | +5 | 2.5 | Babacar Leye 4 | Brice Maubleu 4 | 1,82 | 55% | 45% |
| 4 |
Nancy
|
19 | 10 | 6 | 3 | 1 | 12 | 8 | +4 | 2 | Brandon Bokangu 2 | Enzo Basilio 5 | 1,90 | 30% | 30% |
| 5 |
Stade de Reims
|
18 | 10 | 4 | 0 | 6 | 20 | 12 | +8 | 3.2 | Yaya Kader Fofana 8 | Tom Ritzy Hülsmann 3 | 1,80 | 80% | 60% |
| 6 |
RED Star FC 93
|
17 | 10 | 5 | 3 | 2 | 13 | 12 | +1 | 2.5 | Damien Durand 5 | Gaëtan Poussin 5 | 1,70 | 60% | 50% |
| 7 |
Annecy
|
16 | 11 | 5 | 5 | 1 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | Dion Moise Sahi 5 | Florian Escales 6 | 1,45 | 64% | 64% |
| 8 |
Dijon
|
15 | 11 | 4 | 4 | 3 | 20 | 19 | +1 | 3.5 | Júlio Tavares 5 | Paul Delecroix 4 | 1,36 | 91% | 64% |
| 9 |
Metz
|
14 | 11 | 3 | 3 | 5 | 17 | 17 | 0 | 3.1 | Pape Moussa Fall 8 | Jonathan Fischer 3 | 1,27 | 82% | 55% |
| 10 |
Rodez
|
13 | 11 | 4 | 6 | 1 | 17 | 22 | -5 | 3.5 | Ibrahima Baldé 5 | Quentin Braat 4 | 1,18 | 55% | 64% |
| 11 |
Dunkerque
|
12 | 11 | 3 | 5 | 3 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | Egor Prutsev 3 | Mohamet Airam Ramos Wade 2 | 1,09 | 55% | 36% |
| 12 |
Guingamp
|
11 | 10 | 3 | 5 | 2 | 13 | 15 | -2 | 2.8 | Stanislas Kielt 3 | Adrián Ortolá Vañó 3 | 1,27 | 55% | 64% |
| 13 |
Sochaux
|
11 | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 12 | -4 | 2 | Benjamin Gomel 3 | Mehdi Jeannin 6 | 1,10 | 50% | 30% |
| 14 |
Boulogne
|
10 | 11 | 1 | 3 | 7 | 7 | 8 | -1 | 1.4 | Abdel Hbouch 3 | Blondy Nna Noukeu 7 | 0,91 | 45% | 9% |
| 15 |
Nantes
|
9 | 11 | 2 | 6 | 3 | 12 | 18 | -6 | 2.7 | Thomas Robinet 2 | Maxime Dupé 1 | 0,82 | 55% | 45% |
| 16 |
Laval
|
9 | 11 | 2 | 6 | 3 | 14 | 21 | -7 | 3.2 | Aboubakary Kanté 3 | Mamadou Samassa 3 | 0,82 | 73% | 64% |
| 17 |
Clermont Foot
|
8 | 11 | 0 | 3 | 8 | 10 | 15 | -5 | 2.3 | Florian Bianchini 3 | Théo Guivarch 5 | 0,73 | 64% | 27% |
| 18 |
Grenoble
|
8 | 11 | 2 | 7 | 2 | 10 | 20 | -10 | 2.7 | Yadaly Diaby 2 | Alexandre Olliero 5 | 0,73 | 45% | 55% |
Ligue 2 Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Saint Etienne aan de top en Grenoble aan de onderkant is 17 punten.
- • Het onderste team (Grenoble) heeft 2 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Saint Etienne op de 1e en Montpellier op de 2e plaats is 1 punten.
Ligue 2 Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Saint Etienne (5/5 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Montpellier (4/6 overwinningen, 67%)
- • Grootste thuisvoordeel: Metz (+1.2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Stade de Reims (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 50% gescoord thuis, 50% uit (128 thuis, 128 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Ligue 2 op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Ligue 2 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 97 gespeelde wedstrijden in Ligue 2 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,67
259 doelpunten
Beide ploegen scoren
58%
56 van de 97
Over 2.5 doelpunten
48%
47 van de 97
Wedstrijden met een clean sheet
42%
41 van de 97
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 35 (36%) |
| Gelijkspel | 29 (30%) |
| Uitploeg wint | 33 (34%) |
| Doelpunten thuisploegen | 131 (1,35 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 128 (1,32 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89 | 92% | 8% |
| Over 1.5 | 69 | 71% | 29% |
| Over 2.5 | 47 | 48% | 52% |
| Over 3.5 | 28 | 29% | 71% |
| Over 4.5 | 16 | 16% | 84% |
| Over 5.5 | 8 | 8% | 92% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 109 (42%) |
| Doelpunten tweede helft | 150 (58%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 20 (21%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 30 (31%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 11 (11%) |
| Minuten per doelpunt | 33,7 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15 | 15.5% |
| 1 - 0 | 11 | 11.3% |
| 0 - 1 | 9 | 9.3% |
| 1 - 2 | 8 | 8.2% |
| 0 - 0 | 8 | 8.2% |
| 2 - 1 | 6 | 6.2% |
| 2 - 0 | 5 | 5.2% |
| 3 - 1 | 4 | 4.1% |
| 1 - 3 | 4 | 4.1% |
| 0 - 3 | 4 | 4.1% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (97 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 22 | 22.7% |
| 1 | 20 | 20.6% |
| 3 | 19 | 19.6% |
| 4 | 12 | 12.4% |
| 0 | 8 | 8.2% |
| 5 | 8 | 8.2% |
| 6 | 6 | 6.2% |
| 7 | 2 | 2.1% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,38 |
| Thuisploeg | 5,08 |
| Uitploeg | 4,29 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 83% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 74% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 61% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 41% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 33% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 24% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 16% |
Gebaseerd op 95 van de 97 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,14 |
| Gele kaarten | 382 |
| Rode kaarten | 20 |
| Over 2.5 kaarten | 76% |
| Over 3.5 kaarten | 58% |
| Over 4.5 kaarten | 44% |
| Over 5.5 kaarten | 25% |
| Over 6.5 kaarten | 10% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 25,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,55 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 30,03 |
| Buitenspel per wedstrijd | 4,12 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,29 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,17 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
6%
9%
9%
12%
13%
11%
10%
12%
17%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Saint Etienne
|
23 |
Stade de Reims
|
20 |
Dijon
|
20 |
Metz
|
17 |
Rodez
|
17 |
Montpellier
|
16 |
Guingamp
|
16 |
PAU
|
16 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Rodez
|
22 |
Laval
|
21 |
Grenoble
|
20 |
Dijon
|
19 |
Nantes
|
18 |
Metz
|
17 |
Dunkerque
|
17 |
Guingamp
|
15 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Montpellier
|
7 |
Saint Etienne
|
5 |
Nancy
|
5 |
Sochaux
|
4 |
Boulogne
|
4 |
Guingamp
|
3 |
Clermont Foot
|
3 |
Grenoble
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Saint Etienne
|
2,27 |
Montpellier
|
2,18 |
Nancy
|
1,90 |
PAU
|
1,82 |
Stade de Reims
|
1,80 |
RED Star FC 93
|
1,70 |
Annecy
|
1,45 |
Dijon
|
1,36 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Dijon
|
91% |
Metz
|
82% |
Stade de Reims
|
80% |
Laval
|
73% |
Clermont Foot
|
64% |
Annecy
|
64% |
RED Star FC 93
|
60% |
Nantes
|
55% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Saint Etienne
|
73% |
Dijon
|
64% |
Guingamp
|
64% |
Rodez
|
64% |
Laval
|
64% |
Annecy
|
64% |
Stade de Reims
|
60% |
Metz
|
55% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
RED Star FC 93
|
2,80 |
Grenoble
|
2,64 |
Dunkerque
|
2,64 |
Boulogne
|
2,64 |
PAU
|
2,45 |
Laval
|
2,45 |
Montpellier
|
2,36 |
Guingamp
|
2,27 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Rodez
|
6,27 |
Annecy
|
5,73 |
RED Star FC 93
|
5,70 |
Laval
|
5,70 |
Nantes
|
5,55 |
Saint Etienne
|
5,20 |
Montpellier
|
5,00 |
Dunkerque
|
4,80 |
Spelers in cijfers Ligue 2 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall Metz | 8 |
| 1 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 8 |
| 3 | Augustine Boakye Saint Etienne | 6 |
| 4 | Damien Durand RED Star FC 93 | 5 |
| 4 | Dion Moise Sahi Annecy | 5 |
| 4 | Ibrahima Baldé Rodez | 5 |
| 4 | Irvin Cardona Saint Etienne | 5 |
| 4 | Júlio Tavares Dijon | 5 |
| 4 | Nicolas Pays Montpellier | 5 |
| 4 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 5 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jakob Breum Saint Etienne | 5 |
| 2 | Daouda Guindo Stade de Reims | 4 |
| 2 | Ethan Clavreul Laval | 4 |
| 2 | Irvin Cardona Saint Etienne | 4 |
| 5 | Augustine Boakye Saint Etienne | 3 |
| 5 | Ilyes Housni Nancy | 3 |
| 5 | Jessy Benet PAU | 3 |
| 5 | Jessy Deminguet Metz | 3 |
| 5 | Kenny Nagera Rodez | 3 |
| 5 | Lorenzo Rajot PAU | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Augustine Boakye Saint Etienne | 9 |
| 1 | Irvin Cardona Saint Etienne | 9 |
| 1 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 9 |
| 4 | Pape Moussa Fall Metz | 8 |
| 5 | Jakob Breum Saint Etienne | 7 |
| 5 | Nicolas Pays Montpellier | 7 |
| 5 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 7 |
| 8 | Ethan Clavreul Laval | 6 |
| 8 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 6 |
| 8 | Júlio Tavares Dijon | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall Metz | 8 |
| 1 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 8 |
| 3 | Augustine Boakye Saint Etienne | 6 |
| 4 | Damien Durand RED Star FC 93 | 5 |
| 4 | Dion Moise Sahi Annecy | 5 |
| 4 | Ibrahima Baldé Rodez | 5 |
| 4 | Irvin Cardona Saint Etienne | 5 |
| 4 | Nicolas Pays Montpellier | 5 |
| 4 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 5 |
| 10 | Babacar Leye PAU | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Robinet Nantes | 2 |
| 2 | Florian Bianchini Clermont Foot | 1 |
| 2 | Ilyes Housni Nancy | 1 |
| 2 | Jessy Benet PAU | 1 |
| 2 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 1 |
