Superligaen
De Superligaen is de hoogste voetbalcompetitie van Denemarken, de eerste klasse zeg maar.
Deze hoogste Deense competitie zoals we die in zijn huidige vorm kennen bestaat sinds 1991. Voor 1991 werden er in verschillende regionale competities gestreden.
De laagsten in de stand degraderen naar de 1. Division.
Klassement 2026 / 2027
Superliga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Midtjylland
|
31 | 13 | 9 | 0 | 4 | 27 | 15 | +12 | 3.2 | Friday Ubi Etim 6 | Elias Rafn Olafsson 3 | 2,38 | 85% | 62% |
| 2 |
FC Copenhagen
|
29 | 13 | 9 | 2 | 2 | 28 | 12 | +16 | 3.1 | Mohamed Elyounoussi 7 | Diant Ramaj 8 | 2,23 | 46% | 54% |
| 3 |
Viborg
|
23 | 13 | 7 | 4 | 2 | 20 | 12 | +8 | 2.5 | Dorian Junior Hanza Meha 6 | Kasper Hartly Kiilerich 8 | 1,77 | 46% | 46% |
| 4 |
Brondby
|
22 | 13 | 7 | 5 | 1 | 23 | 20 | +3 | 3.3 | Mads Frøkjær-Jensen 5 | Patrick Pentz 6 | 1,69 | 62% | 62% |
| 5 |
FC Nordsjaelland
|
20 | 13 | 5 | 3 | 5 | 20 | 17 | +3 | 2.8 | Alexander Rasmussen 4 | Andreas Hansen 8 | 1,54 | 54% | 46% |
| 6 |
Odense
|
17 | 13 | 4 | 4 | 5 | 15 | 17 | -2 | 2.5 | Noah Ganaus 4 | Viljar Røsholt Myhra 6 | 1,31 | 62% | 46% |
| 7 |
AC Horsens
|
16 | 13 | 4 | 5 | 4 | 23 | 21 | +2 | 3.4 | Kelvin Ehibhaimha 4 | Matej Delač 6 | 1,23 | 69% | 62% |
| 8 |
Aarhus
|
12 | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 | 21 | -4 | 2.9 | Janni-Luca Serra 5 | Mads Christiansen 0 | 0,92 | 69% | 62% |
| 9 |
Silkeborg
|
12 | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 | 24 | -7 | 3.2 | Oliver Ross 7 | Aske Leth Andresen 8 | 0,92 | 69% | 54% |
| 10 |
Randers FC
|
11 | 13 | 3 | 8 | 2 | 13 | 21 | -8 | 2.6 | Mohamed Sankoh 4 | Paul Izzo 6 | 0,85 | 46% | 54% |
| 11 |
Lyngby
|
11 | 13 | 2 | 6 | 5 | 19 | 28 | -9 | 3.6 | Simon Colyn 5 | Diego Kochen 6 | 0,85 | 77% | 62% |
| 12 |
Sonderjyske
|
8 | 13 | 2 | 9 | 2 | 17 | 31 | -14 | 3.7 | Sidi Mohamed Cherif Haidara 5 | Nick Shinton 4 | 0,62 | 54% | 69% |
Superligaen Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen FC Midtjylland aan de top en Sonderjyske aan de onderkant is 23 punten.
- • Verschil tussen FC Midtjylland op de 1e en FC Copenhagen op de 2e plaats is 2 punten.
Superligaen Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: FC Midtjylland (5/6 overwinningen, 83%)
- • Beste uitrecord: FC Copenhagen (5/7 overwinningen, 71%)
- • Grootste thuisvoordeel: FC Nordsjaelland (+1.2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: AC Horsens (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 54% gescoord thuis, 46% uit (130 thuis, 109 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Superligaen op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Superligaen 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 78 gespeelde wedstrijden in Superligaen 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,06
239 doelpunten
Beide ploegen scoren
62%
48 van de 78
Over 2.5 doelpunten
56%
44 van de 78
Wedstrijden met een clean sheet
38%
30 van de 78
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 36 (46%) |
| Gelijkspel | 22 (28%) |
| Uitploeg wint | 20 (26%) |
| Doelpunten thuisploegen | 130 (1,67 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 109 (1,40 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 75 | 96% | 4% |
| Over 1.5 | 66 | 85% | 15% |
| Over 2.5 | 44 | 56% | 44% |
| Over 3.5 | 30 | 38% | 62% |
| Over 4.5 | 16 | 21% | 79% |
| Over 5.5 | 6 | 8% | 92% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 116 (49%) |
| Doelpunten tweede helft | 123 (51%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18 (23%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 20 (26%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 29,4 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12 | 15.2% |
| 1 - 0 | 9 | 11.4% |
| 2 - 1 | 8 | 10.1% |
| 2 - 0 | 5 | 6.3% |
| 2 - 2 | 5 | 6.3% |
| 0 - 2 | 5 | 6.3% |
| 4 - 1 | 3 | 3.8% |
| 3 - 1 | 3 | 3.8% |
| 3 - 2 | 3 | 3.8% |
| 2 - 3 | 3 | 3.8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (79 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 22 | 27.8% |
| 3 | 14 | 17.7% |
| 4 | 14 | 17.7% |
| 1 | 10 | 12.7% |
| 5 | 10 | 12.7% |
| 6 | 4 | 5.1% |
| 0 | 3 | 3.8% |
| 7 | 2 | 2.5% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,15 |
| Thuisploeg | 5,54 |
| Uitploeg | 4,62 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 85% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 79% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 71% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 60% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 47% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 31% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 21% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,82 |
| Gele kaarten | 288 |
| Rode kaarten | 10 |
| Over 2.5 kaarten | 73% |
| Over 3.5 kaarten | 60% |
| Over 4.5 kaarten | 32% |
| Over 5.5 kaarten | 18% |
| Over 6.5 kaarten | 10% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 28,08 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,15 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 24,94 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,88 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,67 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,42 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
10%
11%
12%
13%
10%
12%
12%
13%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
FC Copenhagen
|
28 |
FC Midtjylland
|
27 |
Brondby
|
23 |
AC Horsens
|
23 |
Viborg
|
20 |
FC Nordsjaelland
|
20 |
Lyngby
|
19 |
Silkeborg
|
17 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Sonderjyske
|
31 |
Lyngby
|
28 |
Silkeborg
|
24 |
AC Horsens
|
21 |
Aarhus
|
21 |
Randers FC
|
21 |
Brondby
|
20 |
Odense
|
17 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
FC Copenhagen
|
6 |
Viborg
|
5 |
FC Nordsjaelland
|
5 |
Brondby
|
3 |
Randers FC
|
3 |
Silkeborg
|
2 |
FC Midtjylland
|
2 |
Odense
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
FC Midtjylland
|
2,38 |
FC Copenhagen
|
2,23 |
Viborg
|
1,77 |
Brondby
|
1,69 |
FC Nordsjaelland
|
1,54 |
Odense
|
1,31 |
AC Horsens
|
1,23 |
Silkeborg
|
0,92 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
FC Midtjylland
|
85% |
Lyngby
|
77% |
Silkeborg
|
69% |
AC Horsens
|
69% |
Aarhus
|
69% |
Brondby
|
62% |
Odense
|
62% |
Sonderjyske
|
54% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Sonderjyske
|
69% |
FC Midtjylland
|
62% |
Brondby
|
62% |
AC Horsens
|
62% |
Aarhus
|
62% |
Lyngby
|
62% |
FC Copenhagen
|
54% |
Silkeborg
|
54% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Brondby
|
2,23 |
AC Horsens
|
2,23 |
FC Nordsjaelland
|
2,15 |
Lyngby
|
2,15 |
Odense
|
2,08 |
Randers FC
|
2,08 |
Sonderjyske
|
1,92 |
FC Midtjylland
|
1,85 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Brondby
|
6,69 |
Aarhus
|
6,31 |
Odense
|
6,08 |
FC Nordsjaelland
|
6,08 |
Viborg
|
5,15 |
FC Midtjylland
|
4,92 |
FC Copenhagen
|
4,85 |
Lyngby
|
4,77 |
Spelers in cijfers Superligaen 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 7 |
| 1 | Oliver Ross Silkeborg | 7 |
| 3 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 6 |
| 3 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 6 |
| 5 | Birger Meling FC Copenhagen | 5 |
| 5 | Janni-Luca Serra Aarhus | 5 |
| 5 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 5 |
| 5 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 5 |
| 5 | Simon Colyn Lyngby | 5 |
| 10 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Philip Billing FC Midtjylland | 4 |
| 1 | Runar Robinsønn Norheim FC Nordsjaelland | 4 |
| 1 | Topi Keskinen Odense | 4 |
| 4 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 3 |
| 4 | Frederik Emmery Søgaard Aarhus | 3 |
| 4 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 3 |
| 4 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 3 |
| 4 | Jimi Tauriainen AC Horsens | 3 |
| 4 | Marcus Younis Brondby | 3 |
| 4 | Mark Brink Christensen FC Nordsjaelland | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 9 |
| 1 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 9 |
| 1 | Oliver Ross Silkeborg | 9 |
| 4 | Simon Colyn Lyngby | 8 |
| 5 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 7 |
| 5 | Olti Hyseni Brondby | 7 |
| 7 | Birger Meling FC Copenhagen | 6 |
| 7 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 6 |
| 7 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 6 |
| 7 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 6 |
| 1 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 6 |
| 1 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 6 |
| 1 | Oliver Ross Silkeborg | 6 |
| 5 | Birger Meling FC Copenhagen | 5 |
| 5 | Janni-Luca Serra Aarhus | 5 |
| 5 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 5 |
| 8 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 4 |
| 8 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 4 |
| 8 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 2 |
| 2 | Adrian Rúnason Justinussen AC Horsens | 1 |
| 2 | Frederik Gytkjær Lyngby | 1 |
| 2 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 1 |
| 2 | Maher Mauricio Carrizo FC Copenhagen | 1 |
| 2 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 1 |
| 2 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 1 |
| 2 | Oliver Ross Silkeborg | 1 |
| 2 | Philip Billing FC Midtjylland | 1 |
| 2 | Rami Hajal Silkeborg | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Frederik Gytkjær Lyngby | 1 |
| 1 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 1 |
| 1 | Kristian Kirkegaard Silkeborg | 1 |
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 1 |
| 1 | Tobias Bech Kristensen Aarhus | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 33 |
| 2 | Robert Vinicius Rodrigues Silva FC Copenhagen | 32 |
| 3 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 31 |
| 3 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 31 |
| 5 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 30 |
| 5 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 30 |
| 7 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 29 |
| 8 | Ibrahim Adel FC Nordsjaelland | 28 |
| 9 | Olti Hyseni Brondby | 26 |
| 10 | Frederik Emmery Søgaard Aarhus | 24 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 16 |
| 2 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 15 |
| 3 | Oliver Ross Silkeborg | 14 |
| 4 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 13 |
| 4 | Ibrahim Adel FC Nordsjaelland | 13 |
| 4 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 13 |
| 4 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 13 |
| 4 | Noah Ganaus Odense | 13 |
| 4 | Robert Vinicius Rodrigues Silva FC Copenhagen | 13 |
| 10 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 12 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oliver Ross Silkeborg | 66,7% |
| 2 | Runar Robinsønn Norheim FC Nordsjaelland | 57,1% |
| 3 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 56,5% |
| 3 | Noah Ganaus Odense | 56,5% |
| 5 | Viktor Bjarki Dadason FC Copenhagen | 56,3% |
| 5 | Yamirou Ouorou AC Horsens | 56,3% |
| 7 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 55,6% |
| 8 | Jakob Bonde Jensen AC Horsens | 54,5% |
| 9 | Jens Martin Gammelby Silkeborg | 53,8% |
| 9 | Kjell-Arik Wätjen FC Midtjylland | 53,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oliver Ross Silkeborg | 33,3% |
| 2 | Janni-Luca Serra Aarhus | 31,3% |
| 3 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 27,8% |
| 4 | Frederik Gytkjær Lyngby | 27,3% |
| 4 | Jakob Bonde Jensen AC Horsens | 27,3% |
| 6 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 26,7% |
| 6 | Mohamed Sankoh Randers FC | 26,7% |
| 8 | Hjalte Boe Kling Rasmussen FC Nordsjaelland | 23,1% |
| 9 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 22,6% |
| 10 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 21,4% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 36 |
| 1 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 36 |
| 3 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 25 |
| 4 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 24 |
| 4 | Oliver Kristensen Viborg | 24 |
| 4 | Runar Robinsønn Norheim FC Nordsjaelland | 24 |
| 4 | Topi Keskinen Odense | 24 |
| 8 | Sami Jalal Karchoud Viborg | 23 |
| 8 | Simon Colyn Lyngby | 23 |
| 10 | Gustav Leone Fraulo Lyngby | 21 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 887 |
| 2 | Lukas Emil Kirkegaard Viborg | 861 |
| 3 | Mads Larsen Silkeborg | 771 |
| 4 | Noah Hesselund Markmann FC Nordsjaelland | 728 |
| 5 | Felix Beijmo FC Copenhagen | 725 |
| 6 | Daniel Høegh Randers FC | 718 |
| 7 | Žan Zaletel Viborg | 703 |
| 8 | Julius Berthel Askou Harvey Odense | 687 |
| 9 | Mikkel Rosleff Fischer Lyngby | 686 |
| 10 | Lauge Sandgrav Lyngby | 681 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ole Martin Lekven Kolskogen AC Horsens | 94,4% |
| 2 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 94,2% |
| 3 | Stephen Acquah FC Nordsjaelland | 94,1% |
| 4 | Žan Zaletel Viborg | 94,0% |
| 5 | Tobias Salquist FC Nordsjaelland | 93,7% |
| 6 | Asger Sørensen FC Copenhagen | 93,4% |
| 7 | Noah Hesselund Markmann FC Nordsjaelland | 92,4% |
| 8 | Karlo Lusavec AC Horsens | 92,3% |
| 9 | Rasmus Falk Jensen Odense | 91,8% |
| 10 | Frederik Alves Ibsen Brondby | 91,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Elies Mahmoud Randers FC | 42 |
| 1 | Oliver Kristensen Viborg | 42 |
| 3 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 36 |
| 4 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 35 |
| 5 | Jeppe Grønning Viborg | 34 |
| 6 | Magnus Knudsen Aarhus | 33 |
| 7 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 32 |
| 7 | Mads Larsen Silkeborg | 32 |
| 9 | Lauge Sandgrav Lyngby | 31 |
| 10 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 29 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jeppe Grønning Viborg | 36 |
| 2 | Bartosz Slisz Brondby | 32 |
| 3 | Mads Larsen Silkeborg | 31 |
| 4 | Oliver Villadsen Brondby | 25 |
| 5 | Abdul Salam Moro AC Horsens | 23 |
| 5 | Maxime Henry Armand Soulas Sonderjyske | 23 |
| 7 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 22 |
| 7 | Oskar Buur Lyngby | 22 |
| 9 | William Clem FC Copenhagen | 21 |
| 10 | Daniel Høegh Randers FC | 20 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 12 |
| 2 | Daniel Høegh Randers FC | 11 |
| 3 | Magnus Jensen FC Midtjylland | 10 |
| 4 | Jeppe Grønning Viborg | 9 |
| 4 | Julius Berthel Askou Harvey Odense | 9 |
| 4 | Peter Ankersen FC Nordsjaelland | 9 |
| 7 | Marcos Johan López Lanfranco FC Copenhagen | 8 |
| 8 | Asker Bech Viborg | 7 |
| 8 | Felix Beijmo FC Copenhagen | 7 |
| 8 | James Gomez Odense | 7 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 94 |
| 2 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 86 |
| 3 | Elies Mahmoud Randers FC | 85 |
| 4 | Lauge Sandgrav Lyngby | 83 |
| 4 | Philip Billing FC Midtjylland | 83 |
| 6 | Daniel Høegh Randers FC | 82 |
| 7 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 80 |
| 7 | Maxime Henry Armand Soulas Sonderjyske | 80 |
| 9 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 74 |
| 10 | Marcus McCoy Odense | 72 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 66,7% |
| 2 | Daniel Høegh Randers FC | 66,1% |
| 3 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 65,3% |
| 4 | Eric Kahl Aarhus | 64,8% |
| 5 | Julius Berthel Askou Harvey Odense | 64,7% |
| 5 | Junnosuke Suzuki FC Copenhagen | 64,7% |
| 7 | Thomas Delaney FC Copenhagen | 63,4% |
| 8 | Davíd Helgi Aronsson Lyngby | 63,3% |
| 9 | Peter Ankersen FC Nordsjaelland | 62,7% |
| 10 | Guðlaugur Victor Pálsson AC Horsens | 61,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jeppe Grønning Viborg | 16 |
| 2 | Elies Mahmoud Randers FC | 14 |
| 3 | Gustav Leone Fraulo Lyngby | 13 |
| 3 | Jann-Fiete Arp Odense | 13 |
| 5 | Mathias Greve Randers FC | 11 |
| 5 | William Clem FC Copenhagen | 11 |
| 7 | Thomas Jørgensen Viborg | 10 |
| 8 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 9 |
| 8 | Rasmus Falk Jensen Odense | 9 |
| 10 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 8 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Prince Amoako Junior FC Nordsjaelland | 30 |
| 2 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 26 |
| 3 | Frederik Emmery Søgaard Aarhus | 23 |
| 4 | Elies Mahmoud Randers FC | 22 |
| 4 | Topi Keskinen Odense | 22 |
| 6 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 21 |
| 7 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 20 |
| 8 | Ibrahim Adel FC Nordsjaelland | 19 |
| 8 | Ismail Seydi Sonderjyske | 19 |
| 10 | Sami Jalal Karchoud Viborg | 18 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 61,8% |
| 2 | Ismail Seydi Sonderjyske | 57,6% |
| 3 | Darío Esteban Osorio Osorio FC Midtjylland | 55,0% |
| 3 | Martin André Sjølstad Randers FC | 55,0% |
| 5 | Lauge Sandgrav Lyngby | 54,2% |
| 6 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 51,9% |
| 7 | Rami Hajal Silkeborg | 51,7% |
| 8 | Elies Mahmoud Randers FC | 51,2% |
| 9 | Oliver Højer Lyngby | 50,0% |
| 10 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 48,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 8 |
| 1 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 8 |
| 1 | Diant Ramaj FC Copenhagen | 8 |
| 1 | Kasper Hartly Kiilerich Viborg | 8 |
| 5 | Diego Kochen Lyngby | 6 |
| 5 | Matej Delač AC Horsens | 6 |
| 5 | Patrick Pentz Brondby | 6 |
| 5 | Paul Izzo Randers FC | 6 |
| 5 | Viljar Røsholt Myhra Odense | 6 |
| 10 | Jesper Hansen Aarhus | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matej Delač AC Horsens | 46 |
| 2 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 43 |
| 3 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 41 |
| 4 | Diego Kochen Lyngby | 38 |
| 5 | Kasper Hartly Kiilerich Viborg | 37 |
| 6 | Viljar Røsholt Myhra Odense | 34 |
| 7 | Patrick Pentz Brondby | 33 |
| 7 | Paul Izzo Randers FC | 33 |
| 9 | Elias Rafn Olafsson FC Midtjylland | 21 |
| 10 | Mads Christiansen Aarhus | 19 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kasper Hartly Kiilerich Viborg | 84,1% |
| 2 | Paul Izzo Randers FC | 82,5% |
| 3 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 81,1% |
| 4 | Matej Delač AC Horsens | 79,3% |
| 5 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 78,8% |
| 6 | Viljar Røsholt Myhra Odense | 73,9% |
| 7 | Diego Kochen Lyngby | 70,4% |
| 8 | Patrick Pentz Brondby | 70,2% |
| 9 | Mads Christiansen Aarhus | 57,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matej Delač AC Horsens | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Herman Bengt Herdonsson AC Horsens | 5 |
| 1 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 5 |
| 1 | Marcus Younis Brondby | 5 |
| 1 | Rasmus Nissen Kristensen FC Midtjylland | 5 |
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 5 |
| 6 | Alagie Saine AC Horsens | 4 |
| 6 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 4 |
| 6 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 4 |
| 6 | Bartosz Slisz Brondby | 4 |
| 6 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Axel Henriksson Randers FC | 1 |
| 1 | Bartosz Slisz Brondby | 1 |
| 1 | Brynjar Ingi Bjarnason Sonderjyske | 1 |
| 1 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 1 |
| 1 | Nikolai Søyset Hopland Randers FC | 1 |
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 1 |
| 1 | Stefan Ivov Velkov Sonderjyske | 1 |
| 1 | Villads Westh Silkeborg | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 6 |
| 2 | Adam Herman Bengt Herdonsson AC Horsens | 5 |
| 2 | Bartosz Slisz Brondby | 5 |
