Statistieken Real Sociedad
Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2026, 11 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Real Sociedad
Real Sociedad speelde 11 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 19 punten op, oftewel 1,73 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,50.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 19 | 1,73 |
| Thuis | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 10 | 2,00 |
| Uit | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 13 | 0 | 9 | 1,50 |
Basisstatistieken Real Sociedad
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 55% | 60% | 50% |
| Gelijk | 9% | 20% | 0% |
| Verloren | 36% | 20% | 50% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,82 | 1,40 | 2,17 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,82 | 1,40 | 2,17 |
| De nul gehouden | 9% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 27% | 40% | 17% |
| Als eerste gescoord | 55% | 60% | 50% |
Doelpuntenstatistieken Real Sociedad
Real Sociedad scoorde 20 doelpunten, gemiddeld 1,82 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 50 minuten een doelpunt. In 55% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,82 | 1,40 | 2,17 |
| Minstens 1 keer gescoord | 73% | 60% | 83% |
| Minstens 2 keer gescoord | 55% | 60% | 50% |
| Minstens 3 keer gescoord | 36% | 20% | 50% |
| Minstens 4 keer gescoord | 9% | 0% | 17% |
| In beide helften gescoord | 45% | 40% | 50% |
| Niet gescoord | 27% | 40% | 17% |
Tegendoelpunten Real Sociedad
Aan de andere kant incasseerde Real Sociedad 20 doelpunten, gemiddeld 1,82 per wedstrijd. In 9% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,82 | 1,40 | 2,17 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 91% | 80% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 64% | 40% | 83% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 18% | 20% | 17% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 9% | 0% | 17% |
| De nul gehouden | 9% | 20% | 0% |
Over/under statistieken Real Sociedad
In een wedstrijd van Real Sociedad vallen er gemiddeld 3,64 doelpunten. In 82% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 45% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,64 | 2,80 | 4,33 |
| Over 0.5 | 91% | 80% | 100% |
| Over 1.5 | 82% | 80% | 83% |
| Over 2.5 | 82% | 80% | 83% |
| Over 3.5 | 45% | 20% | 67% |
| Over 4.5 | 45% | 20% | 67% |
| Over 5.5 | 9% | 0% | 17% |
Beide ploegen scoren bij Real Sociedad
In 73% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 83%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 73% | 60% | 83% |
| Beide ploegen scoren + winst | 55% | 60% | 50% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 18% | 0% | 33% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 73% | 60% | 83% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 20% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 36% | 40% | 33% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 36% | 20% | 50% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Real Sociedad scoorde 12 doelpunten voor rust en 8 erna, en kreeg er 5 tegen in de eerste helft en 15 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 45% | 40% | 50% |
| Eerste helft gelijk | 45% | 60% | 33% |
| Eerste helft verloren | 9% | 0% | 17% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,09 | 1,00 | 1,17 |
| Tegen in de eerste helft | 0,45 | 0,40 | 0,50 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 64% | 60% | 67% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 27% | 40% | 17% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 18% | 20% | 17% |
| Tweede helft gelijk | 36% | 40% | 33% |
| Tweede helft verloren | 45% | 40% | 50% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,73 | 0,40 | 1,00 |
| Tegen in de tweede helft | 1,36 | 1,00 | 1,67 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 36% | 60% | 17% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 55% | 60% | 50% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 27% | 40% | 17% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 64% | 40% | 83% |
| Evenveel in beide helften | 9% | 20% | 0% |
Wanneer scoort Real Sociedad?
De meeste doelpunten van Real Sociedad vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.
Hoekschopstatistieken Real Sociedad
Real Sociedad trapte gemiddeld 6,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 91% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,64 | 7,20 | 6,17 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,73 | 4,40 | 5,00 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 91% | 80% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 91% | 80% | 100% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 64% | 60% | 67% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 36% | 40% | 33% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 91% | 80% | 100% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 91% | 80% | 100% |
Kaartenstatistieken Real Sociedad
Real Sociedad kreeg gemiddeld 2,18 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,45 bij de tegenstander. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,18 | 1,60 | 2,67 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,27 | 0,20 | 0,33 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,45 | 2,60 | 2,33 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 91% | 80% | 100% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 36% | 0% | 67% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 82% | 80% | 83% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 73% | 60% | 83% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 55% | 20% | 83% |
Schoten en xG van Real Sociedad
De ploeg loste gemiddeld 14,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,2 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,45 | 14,20 | 14,67 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,18 | 5,00 | 5,33 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,91 | 4,80 | 5,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 15,27 | 11,60 | 18,33 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,45 | 1,42 | 1,48 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,70 | 1,22 | 2,11 |
| Balbezit | 51,3 | 51,6 | 51,0 |
Meest voorkomende uitslagen Real Sociedad
De vaakst voorkomende uitslag is 3-2, in 3 van de 11 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 2 | 3 | 27% |
| 2 - 1 | 2 | 18% |
| 5 - 2 | 1 | 9% |
| 1 - 2 | 1 | 9% |
| 1 - 4 | 1 | 9% |
| 0 - 0 | 1 | 9% |
| 0 - 1 | 1 | 9% |
| 0 - 3 | 1 | 9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Real Sociedad.