| 2 | Julien Maggiotti Laval | 1 |
| 2 | Júlio Tavares Dijon | 1 |
| 2 | Sambou Soumano Stade de Reims | 1 |
| 2 | Téji Savanier Metz | 1 |
| 2 | Zakaria Fdaouch Nancy | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adel Lembezat Dijon | 1 |
| 1 | Ange Martial Tia Stade de Reims | 1 |
| 1 | Cheikh Fall PAU | 1 |
| 1 | Kevin Cabral RED Star FC 93 | 1 |
| 1 | Kémo Cissé RED Star FC 93 | 1 |
| 1 | Louis Leroux Nantes | 1 |
| 1 | Nicolas Pays Montpellier | 1 |
| 1 | Zakaria Fdaouch Nancy | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdel Hbouch Boulogne | 27 |
| 2 | Pape Moussa Fall Metz | 24 |
| 3 | Stanislas Kielt Guingamp | 23 |
| 4 | Thibault Rambaud Annecy | 22 |
| 5 | Augustine Boakye Saint Etienne | 21 |
| 5 | Babacar Leye PAU | 21 |
| 5 | Damien Durand RED Star FC 93 | 21 |
| 5 | Dion Moise Sahi Annecy | 21 |
| 5 | Thomas Robinet Nantes | 21 |
| 10 | Mathis Touho Rodez | 20 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Damien Durand RED Star FC 93 | 14 |
| 1 | Pape Moussa Fall Metz | 14 |
| 3 | Abdel Hbouch Boulogne | 12 |
| 3 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 12 |
| 5 | Babacar Leye PAU | 11 |
| 5 | Dion Moise Sahi Annecy | 11 |
| 5 | Mamadou Camara Montpellier | 11 |
| 5 | Thibault Rambaud Annecy | 11 |
| 9 | Ilyes Housni Nancy | 10 |
| 9 | Nicolas Pays Montpellier | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Júlio Tavares Dijon | 90,0% |
| 2 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 80,0% |
| 3 | Mamadou Camara Montpellier | 73,3% |
| 4 | Ilyes Housni Nancy | 71,4% |
| 5 | Damien Durand RED Star FC 93 | 66,7% |
| 6 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 63,2% |
| 7 | Nicolas Pays Montpellier | 62,5% |
| 8 | Zuriko Davitashvili Saint Etienne | 60,0% |
| 9 | Teddy Averlant Guingamp | 58,8% |
| 10 | Pape Moussa Fall Metz | 58,3% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Júlio Tavares Dijon | 50,0% |
| 2 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 42,1% |
| 3 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 40,0% |
| 4 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 35,7% |
| 5 | Pape Moussa Fall Metz | 33,3% |
| 6 | Nicolas Pays Montpellier | 31,3% |
| 7 | Irvin Cardona Saint Etienne | 29,4% |
| 8 | Augustine Boakye Saint Etienne | 28,6% |
| 9 | Téji Savanier Metz | 25,0% |
| 10 | Damien Durand RED Star FC 93 | 23,8% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ilyes Housni Nancy | 28 |
| 2 | Adrien Lebeau Dunkerque | 27 |
| 3 | Irvin Cardona Saint Etienne | 22 |
| 4 | Téji Savanier Metz | 21 |
| 5 | Antonin Cartillier Rodez | 20 |
| 5 | Clément Billemaz Annecy | 20 |
| 5 | Jakob Breum Saint Etienne | 20 |
| 5 | Nicolas Pays Montpellier | 20 |
| 9 | Adel Lembezat Dijon | 18 |
| 9 | Mathieu Cafaro Nantes | 18 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Julien Laporte Montpellier | 772 |
| 2 | Aron Csongvai Saint Etienne | 726 |
| 3 | Opa Sangante Dunkerque | 687 |
| 4 | Dylan Durivaux RED Star FC 93 | 672 |
| 5 | Cristian Castro Devenish Metz | 657 |
| 6 | Yoann Salmier Clermont Foot | 643 |
| 7 | Maxime Bernauer Saint Etienne | 637 |
| 8 | Ethan Kena Kabeya Clermont Foot | 609 |
| 9 | William Bianda Laval | 608 |
| 10 | Lenny Lacroix Dijon | 590 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yael Mouanga Montpellier | 94,3% |
| 2 | Ousmane Touré Dunkerque | 93,4% |
