League Two
Klassement 2026 / 2027
League Two
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bristol Rovers
|
9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 6 | +5 | 4.3 | Tommy Leigh 2 | Brad Young 2 | 0,00 | 100% | 100% |
| 2 |
Fleetwood Town
|
9 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 3 | +3 | 1.8 | Ronan Liam Coughlin 1 | Jay Lynch 3 | 3,00 | 0% | 0% |
| 3 |
Barnet
|
8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 5 | +4 | 3.5 | Charlie Lakin 3 | Matthew Cox 1 | 3,00 | 100% | 100% |
| 4 |
Walsall
|
8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 4 | +4 | 3 | Aaron Presley 2 | Jed Ward 3 | 3,00 | 0% | 100% |
| 5 |
Crewe
|
8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | +2 | 1.5 | Josh March 2 | Tom Booth 4 | 3,00 | 0% | 0% |
| 6 |
Oldham
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | +4 | 2.5 | Calum Kavanagh 3 | Matthew Hudson 3 | 3,00 | 0% | 0% |
| 7 |
Cheltenham
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | +1 | 3.8 | Charlie McCann 3 | Wyll Stanway 1 | 3,00 | 100% | 100% |
| 8 |
York
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | +1 | 3.8 | Alex Newby 4 | Alfie McNally 1 | 3,00 | 100% | 100% |
| 9 |
Colchester
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | Kylian Kouassi 1 | Thimothee Lo-Tutala 2 | 1,00 | 100% | 100% |
| 10 |
Swindon Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | Aaron Drinan 4 | Connor Ripley 2 | 1,00 | 0% | 0% |
| 11 |
Tranmere
|
6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 5 | +2 | 3 | Dylan Jones 1 | Luke McGee 1 | 3,00 | 0% | 0% |
| 12 |
Grimsby
|
6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 4 | +1 | 2.3 | Mark Shelton 1 | Christy Pym 2 | 3,00 | 0% | 0% |
| 13 |
Salford City
|
6 | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 6 | -2 | 2 | Joe Powell 1 | Will Norris 1 | 0,00 | 100% | 100% |
| 14 |
Rotherham
|
5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | Paul Mullin 1 | Ted Cann 1 | 0,00 | 100% | 100% |
| 15 |
Newport County
|
4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 9 | 0 | 4.5 | Harrison Biggins 1 | Jordan Wright 2 | 3,00 | 0% | 100% |
| 16 |
Exeter City
|
4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | Jack Fitzwater 2 | Jack Bycroft 2 | 0,00 | 0% | 0% |
| 17 |
Chesterfield
|
4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | Louie Marsh 2 | Ryan Boot 2 | 0,00 | 0% | 0% |
| 18 |
Crawley Town
|
4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | Oluwalopemiwa Aderoju 2 | Nicholas Jake Michalski 0 | 0,00 | 0% | 0% |
| 19 |
Northampton
|
3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | -1 | 1.3 | Joseph O'Brien-Whitmarsh 1 | Zachary Jeacock 2 | 1,00 | 0% | 0% |
| 20 |
Rochdale
|
3 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | Charlie Tasker 1 | Nils Ramming 1 | 0,00 | 0% | 100% |
| 21 |
Gillingham
|
3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | James Brophy 2 | Ashley Maynard-Brewer 1 | 0,00 | 0% | 100% |
| 22 |
Shrewsbury
|
3 | 5 | 1 | 4 | 0 | 2 | 10 | -8 | 2.4 | Josh Davison 1 | Will Brook 2 | 0,00 | 0% | 0% |
| 23 |
Accrington ST
|
2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | Charlie Caton 4 | Louie Moulden 1 | 1,00 | 100% | 100% |
| 24 |
Port Vale
|
2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | George Byers 1 | Jackson Smith 2 | 0,00 | 0% | 0% |
League Two Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Bristol Rovers aan de top en Port Vale aan de onderkant is 7 punten.
- • Het onderste team (Port Vale) heeft 2 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Bristol Rovers op de 1e en Fleetwood Town op de 2e plaats is 0 punten.
