2. Bundesliga
Klassement 2026 / 2027
2. Bundesliga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Nurnberg
|
9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | +8 | 4.7 | Mohamed Alì Zoma 4 | Jan Reichert 1 | 3,00 | 50% | 100% |
| 2 |
Hertha Berlin
|
9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 4 | +6 | 4.7 | Josip Brekalo 2 | Marius Gersbeck 1 | 3,00 | 50% | 50% |
| 3 |
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | +4 | 2.7 | Fabian Reese 3 | Jakub Zieliński 2 | 2,00 | 0% | 0% |
| 4 |
FC Heidenheim
|
6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 10 | 0 | 6.7 | Jan Schöppner 3 | Frank Feller 0 | 1,50 | 100% | 100% |
| 5 |
FC Magdeburg
|
6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | Mateusz Żukowski 2 | Dominik Reimann 2 | 1,50 | 50% | 100% |
| 6 |
FC Kaiserslautern
|
5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | +1 | 1 | Erencan Yardımcı 1 | Julian Krahl 2 | 1,00 | 0% | 0% |
| 7 |
Karlsruher SC
|
5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | Moritz Broschinski 2 | Hans Christian Bernat 2 | 2,00 | 50% | 50% |
| 8 |
SpVgg Greuther Furth
|
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 | Felix Klaus 5 | Florian Hellstern 0 | 0,50 | 100% | 50% |
| 9 |
Arminia Bielefeld
|
4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | Joel Grodowski 4 | Jonas Thomas Kersken 2 | 1,50 | 50% | 100% |
| 10 |
Hannover 96
|
4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | Lars Gindorf 2 | Leo Weinkauf 2 | 0,00 | 50% | 50% |
| 11 |
Eintracht Braunschweig
|
3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 9 | 7 | +2 | 5.3 | Jan Urbich 3 | Ron-Torben Hoffmann 0 | 1,50 | 50% | 50% |
| 12 |
FC St. Pauli
|
3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 3.3 | Abdoulie Ceesay 2 | Ben Alexander Voll 1 | 1,00 | 100% | 50% |
| 13 |
VfL BOCHUM
|
3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | -1 | 1 | Philipp Hofmann 1 | Timo Horn 1 | 1,50 | 0% | 0% |
| 14 |
Energie Cottbus
|
3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | Tolcay Ciğerci 3 | Marcel Laurenz Lotka 0 | 1,50 | 50% | 100% |
| 15 |
VfL Osnabruck
|
3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | David Kopacz 1 | Jonas Krumrey 1 | 0,00 | 50% | 100% |
| 16 |
Dynamo Dresden
|
3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 8 | -4 | 4 | Jonas Sterner 2 | Tim Schreiber 1 | 1,50 | 0% | 50% |
| 17 |
Holstein Kiel
|
2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | Phil Harres 2 | Timon Weiner 0 | 1,00 | 100% | 100% |
| 18 |
SV Darmstadt 98
|
1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | Aleksandar Vukotić 1 | Marcel Schuhen 0 | 0,50 | 50% | 50% |
2. Bundesliga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen FC Nurnberg aan de top en SV Darmstadt 98 aan de onderkant is 8 punten.
- • Het onderste team (SV Darmstadt 98) heeft 3 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen FC Nurnberg op de 1e en Hertha Berlin op de 2e plaats is 0 punten.
2. Bundesliga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: FC Nurnberg (2/2 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: FC Nurnberg (1/1 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: FC Heidenheim (+3 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: FC Nurnberg (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 50% gescoord thuis, 50% uit (52 thuis, 53 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de 2. Bundesliga op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken 2. Bundesliga 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 18 gespeelde wedstrijden in 2. Bundesliga 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,06
55 doelpunten
Beide ploegen scoren
50%
9 van de 18
Over 2.5 doelpunten
61%
11 van de 18
Wedstrijden met een clean sheet
50%
9 van de 18
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 7 (39%) |
| Gelijkspel | 5 (28%) |
| Uitploeg wint | 6 (33%) |
| Doelpunten thuisploegen | 28 (1,56 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 27 (1,50 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 16 | 89% | 11% |
| Over 1.5 | 12 | 67% | 33% |
| Over 2.5 | 11 | 61% | 39% |
| Over 3.5 | 7 | 39% | 61% |
| Over 4.5 | 4 | 22% | 78% |
| Over 5.5 | 3 | 17% | 83% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 32 (58%) |
| Doelpunten tweede helft | 23 (42%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 3 (17%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 5 (28%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 1 (6%) |
| Minuten per doelpunt | 29,5 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 5 | 17.2% |