| 3 | Jordan Morel Dunkerque | 93,0% |
| 4 | Jean Ruiz Metz | 92,9% |
| 5 | Waly Diouf Dijon | 92,6% |
| 6 | Cristian Castro Devenish Metz | 92,5% |
| 7 | Anthony Briançon PAU | 91,8% |
| 8 | Julien Le Cardinal Saint Etienne | 91,4% |
| 9 | Sohaib Nair Saint Etienne | 91,3% |
| 10 | Daylam Meddah Montpellier | 91,3% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kévin Pedro Saint Etienne | 31 |
| 2 | Théo Magnin RED Star FC 93 | 27 |
| 3 | Matthéo Xantippe Grenoble | 26 |
| 3 | Sam Sanna Laval | 26 |
| 3 | Théo Sainte-Luce Montpellier | 26 |
| 6 | Loni Quenabio Rodez | 25 |
| 6 | Mohamed Abdoul Kader Koné Annecy | 25 |
| 8 | Augustine Boakye Saint Etienne | 24 |
| 8 | Johann Lepenant Nantes | 24 |
| 8 | Yohann Magnin Grenoble | 24 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Castro Devenish Metz | 25 |
| 2 | Lucas Perrin Nantes | 24 |
| 2 | Matthéo Xantippe Grenoble | 24 |
| 4 | Loni Quenabio Rodez | 22 |
| 5 | Frédéric Guilbert Nantes | 21 |
| 5 | Raphael Lipinski Rodez | 21 |
| 7 | Théo Magnin RED Star FC 93 | 20 |
| 8 | Florian Tardieu Montpellier | 19 |
| 9 | Théo Sainte-Luce Montpellier | 18 |
| 9 | Walid Bouabdelli Nancy | 18 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Samuel Junior Kotto Stade de Reims | 16 |
| 2 | Clément Vidal Grenoble | 10 |
| 2 | Yoann Salmier Clermont Foot | 10 |
| 4 | Julien Laporte Montpellier | 9 |
| 4 | Quentin Bernard Dijon | 9 |
| 6 | Aurélien Pelon Grenoble | 8 |
| 6 | Lucas Perrin Nantes | 8 |
| 6 | Sohaib Nair Saint Etienne | 8 |
| 6 | Yael Mouanga Montpellier | 8 |
| 10 | Ethan Kena Kabeya Clermont Foot | 7 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pape Moussa Fall Metz | 75 |
| 2 | Antoine Kerriou Boulogne | 69 |
| 2 | Loni Quenabio Rodez | 69 |
| 4 | Sohaib Nair Saint Etienne | 68 |
| 5 | Enzo Tacafred Nancy | 66 |
| 6 | Hacene Benali PAU | 65 |
| 7 | Nesta Zahui Grenoble | 64 |
| 8 | Adel Lembezat Dijon | 62 |
| 8 | Elyaz Zidane Fernández RED Star FC 93 | 62 |
| 8 | Esteban Mouton Laval | 62 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Demba Thiam Boulogne | 73,5% |
| 2 | Amine Hemia Guingamp | 72,4% |
| 3 | Sohaib Nair Saint Etienne | 72,3% |
| 4 | Samuel Junior Kotto Stade de Reims | 71,9% |
| 5 | Donatien Gomis Guingamp | 71,6% |
| 6 | Albin Demouchy Guingamp | 70,5% |
| 7 | Nesta Zahui Grenoble | 69,6% |
| 8 | Clément Vidal Grenoble | 69,1% |
| 9 | Tanguy Ahile Guingamp | 68,6% |
| 10 | Jean Ruiz Metz | 68,1% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Clément Billemaz Annecy | 14 |
| 1 | Tom Tony Pouilly PAU | 14 |
| 3 | Antoine Larose Annecy | 11 |
| 3 | Johann Lepenant Nantes | 11 |
| 5 | Mohamed Abdoul Kader Koné Annecy | 10 |
| 6 | Jules Gaudin Laval | 9 |
| 6 | Julien Kouadio Annecy | 9 |
| 8 | Baptiste Mouazan Grenoble | 8 |
| 8 | Ben-Chayeel Hamada Dijon | 8 |
| 8 | Dalangunypole Gomis Sochaux | 8 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kémo Cissé RED Star FC 93 | 20 |
| 2 | Mohammed Daramy Stade de Reims | 17 |
| 3 | Adel Lembezat Dijon | 16 |
| 3 | Giorgi Abuashvili Metz | 16 |
| 3 | Nicolas Pays Montpellier | 16 |
| 6 | Matthéo Xantippe Grenoble | 15 |
| 6 | Nesta Zahui Grenoble | 15 |
| 8 | Antoine Larose Annecy | 14 |
| 8 | Nordan Mukiele Montpellier | 14 |
| 10 | Théo Sainte-Luce Montpellier | 12 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Théo Sainte-Luce Montpellier | 54,5% |
