Statistieken Raja Casablanca

Alle cijfers hieronder gaan over El Botola Pro 2026, 3 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Raja Casablanca

Raja Casablanca speelde 3 wedstrijden dit seizoen: 1 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 0 keer verloren. Dat levert 5 punten op, oftewel 1,67 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 3 1 2 0 2 1 1 5 1,67
Thuis 1 1 0 0 1 0 1 3 3,00
Uit 2 0 2 0 1 1 0 2 1,00
Punten per wedstrijd 1,67
Gescoord per wedstrijd 0,67
Tegen per wedstrijd 0,33
De nul gehouden 67%

Basisstatistieken Raja Casablanca

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 100% 0%
Gelijk 67% 0% 100%
Verloren 0% 0% 0%
Gescoord per wedstrijd 0,67 1,00 0,50
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,33 0,00 0,50
De nul gehouden 67% 100% 50%
Niet gescoord 33% 0% 50%
Als eerste gescoord 67% 100% 50%

Doelpuntenstatistieken Raja Casablanca

Raja Casablanca scoorde 2 doelpunten, gemiddeld 0,67 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 135 minuten een doelpunt. In 0% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,67 1,00 0,50
Minstens 1 keer gescoord 67% 100% 50%
Minstens 2 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 0% 0% 0%
Niet gescoord 33% 0% 50%

Tegendoelpunten Raja Casablanca

Aan de andere kant incasseerde Raja Casablanca 1 doelpunten, gemiddeld 0,33 per wedstrijd. In 67% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,33 0,00 0,50
Minstens 1 tegendoelpunt 33% 0% 50%
Minstens 2 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 67% 100% 50%

Over/under statistieken Raja Casablanca

In een wedstrijd van Raja Casablanca vallen er gemiddeld 1,00 doelpunten. In 0% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 0% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 1,00 1,00 1,00
Over 0.5 67% 100% 50%
Over 1.5 33% 0% 50%
Over 2.5 0% 0% 0%
Over 3.5 0% 0% 0%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Raja Casablanca

In 33% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 0%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 33% 0% 50%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 33% 0% 50%
Beide ploegen scoren + verlies 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 0% 0% 0%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Raja Casablanca scoorde 2 doelpunten voor rust en 0 erna, en kreeg er 0 tegen in de eerste helft en 1 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 67% 100% 50%
Eerste helft gelijk 33% 0% 50%
Eerste helft verloren 0% 0% 0%
Gescoord in de eerste helft 0,67 1,00 0,50
Tegen in de eerste helft 0,00 0,00 0,00
De nul gehouden in de eerste helft 100% 100% 100%
Niet gescoord in de eerste helft 33% 0% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 0% 0% 0%
Tweede helft gelijk 67% 100% 50%
Tweede helft verloren 33% 0% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,00 0,00 0,00
Tegen in de tweede helft 0,33 0,00 0,50
De nul gehouden in de tweede helft 67% 100% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 100% 100% 100%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 100% 0%
Meeste doelpunten in de tweede helft 0% 0% 0%
Evenveel in beide helften 67% 0% 100%

Wanneer scoort Raja Casablanca?

De meeste doelpunten van Raja Casablanca vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 50% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
50%
50%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
0%
0%
0%
0%
0%
100%
0%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Raja Casablanca

Raja Casablanca trapte gemiddeld 2,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,0 toe. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 2,00 — 2,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,00 — 3,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% — 0%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% — 0%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% — 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% — 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 0% — 0%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 0% — 0%

Gebaseerd op 2 van de 3 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Raja Casablanca

Raja Casablanca kreeg gemiddeld 1,67 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,67 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,67 3,00 1,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,33 0,00 0,50
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,67 1,00 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 67% 100% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 67% 100% 50%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 100% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 33% 0% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 0% 50%

Schoten en xG van Raja Casablanca

De ploeg loste gemiddeld 6,0 schoten per wedstrijd, waarvan 1,5 op doel. Dat is een precisie van 25%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 6,00 — 6,00
Schoten op doel per wedstrijd 1,50 — 1,50
Schoten naast per wedstrijd 4,50 — 4,50
Schoten tegen per wedstrijd 13,00 — 13,00
Balbezit 47,5 — 47,5

Gebaseerd op 2 van de 3 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Raja Casablanca

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 1 van de 3 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 1 33%
1 - 1 1 33%
0 - 0 1 33%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Raja Casablanca.

Raja Casablanca · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook