League Two
Klassement 2026 / 2027
League Two
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Salford City
|
31 | 14 | 10 | 3 | 1 | 25 | 15 | +10 | 2.9 | Macaulay Langstaff 5 | Will Norris 6 | 2,21 | 57% | 57% |
| 2 |
Barnet
|
26 | 13 | 7 | 1 | 5 | 28 | 18 | +10 | 3.5 | Kabongo Tshimanga 10 | Matthew Cox 6 | 2,00 | 100% | 77% |
| 3 |
Walsall
|
22 | 13 | 5 | 1 | 7 | 21 | 12 | +9 | 2.5 | Aaron Presley 9 | Jed Ward 10 | 1,69 | 54% | 46% |
| 4 |
Crewe
|
22 | 14 | 5 | 2 | 7 | 17 | 17 | 0 | 2.4 | Jordan Gibson 5 | Tom Booth 7 | 1,57 | 64% | 29% |
| 5 |
Cheltenham
|
21 | 14 | 6 | 5 | 3 | 23 | 25 | -2 | 3.4 | Charlie McCann 9 | Wyll Stanway 5 | 1,50 | 79% | 71% |
| 6 |
Grimsby
|
20 | 14 | 5 | 4 | 5 | 24 | 18 | +6 | 3 | Kieran Green 4 | Christy Pym 6 | 1,43 | 57% | 57% |
| 7 |
York
|
20 | 14 | 5 | 4 | 5 | 24 | 21 | +3 | 3.2 | Alex Newby 6 | Alfie McNally 7 | 1,43 | 71% | 50% |
| 8 |
Gillingham
|
20 | 14 | 5 | 4 | 5 | 20 | 19 | +1 | 2.8 | Ronan Hale 6 | Oliver Wright 5 | 1,43 | 57% | 57% |
| 9 |
Accrington ST
|
19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 23 | 17 | +6 | 2.9 | Josh Woods 7 | Louie Moulden 6 | 1,36 | 64% | 50% |
| 10 |
Chesterfield
|
19 | 14 | 5 | 5 | 4 | 24 | 21 | +3 | 3.2 | Louie Marsh 5 | Ryan Boot 3 | 1,36 | 71% | 57% |
| 11 |
Tranmere
|
19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 19 | 17 | +2 | 2.6 | Dylan Jones 5 | Luke McGee 4 | 1,36 | 64% | 36% |
| 12 |
Exeter City
|
19 | 14 | 5 | 5 | 4 | 11 | 9 | +2 | 1.4 | Anthony Scully 2 | Jack Bycroft 8 | 1,36 | 29% | 21% |
| 13 |
Swindon Town
|
19 | 14 | 5 | 5 | 4 | 15 | 17 | -2 | 2.3 | Aaron Drinan 8 | Connor Ripley 5 | 1,36 | 50% | 50% |
| 14 |
Newport County
|
18 | 14 | 4 | 4 | 6 | 20 | 17 | +3 | 2.6 | Harrison Biggins 4 | Jordan Wright 9 | 1,29 | 57% | 50% |
| 15 |
Shrewsbury
|
18 | 14 | 5 | 6 | 3 | 17 | 22 | -5 | 2.8 | George Lloyd 5 | Will Brook 6 | 1,29 | 50% | 50% |
| 16 |
Fleetwood Town
|
17 | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | 18 | 0 | 2.6 | Ronan Liam Coughlin 5 | Jay Lynch 11 | 1,21 | 64% | 43% |
| 17 |
Bristol Rovers
|
16 | 14 | 5 | 8 | 1 | 17 | 23 | -6 | 2.9 | Bobby Kamwa 3 | Brad Young 8 | 1,14 | 43% | 50% |
| 18 |
Port Vale
|
15 | 12 | 4 | 5 | 3 | 10 | 14 | -4 | 2 | George Byers 3 | Marko Maroši 4 | 1,25 | 33% | 17% |
| 19 |
Rochdale
|
15 | 14 | 4 | 7 | 3 | 17 | 26 | -9 | 3.1 | Dajaune Brown 4 | Nils Ramming 5 | 1,07 | 50% | 64% |
| 20 |
Northampton
|
14 | 12 | 3 | 4 | 5 | 9 | 9 | 0 | 1.5 | Joseph O'Brien-Whitmarsh 2 | Zachary Jeacock 6 | 1,08 | 31% | 0% |
| 21 |
Oldham
|
12 | 13 | 3 | 7 | 3 | 14 | 19 | -5 | 2.5 | Calum Kavanagh 5 | Matthew Hudson 8 | 1,07 | 43% | 43% |
| 22 |
Rotherham
|
12 | 14 | 2 | 6 | 6 | 18 | 25 | -7 | 3.1 | Paul Mullin 8 | Julian Eyestone 5 | 0,86 | 71% | 57% |
| 23 |
Colchester
|
12 | 13 | 2 | 5 | 6 | 12 | 19 | -7 | 2.4 | Moses Sesay 3 | Thimothee Lo-Tutala 4 | 0,92 | 62% | 38% |
| 24 |
Crawley Town
|
9 | 12 | 2 | 7 | 3 | 13 | 21 | -8 | 2.8 | Dylan Morgan 2 | Vito Mannone 4 | 0,75 | 67% | 50% |
League Two Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Salford City aan de top en Crawley Town aan de onderkant is 22 punten.
- • Het onderste team (Crawley Town) heeft 4 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Salford City op de 1e en Barnet op de 2e plaats is 5 punten.
League Two Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Salford City (6/7 overwinningen, 86%)
- • Beste uitrecord: Salford City (4/7 overwinningen, 57%)
- • Grootste thuisvoordeel: Port Vale (+2.2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Barnet (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 59% gescoord thuis, 41% uit (259 thuis, 180 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de League Two op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken League Two 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 164 gespeelde wedstrijden in League Two 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,68
440 doelpunten
Beide ploegen scoren
58%
95 van de 164
Over 2.5 doelpunten
47%
77 van de 164
Wedstrijden met een clean sheet
42%
69 van de 164
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 78 (48%) |
| Gelijkspel | 54 (33%) |
| Uitploeg wint | 32 (20%) |
| Doelpunten thuisploegen | 259 (1,58 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 181 (1,10 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 152 | 93% | 7% |
| Over 1.5 | 125 | 76% | 24% |
| Over 2.5 | 77 | 47% | 53% |
| Over 3.5 | 50 | 30% | 70% |
| Over 4.5 | 23 | 14% | 86% |
| Over 5.5 | 10 | 6% | 94% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 195 (44%) |
| Doelpunten tweede helft | 245 (56%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 32 (20%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 45 (27%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 33,5 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 27 | 16.5% |
| 2 - 0 | 18 | 11% |
| 1 - 0 | 18 | 11% |
| 2 - 1 | 13 | 7.9% |
| 2 - 2 | 12 | 7.3% |
| 0 - 0 | 12 | 7.3% |
| 3 - 1 | 9 | 5.5% |
| 0 - 1 | 9 | 5.5% |
| 1 - 2 | 7 | 4.3% |
| 3 - 0 | 6 | 3.7% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (164 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 48 | 29.3% |
| 1 | 27 | 16.5% |
| 3 | 27 | 16.5% |
| 4 | 27 | 16.5% |
| 5 | 13 | 7.9% |
| 0 | 12 | 7.3% |
| 6 | 8 | 4.9% |
| 7 | 1 | 0.6% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,88 |
| Thuisploeg | 5,41 |
| Uitploeg | 4,46 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 82% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 77% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 63% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 54% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 40% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 32% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 21% |
Gebaseerd op 162 van de 164 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,29 |
| Gele kaarten | 667 |
| Rode kaarten | 37 |
| Over 2.5 kaarten | 76% |
| Over 3.5 kaarten | 60% |
| Over 4.5 kaarten | 46% |
| Over 5.5 kaarten | 30% |
| Over 6.5 kaarten | 17% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 25,90 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,11 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 24,02 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,90 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,79 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,39 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
9%
10%
8%
10%
9%
13%
10%
10%
20%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Barnet
|
28 |
Salford City
|
25 |
Grimsby
|
24 |
York
|
24 |
Chesterfield
|
24 |
Accrington ST
|
23 |
Cheltenham
|
23 |
Walsall
|
21 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Rochdale
|
26 |
Rotherham
|
25 |
Cheltenham
|
25 |
Bristol Rovers
|
23 |
Shrewsbury
|
22 |
York
|
21 |
Chesterfield
|
21 |
Crawley Town
|
21 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Exeter City
|
7 |
Walsall
|
6 |
Bristol Rovers
|
5 |
Salford City
|
4 |
Gillingham
|
4 |
Northampton
|
4 |
Accrington ST
|
4 |
Grimsby
|
4 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Salford City
|
2,21 |
Barnet
|
2,00 |
Walsall
|
1,69 |
Crewe
|
1,57 |
Cheltenham
|
1,50 |
Gillingham
|
1,43 |
Grimsby
|
1,43 |
York
|
1,43 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Barnet
|
100% |
Cheltenham
|
79% |
Rotherham
|
71% |
York
|
71% |
Chesterfield
|
71% |
Crawley Town
|
67% |
Accrington ST
|
64% |
Fleetwood Town
|
64% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Barnet
|
77% |
Cheltenham
|
71% |
Rochdale
|
64% |
Salford City
|
57% |
Gillingham
|
57% |
Grimsby
|
57% |
Rotherham
|
57% |
Chesterfield
|
57% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Shrewsbury
|
3,00 |
Accrington ST
|
2,79 |
Gillingham
|
2,71 |
Cheltenham
|
2,71 |
Crawley Town
|
2,67 |
Rotherham
|
2,50 |
Bristol Rovers
|
2,43 |
Fleetwood Town
|
2,43 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Barnet
|
6,85 |
Grimsby
|
6,50 |
Walsall
|
6,31 |
Salford City
|
5,79 |
Chesterfield
|
5,69 |
Shrewsbury
|
5,57 |
Northampton
|
5,54 |
Bristol Rovers
|
5,43 |
Spelers in cijfers League Two 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kabongo Tshimanga Barnet | 10 |
| 2 | Aaron Presley Walsall | 9 |
| 2 | Charlie McCann Cheltenham | 9 |
| 4 | Aaron Drinan Swindon Town | 8 |
| 4 | Paul Mullin Rotherham | 8 |
| 6 | Josh Woods Accrington ST | 7 |
| 7 | Alex Newby York | 6 |
| 7 | Charlie Lakin Barnet | 6 |
| 7 | Ollie Pearce York | 6 |
| 7 | Ronan Hale Gillingham | 6 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Harry Boyes York | 6 |
| 1 | Kallum Xzeiba Tracey Cesay Salford City | 6 |
| 1 | Luke Molyneux Salford City | 6 |
| 4 | Oscar Thorn Colchester | 5 |
| 5 | Calum Kavanagh Oldham | 4 |
| 5 | Harrison Biggins Newport County | 4 |
