2. Bundesliga
Klassement 2026 / 2027
2. Bundesliga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hertha Berlin
|
28 | 10 | 9 | 0 | 1 | 23 | 8 | +15 | 3.1 | Josip Brekalo 5 | Marius Gersbeck 4 | 2,80 | 60% | 70% |
| 2 |
VfL Wolfsburg
|
19 | 10 | 5 | 1 | 4 | 25 | 14 | +11 | 3.9 | Robert Nesta Glatzel 5 | Jakub Zieliński 2 | 1,90 | 60% | 50% |
| 3 |
FC Nurnberg
|
18 | 9 | 5 | 1 | 3 | 21 | 12 | +9 | 3.7 | Mohamed Alì Zoma 7 | Jan Reichert 4 | 2,10 | 70% | 70% |
| 4 |
FC Kaiserslautern
|
18 | 10 | 5 | 2 | 3 | 9 | 7 | +2 | 1.6 | Erencan Yardımcı 3 | Julian Krahl 8 | 1,80 | 10% | 40% |
| 5 |
FC Magdeburg
|
17 | 10 | 5 | 3 | 2 | 21 | 13 | +8 | 3.4 | Emmanuel Iyoha 6 | Dominik Reimann 7 | 1,70 | 50% | 60% |
| 6 |
FC Heidenheim
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 17 | 18 | -1 | 3.5 | Budu Zivzivadze 3 | Thomas Dähne 6 | 1,50 | 70% | 60% |
| 7 |
Arminia Bielefeld
|
14 | 10 | 4 | 4 | 2 | 16 | 15 | +1 | 3.1 | Joel Grodowski 7 | Jonas Thomas Kersken 3 | 1,40 | 70% | 80% |
| 8 |
FC St. Pauli
|
12 | 9 | 2 | 1 | 6 | 11 | 9 | +2 | 2.2 | Abdoulie Ceesay 5 | Ben Alexander Voll 4 | 1,20 | 70% | 40% |
| 9 |
VfL Osnabruck
|
11 | 10 | 3 | 5 | 2 | 14 | 17 | -3 | 3.1 | Robin Maximilian Meißner 4 | Jonas Krumrey 3 | 1,10 | 60% | 60% |
| 10 |
VfL BOCHUM
|
11 | 10 | 3 | 5 | 2 | 8 | 11 | -3 | 1.9 | Philipp Hofmann 3 | Timo Horn 4 | 1,10 | 50% | 30% |
| 11 |
Karlsruher SC
|
11 | 10 | 3 | 5 | 2 | 13 | 21 | -8 | 3.4 | Shio Fukuda 3 | Hans Christian Bernat 4 | 1,10 | 50% | 70% |
| 12 |
Energie Cottbus
|
10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 18 | 20 | -2 | 3.8 | Justin Butler 5 | Marcel Laurenz Lotka 3 | 1,00 | 80% | 70% |
| 13 |
Eintracht Braunschweig
|
10 | 10 | 3 | 6 | 1 | 16 | 18 | -2 | 3.4 | Jan Urbich 4 | Ron-Torben Hoffmann 4 | 1,00 | 50% | 50% |
| 14 |
SpVgg Greuther Furth
|
9 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12 | 16 | -4 | 3.1 | Felix Klaus 7 | Florian Hellstern 2 | 1,20 | 60% | 40% |
| 15 |
SV Darmstadt 98
|
9 | 10 | 2 | 5 | 3 | 9 | 19 | -10 | 2.8 | Milan Smit 3 | Marcel Schuhen 2 | 0,90 | 50% | 60% |
| 16 |
Holstein Kiel
|
8 | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | Phil Harres 5 | Timon Weiner 4 | 0,80 | 40% | 40% |
| 17 |
Dynamo Dresden
|
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 18 | -7 | 3.2 | Nicolai Rapp 2 | Tim Schreiber 2 | 0,80 | 60% | 70% |
| 18 |
Hannover 96
|
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | 8 | 15 | -7 | 2.6 | Lars Gindorf 3 | Leo Weinkauf 2 | 1,10 | 60% | 60% |
2. Bundesliga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Hertha Berlin aan de top en Hannover 96 aan de onderkant is 20 punten.
- • Het onderste team (Hannover 96) heeft 2 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Hertha Berlin op de 1e en VfL Wolfsburg op de 2e plaats is 9 punten.
2. Bundesliga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Hertha Berlin (4/4 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Hertha Berlin (5/6 overwinningen, 83%)
- • Grootste thuisvoordeel: Arminia Bielefeld (+1.6 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: FC Nurnberg (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 58% gescoord thuis, 42% uit (153 thuis, 109 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de 2. Bundesliga op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken 2. Bundesliga 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 90 gespeelde wedstrijden in 2. Bundesliga 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,00
270 doelpunten
Beide ploegen scoren
57%
51 van de 90
Over 2.5 doelpunten
57%
51 van de 90
Wedstrijden met een clean sheet
43%
39 van de 90
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 42 (47%) |
| Gelijkspel | 25 (28%) |
| Uitploeg wint | 23 (26%) |
| Doelpunten thuisploegen | 157 (1,74 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 113 (1,26 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 85 | 94% | 6% |
| Over 1.5 | 69 | 77% | 23% |
| Over 2.5 | 51 | 57% | 43% |
| Over 3.5 | 28 | 31% | 69% |
| Over 4.5 | 13 | 14% | 86% |
| Over 5.5 | 11 | 12% | 88% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 128 (47%) |
| Doelpunten tweede helft | 142 (53%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 22 (24%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 24 (27%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7 (8%) |
| Minuten per doelpunt | 30,0 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 11 | 12.2% |
| 2 - 1 | 9 | 10% |
| 0 - 1 | 9 | 10% |
| 3 - 0 | 7 | 7.8% |
| 2 - 0 | 7 | 7.8% |
| 2 - 2 | 7 | 7.8% |
| 1 - 0 | 7 | 7.8% |
| 3 - 1 | 5 | 5.6% |
| 0 - 0 | 5 | 5.6% |
| 1 - 2 | 4 | 4.4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (90 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 23 | 25.6% |
| 2 | 18 | 20% |
| 1 | 16 | 17.8% |
| 4 | 15 | 16.7% |
| 0 | 5 | 5.6% |
| 7 | 5 | 5.6% |
| 8 | 4 | 4.4% |
| 5 | 2 | 2.2% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,97 |
| Thuisploeg | 5,50 |
| Uitploeg | 5,47 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 88% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 82% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 72% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 65% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 56% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 47% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 31% |
Gebaseerd op 78 van de 90 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,41 |
| Gele kaarten | 384 |
| Rode kaarten | 13 |
| Over 2.5 kaarten | 81% |
| Over 3.5 kaarten | 66% |
| Over 4.5 kaarten | 48% |
| Over 5.5 kaarten | 30% |
| Over 6.5 kaarten | 16% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 30,50 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 10,35 |
| Balbezit thuisploeg | 49% |
| Balbezit uitploeg | 51% |
| Fouten per wedstrijd | 23,22 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,79 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,58 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,46 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
10%
9%
11%
9%
14%
10%
9%
13%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
VfL Wolfsburg
|
25 |
FC Nurnberg
|
24 |
Hertha Berlin
|
23 |
FC Magdeburg
|
21 |
Energie Cottbus
|
18 |
FC Heidenheim
|
17 |
Arminia Bielefeld
|
16 |
Eintracht Braunschweig
|
16 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Karlsruher SC
|
21 |
Dynamo Dresden
|
20 |
Energie Cottbus
|
20 |
SV Darmstadt 98
|
19 |
FC Heidenheim
|
18 |
Eintracht Braunschweig
|
18 |
VfL Osnabruck
|
17 |
SpVgg Greuther Furth
|
16 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
FC Kaiserslautern
|
7 |
Hertha Berlin
|
4 |
FC Magdeburg
|
4 |
VfL Wolfsburg
|
3 |
FC Heidenheim
|
3 |
FC St. Pauli
|
3 |
FC Nurnberg
|
2 |
Dynamo Dresden
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Hertha Berlin
|
2,80 |
FC Nurnberg
|
2,10 |
VfL Wolfsburg
|
1,90 |
FC Kaiserslautern
|
1,80 |
FC Magdeburg
|
1,70 |
FC Heidenheim
|
1,50 |
Arminia Bielefeld
|
1,40 |
FC St. Pauli
|
1,20 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Energie Cottbus
|
80% |
FC Nurnberg
|
70% |
Arminia Bielefeld
|
70% |
FC Heidenheim
|
70% |
FC St. Pauli
|
70% |
VfL Wolfsburg
|
60% |
Hertha Berlin
|
60% |
Dynamo Dresden
|
60% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Arminia Bielefeld
|
80% |
Hertha Berlin
|
70% |
FC Nurnberg
|
70% |
Dynamo Dresden
|
70% |
Karlsruher SC
|
70% |
Energie Cottbus
|
70% |
FC Magdeburg
|
60% |
FC Heidenheim
|
60% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Holstein Kiel
|
3,40 |
VfL BOCHUM
|
3,00 |
Hertha Berlin
|
2,60 |
SV Darmstadt 98
|
2,50 |
FC St. Pauli
|
2,50 |
FC Magdeburg
|
2,40 |
VfL Wolfsburg
|
2,20 |
FC Nurnberg
|
2,20 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Energie Cottbus
|
6,89 |
Dynamo Dresden
|
6,78 |
VfL Wolfsburg
|
6,67 |
SpVgg Greuther Furth
|
6,50 |
VfL BOCHUM
|
6,00 |
FC Nurnberg
|
5,88 |
Holstein Kiel
|
5,63 |
Karlsruher SC
|
5,56 |
Spelers in cijfers 2. Bundesliga 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Felix Klaus SpVgg Greuther Furth | 7 |
| 1 | Joel Grodowski Arminia Bielefeld | 7 |
| 1 | Mohamed Alì Zoma FC Nurnberg | 7 |
| 4 | Emmanuel Iyoha FC Magdeburg | 6 |
| 5 | Abdoulie Ceesay FC St. Pauli | 5 |
| 5 | Fabian Reese VfL Wolfsburg | 5 |
| 5 | Josip Brekalo Hertha Berlin | 5 |
| 5 | Justin Butler Energie Cottbus | 5 |
| 5 | Mateusz Żukowski FC Magdeburg | 5 |
| 5 | Phil Harres Holstein Kiel | 5 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fabian Reese VfL Wolfsburg | 7 |
| 2 | Bariş Atik FC Magdeburg | 5 |
| 2 | Josip Brekalo Hertha Berlin | 5 |
| 2 | Marvin Wanitzek Karlsruher SC | 5 |
| 5 | Eric Porstner FC Nurnberg | 4 |
| 5 | Joakim Mæhle VfL Wolfsburg | 4 |
| 5 | Mads Pedersen Hertha Berlin | 4 |
| 8 | Alexander Bernhardsson VfL Wolfsburg | 3 |
| 8 | Arkadiusz Pyrka FC St. Pauli | 3 |
| 8 | Dennis Srbeny SpVgg Greuther Furth | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fabian Reese VfL Wolfsburg | 12 |
| 2 | Josip Brekalo Hertha Berlin | 10 |
| 3 | Felix Klaus SpVgg Greuther Furth | 8 |
| 3 | Joel Grodowski Arminia Bielefeld | 8 |
| 3 | Marvin Wanitzek Karlsruher SC | 8 |
| 3 | Phil Harres Holstein Kiel | 8 |
| 7 | Alexander Bernhardsson VfL Wolfsburg | 7 |
| 7 | Mohamed Alì Zoma FC Nurnberg | 7 |
| 7 | Tolcay Ciğerci Energie Cottbus | 7 |
| 10 | Emmanuel Iyoha FC Magdeburg | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Alì Zoma FC Nurnberg | 7 |
| 2 | Emmanuel Iyoha FC Magdeburg | 6 |
| 2 | Joel Grodowski Arminia Bielefeld | 6 |
| 4 | Abdoulie Ceesay FC St. Pauli | 5 |
| 4 | Felix Klaus SpVgg Greuther Furth | 5 |
| 4 | Justin Butler Energie Cottbus | 5 |
| 4 | Piet Lasse Scobel FC Nurnberg | 5 |
| 8 | Alexander Bernhardsson VfL Wolfsburg | 4 |
| 8 | Fabian Reese VfL Wolfsburg | 4 |
| 8 | Jan Urbich Eintracht Braunschweig | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tolcay Ciğerci Energie Cottbus | 3 |
| 2 | Felix Klaus SpVgg Greuther Furth | 2 |
| 2 | Josip Brekalo Hertha Berlin | 2 |
| 2 | Lars Gindorf Hannover 96 | 2 |
| 2 | Mateusz Żukowski FC Magdeburg | 2 |
| 2 | Mehmet-Can Aydin Eintracht Braunschweig | 2 |
| 7 | Budu Zivzivadze FC Heidenheim | 1 |
| 7 | Fabian Reese VfL Wolfsburg | 1 |
| 7 | Joel Grodowski Arminia Bielefeld | 1 |
| 7 | Marcel Hartel Hannover 96 | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Moritz Hannemann Energie Cottbus | 2 |
| 1 | Robert Nesta Glatzel VfL Wolfsburg | 2 |
| 1 | Shinta Karl Appelkamp SpVgg Greuther Furth | 2 |
| 4 | Andi Hoti Eintracht Braunschweig | 1 |
| 4 | Budu Zivzivadze FC Heidenheim | 1 |
| 4 | Gyan de Regt Holstein Kiel | 1 |
| 4 | Isiah Ahmad Young Arminia Bielefeld | 1 |
| 4 | Jan Elvedi FC Kaiserslautern | 1 |
| 4 | Niklas Kolbe Hertha Berlin | 1 |
| 4 | Noah Weißhaupt SV Darmstadt 98 | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Piet Lasse Scobel FC Nurnberg | 35 |
| 2 | Felix Klaus SpVgg Greuther Furth | 33 |
| 3 | Fabian Reese VfL Wolfsburg | 32 |
| 3 | Mateusz Żukowski FC Magdeburg | 32 |
| 5 | Phil Harres Holstein Kiel | 31 |
| 6 | Yann Sturm Eintracht Braunschweig | 29 |
| 7 | Muhammed Damar VfL Wolfsburg | 26 |
| 8 | Philipp Hofmann VfL BOCHUM | 24 |
| 8 | Tolcay Ciğerci Energie Cottbus | 24 |
| 10 | Robin Maximilian Meißner VfL Osnabruck | 22 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Felix Klaus SpVgg Greuther Furth | 20 |
| 2 | Mateusz Żukowski FC Magdeburg | 18 |
| 3 | Muhammed Damar VfL Wolfsburg | 17 |
| 3 | Piet Lasse Scobel FC Nurnberg | 17 |
| 5 | Phil Harres Holstein Kiel | 14 |
| 6 | Mohamed Alì Zoma FC Nurnberg | 13 |
| 6 | Oluwaseun Adewumi Hertha Berlin | 13 |
| 6 | Yann Sturm Eintracht Braunschweig | 13 |
| 9 | Robin Maximilian Meißner VfL Osnabruck | 12 |
| 9 | Tolcay Ciğerci Energie Cottbus | 12 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Copado Schrobenhauser Energie Cottbus | 88,9% |
| 2 | Oluwaseun Adewumi Hertha Berlin | 76,5% |
| 3 | Jón Dagur Thorsteinsson Hertha Berlin | 71,4% |
| 4 | Martijn Kaars FC St. Pauli | 70,0% |
| 4 | Noah Weißhaupt SV Darmstadt 98 | 70,0% |
| 6 | Mohamed Alì Zoma FC Nurnberg | 68,4% |
| 7 | Justin Butler Energie Cottbus | 66,7% |
| 7 | Shio Fukuda Karlsruher SC | 66,7% |
| 9 | Muhammed Damar VfL Wolfsburg | 65,4% |
| 10 | Jan Urbich Eintracht Braunschweig | 64,7% |
Vanaf 363 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joel Grodowski Arminia Bielefeld | 41,2% |
| 2 | Josip Brekalo Hertha Berlin | 38,5% |
| 3 | Mohamed Alì Zoma FC Nurnberg | 36,8% |
| 4 | Emmanuel Iyoha FC Magdeburg | 33,3% |
| 4 | Justin Butler Energie Cottbus | 33,3% |
| 4 | Marcel Hartel Hannover 96 | 33,3% |
| 7 | Abdoulie Ceesay FC St. Pauli | 31,3% |
| 8 | Jan Schöppner FC Heidenheim | 30,0% |
| 9 | Robert Nesta Glatzel VfL Wolfsburg | 29,4% |
| 10 | Alexander Nollenberger FC Magdeburg | 27,3% |
Vanaf 363 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marvin Wanitzek Karlsruher SC | 42 |
| 2 | Josip Brekalo Hertha Berlin | 34 |
| 3 | Fabian Reese VfL Wolfsburg | 32 |
| 4 | Tolcay Ciğerci Energie Cottbus | 30 |
| 5 | Alexander Bernhardsson VfL Wolfsburg | 27 |
| 6 | Aaron Opoku Eintracht Braunschweig | 26 |
| 7 | Bariş Atik FC Magdeburg | 25 |
| 7 | Marcel Costly FC Heidenheim | 25 |
| 9 | Maximilian Wittek VfL BOCHUM | 23 |
| 10 | Adrián Kaprálik Holstein Kiel | 22 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anselmo García McNulty FC Magdeburg | 746 |
| 2 | Michael Steinwender VfL BOCHUM | 665 |
| 3 | Hauke Wahl VfL Wolfsburg | 619 |
| 4 | Karol Mets VfL BOCHUM | 602 |
| 5 | Linus Gechter Hertha Berlin | 594 |
| 6 | Fynn Otto FC Nurnberg | 588 |
| 7 | Adam Markhiev FC Nurnberg | 581 |
| 8 | Alexandros Kalogeropoulos FC Nurnberg | 571 |
| 9 | David Nemeth FC St. Pauli | 558 |
| 10 | Dominik Reimann FC Magdeburg | 548 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tobias Müller FC Magdeburg | 94,0% |
| 2 | Fynn Otto FC Nurnberg | 93,2% |
| 3 | Hauke Wahl VfL Wolfsburg | 91,7% |
| 4 | Alexandros Kalogeropoulos FC Nurnberg | 91,7% |
| 5 | Cleiton Santana dos Santos VfL Wolfsburg | 91,5% |
| 6 | Nicolai Rapp Dynamo Dresden | 91,0% |
| 7 | Michael Steinwender VfL BOCHUM | 90,8% |
| 8 | Mathys Angély VfL Wolfsburg | 90,6% |
| 9 | David Zec Holstein Kiel | 90,3% |
| 10 | King Samuel Manu Energie Cottbus | 90,1% |
Vanaf 363 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Michael Heule FC Heidenheim | 36 |
| 2 | Robin Fabinski VfL Osnabruck | 34 |
| 3 | David Nemeth FC St. Pauli | 29 |
| 3 | Julian Eitschberger Hertha Berlin | 29 |
| 5 | Sacha Jordan Banse SpVgg Greuther Furth | 27 |
| 6 | Adam Markhiev FC Nurnberg | 26 |
| 6 | Hiroki Sekine Holstein Kiel | 26 |
| 6 | Kai Klefisch SV Darmstadt 98 | 26 |
| 9 | Bjarke Jacobsen VfL Osnabruck | 25 |
| 9 | Jan Elvedi FC Kaiserslautern | 25 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka-Mikael Hyryläinen FC Magdeburg | 26 |
| 2 | Alexandros Kalogeropoulos FC Nurnberg | 23 |
| 3 | Hauke Wahl VfL Wolfsburg | 21 |
| 4 | Christoph Kobald Karlsruher SC | 20 |
| 5 | Marius Wörl Arminia Bielefeld | 19 |
| 5 | Michael Heule FC Heidenheim | 19 |
| 5 | Patrick Mainka FC Heidenheim | 19 |
| 8 | Boris Tomiak Hannover 96 | 18 |
| 8 | Jannik Müller VfL Osnabruck | 18 |
| 8 | Linus Gechter Hertha Berlin | 18 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Robin Fabinski VfL Osnabruck | 13 |
| 2 | Adam Markhiev FC Nurnberg | 12 |
| 3 | Patric Pfeiffer SV Darmstadt 98 | 11 |
| 4 | Luca Erlein Energie Cottbus | 10 |
| 4 | Marcel Franke Karlsruher SC | 10 |
| 6 | Alexandros Kalogeropoulos FC Nurnberg | 9 |
| 6 | Christoph Kobald Karlsruher SC | 9 |
| 6 | Kevin Ehlers Eintracht Braunschweig | 9 |
| 6 | King Samuel Manu Energie Cottbus | 9 |
| 6 | Maximilian Großer Arminia Bielefeld | 9 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Markhiev FC Nurnberg | 73 |
| 2 | Mehmet-Can Aydin Eintracht Braunschweig | 71 |
| 3 | David Nemeth FC St. Pauli | 68 |
| 3 | Philipp Hofmann VfL BOCHUM | 68 |
| 5 | Jan Schöppner FC Heidenheim | 66 |
| 5 | Luka-Mikael Hyryläinen FC Magdeburg | 66 |
| 7 | Bjarke Jacobsen VfL Osnabruck | 65 |
| 8 | Michael Heule FC Heidenheim | 64 |
| 9 | Julian Eitschberger Hertha Berlin | 62 |
| 9 | Patrick Mainka FC Heidenheim | 62 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Patric Pfeiffer SV Darmstadt 98 | 73,8% |
| 2 | Alex Murphy FC Kaiserslautern | 71,4% |
| 3 | Mehmet-Can Aydin Eintracht Braunschweig | 70,3% |
| 4 | King Samuel Manu Energie Cottbus | 69,9% |
| 5 | David Nemeth FC St. Pauli | 69,4% |
| 6 | Fynn Otto FC Nurnberg | 67,2% |
| 7 | Jean Hugonet Hannover 96 | 66,0% |
| 8 | Deyovaisio Zeefuik Hertha Berlin | 66,0% |
| 9 | Aleksandar Vukotić SV Darmstadt 98 | 65,9% |
| 9 | Niklas Kolbe Hertha Berlin | 65,9% |
Vanaf 363 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jan Schöppner FC Heidenheim | 15 |
| 2 | Leonardo Bittencourt Energie Cottbus | 11 |
| 2 | Virgil-Eugen Ghiţă Hannover 96 | 11 |
| 4 | Arkadiusz Pyrka FC St. Pauli | 10 |
| 4 | Joel Chima Fujita FC St. Pauli | 10 |
| 4 | Kolja Nuno Oudenne Hannover 96 | 10 |
| 4 | Mathias Rasmussen FC St. Pauli | 10 |
| 4 | Moritz Hannemann Energie Cottbus | 10 |
| 9 | David Nemeth FC St. Pauli | 9 |
| 9 | Maximilian Wittek VfL BOCHUM | 9 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ben Bobzien Dynamo Dresden | 22 |
| 1 | Josip Brekalo Hertha Berlin | 22 |
| 3 | Yann Sturm Eintracht Braunschweig | 19 |
| 4 | Bariş Atik FC Magdeburg | 17 |
| 4 | Mohamed Alì Zoma FC Nurnberg | 17 |
| 6 | Fabian Reese VfL Wolfsburg | 15 |
| 7 | Alexander Bernhardsson VfL Wolfsburg | 14 |
| 7 | Max Marie Eintracht Braunschweig | 14 |
| 7 | Niklas Hauptmann Dynamo Dresden | 14 |
| 10 | Arkadiusz Pyrka FC St. Pauli | 13 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Markhiev FC Nurnberg | 63,2% |
| 2 | Josip Brekalo Hertha Berlin | 61,1% |
| 3 | Arkadiusz Pyrka FC St. Pauli | 54,2% |
| 4 | Fabian Reese VfL Wolfsburg | 53,6% |
| 5 | Bariş Atik FC Magdeburg | 53,1% |
| 6 | Ben Bobzien Dynamo Dresden | 52,4% |
| 7 | Jón Dagur Thorsteinsson Hertha Berlin | 50,0% |
| 7 | Kolja Nuno Oudenne Hannover 96 | 50,0% |
| 7 | Mohamed Alì Zoma FC Nurnberg | 50,0% |
| 7 | Tolcay Ciğerci Energie Cottbus | 50,0% |
Vanaf 363 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Julian Krahl FC Kaiserslautern | 8 |
| 2 | Dominik Reimann FC Magdeburg | 7 |
| 3 | Thomas Dähne FC Heidenheim | 6 |
| 4 | Ben Alexander Voll FC St. Pauli | 4 |
| 4 | Hans Christian Bernat Karlsruher SC | 4 |
| 4 | Jan Reichert FC Nurnberg | 4 |
| 4 | Marius Gersbeck Hertha Berlin | 4 |
| 4 | Ron-Torben Hoffmann Eintracht Braunschweig | 4 |
| 4 | Timo Horn VfL BOCHUM | 4 |
| 4 | Timon Weiner Holstein Kiel | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Julian Krahl FC Kaiserslautern | 50 |
| 2 | Florian Hellstern SpVgg Greuther Furth | 45 |
| 3 | Leo Weinkauf Hannover 96 | 44 |
| 4 | Marcel Laurenz Lotka Energie Cottbus | 37 |
| 5 | Hans Christian Bernat Karlsruher SC | 36 |
| 6 | Dominik Reimann FC Magdeburg | 35 |
| 6 | Jan Reichert FC Nurnberg | 35 |
| 8 | Marcel Schuhen SV Darmstadt 98 | 34 |
| 8 | Marius Gersbeck Hertha Berlin | 34 |
| 10 | Ron-Torben Hoffmann Eintracht Braunschweig | 32 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Julian Krahl FC Kaiserslautern | 92,6% |
| 2 | Thomas Dähne FC Heidenheim | 86,1% |
| 3 | Marius Gersbeck Hertha Berlin | 81,0% |
| 4 | Dominik Reimann FC Magdeburg | 79,5% |
| 5 | Leo Weinkauf Hannover 96 | 78,6% |
| 6 | Ben Alexander Voll FC St. Pauli | 76,9% |
| 7 | Timo Horn VfL BOCHUM | 76,5% |
| 8 | Jan Reichert FC Nurnberg | 76,1% |
| 9 | Florian Hellstern SpVgg Greuther Furth | 73,8% |
| 10 | Timon Weiner Holstein Kiel | 73,7% |
Vanaf 363 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jan Reichert FC Nurnberg | 1 |
| 1 | Marius Gersbeck Hertha Berlin | 1 |
| 1 | Tim Schreiber Dynamo Dresden | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Paul Seguin Hertha Berlin | 6 |
| 2 | David Zec Holstein Kiel | 5 |
| 2 | Maxwell Gyamfi FC Kaiserslautern | 5 |
| 4 | Anselmo García McNulty FC Magdeburg | 4 |
| 4 | Arkadiusz Pyrka FC St. Pauli | 4 |
| 4 | Boris Tomiak Hannover 96 | 4 |
| 4 | Jonas Therkelsen Holstein Kiel | 4 |
| 4 | Kai Klefisch SV Darmstadt 98 | 4 |
| 4 | Kasper Davidsen Holstein Kiel | 4 |
| 4 | Kevin Ehlers Eintracht Braunschweig | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandar Vukotić SV Darmstadt 98 | 1 |
| 1 | David Zec Holstein Kiel | 1 |
| 1 | Deyovaisio Zeefuik Hertha Berlin | 1 |
| 1 | Herbert Bockhorn FC Magdeburg | 1 |
| 1 | Jonas Therkelsen Holstein Kiel | 1 |
| 1 | Kai Klefisch SV Darmstadt 98 | 1 |
| 1 | Mathys Angély VfL Wolfsburg | 1 |
| 1 | Mats Henry Pannewig VfL BOCHUM | 1 |
| 1 | Paul Seguin Hertha Berlin | 1 |
| 1 | Thomas Leon Keller Dynamo Dresden | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Paul Seguin Hertha Berlin | 7 |
| 2 | David Zec Holstein Kiel | 6 |
| 3 | Jonas Therkelsen Holstein Kiel | 5 |
| 3 | Kai Klefisch SV Darmstadt 98 | 5 |
| 3 | Mats Henry Pannewig VfL BOCHUM | 5 |
| 3 | Maxwell Gyamfi FC Kaiserslautern | 5 |
| 3 | Thomas Leon Keller Dynamo Dresden | 5 |
| 3 | Tomoya Ando FC St. Pauli | 5 |
| 9 | Anselmo García McNulty FC Magdeburg | 4 |
| 9 | Arkadiusz Pyrka FC St. Pauli | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Markhiev FC Nurnberg | 23 |
| 2 | Philipp Hofmann VfL BOCHUM | 21 |
| 3 | Abdoulie Ceesay FC St. Pauli | 17 |
| 3 | Joel Chima Fujita FC St. Pauli | 17 |
| 5 | Adrián Kaprálik Holstein Kiel | 16 |
| 5 | Stefano Russo Arminia Bielefeld | 16 |
| 5 | Vinicius de Souza Costa VfL Wolfsburg | 16 |
| 8 | Kasper Davidsen Holstein Kiel | 15 |
| 8 | Kevin Sessa Hertha Berlin | 15 |
| 8 | Milan Smit SV Darmstadt 98 | 15 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Noah Weißhaupt SV Darmstadt 98 | 34 |
| 2 | Adam Markhiev FC Nurnberg | 26 |
| 2 | Ben Bobzien Dynamo Dresden | 26 |
| 4 | Felix Klaus SpVgg Greuther Furth | 22 |
| 4 | Mehmet-Can Aydin Eintracht Braunschweig | 22 |
| 6 | Adrián Kaprálik Holstein Kiel | 21 |
| 7 | Kai Klefisch SV Darmstadt 98 | 19 |
| 7 | Luka-Mikael Hyryläinen FC Magdeburg | 19 |
| 7 | Niklas Kolbe Hertha Berlin | 19 |
| 10 | King Samuel Manu Energie Cottbus | 18 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lars Gindorf Hannover 96 | 12 |
| 2 | Abdoulie Ceesay FC St. Pauli | 11 |
| 3 | Joel Grodowski Arminia Bielefeld | 9 |
| 4 | Ho-Jae Lee SV Darmstadt 98 | 8 |
| 4 | Mateusz Żukowski FC Magdeburg | 8 |
| 4 | Philipp Hofmann VfL BOCHUM | 8 |
| 4 | Sebastian Grønning Hertha Berlin | 8 |
| 8 | Budu Zivzivadze FC Heidenheim | 7 |
| 8 | Jón Dagur Thorsteinsson Hertha Berlin | 7 |
| 8 | Marcel Costly FC Heidenheim | 7 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Michael Steinwender VfL BOCHUM | 908 |
| 1 | Timo Horn VfL BOCHUM | 908 |
| 3 | Jonas Föhrenbach FC Heidenheim | 907 |
| 3 | Jonas Krumrey VfL Osnabruck | 907 |
| 3 | Niklas Wiemann VfL Osnabruck | 907 |
| 3 | Robin Fabinski VfL Osnabruck | 907 |
| 7 | Hauke Wahl VfL Wolfsburg | 905 |
| 7 | Julian Krahl FC Kaiserslautern | 905 |
| 7 | Kevin Ehlers Eintracht Braunschweig | 905 |
| 10 | Linus Gechter Hertha Berlin | 903 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Opoku Eintracht Braunschweig | 10 |
| 1 | Adam Markhiev FC Nurnberg | 10 |
| 1 | Adrian Beck VfL Osnabruck | 10 |
| 1 | Adrián Kaprálik Holstein Kiel | 10 |
| 1 | Alexander Bernhardsson VfL Wolfsburg | 10 |
| 1 | Alexandros Kalogeropoulos FC Nurnberg | 10 |
| 1 | Anselmo García McNulty FC Magdeburg | 10 |
| 1 | Arkadiusz Pyrka FC St. Pauli | 10 |
| 1 | Ben Alexander Voll FC St. Pauli | 10 |
| 1 | Ben Bobzien Dynamo Dresden | 10 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Opoku Eintracht Braunschweig | 10 |
| 1 | Adam Markhiev FC Nurnberg | 10 |
| 1 | Adrian Beck VfL Osnabruck | 10 |
| 1 | Adrián Kaprálik Holstein Kiel | 10 |
| 1 | Alexander Bernhardsson VfL Wolfsburg | 10 |
| 1 | Alexandros Kalogeropoulos FC Nurnberg | 10 |
| 1 | Anselmo García McNulty FC Magdeburg | 10 |
| 1 | Arkadiusz Pyrka FC St. Pauli | 10 |
| 1 | Ben Alexander Voll FC St. Pauli | 10 |
| 1 | Ben Bobzien Dynamo Dresden | 10 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fabian Reese VfL Wolfsburg | 7,87 |
| 2 | Adam Markhiev FC Nurnberg | 7,74 |
| 3 | Julian Krahl FC Kaiserslautern | 7,59 |
| 4 | Dominik Reimann FC Magdeburg | 7,54 |
| 5 | Josip Brekalo Hertha Berlin | 7,54 |
| 6 | Mohamed Alì Zoma FC Nurnberg | 7,53 |
| 7 | Marvin Wanitzek Karlsruher SC | 7,45 |
| 8 | Tolcay Ciğerci Energie Cottbus | 7,43 |
| 9 | Jacob Rasmussen FC Kaiserslautern | 7,33 |
| 10 | Felix Klaus SpVgg Greuther Furth | 7,32 |
Vanaf 363 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de 2. Bundesliga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Hertha Berlin
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
SV Darmstadt 98
|
| 2 |
FC St. Pauli
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de 2. Bundesliga. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 10 |
Hertha Berlin
|
| 6 |
FC St. Pauli
|
| 5 |
VfL Wolfsburg
|
| 2 |
SV Darmstadt 98
|
| 2 |
FC Magdeburg
|
| 2 |
VfL BOCHUM
|
| 2 |
Holstein Kiel
|

