League Two Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Bristol Rovers (2/2 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Bristol Rovers (1/2 overwinningen, 50%)
- • Grootste thuisvoordeel: Oldham (+2.5 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Barnet (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 61% gescoord thuis, 39% uit (79 thuis, 51 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de League Two op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken League Two 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 12 gespeelde wedstrijden in League Two 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,42
29 doelpunten
Beide ploegen scoren
33%
4 van de 12
Over 2.5 doelpunten
50%
6 van de 12
Wedstrijden met een clean sheet
67%
8 van de 12
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 7 (58%) |
| Gelijkspel | 2 (17%) |
| Uitploeg wint | 3 (25%) |
| Doelpunten thuisploegen | 18 (1,50 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 11 (0,92 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 11 | 92% | 8% |
| Over 1.5 | 8 | 67% | 33% |
| Over 2.5 | 6 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 3 | 25% | 75% |
| Over 4.5 | 1 | 8% | 92% |
| Over 5.5 | 0 | 0% | 100% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 12 (41%) |
| Doelpunten tweede helft | 17 (59%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 1 (8%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 3 (25%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0 (0%) |
| Minuten per doelpunt | 37,2 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 8 | 13.3% |
| 1 - 1 | 8 | 13.3% |
| 1 - 0 | 7 | 11.7% |
| 2 - 0 | 6 | 10% |
| 2 - 1 | 6 | 10% |
| 0 - 0 | 5 | 8.3% |
| 3 - 2 | 4 | 6.7% |
| 3 - 0 | 3 | 5% |
| 3 - 1 | 3 | 5% |
| 0 - 1 | 3 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (60 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 15 | 25% |
| 4 | 12 | 20% |
| 3 | 11 | 18.3% |
| 1 | 10 | 16.7% |
| 0 | 5 | 8.3% |
| 5 | 5 | 8.3% |
| 8 | 1 | 1.7% |
| 6 | 1 | 1.7% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,58 |
| Gele kaarten | 51 |
| Rode kaarten | 4 |
| Over 2.5 kaarten | 67% |
| Over 3.5 kaarten | 67% |
| Over 4.5 kaarten | 50% |
| Over 5.5 kaarten | 33% |
| Over 6.5 kaarten | 17% |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
0%
3%
17%
14%
7%
10%
10%
14%
24%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Barnet
|
3 |
Newport County
|
3 |
York
|
3 |
Walsall
|
3 |
Bristol Rovers
|
2 |
Accrington ST
|
2 |
Colchester
|
2 |
Oldham
|
2 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Salford City
|
3 |
Gillingham
|
3 |
Bristol Rovers
|
3 |
Rochdale
|
3 |
Shrewsbury
|
2 |
Accrington ST
|
2 |
Colchester
|
2 |
Rotherham
|
2 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Swindon Town
|
1 |
Northampton
|
1 |
Grimsby
|
1 |
Fleetwood Town
|
1 |
Oldham
|
1 |
Tranmere
|
1 |
Newport County
|
1 |
Crewe
|
1 |
Spelers in cijfers
Topschutters
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Aaron Drinan Swindon Town | 4 |
| Charlie Caton Accrington ST | 4 |
| Alex Newby York | 4 |
| Charlie Lakin Barnet | 3 |
| Kabongo Tshimanga Barnet | 3 |
| Calum Kavanagh Oldham | 3 |
| Charlie McCann Cheltenham | 3 |
| Ryan Broom Cheltenham | 2 |
Meeste assists
| Speler | Assists |
|---|---|
| Kabongo Tshimanga Barnet | 3 |
| Harry Boyes York | 3 |
| Christian Doidge Newport County | 2 |
| Harrison Biggins Newport County | 2 |
| Ched Evans Fleetwood Town | 2 |
| Charlie Lakin Barnet | 2 |
| Nicholas Freeman Gillingham | 2 |
| Ollie Pearce York | 2 |
Meeste kaarten
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Mickey Demetriou Crewe | 4 |
| Morgan Williams York | 3 |
| Oliver Norburn Oldham | 3 |
| Jonathan Tomkinson Cheltenham | 3 |
| Bryant Akono Bilongo Rochdale | 3 |
| Elicha Ahui Walsall | 3 |
| Clinton Mola Bristol Rovers | 2 |
| Oliver Banks York | 2 |
Meeste wedstrijden
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Cameron Humphreys Port Vale | 4 |
| George McEachran Chesterfield | 4 |
| Clinton Mola Bristol Rovers | 4 |
| Denzel Hall Rotherham | 4 |
| Zechariah Medley York | 4 |
| Onel Lázaro Hernández Mayea Port Vale | 4 |
| Jack Simpson Chesterfield | 4 |
| Taylor Perry Exeter City | 4 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de League Two. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Bristol Rovers
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Grimsby
|
| 3 |
Tranmere
|
| 3 |
Fleetwood Town
|
| 3 |
Gillingham
|
| 2 |
Crewe
|
| 2 |
Barnet
|
| 2 |
Northampton
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de League Two. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Grimsby
|
| 4 |
Crewe
|
| 4 |
Walsall
|
| 4 |
Barnet
|
| 4 |
Tranmere
|
| 4 |
Fleetwood Town
|
| 3 |
Rotherham
|
| 3 |
Bristol Rovers
|
| 3 |
Gillingham
|
| 2 |
Cheltenham
|
| 2 |
Oldham
|
| 2 |
Northampton
|