| 5 | Jake Evans Cheltenham | 4 |
| 5 | Joel Tabiner Crewe | 4 |
| 5 | Kabongo Tshimanga Barnet | 4 |
| 5 | Ollie Pearce York | 4 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kabongo Tshimanga Barnet | 14 |
| 2 | Charlie McCann Cheltenham | 10 |
| 2 | Ollie Pearce York | 10 |
| 4 | Aaron Drinan Swindon Town | 9 |
| 4 | Aaron Presley Walsall | 9 |
| 4 | Calum Kavanagh Oldham | 9 |
| 4 | Charlie Lakin Barnet | 9 |
| 8 | Harrison Biggins Newport County | 8 |
| 8 | Harry Boyes York | 8 |
| 8 | Jake Evans Cheltenham | 8 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie McCann Cheltenham | 9 |
| 2 | Aaron Drinan Swindon Town | 8 |
| 3 | Aaron Presley Walsall | 7 |
| 3 | Kabongo Tshimanga Barnet | 7 |
| 5 | Alex Newby York | 6 |
| 5 | Charlie Lakin Barnet | 6 |
| 5 | Josh Woods Accrington ST | 6 |
| 5 | Ollie Pearce York | 6 |
| 9 | Charlie Caton Accrington ST | 5 |
| 9 | Dylan Jones Tranmere | 5 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | George Byers Port Vale | 3 |
| 1 | Kabongo Tshimanga Barnet | 3 |
| 1 | Paul Mullin Rotherham | 3 |
| 4 | Aaron Presley Walsall | 2 |
| 4 | Andreas Weimann Cheltenham | 2 |
| 4 | George Lloyd Shrewsbury | 2 |
| 4 | Iwan Morgan Grimsby | 2 |
| 4 | Ronan Hale Gillingham | 2 |
| 9 | Anthony Scully Exeter City | 1 |
| 9 | Calum Kavanagh Oldham | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jordan Gabriel Port Vale | 2 |
| 1 | Tom Bradshaw Rotherham | 2 |
| 3 | Anthony Junior Munda Swindon Town | 1 |
| 3 | Charles Vernam Grimsby | 1 |
| 3 | Charlie Lakin Barnet | 1 |
| 3 | Charlie Whitaker Tranmere | 1 |
| 3 | Ethan Coleman Gillingham | 1 |
| 3 | Fraser Bryden Chesterfield | 1 |
| 3 | Harvey Rodgers Grimsby | 1 |
| 3 | Jaden Williams Colchester | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Calum Kavanagh Oldham | 40 |
| 2 | Aaron Presley Walsall | 34 |
| 3 | Aaron Drinan Swindon Town | 30 |
| 3 | Dajaune Brown Rochdale | 30 |
| 3 | Dilan Kumar Markanday Chesterfield | 30 |
| 6 | Harrison Biggins Newport County | 29 |
| 6 | Lee Bonis Chesterfield | 29 |
| 6 | Macaulay Langstaff Salford City | 29 |
| 9 | Charlie Lakin Barnet | 28 |
| 9 | Mark Helm Fleetwood Town | 28 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Presley Walsall | 18 |
| 2 | Aaron Drinan Swindon Town | 17 |
| 2 | Paul Mullin Rotherham | 17 |
| 2 | Ronan Liam Coughlin Fleetwood Town | 17 |
| 5 | Alex Newby York | 16 |
| 5 | Kabongo Tshimanga Barnet | 16 |
| 7 | Charles Vernam Grimsby | 15 |
| 7 | Charlie Lakin Barnet | 15 |
| 7 | Ronan Hale Gillingham | 15 |
| 10 | Dilan Kumar Markanday Chesterfield | 14 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ronan Liam Coughlin Fleetwood Town | 81,0% |
| 2 | Alex Newby York | 76,2% |
| 3 | Kabongo Tshimanga Barnet | 69,6% |
| 4 | Paul Mullin Rotherham | 68,0% |
| 5 | Charlie McCann Cheltenham | 66,7% |
| 6 | Charlie Whitaker Tranmere | 60,0% |
| 7 | Joe Powell Salford City | 58,3% |