| 2 | Nordan Mukiele Montpellier | 51,9% |
| 3 | Nesta Zahui Grenoble | 51,7% |
| 4 | Adel Lembezat Dijon | 50,0% |
| 4 | Samir Ben Brahim Guingamp | 50,0% |
| 6 | Souleymane Keita Dunkerque | 47,8% |
| 7 | Kémo Cissé RED Star FC 93 | 45,5% |
| 8 | Julien Kouadio Annecy | 44,4% |
| 8 | Mohamed Abdoul Kader Koné Annecy | 44,4% |
| 10 | Zakaria Fdaouch Nancy | 44,0% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Brady Ngapandouetnbu Montpellier | 9 |
| 2 | Blondy Nna Noukeu Boulogne | 7 |
| 3 | Florian Escales Annecy | 6 |
| 3 | Mehdi Jeannin Sochaux | 6 |
| 5 | Alexandre Olliero Grenoble | 5 |
| 5 | Enzo Basilio Nancy | 5 |
| 5 | Gaëtan Poussin RED Star FC 93 | 5 |
| 5 | Théo Guivarch Clermont Foot | 5 |
| 9 | Brice Maubleu PAU | 4 |
| 9 | Mamour Ndiaye Saint Etienne | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Brady Ngapandouetnbu Montpellier | 46 |
| 2 | Alexandre Olliero Grenoble | 38 |
| 2 | Mehdi Jeannin Sochaux | 38 |
| 4 | Paul Delecroix Dijon | 36 |
| 5 | Jonathan Fischer Metz | 35 |
| 6 | Mohamet Airam Ramos Wade Dunkerque | 34 |
| 7 | Brice Maubleu PAU | 33 |
| 8 | Théo Guivarch Clermont Foot | 32 |
| 9 | Florian Escales Annecy | 30 |
| 10 | Adrián Ortolá Vañó Guingamp | 29 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Brady Ngapandouetnbu Montpellier | 92,0% |
| 2 | Blondy Nna Noukeu Boulogne | 84,4% |
| 3 | Mehdi Jeannin Sochaux | 82,6% |
| 4 | Mohamet Airam Ramos Wade Dunkerque | 79,1% |
| 5 | Brice Maubleu PAU | 78,6% |
| 6 | Florian Escales Annecy | 76,9% |
| 7 | Mamadou Samassa Laval | 75,0% |
| 8 | Jonathan Fischer Metz | 74,5% |
| 9 | Gaëtan Poussin RED Star FC 93 | 74,3% |
| 10 | Paul Delecroix Dijon | 73,5% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrián Ortolá Vañó Guingamp | 2 |
| 2 | Blondy Nna Noukeu Boulogne | 1 |
| 2 | Maxime Dupé Nantes | 1 |
| 2 | Tom Ritzy Hülsmann Stade de Reims | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Albin Demouchy Guingamp | 4 |
| 1 | Axel Bamba PAU | 4 |
| 1 | Clément Vidal Grenoble | 4 |
| 1 | Gaëtan Paquiez PAU | 4 |
| 1 | Yohann Magnin Grenoble | 4 |
| 6 | Abdel Hbouch Boulogne | 3 |
| 6 | Adrien Lebeau Dunkerque | 3 |
| 6 | Augustine Boakye Saint Etienne | 3 |
| 6 | Benjamin Gomel Sochaux | 3 |
| 6 | Cristian Castro Devenish Metz | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Armel Junior Zohouri Stade de Reims | 2 |
| 2 | Albin Demouchy Guingamp | 1 |
| 2 | Clément Billemaz Annecy | 1 |
| 2 | Demba Thiam Boulogne | 1 |
| 2 | Donatien Gomis Guingamp | 1 |
| 2 | Dylan Durivaux RED Star FC 93 | 1 |
| 2 | Elydjah Mendy Nancy | 1 |
| 2 | Jordan Morel Dunkerque | 1 |
| 2 | Julien Maggiotti Laval | 1 |
| 2 | Kouroufia Kebe Nancy | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Albin Demouchy Guingamp | 5 |
| 2 | Armel Junior Zohouri Stade de Reims | 4 |
| 2 | Axel Bamba PAU | 4 |
| 2 | Clément Vidal Grenoble | 4 |
| 2 | Donatien Gomis Guingamp | 4 |
| 2 | Gaëtan Paquiez PAU | 4 |
| 2 | Kouroufia Kebe Nancy | 4 |
| 2 | Saad Agouzoul Sochaux | 4 |
| 2 | Yohann Magnin Grenoble | 4 |
| 10 | Abdel Hbouch Boulogne | 3 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jordan Mendes Correia Rodez | 27 |
| 2 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 24 |
| 3 | Augustine Boakye Saint Etienne | 23 |
| 3 | Théna Massock Dunkerque | 23 |
| 5 | Yohann Magnin Grenoble | 22 |
| 6 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 21 |
| 6 | Kapitbafan Djoco Sochaux | 21 |
| 6 | Matthéo Xantippe Grenoble | 21 |
| 9 | Julien Kouadio Annecy | 20 |
| 10 | Adel Lembezat Dijon | 19 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adel Lembezat Dijon | 26 |
| 2 | Samir Ben Brahim Guingamp | 25 |
| 3 | Antoine Kerriou Boulogne | 24 |
| 3 | Hacene Benali PAU | 24 |
| 5 | Adrien Lebeau Dunkerque | 23 |
| 6 | Enzo Tacafred Nancy | 22 |
| 6 | Jordan Morel Dunkerque | 22 |
| 6 | Nicolas Pays Montpellier | 22 |
| 6 | Walid Bouabdelli Nancy | 22 |
| 10 | Ilyes Housni Nancy | 21 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thierno Mamadou Lamarana Ballo Saint Etienne | 13 |
| 2 | Sambou Soumano Stade de Reims | 9 |
| 3 | Jovany Ikanga A Ngele RED Star FC 93 | 8 |
| 4 | Babacar Leye PAU | 7 |
| 4 | Benjamin Besic Boulogne | 7 |
| 4 | Damien Durand RED Star FC 93 | 7 |
| 4 | Nachon Nsingi Rodez | 7 |
| 4 | Trevis Dago Laval | 7 |
| 9 | Giorgi Abuashvili Metz | 6 |
| 9 | Kevin Cabral RED Star FC 93 | 6 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrián Ortolá Vañó Guingamp | 990 |
| 1 | Alexandre Olliero Grenoble | 990 |
| 1 | Allan Linguet Dunkerque | 990 |
| 1 | Antoine Kerriou Boulogne | 990 |
| 1 | Blondy Nna Noukeu Boulogne | 990 |
| 1 | Brice Maubleu PAU | 990 |
| 1 | Florian Escales Annecy | 990 |
| 1 | Julien Laporte Montpellier | 990 |
| 1 | Lenny Lacroix Dijon | 990 |
| 1 | Mathis Magnin Rodez | 990 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdel Hbouch Boulogne | 11 |
| 1 | Adel Lembezat Dijon | 11 |
| 1 | Adrián Ortolá Vañó Guingamp | 11 |
| 1 | Alexandre Olliero Grenoble | 11 |
| 1 | Allan Linguet Dunkerque | 11 |
| 1 | Antoine Kerriou Boulogne | 11 |
| 1 | Antoine Larose Annecy | 11 |
| 1 | Antonin Cartillier Rodez | 11 |
| 1 | Aron Csongvai Saint Etienne | 11 |
| 1 | Augustine Boakye Saint Etienne | 11 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdel Hbouch Boulogne | 11 |
| 1 | Adrián Ortolá Vañó Guingamp | 11 |
| 1 | Alexandre Olliero Grenoble | 11 |
| 1 | Allan Linguet Dunkerque | 11 |
| 1 | Antoine Kerriou Boulogne | 11 |
| 1 | Aron Csongvai Saint Etienne | 11 |
| 1 | Augustine Boakye Saint Etienne | 11 |
| 1 | Blondy Nna Noukeu Boulogne | 11 |
| 1 | Brice Maubleu PAU | 11 |
| 1 | Clément Vidal Grenoble | 11 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Téji Savanier Metz | 7,68 |
| 2 | Yaya Kader Fofana Stade de Reims | 7,53 |
| 3 | Nicolas Pays Montpellier | 7,44 |
| 4 | Simon Brady Ngapandouetnbu Montpellier | 7,44 |
| 5 | Augustine Boakye Saint Etienne | 7,39 |
| 6 | Julien Laporte Montpellier | 7,38 |
| 7 | Júlio Tavares Dijon | 7,38 |
| 8 | Anthony Briançon PAU | 7,34 |
| 9 | Jakob Breum Saint Etienne | 7,33 |
| 10 | Pape Moussa Fall Metz | 7,32 |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Ligue 2. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
PAU
|
| 4 |
Nancy
|
| 3 |
Montpellier
|
| 3 |
Saint Etienne
|
| 2 |
Rodez
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Ligue 2. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Grenoble
|
| 2 |
RED Star FC 93
|
| 2 |
Sochaux
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Ligue 2. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 10 |
Stade de Reims
|
| 5 |
PAU
|
| 5 |
Montpellier
|
| 4 |
Saint Etienne
|
| 4 |
Nancy
|
| 2 |
Rodez
|

















