Superligaen
De Superligaen is de hoogste voetbalcompetitie van Denemarken, de eerste klasse zeg maar.
Deze hoogste Deense competitie zoals we die in zijn huidige vorm kennen bestaat sinds 1991. Voor 1991 werden er in verschillende regionale competities gestreden.
De laagsten in de stand degraderen naar de 1. Division.
Klassement 2026 / 2027
Superliga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Copenhagen
|
24 | 10 | 8 | 2 | 0 | 24 | 10 | +14 | 3.4 | Mohamed Elyounoussi 7 | Diant Ramaj 5 | 2,40 | 40% | 70% |
| 2 |
FC Midtjylland
|
22 | 10 | 6 | 0 | 4 | 19 | 10 | +9 | 2.9 | Friday Ubi Etim 5 | Elias Rafn Olafsson 3 | 2,20 | 80% | 50% |
| 3 |
Viborg
|
20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 17 | 8 | +9 | 2.5 | Dorian Junior Hanza Meha 4 | Kasper Hartly Kiilerich 5 | 2,00 | 40% | 40% |
| 4 |
FC Nordsjaelland
|
18 | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 10 | +4 | 2.4 | Alexander Rasmussen 3 | Andreas Hansen 5 | 1,80 | 40% | 40% |
| 5 |
Brondby
|
16 | 10 | 5 | 4 | 1 | 17 | 17 | 0 | 3.4 | Olti Hyseni 3 | Patrick Pentz 3 | 1,60 | 60% | 60% |
| 6 |
AC Horsens
|
12 | 10 | 3 | 4 | 3 | 18 | 19 | -1 | 3.7 | Kelvin Ehibhaimha 4 | Matej Delač 3 | 1,20 | 80% | 70% |
| 7 |
Silkeborg
|
11 | 10 | 2 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 3 | Oliver Ross 6 | Aske Leth Andresen 4 | 1,10 | 70% | 50% |
| 8 |
Randers FC
|
10 | 10 | 3 | 6 | 1 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | Mohamed Sankoh 3 | Paul Izzo 3 | 1,00 | 40% | 50% |
| 9 |
Odense
|
10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 8 | 14 | -6 | 2.2 | Jann-Fiete Arp 2 | Viljar Røsholt Myhra 3 | 1,00 | 50% | 40% |
| 10 |
Lyngby
|
7 | 10 | 1 | 5 | 4 | 12 | 21 | -9 | 3.3 | Simon Colyn 3 | Diego Kochen 2 | 0,70 | 70% | 50% |
| 11 |
Aarhus
|
5 | 9 | 0 | 4 | 5 | 11 | 17 | -6 | 3.1 | Janni-Luca Serra 3 | Mads Christiansen 0 | 0,56 | 78% | 67% |
| 12 |
Sonderjyske
|
5 | 9 | 1 | 6 | 2 | 12 | 21 | -9 | 3.7 | Sidi Mohamed Cherif Haidara 4 | Marcus Bundgaard Sorensen 1 | 0,56 | 67% | 67% |
Superligaen Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen FC Copenhagen aan de top en Sonderjyske aan de onderkant is 19 punten.
- • Verschil tussen FC Copenhagen op de 1e en FC Midtjylland op de 2e plaats is 2 punten.
Superligaen Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: FC Copenhagen (4/4 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: FC Copenhagen (4/6 overwinningen, 67%)
- • Grootste thuisvoordeel: FC Nordsjaelland (+1.6 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Odense (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 52% gescoord thuis, 48% uit (92 thuis, 86 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Superligaen op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Superligaen 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 59 gespeelde wedstrijden in Superligaen 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,02
178 doelpunten
Beide ploegen scoren
59%
35 van de 59
Over 2.5 doelpunten
54%
32 van de 59
Wedstrijden met een clean sheet
41%
24 van de 59
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 26 (44%) |
| Gelijkspel | 17 (29%) |
| Uitploeg wint | 16 (27%) |
| Doelpunten thuisploegen | 92 (1,56 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 86 (1,46 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 57 | 97% | 3% |
| Over 1.5 | 49 | 83% | 17% |
| Over 2.5 | 32 | 54% | 46% |
| Over 3.5 | 23 | 39% | 61% |
| Over 4.5 | 11 | 19% | 81% |
| Over 5.5 | 4 | 7% | 93% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 83 (47%) |
| Doelpunten tweede helft | 95 (53%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 12 (20%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 16 (27%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 2 (3%) |
| Minuten per doelpunt | 29,8 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 9 | 15.3% |
| 1 - 0 | 7 | 11.9% |
| 2 - 1 | 5 | 8.5% |
| 2 - 2 | 5 | 8.5% |
| 2 - 0 | 4 | 6.8% |
| 0 - 2 | 4 | 6.8% |
| 3 - 1 | 3 | 5.1% |
| 4 - 1 | 2 | 3.4% |
| 3 - 2 | 2 | 3.4% |
| 2 - 3 | 2 | 3.4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (59 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 17 | 28.8% |
| 4 | 12 | 20.3% |
| 3 | 9 | 15.3% |
| 1 | 8 | 13.6% |
| 5 | 7 | 11.9% |
| 0 | 2 | 3.4% |
| 7 | 2 | 3.4% |
| 6 | 2 | 3.4% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,31 |
| Thuisploeg | 5,64 |
| Uitploeg | 4,66 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 86% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 83% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 76% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 63% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 49% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 32% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 20% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,78 |
| Gele kaarten | 215 |
| Rode kaarten | 8 |
| Over 2.5 kaarten | 73% |
| Over 3.5 kaarten | 63% |
| Over 4.5 kaarten | 32% |
| Over 5.5 kaarten | 17% |
| Over 6.5 kaarten | 7% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,90 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,64 |
| Balbezit thuisploeg | 50% |
| Balbezit uitploeg | 50% |
| Fouten per wedstrijd | 24,86 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,03 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,56 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,42 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
9%
11%
10%
13%
10%
11%
12%
15%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
FC Copenhagen
|
24 |
FC Midtjylland
|
19 |
AC Horsens
|
18 |
Brondby
|
17 |
Viborg
|
17 |
Silkeborg
|
15 |
FC Nordsjaelland
|
14 |
Sonderjyske
|
12 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Sonderjyske
|
21 |
Lyngby
|
21 |
AC Horsens
|
19 |
Brondby
|
17 |
Aarhus
|
17 |
Randers FC
|
16 |
Silkeborg
|
15 |
Odense
|
14 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
FC Copenhagen
|
5 |
FC Nordsjaelland
|
5 |
Viborg
|
4 |
Silkeborg
|
2 |
FC Midtjylland
|
2 |
Brondby
|
2 |
Odense
|
2 |
Randers FC
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
FC Copenhagen
|
2,40 |
FC Midtjylland
|
2,20 |
Viborg
|
2,00 |
FC Nordsjaelland
|
1,80 |
Brondby
|
1,60 |
AC Horsens
|
1,20 |
Silkeborg
|
1,10 |
Odense
|
1,00 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
FC Midtjylland
|
80% |
AC Horsens
|
80% |
Aarhus
|
78% |
Silkeborg
|
70% |
Lyngby
|
70% |
Sonderjyske
|
67% |
Brondby
|
60% |
Odense
|
50% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
FC Copenhagen
|
70% |
AC Horsens
|
70% |
Aarhus
|
67% |
Sonderjyske
|
67% |
Brondby
|
60% |
Silkeborg
|
50% |
FC Midtjylland
|
50% |
Randers FC
|
50% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Brondby
|
2,40 |
AC Horsens
|
2,40 |
Lyngby
|
2,40 |
Odense
|
2,20 |
Sonderjyske
|
2,11 |
Randers FC
|
2,00 |
FC Nordsjaelland
|
1,90 |
FC Copenhagen
|
1,80 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Aarhus
|
7,11 |
Odense
|
6,40 |
Brondby
|
6,30 |
FC Nordsjaelland
|
5,90 |
Lyngby
|
5,60 |
FC Midtjylland
|
5,40 |
Viborg
|
5,10 |
Sonderjyske
|
4,44 |
Spelers in cijfers Superligaen 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 7 |
| 2 | Oliver Ross Silkeborg | 6 |
| 3 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 5 |
| 4 | Birger Meling FC Copenhagen | 4 |
| 4 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 4 |
| 4 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 4 |
| 4 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 4 |
| 8 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 3 |
| 8 | Asker Bech Viborg | 3 |
| 8 | Callum McCowatt Aarhus | 3 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 3 |
| 1 | Jimi Tauriainen AC Horsens | 3 |
| 1 | Mark Brink Christensen FC Nordsjaelland | 3 |
| 1 | Olti Hyseni Brondby | 3 |
| 1 | Oskar Buur Lyngby | 3 |
| 1 | Philip Billing FC Midtjylland | 3 |
| 1 | Villads Westh Silkeborg | 3 |
| 8 | Alex Král FC Copenhagen | 2 |
| 8 | Alexander Ahl-Holmström Odense | 2 |
| 8 | Callum McCowatt Aarhus | 2 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 9 |
| 2 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 8 |
| 3 | Oliver Ross Silkeborg | 7 |
| 4 | Olti Hyseni Brondby | 6 |
| 5 | Birger Meling FC Copenhagen | 5 |
| 5 | Callum McCowatt Aarhus | 5 |
| 5 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 5 |
| 5 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 5 |
| 5 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 5 |
| 5 | Mads Søndergaard Clausen Viborg | 5 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 6 |
| 2 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 5 |
| 2 | Oliver Ross Silkeborg | 5 |
| 4 | Birger Meling FC Copenhagen | 4 |
| 4 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 4 |
| 4 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 4 |
| 4 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 4 |
| 8 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 3 |
| 8 | Asker Bech Viborg | 3 |
| 8 | Callum McCowatt Aarhus | 3 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 2 |
| 2 | Adrian Rúnason Justinussen AC Horsens | 1 |
| 2 | Frederik Gytkjær Lyngby | 1 |
| 2 | Maher Mauricio Carrizo FC Copenhagen | 1 |
| 2 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 1 |
| 2 | Oliver Ross Silkeborg | 1 |
| 2 | Rami Hajal Silkeborg | 1 |
| 2 | Simon Colyn Lyngby | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Frederik Gytkjær Lyngby | 1 |
| 1 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 1 |
| 1 | Kristian Kirkegaard Silkeborg | 1 |
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 1 |
| 1 | Tobias Bech Kristensen Aarhus | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 25 |
| 2 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 23 |
| 3 | Robert Vinicius Rodrigues Silva FC Copenhagen | 22 |
| 4 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 21 |
| 5 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 20 |
| 6 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 19 |
| 6 | Olti Hyseni Brondby | 19 |
| 6 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 19 |
| 6 | Simon Colyn Lyngby | 19 |
| 10 | Ibrahim Adel FC Nordsjaelland | 18 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 13 |
| 2 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 12 |
| 3 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 11 |
| 3 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 11 |
| 3 | Oliver Ross Silkeborg | 11 |
| 6 | Noah Ganaus Odense | 10 |
| 7 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 9 |
| 7 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 9 |
| 7 | Topi Keskinen Odense | 9 |
| 10 | Ibrahim Adel FC Nordsjaelland | 8 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yamirou Ouorou AC Horsens | 70,0% |
| 2 | Oliver Ross Silkeborg | 68,8% |
| 3 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 64,7% |
| 4 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 61,1% |
| 5 | Hjalte Boe Kling Rasmussen FC Nordsjaelland | 60,0% |
| 5 | Topi Keskinen Odense | 60,0% |
| 7 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 56,5% |
| 8 | Noah Ganaus Odense | 55,6% |
| 9 | Runar Robinsønn Norheim FC Nordsjaelland | 54,5% |
| 10 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 53,8% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oliver Ross Silkeborg | 37,5% |
| 2 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 33,3% |
| 2 | Mohamed Sankoh Randers FC | 33,3% |
| 4 | Callum McCowatt Aarhus | 30,0% |
| 4 | Hjalte Boe Kling Rasmussen FC Nordsjaelland | 30,0% |
| 6 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 28,0% |
| 7 | Mads Søndergaard Clausen Viborg | 27,3% |
| 8 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 23,5% |
| 9 | Max Ejdum Brondby | 22,2% |
| 10 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 21,7% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 28 |
| 2 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 26 |
| 3 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 18 |
| 4 | Oliver Kristensen Viborg | 17 |
| 4 | Rami Hajal Silkeborg | 17 |
| 4 | Sebastian Vinther Jørgensen Aarhus | 17 |
| 7 | Juho Lähteenmäki FC Nordsjaelland | 16 |
| 7 | Sami Jalal Karchoud Viborg | 16 |
| 9 | Gustav Leone Fraulo Lyngby | 15 |
| 9 | Mark Brink Christensen FC Nordsjaelland | 15 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lukas Emil Kirkegaard Viborg | 689 |
| 2 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 646 |
| 3 | Luis Binks Brondby | 597 |
| 4 | Žan Zaletel Viborg | 573 |
| 5 | Mads Larsen Silkeborg | 570 |
| 6 | Felix Beijmo FC Copenhagen | 563 |
| 7 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 552 |
| 8 | Daniel Høegh Randers FC | 546 |
| 8 | Rasmus Falk Jensen Odense | 546 |
| 10 | James Gomez Odense | 538 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tobias Salquist FC Nordsjaelland | 94,8% |
| 2 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 94,6% |
| 3 | Ole Martin Lekven Kolskogen AC Horsens | 94,4% |
| 4 | Stephen Acquah FC Nordsjaelland | 94,3% |
| 5 | Žan Zaletel Viborg | 94,2% |
| 6 | Asger Sørensen FC Copenhagen | 93,4% |
| 7 | Noah Hesselund Markmann FC Nordsjaelland | 93,3% |
| 8 | Karlo Lusavec AC Horsens | 92,8% |
| 9 | Rasmus Falk Jensen Odense | 91,5% |
| 10 | Mats Köhlert Brondby | 91,1% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Elies Mahmoud Randers FC | 40 |
| 2 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 32 |
| 3 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 29 |
| 4 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 28 |
| 5 | Jeppe Grønning Viborg | 27 |
| 5 | Magnus Knudsen Aarhus | 27 |
| 7 | Oliver Kristensen Viborg | 26 |
| 8 | Alagie Saine AC Horsens | 22 |
| 8 | Daníel Leó Grétarsson Aarhus | 22 |
| 8 | Mads Larsen Silkeborg | 22 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jeppe Grønning Viborg | 28 |
| 2 | Bartosz Slisz Brondby | 25 |
| 3 | Oliver Villadsen Brondby | 19 |
| 4 | Abdul Salam Moro AC Horsens | 18 |
| 4 | Daniel Høegh Randers FC | 18 |
| 4 | Mads Larsen Silkeborg | 18 |
| 4 | Maxime Henry Armand Soulas Sonderjyske | 18 |
| 8 | Mikkel Rosleff Fischer Lyngby | 17 |
| 8 | Oskar Buur Lyngby | 17 |
| 8 | William Clem FC Copenhagen | 17 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 12 |
| 2 | Magnus Jensen FC Midtjylland | 10 |
| 3 | Daniel Høegh Randers FC | 9 |
| 3 | Julius Berthel Askou Harvey Odense | 9 |
| 3 | Peter Ankersen FC Nordsjaelland | 9 |
| 6 | Jeppe Grønning Viborg | 8 |
| 6 | Marcos Johan López Lanfranco FC Copenhagen | 8 |
| 8 | Felix Beijmo FC Copenhagen | 7 |
| 8 | James Gomez Odense | 7 |
| 8 | Marcus McCoy Odense | 7 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Elies Mahmoud Randers FC | 77 |
| 2 | Simon Colyn Lyngby | 76 |
| 3 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 64 |
| 4 | Philip Billing FC Midtjylland | 62 |
| 5 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 60 |
| 6 | Villads Westh Silkeborg | 59 |
| 7 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 58 |
| 7 | Maxime Henry Armand Soulas Sonderjyske | 58 |
| 9 | Alagie Saine AC Horsens | 56 |
| 9 | Sami Jalal Karchoud Viborg | 56 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 69,9% |
| 2 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 66,3% |
| 3 | Peter Ankersen FC Nordsjaelland | 64,6% |
| 4 | Daniel Høegh Randers FC | 63,5% |
| 5 | Mads Larsen Silkeborg | 63,1% |
| 6 | Guðlaugur Victor Pálsson AC Horsens | 63,0% |
| 7 | Thomas Delaney FC Copenhagen | 62,7% |
| 8 | Julius Berthel Askou Harvey Odense | 62,7% |
| 9 | Daníel Leó Grétarsson Aarhus | 62,5% |
| 9 | Eric Kahl Aarhus | 62,5% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jeppe Grønning Viborg | 16 |
| 2 | Elies Mahmoud Randers FC | 14 |
| 3 | Gustav Leone Fraulo Lyngby | 13 |
| 3 | Jann-Fiete Arp Odense | 13 |
| 5 | Mathias Greve Randers FC | 11 |
| 5 | William Clem FC Copenhagen | 11 |
| 7 | Thomas Jørgensen Viborg | 10 |
| 8 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 9 |
| 8 | Rasmus Falk Jensen Odense | 9 |
| 10 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 8 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Prince Amoako Junior FC Nordsjaelland | 29 |
| 2 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 19 |
| 3 | Elies Mahmoud Randers FC | 18 |
| 3 | Topi Keskinen Odense | 18 |
| 5 | Frederik Emmery Søgaard Aarhus | 17 |
| 6 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 16 |
| 7 | Gift Links Aarhus | 15 |
| 8 | Ibrahim Adel FC Nordsjaelland | 14 |
| 8 | Rami Hajal Silkeborg | 14 |
| 8 | Robert Vinicius Rodrigues Silva FC Copenhagen | 14 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alagie Saine AC Horsens | 66,7% |
| 1 | Jann-Fiete Arp Odense | 66,7% |
| 3 | Martin André Sjølstad Randers FC | 58,8% |
| 4 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 58,3% |
| 5 | Darío Esteban Osorio Osorio FC Midtjylland | 55,0% |
| 6 | Rami Hajal Silkeborg | 51,9% |
| 7 | Elies Mahmoud Randers FC | 51,4% |
| 8 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 50,0% |
| 8 | Oliver Højer Lyngby | 50,0% |
| 8 | Villads Westh Silkeborg | 50,0% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 5 |
| 1 | Diant Ramaj FC Copenhagen | 5 |
| 1 | Kasper Hartly Kiilerich Viborg | 5 |
| 4 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 4 |
| 5 | Elias Rafn Olafsson FC Midtjylland | 3 |
| 5 | Matej Delač AC Horsens | 3 |
| 5 | Patrick Pentz Brondby | 3 |
| 5 | Paul Izzo Randers FC | 3 |
| 5 | Viljar Røsholt Myhra Odense | 3 |
| 10 | Diego Kochen Lyngby | 2 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matej Delač AC Horsens | 31 |
| 2 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 30 |
| 3 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 29 |
| 3 | Kasper Hartly Kiilerich Viborg | 29 |
| 5 | Diego Kochen Lyngby | 26 |
| 6 | Patrick Pentz Brondby | 25 |
| 7 | Viljar Røsholt Myhra Odense | 22 |
| 8 | Elias Rafn Olafsson FC Midtjylland | 21 |
| 9 | Mads Christiansen Aarhus | 19 |
| 10 | Jannich Storch Randers FC | 18 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kasper Hartly Kiilerich Viborg | 80,6% |
| 2 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 74,4% |
| 3 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 73,2% |
| 4 | Elias Rafn Olafsson FC Midtjylland | 72,4% |
| 5 | Matej Delač AC Horsens | 72,1% |
| 6 | Paul Izzo Randers FC | 72,0% |
| 7 | Viljar Røsholt Myhra Odense | 64,7% |
| 8 | Patrick Pentz Brondby | 64,1% |
| 9 | Diego Kochen Lyngby | 61,9% |
| 10 | Mads Christiansen Aarhus | 57,6% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matej Delač AC Horsens | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bartosz Slisz Brondby | 4 |
| 1 | Jimi Tauriainen AC Horsens | 4 |
| 1 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 4 |
| 1 | Luis Binks Brondby | 4 |
| 1 | Marcus McCoy Odense | 4 |
| 1 | Marcus Younis Brondby | 4 |
| 1 | Rasmus Nissen Kristensen FC Midtjylland | 4 |
| 1 | Sefer Emini Sonderjyske | 4 |
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 4 |
| 10 | Adam Herman Bengt Herdonsson AC Horsens | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Axel Henriksson Randers FC | 1 |
| 1 | Bartosz Slisz Brondby | 1 |
| 1 | Brynjar Ingi Bjarnason Sonderjyske | 1 |
| 1 | Nikolai Søyset Hopland Randers FC | 1 |
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 1 |
| 1 | Stefan Ivov Velkov Sonderjyske | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bartosz Slisz Brondby | 5 |
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 5 |
| 3 | Jimi Tauriainen AC Horsens | 4 |
| 3 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 4 |
| 3 | Luis Binks Brondby | 4 |
| 3 | Marcus McCoy Odense | 4 |
| 3 | Marcus Younis Brondby | 4 |
| 3 | Nikolai Søyset Hopland Randers FC | 4 |
| 3 | Rasmus Nissen Kristensen FC Midtjylland | 4 |
| 3 | Sefer Emini Sonderjyske | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jeppe Grønning Viborg | 23 |
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 23 |
| 3 | Marcus Younis Brondby | 22 |
| 4 | Alagie Saine AC Horsens | 19 |
| 4 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 19 |
| 6 | Karlo Lusavec AC Horsens | 18 |
| 6 | Lauge Sandgrav Lyngby | 18 |
| 6 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 18 |
| 6 | Mathias Greve Randers FC | 18 |
| 10 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 17 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 28 |
| 2 | Philip Billing FC Midtjylland | 23 |
| 3 | Sami Jalal Karchoud Viborg | 21 |
| 4 | Denil Daniel Castillo Preciado FC Midtjylland | 20 |
| 4 | Villads Westh Silkeborg | 20 |
| 6 | Darío Esteban Osorio Osorio FC Midtjylland | 18 |
| 6 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 18 |
| 8 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 17 |
| 8 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 17 |
| 8 | Oliver Ross Silkeborg | 17 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 8 |
| 2 | Yamirou Ouorou AC Horsens | 7 |
| 3 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 5 |
| 3 | Frederik Gytkjær Lyngby | 5 |
| 3 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 5 |
| 3 | Noah Ganaus Odense | 5 |
| 3 | Topi Keskinen Odense | 5 |
| 3 | Viktor Bjarki Dadason FC Copenhagen | 5 |
| 9 | Franculino Gluda Djú FC Midtjylland | 4 |
| 9 | Jacob Brøchner Ambæk Brondby | 4 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Diego Kochen Lyngby | 910 |
| 2 | Alagie Saine AC Horsens | 905 |
| 2 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 905 |
| 2 | Matej Delač AC Horsens | 905 |
| 2 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 905 |
| 6 | Guðlaugur Victor Pálsson AC Horsens | 904 |
| 7 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 900 |
| 7 | Daniel Høegh Randers FC | 900 |
| 7 | Felix Beijmo FC Copenhagen | 900 |
| 7 | Jeppe Grønning Viborg | 900 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdul Salam Moro AC Horsens | 10 |
| 1 | Adam Herman Bengt Herdonsson AC Horsens | 10 |
| 1 | Adrian Rúnason Justinussen AC Horsens | 10 |
| 1 | Alagie Saine AC Horsens | 10 |
| 1 | Alex Král FC Copenhagen | 10 |
| 1 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 10 |
| 1 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 10 |
| 1 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 10 |
| 1 | Asker Bech Viborg | 10 |
| 1 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 10 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alagie Saine AC Horsens | 10 |
| 1 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 10 |
| 1 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 10 |
| 1 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 10 |
| 1 | Daniel Høegh Randers FC | 10 |
| 1 | Diego Kochen Lyngby | 10 |
| 1 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 10 |
| 1 | Elies Mahmoud Randers FC | 10 |
| 1 | Felix Beijmo FC Copenhagen | 10 |
| 1 | Gustav Leone Fraulo Lyngby | 10 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Darío Esteban Osorio Osorio FC Midtjylland | 7,72 |
| 2 | Diant Ramaj FC Copenhagen | 7,53 |
| 3 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 7,46 |
| 4 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 7,40 |
| 5 | Magnus Jensen FC Midtjylland | 7,38 |
| 6 | Simon Colyn Lyngby | 7,30 |
| 7 | Birger Meling FC Copenhagen | 7,28 |
| 8 | Tobias Salquist FC Nordsjaelland | 7,27 |
| 9 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 7,26 |
| 10 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 7,25 |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Superligaen. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
FC Copenhagen
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Odense
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Superligaen. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Brondby
|
| 2 |
Randers FC
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Superligaen. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 9 |
FC Midtjylland
|
| 5 |
FC Copenhagen
|
| 4 |
Silkeborg
|
| 3 |
Odense
|
| 2 |
Viborg
|
| 2 |
Sonderjyske
|