| 8 | Fabrizio cavegn Bristol Rovers | 57,9% |
| 9 | Ellis Harrison Bristol Rovers | 57,1% |
| 10 | Aaron Drinan Swindon Town | 56,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie McCann Cheltenham | 50,0% |
| 2 | Kabongo Tshimanga Barnet | 43,5% |
| 3 | Andreas Weimann Cheltenham | 33,3% |
| 4 | Paul Mullin Rotherham | 32,0% |
| 5 | Kieran Green Grimsby | 30,8% |
| 6 | Alex Newby York | 28,6% |
| 7 | James Brophy Gillingham | 27,3% |
| 8 | Aaron Drinan Swindon Town | 26,7% |
| 9 | Aaron Presley Walsall | 26,5% |
| 10 | George Lloyd Shrewsbury | 26,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Sang Shrewsbury | 42 |
| 2 | Harry Boyes York | 34 |
| 2 | Jack Payne Colchester | 34 |
| 4 | Harrison Biggins Newport County | 33 |
| 5 | Remeao Hutton Chesterfield | 32 |
| 6 | Luke Molyneux Salford City | 30 |
| 7 | Charlie Lakin Barnet | 27 |
| 8 | Charles Vernam Grimsby | 25 |
| 9 | Mark Helm Fleetwood Town | 24 |
| 10 | Dilan Kumar Markanday Chesterfield | 23 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Zac Johnson York | 749 |
| 2 | Jack Simpson Chesterfield | 745 |
| 3 | Kaiden Wilson Rochdale | 687 |
| 4 | Oliver Banks York | 680 |
| 5 | Mark Kitching York | 679 |
| 6 | George McEachran Chesterfield | 646 |
| 7 | Alex Hunt York | 637 |
| 8 | James Connolly Walsall | 616 |
| 9 | Declan Skura Walsall | 613 |
| 10 | Jack Tucker Colchester | 589 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Morgan Williams York | 90,8% |
| 2 | Zac Johnson York | 89,5% |
| 3 | Alex Hunt York | 89,1% |
| 4 | Kaiden Wilson Rochdale | 87,4% |
| 5 | Sean Raggett Colchester | 87,4% |
| 6 | Lewis Gordon Chesterfield | 87,3% |
| 7 | Ryan Stirk Chesterfield | 87,0% |
| 8 | Alex Newby York | 85,7% |
| 9 | Edward Francis Rochdale | 85,2% |
| 10 | Tobi Adebayo-Rowling Rochdale | 85,2% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | George McEachran Chesterfield | 47 |
| 1 | Joe Wormleighton Northampton | 47 |
| 3 | Ciaran Brennan Newport County | 44 |
| 4 | Géza Dávid Turi Grimsby | 39 |
| 5 | Clinton Mola Bristol Rovers | 38 |
| 6 | Billy Kirkman Swindon Town | 37 |
| 7 | Lewis McCann Fleetwood Town | 36 |
| 8 | Matúš Holíček Crewe | 33 |
| 9 | Ben Edward Stevenson Cheltenham | 32 |
| 10 | Jack Thomson Swindon Town | 31 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luke Offord Crewe | 29 |
| 1 | Thomas Sang Shrewsbury | 29 |
| 3 | Jack Thomson Swindon Town | 27 |
| 4 | Denzel Hall Rotherham | 26 |
| 4 | Jack Simpson Chesterfield | 26 |
| 6 | Ryan Fallowfield York | 25 |
| 7 | Ciaran Brennan Newport County | 24 |
| 7 | Géza Dávid Turi Grimsby | 24 |
| 9 | Jon Guthrie Northampton | 23 |
| 9 | Kyle Dempsey Port Vale | 23 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stephen Negru Swindon Town | 20 |
| 2 | Jack Fitzwater Exeter City | 16 |
| 2 | William Boyle Shrewsbury | 16 |
| 4 | Bobby Faulkner Tranmere | 11 |
| 4 | Jack Tucker Colchester | 11 |
| 4 | Robbie Cundy Cheltenham | 11 |
| 7 | Aden Flint Rochdale | 10 |
| 8 | Josh Woods Accrington ST | 9 |
| 8 | Kaelan Majekodunmi Swindon Town | 9 |
| 8 | Luke Offord Crewe | 9 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mike Fondop-Talum Oldham | 122 |
| 2 | Lewis McCann Fleetwood Town | 117 |
| 3 | Charlie Cummins Exeter City | 116 |
| 3 | Devon Matthews Accrington ST | 116 |
| 5 | Joe Wormleighton Northampton | 105 |
| 6 | Joe Ironside Tranmere | 103 |
| 7 | Ciaran Brennan Newport County | 102 |
| 7 | Josh March Crewe | 102 |
| 7 | Will Aimson Salford City | 102 |
| 10 | Cameron Norman Newport County | 101 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Robbie Cundy Cheltenham | 74,3% |
| 2 | Bobby Faulkner Tranmere | 73,1% |
| 3 | Adebola Olowu Salford City | 72,6% |
| 4 | Danny Collinge Barnet | 72,5% |
| 5 | Ryan Delaney Oldham | 72,4% |
| 6 | Will Aimson Salford City | 71,8% |
| 7 | Elliott Jordan Moore Northampton | 71,7% |
| 8 | Emmanuel Monthe Oldham | 70,7% |
| 9 | Dominic Iorfa Rotherham | 70,1% |
| 9 | Nikola Tavares Barnet | 70,1% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Will Vaulks Tranmere | 16 |
| 2 | James Brophy Gillingham | 13 |
| 2 | Joe White Crewe | 13 |
| 4 | Mitchell Clark Swindon Town | 11 |
| 4 | Ryan Stirk Chesterfield | 11 |
| 6 | Charlie Cummins Exeter City | 10 |
| 6 | George McEachran Chesterfield | 10 |
| 6 | Gwion Edwards Exeter City | 10 |
| 6 | Lee Evans Northampton | 10 |
| 6 | Oliver Norburn Oldham | 10 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jake Evans Cheltenham | 28 |
| 2 | Reece Smith Walsall | 23 |
| 3 | Ade Adeyemo Crawley Town | 22 |
| 3 | Jordan Gibson Crewe | 22 |
| 5 | Dilan Kumar Markanday Chesterfield | 20 |
| 6 | Favour Fawunmi Oldham | 19 |
| 6 | Kelly N’Mai Salford City | 19 |
| 6 | Mason Hancock Walsall | 19 |
| 9 | Moses Sesay Colchester | 18 |
| 10 | Lewis McCann Fleetwood Town | 17 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | James Brophy Gillingham | 66,7% |
| 2 | Fabrizio cavegn Bristol Rovers | 65,0% |
| 3 | Ade Adeyemo Crawley Town | 64,7% |
| 4 | Remeao Hutton Chesterfield | 62,5% |
| 5 | Jili Buyabu Rotherham | 61,5% |
| 6 | Jordan Gibson Crewe | 61,1% |
| 7 | Courtney Clarke Walsall | 59,3% |
| 8 | Dajaune Brown Rochdale | 59,1% |
| 9 | Dylan Jones Tranmere | 57,7% |
| 10 | Favour Fawunmi Oldham | 55,9% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jay Lynch Fleetwood Town | 11 |
| 2 | Jed Ward Walsall | 10 |
| 3 | Jordan Wright Newport County | 9 |
| 4 | Brad Young Bristol Rovers | 8 |
| 4 | Jack Bycroft Exeter City | 8 |
| 4 | Matthew Hudson Oldham | 8 |
| 7 | Alfie McNally York | 7 |
| 7 | Tom Booth Crewe | 7 |
| 9 | Christy Pym Grimsby | 6 |
| 9 | Louie Moulden Accrington ST | 6 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Connor Ripley Swindon Town | 67 |
| 2 | Jed Ward Walsall | 53 |
| 3 | Oliver Wright Gillingham | 43 |
| 4 | Tom Booth Crewe | 42 |