| 2 - 2 | 4 | 13.8% |
| 4 - 1 | 2 | 6.9% |
| 3 - 0 | 2 | 6.9% |
| 0 - 0 | 2 | 6.9% |
| 5 - 3 | 1 | 3.4% |
| 4 - 3 | 1 | 3.4% |
| 3 - 1 | 1 | 3.4% |
| 3 - 4 | 1 | 3.4% |
| 3 - 5 | 1 | 3.4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (29 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 | 6 | 20.7% |
| 4 | 5 | 17.2% |
| 3 | 5 | 17.2% |
| 7 | 4 | 13.8% |
| 5 | 2 | 6.9% |
| 0 | 2 | 6.9% |
| 8 | 2 | 6.9% |
| 2 | 2 | 6.9% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 11,19 |
| Thuisploeg | 5,69 |
| Uitploeg | 5,50 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 100% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 94% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 81% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 75% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 63% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 44% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 25% |
Gebaseerd op 16 van de 18 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,89 |
| Gele kaarten | 67 |
| Rode kaarten | 3 |
| Over 2.5 kaarten | 72% |
| Over 3.5 kaarten | 56% |
| Over 4.5 kaarten | 44% |
| Over 5.5 kaarten | 22% |
| Over 6.5 kaarten | 6% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 29,75 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,56 |
| Balbezit thuisploeg | 53% |
| Balbezit uitploeg | 47% |
| Fouten per wedstrijd | 24,25 |
| Buitenspel per wedstrijd | 4,19 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,59 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,34 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
7%
7%
18%
13%
20%
5%
4%
15%
11%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
FC Nurnberg
|
7 |
Eintracht Braunschweig
|
6 |
Hertha Berlin
|
5 |
FC Heidenheim
|
5 |
Arminia Bielefeld
|
4 |
FC Magdeburg
|
4 |
Holstein Kiel
|
4 |
FC St. Pauli
|
3 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
FC Heidenheim
|
7 |
VfL Osnabruck
|
7 |
FC Magdeburg
|
6 |
SpVgg Greuther Furth
|
5 |
Holstein Kiel
|
4 |
Hannover 96
|
4 |
Energie Cottbus
|
4 |
Dynamo Dresden
|
3 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
VfL Wolfsburg
|
2 |
FC Kaiserslautern
|
2 |
Hertha Berlin
|
1 |
FC Nurnberg
|
1 |
Dynamo Dresden
|
1 |
Arminia Bielefeld
|
1 |
FC Magdeburg
|
1 |
VfL BOCHUM
|
1 |
Spelers in cijfers
Topschutters
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Felix Klaus SpVgg Greuther Furth | 5 |
| Joel Grodowski Arminia Bielefeld | 4 |
| Mohamed Alì Zoma FC Nurnberg | 4 |
| Fabian Reese VfL Wolfsburg | 3 |
| Jan Schöppner FC Heidenheim | 3 |
| Tolcay Ciğerci Energie Cottbus | 3 |
| Jan Urbich Eintracht Braunschweig | 3 |
| Josip Brekalo Hertha Berlin | 2 |
Meeste assists
| Speler | Assists |
|---|---|
| Bariş Atik FC Magdeburg | 3 |
| Joakim Mæhle VfL Wolfsburg | 2 |
| Leonardo Bittencourt Energie Cottbus | 2 |
| Josip Brekalo Hertha Berlin | 2 |
| Marcel Costly FC Heidenheim | 2 |
| Marvin Wanitzek Karlsruher SC | 2 |
| Finn Ole Becker FC Nurnberg | 2 |
| Arkadiusz Pyrka FC St. Pauli | 2 |
Meeste kaarten
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Thomas Leon Keller Dynamo Dresden | 5 |
| Kai Klefisch SV Darmstadt 98 | 3 |
| Marcel Schuhen SV Darmstadt 98 | 2 |
| Paul Seguin Hertha Berlin | 2 |
| Philipp Hofmann VfL BOCHUM | 2 |
| Deyovaisio Zeefuik Hertha Berlin | 2 |
| Vinicius de Souza Costa VfL Wolfsburg | 2 |
| Ivan Nekić Holstein Kiel | 2 |
Meeste wedstrijden
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Eric Anders Smith FC St. Pauli | 4 |
| Stefano Russo Arminia Bielefeld | 4 |
| Leo Oppermann Arminia Bielefeld | 4 |
| Santeri Väänänen Karlsruher SC | 4 |
| Tim-Henry Handwerker Arminia Bielefeld | 4 |
| Lars Ritzka FC St. Pauli | 4 |
| Branimir Hrgota FC St. Pauli | 4 |
| Marvin Mehlem Arminia Bielefeld | 4 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de 2. Bundesliga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
FC Nurnberg
|
| 3 |
Hertha Berlin
|
| 2 |
VfL Wolfsburg
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
FC Kaiserslautern
|
| 2 |
Holstein Kiel
|
| 2 |
FC St. Pauli
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in 2. Bundesliga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Energie Cottbus
|
| 2 |
Eintracht Braunschweig
|
| 2 |
Hannover 96
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de 2. Bundesliga. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
FC Nurnberg
|
| 3 |
VfL Wolfsburg
|
| 3 |
Hertha Berlin
|
| 2 |
FC Kaiserslautern
|
| 2 |
Holstein Kiel
|
| 2 |
FC St. Pauli
|

