| 2 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 5 |
| 2 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 5 |
| 2 | Marcus Younis Brondby | 5 |
| 2 | Rasmus Nissen Kristensen FC Midtjylland | 5 |
| 8 | Alagie Saine AC Horsens | 4 |
| 8 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 4 |
| 8 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marcus Younis Brondby | 34 |
| 2 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 27 |
| 2 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 27 |
| 2 | Simon Colyn Lyngby | 27 |
| 5 | Karlo Lusavec AC Horsens | 26 |
| 6 | Lauge Sandgrav Lyngby | 25 |
| 7 | Jeppe Grønning Viborg | 24 |
| 7 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 24 |
| 9 | Julius Madsen AC Horsens | 23 |
| 9 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 23 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 38 |
| 2 | Philip Billing FC Midtjylland | 31 |
| 3 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 27 |
| 4 | Oliver Ross Silkeborg | 26 |
| 5 | Frederik Emmery Søgaard Aarhus | 25 |
| 5 | Sami Jalal Karchoud Viborg | 25 |
| 7 | Jeppe Grønning Viborg | 24 |
| 8 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 23 |
| 8 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 23 |
| 10 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 22 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Frederik Gytkjær Lyngby | 9 |
| 1 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 9 |
| 1 | Yamirou Ouorou AC Horsens | 9 |
| 4 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 6 |
| 4 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 6 |
| 4 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 6 |
| 4 | Noah Ganaus Odense | 6 |
| 4 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 6 |
| 4 | Topi Keskinen Odense | 6 |
| 4 | Viktor Bjarki Dadason FC Copenhagen | 6 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Diego Kochen Lyngby | 1.270 |
| 2 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 1.265 |
| 2 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 1.265 |
| 4 | Mads Larsen Silkeborg | 1.258 |
| 5 | Lauge Sandgrav Lyngby | 1.248 |
| 6 | Gustav Leone Fraulo Lyngby | 1.231 |
| 7 | Jens Martin Gammelby Silkeborg | 1.226 |
| 8 | Mikkel Rosleff Fischer Lyngby | 1.225 |
| 9 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 1.220 |
| 10 | Matej Delač AC Horsens | 1.175 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 14 |
| 1 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 14 |
| 1 | Diego Kochen Lyngby | 14 |
| 1 | Gustav Leone Fraulo Lyngby | 14 |
| 1 | Jens Martin Gammelby Silkeborg | 14 |
| 1 | Lauge Sandgrav Lyngby | 14 |
| 1 | Mads Larsen Silkeborg | 14 |
| 1 | Mikkel Rosleff Fischer Lyngby | 14 |
| 1 | Oliver Ross Silkeborg | 14 |
| 1 | Oskar Buur Lyngby | 14 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 14 |
| 1 | Diego Kochen Lyngby | 14 |
| 1 | Gustav Leone Fraulo Lyngby | 14 |
| 1 | Jens Martin Gammelby Silkeborg | 14 |
| 1 | Lauge Sandgrav Lyngby | 14 |
| 1 | Mads Larsen Silkeborg | 14 |
| 1 | Mikkel Rosleff Fischer Lyngby | 14 |
| 1 | Oskar Buur Lyngby | 14 |
| 1 | Renzo Tytens Lyngby | 14 |
| 1 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 14 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Darío Esteban Osorio Osorio FC Midtjylland | 7,72 |
| 2 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 7,45 |
| 3 | Simon Colyn Lyngby | 7,39 |
| 4 | Magnus Jensen FC Midtjylland | 7,38 |
| 5 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 7,36 |
| 6 | Philip Billing FC Midtjylland | 7,29 |
| 7 | Janni-Luca Serra Aarhus | 7,24 |
| 8 | Jordi Vanlerberghe Brondby | 7,24 |
| 9 | Birger Meling FC Copenhagen | 7,22 |
| 10 | Julius Berthel Askou Harvey Odense | 7,19 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Superligaen. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
FC Midtjylland
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
FC Nordsjaelland
|
| 2 |
FC Copenhagen
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Superligaen. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Randers FC
|
| 2 |
Viborg
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Superligaen. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 12 |
FC Midtjylland
|
| 5 |
Odense
|
| 4 |
Aarhus
|
| 4 |
AC Horsens
|
| 3 |
FC Nordsjaelland
|
| 2 |
FC Copenhagen
|