| 5 | Wyll Stanway Cheltenham | 40 |
| 6 | Alfie McNally York | 39 |
| 7 | Thimothee Lo-Tutala Colchester | 38 |
| 8 | Jack Bycroft Exeter City | 36 |
| 8 | Louie Moulden Accrington ST | 36 |
| 8 | Will Norris Salford City | 36 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jed Ward Walsall | 91,4% |
| 2 | Jay Lynch Fleetwood Town | 86,7% |
| 3 | Tom Booth Crewe | 85,7% |
| 4 | Connor Ripley Swindon Town | 82,7% |
| 5 | Jack Bycroft Exeter City | 81,8% |
| 6 | Oliver Wright Gillingham | 79,6% |
| 7 | Alfie McNally York | 78,0% |
| 8 | Zachary Jeacock Northampton | 77,8% |
| 9 | Matthew Cox Barnet | 75,0% |
| 9 | Will Norris Salford City | 75,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matthew Hudson Oldham | 2 |
| 2 | Alfie McNally York | 1 |
| 2 | Jed Ward Walsall | 1 |
| 2 | Nicholas Jake Michalski Crawley Town | 1 |
| 2 | Ryan Boot Chesterfield | 1 |
| 2 | Thimothee Lo-Tutala Colchester | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jonathan Tomkinson Cheltenham | 7 |
| 2 | Rhys Bennett Fleetwood Town | 6 |
| 3 | Devon Matthews Accrington ST | 5 |
| 3 | Elicha Ahui Walsall | 5 |
| 3 | Idris Kanu Barnet | 5 |
| 3 | Jake Evans Cheltenham | 5 |
| 3 | Josh Woods Accrington ST | 5 |
| 3 | Kaelan Majekodunmi Swindon Town | 5 |
| 3 | Kofi Balmer Bristol Rovers | 5 |
| 3 | Lewis McCann Fleetwood Town | 5 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tommy Leigh Bristol Rovers | 2 |
| 2 | Abraham Odoh Salford City | 1 |
| 2 | Ben Edward Stevenson Cheltenham | 1 |
| 2 | Bobby Faulkner Tranmere | 1 |
| 2 | Bryant Akono Bilongo Rochdale | 1 |
| 2 | Charlie McCann Cheltenham | 1 |
| 2 | Devon Matthews Accrington ST | 1 |
| 2 | Dominic Iorfa Rotherham | 1 |
| 2 | Edon Pruti Grimsby | 1 |
| 2 | Edward Francis Rochdale | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jonathan Tomkinson Cheltenham | 7 |
| 2 | Devon Matthews Accrington ST | 6 |
| 2 | Elicha Ahui Walsall | 6 |
| 2 | Kaelan Majekodunmi Swindon Town | 6 |
| 2 | Rhys Bennett Fleetwood Town | 6 |
| 6 | Abraham Odoh Salford City | 5 |
| 6 | Charlie McCann Cheltenham | 5 |
| 6 | Idris Kanu Barnet | 5 |
| 6 | Jake Evans Cheltenham | 5 |
| 6 | Joel Senior Tranmere | 5 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Clinton Mola Bristol Rovers | 33 |
| 2 | Mike Fondop-Talum Oldham | 30 |
| 3 | Shaqai Forde Bristol Rovers | 29 |
| 4 | Josh Davison Shrewsbury | 26 |
| 4 | Tyler Walton Accrington ST | 26 |
| 6 | Ched Evans Fleetwood Town | 25 |
| 7 | Cameron Norman Newport County | 24 |
| 7 | Dajaune Brown Rochdale | 24 |
| 9 | Isaac Moore Walsall | 23 |
| 9 | Jake Evans Cheltenham | 23 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie Cummins Exeter City | 37 |
| 2 | Josh March Crewe | 35 |
| 3 | Jack Payne Colchester | 29 |
| 4 | Idris Kanu Barnet | 28 |
| 4 | Jordan Gabriel Port Vale | 28 |
| 4 | Moses Sesay Colchester | 28 |
| 7 | Harrison Biggins Newport County | 27 |
| 8 | Joe Grey York | 26 |