Spelersstatistieken Real Sociedad
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Luka Sučić | 4 |
| Orri Steinn Óskarsson | 3 |
| Ander Barrenetxea Muguruza | 2 |
| Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 2 |
| Mikel Oyarzabal Ugarte | 2 |
Luka Sučić is dit seizoen de topschutter van Real Sociedad (4). Daarachter volgen Orri Steinn Óskarsson (3) en Ander Barrenetxea Muguruza (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Carlos Soler Barragán | 3 |
| Job Nguono Ochieng | 3 |
| Mikel Oyarzabal Ugarte | 2 |
| Ander Barrenetxea Muguruza | 1 |
| Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 1 |
Carlos Soler Barragán gaf de meeste assists bij Real Sociedad (3). Daarachter volgen Job Nguono Ochieng (3) en Mikel Oyarzabal Ugarte (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Mikel Oyarzabal Ugarte | 11 |
| Sergio Gómez Martín | 11 |
| Alejandro Remiro Gargallo | 10 |
| Ander Barrenetxea Muguruza | 10 |
| Carlos Soler Barragán | 10 |
Mikel Oyarzabal Ugarte speelde de meeste wedstrijden voor Real Sociedad (11). Daarachter volgen Sergio Gómez Martín (11) en Alejandro Remiro Gargallo (10).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Jon Mikel Aramburu Mejías | 4 |
| Yangel Clemente Herrera Ravelo | 4 |
| Jon Martín Vicente | 3 |
| Luka Sučić | 3 |
| Orri Steinn Óskarsson | 3 |
Jon Mikel Aramburu Mejías pakte de meeste kaarten bij Real Sociedad (4). Daarachter volgen Yangel Clemente Herrera Ravelo (4) en Jon Martín Vicente (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Carlos Soler Barragán | 4 |
| 1 | Job Nguono Ochieng | 4 |
| 1 | Luka Sučić | 4 |
| 1 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 4 |
| 5 | Ander Barrenetxea Muguruza | 3 |
| 5 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 3 |
| 5 | Orri Steinn Óskarsson | 3 |
| 8 | Jon Martín Vicente | 2 |
| 8 | Takefusa Kubo | 2 |
| 10 | Arsen Zakharyan | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Sučić | 4 |
| 2 | Orri Steinn Óskarsson | 3 |
| 3 | Ander Barrenetxea Muguruza | 2 |
| 3 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 2 |
| 3 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 2 |
| 6 | Arsen Zakharyan | 1 |
| 6 | Beñat Turrientes Imaz | 1 |
| 6 | Job Nguono Ochieng | 1 |
| 6 | Jon Martín Vicente | 1 |
| 6 | Takefusa Kubo | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Carlos Soler Barragán | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Orri Steinn Óskarsson | 17 |
| 2 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 16 |
| 3 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 15 |
| 3 | Luka Sučić | 15 |
| 5 | Carlos Soler Barragán | 10 |
| 6 | Ander Barrenetxea Muguruza | 8 |
| 7 | Job Nguono Ochieng | 6 |
| 8 | Beñat Turrientes Imaz | 5 |
| 8 | Jon Martín Vicente | 5 |
| 8 | Sergio Gómez Martín | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 10 |
| 2 | Luka Sučić | 8 |
| 3 | Orri Steinn Óskarsson | 7 |
| 4 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 6 |
| 5 | Carlos Soler Barragán | 5 |
| 6 | Ander Barrenetxea Muguruza | 4 |
| 6 | Beñat Turrientes Imaz | 4 |
| 8 | Job Nguono Ochieng | 2 |
| 8 | Jon Martín Vicente | 2 |
| 8 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 62,5% |
| 2 | Luka Sučić | 53,3% |
| 3 | Ander Barrenetxea Muguruza | 50,0% |
| 3 | Carlos Soler Barragán | 50,0% |
| 5 | Orri Steinn Óskarsson | 41,2% |
| 6 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 40,0% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Sučić | 26,7% |
| 2 | Ander Barrenetxea Muguruza | 25,0% |
| 3 | Orri Steinn Óskarsson | 17,6% |
| 4 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 13,3% |
| 5 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 12,5% |
| 6 | Carlos Soler Barragán | 10,0% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Carlos Soler Barragán | 19 |
| 2 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 13 |