| 9 | Brendan Sarpong Wiredu Salford City | 25 |
| 10 | Cameron Norman Newport County | 24 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Drinan Swindon Town | 15 |
| 1 | Kabongo Tshimanga Barnet | 15 |
| 3 | Josh March Crewe | 13 |
| 4 | Macaulay Langstaff Salford City | 12 |
| 4 | Ollie Pearce York | 12 |
| 6 | Joe Ironside Tranmere | 10 |
| 6 | Kieran Green Grimsby | 10 |
| 8 | Andreas Weimann Cheltenham | 9 |
| 8 | Andy Cook Grimsby | 9 |
| 8 | Calum Kavanagh Oldham | 9 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jordan Wright Newport County | 1.269 |
| 1 | Kyle Cameron Newport County | 1.269 |
| 1 | Lee Jenkins Newport County | 1.269 |
| 4 | Alfie McNally York | 1.260 |
| 4 | Brad Young Bristol Rovers | 1.260 |
| 4 | Charlie Cummins Exeter City | 1.260 |
| 4 | Connor Ripley Swindon Town | 1.260 |
| 4 | Harrison Neal Fleetwood Town | 1.260 |
| 4 | Jack Bycroft Exeter City | 1.260 |
| 4 | Jack Fitzwater Exeter City | 1.260 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Drinan Swindon Town | 14 |
| 1 | Alex Hunt York | 14 |
| 1 | Alfie McNally York | 14 |
| 1 | Andreas Weimann Cheltenham | 14 |
| 1 | Andrew Smith Gillingham | 14 |
| 1 | Babajide Adeeko Rochdale | 14 |
| 1 | Brad Young Bristol Rovers | 14 |
| 1 | Calum Kavanagh Oldham | 14 |
| 1 | Cameron Norman Newport County | 14 |
| 1 | Charles Vernam Grimsby | 14 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Drinan Swindon Town | 14 |
| 1 | Alex Hunt York | 14 |
| 1 | Alfie McNally York | 14 |
| 1 | Andrew Smith Gillingham | 14 |
| 1 | Brad Young Bristol Rovers | 14 |
| 1 | Cameron Norman Newport County | 14 |
| 1 | Charlie Cummins Exeter City | 14 |
| 1 | Ciaran Brennan Newport County | 14 |
| 1 | Clinton Mola Bristol Rovers | 14 |
| 1 | Connor Ripley Swindon Town | 14 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Connor Ripley Swindon Town | 7,43 |
| 2 | Aaron Presley Walsall | 7,34 |
| 3 | James Brophy Gillingham | 7,32 |
| 4 | Will Vaulks Tranmere | 7,30 |
| 5 | Bobby Faulkner Tranmere | 7,27 |
| 6 | Géza Dávid Turi Grimsby | 7,26 |
| 7 | Josh Woods Accrington ST | 7,26 |
| 8 | Jed Ward Walsall | 7,25 |
| 9 | Joe Powell Salford City | 7,24 |
| 10 | Luke McGee Tranmere | 7,24 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de League Two. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 7 |
Salford City
|
| 2 |
Exeter City
|
| 2 |
Cheltenham
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Rotherham
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in League Two. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Crewe
|
| 2 |
Fleetwood Town
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de League Two. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 10 |
Salford City
|
| 7 |
Accrington ST
|
| 5 |
Exeter City
|
| 3 |
Shrewsbury
|
| 3 |
Swindon Town
|
| 2 |
Cheltenham
|
| 2 |
Barnet
|
| 2 |
Rotherham
|
| 2 |
Grimsby
|
| 2 |
Tranmere
|