| 3 | Luka Sučić | 12 |
| 4 | Ander Barrenetxea Muguruza | 11 |
| 4 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 11 |
| 4 | Sergio Gómez Martín | 11 |
| 7 | Job Nguono Ochieng | 6 |
| 8 | Beñat Turrientes Imaz | 5 |
| 9 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 4 |
| 9 | Takefusa Kubo | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Martín Vicente | 501 |
| 2 | Sergio Gómez Martín | 455 |
| 3 | Carlos Soler Barragán | 439 |
| 4 | Mamadou Sarr | 362 |
| 5 | Luka Sučić | 299 |
| 6 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 289 |
| 7 | Jon Gorrotxategi Etxaniz | 277 |
| 8 | Alejandro Remiro Gargallo | 262 |
| 9 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 252 |
| 10 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 241 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mamadou Sarr | 95,8% |
| 2 | Jon Martín Vicente | 92,1% |
| 3 | Jon Gorrotxategi Etxaniz | 90,8% |
| 4 | Carlos Soler Barragán | 89,8% |
| 5 | Luka Sučić | 89,5% |
| 6 | Sergio Gómez Martín | 89,0% |
| 7 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 88,7% |
| 8 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 86,3% |
| 9 | Igor Zubeldía Elorza | 85,0% |
| 10 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 83,3% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 27 |
| 2 | Jon Martín Vicente | 18 |
| 2 | Sergio Gómez Martín | 18 |
| 2 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 18 |
| 5 | Igor Zubeldía Elorza | 14 |
| 6 | Mamadou Sarr | 13 |
| 7 | Jon Gorrotxategi Etxaniz | 12 |
| 8 | Beñat Turrientes Imaz | 11 |
| 9 | Ander Barrenetxea Muguruza | 9 |
| 9 | Carlos Soler Barragán | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 16 |
| 2 | Jon Martín Vicente | 15 |
| 3 | Jon Gorrotxategi Etxaniz | 10 |
| 3 | Sergio Gómez Martín | 10 |
| 5 | Igor Zubeldía Elorza | 6 |
| 5 | Mamadou Sarr | 6 |
| 7 | Luka Sučić | 5 |
| 8 | Carlos Soler Barragán | 4 |
| 8 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 4 |
| 8 | Takefusa Kubo | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Martín Vicente | 8 |
| 2 | Luken Beitia Aguirregomezcorta | 5 |
| 3 | Carlos Soler Barragán | 4 |
| 3 | Sergio Gómez Martín | 4 |
| 5 | Mamadou Sarr | 3 |
| 5 | Orri Steinn Óskarsson | 3 |
| 7 | Aihen Muñoz Capellán | 2 |
| 7 | Beñat Turrientes Imaz | 2 |
| 7 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 2 |
| 7 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 63 |
| 2 | Jon Martín Vicente | 52 |
| 3 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 38 |
| 4 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 33 |
| 5 | Sergio Gómez Martín | 31 |
| 6 | Mamadou Sarr | 28 |
| 7 | Ander Barrenetxea Muguruza | 26 |
| 8 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 25 |
| 9 | Jon Gorrotxategi Etxaniz | 24 |
| 10 | Igor Zubeldía Elorza | 22 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Martín Vicente | 61,2% |
| 2 | Sergio Gómez Martín | 56,4% |
| 3 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 54,8% |
| 4 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 51,4% |
| 5 | Carlos Soler Barragán | 47,5% |
| 6 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 42,9% |
| 7 | Luka Sučić | 40,0% |
| 8 | Ander Barrenetxea Muguruza | 36,6% |
| 9 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 36,2% |
| 10 | Orri Steinn Óskarsson | 30,5% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 10 |
| 2 | Sergio Gómez Martín | 9 |
| 3 | Luka Sučić | 8 |
| 4 | Ander Barrenetxea Muguruza | 6 |
| 4 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 6 |
| 6 | Carlos Soler Barragán | 5 |
| 7 | Job Nguono Ochieng | 4 |
| 7 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 4 |
| 9 | Igor Zubeldía Elorza | 3 |
| 9 | Luken Beitia Aguirregomezcorta | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ander Barrenetxea Muguruza | 10 |
| 2 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 9 |
| 2 | Takefusa Kubo | 9 |
| 4 | Luka Sučić | 7 |
| 5 | Sergio Gómez Martín | 6 |
| 6 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 5 |
| 7 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 4 |
| 8 | Carlos Soler Barragán | 3 |
| 9 | Beñat Turrientes Imaz | 2 |
| 9 | Job Nguono Ochieng | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 52,9% |
| 2 | Ander Barrenetxea Muguruza | 47,6% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejandro Remiro Gargallo | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejandro Remiro Gargallo | 35 |
| 2 | Unai Marrero Larrañaga | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejandro Remiro Gargallo | 72,9% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 4 |
| 1 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 4 |
| 3 | Luka Sučić | 3 |
| 4 | Igor Zubeldía Elorza | 2 |
| 4 | Jon Martín Vicente | 2 |
| 4 | Mamadou Sarr | 2 |
| 4 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 2 |
| 4 | Orri Steinn Óskarsson | 2 |
| 9 | Beñat Turrientes Imaz | 1 |
| 9 | Luken Beitia Aguirregomezcorta | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Martín Vicente | 1 |
| 1 | Orri Steinn Óskarsson | 1 |
| 1 | Pablo Marín Tejada | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 28 |
| 2 | Jon Martín Vicente | 13 |
| 2 | Orri Steinn Óskarsson | 13 |
| 4 | Ander Barrenetxea Muguruza | 12 |
| 4 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 12 |
| 6 | Job Nguono Ochieng | 8 |
| 6 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 8 |
| 8 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 6 |
| 8 | Mamadou Sarr | 6 |
| 10 | Luka Sučić | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 15 |
| 2 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 14 |
| 3 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 12 |
| 4 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 8 |
| 4 | Jon Martín Vicente | 8 |
| 4 | Mamadou Sarr | 8 |
| 7 | Ander Barrenetxea Muguruza | 6 |
| 7 | Takefusa Kubo | 6 |
| 9 | Carlos Soler Barragán | 5 |
| 9 | Jon Gorrotxategi Etxaniz | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 4 |
| 2 | Luka Sučić | 2 |
| 2 | Orri Steinn Óskarsson | 2 |
| 2 | Sergio Gómez Martín | 2 |
| 5 | Aihen Muñoz Capellán | 1 |
| 5 | Ander Barrenetxea Muguruza | 1 |
| 5 | Arsen Zakharyan | 1 |
| 5 | Carlos Soler Barragán | 1 |
| 5 | Igor Zubeldía Elorza | 1 |
| 5 | Job Nguono Ochieng | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejandro Remiro Gargallo | 900 |
| 2 | Sergio Gómez Martín | 880 |
| 3 | Jon Martín Vicente | 816 |
| 4 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 782 |
| 5 | Luka Sučić | 778 |
| 6 | Carlos Soler Barragán | 719 |
| 7 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 713 |
| 8 | Ander Barrenetxea Muguruza | 555 |
| 9 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 526 |
| 10 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 512 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergio Gómez Martín | 11 |
| 2 | Alejandro Remiro Gargallo | 10 |
| 3 | Jon Martín Vicente | 9 |
| 3 | Jon Mikel Aramburu Mejías | 9 |
| 3 | Luka Sučić | 9 |
| 3 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 9 |
| 7 | Ander Barrenetxea Muguruza | 8 |
| 7 | Carlos Soler Barragán | 8 |
| 9 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 7 |
| 9 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alejandro Remiro Gargallo | 7,07 |
| 2 | Carlos Soler Barragán | 7,04 |
| 3 | Luka Sučić | 7,02 |
| 4 | Mikel Oyarzabal Ugarte | 6,94 |
| 5 | Orri Steinn Óskarsson | 6,80 |
| 6 | Ander Barrenetxea Muguruza | 6,79 |
| 7 | Yangel Clemente Herrera Ravelo | 6,76 |
| 8 | Mamadou Sarr | 6,73 |
| 9 | Sergio Gómez Martín | 6,73 |
| 10 | Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 6,72 |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Real Sociedad · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers