Statistieken Nottingham Forest

Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2026, 6 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Nottingham Forest

Nottingham Forest speelde 6 wedstrijden dit seizoen: 1 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 5 punten op, oftewel 0,83 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,33.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 6 1 2 3 5 8 -3 5 0,83
Thuis 3 0 1 2 0 2 -2 1 0,33
Uit 3 1 1 1 5 6 -1 4 1,33
Punten per wedstrijd 0,83
Gescoord per wedstrijd 0,83
Tegen per wedstrijd 1,33
De nul gehouden 17%

Basisstatistieken Nottingham Forest

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 17% 0% 33%
Gelijk 33% 33% 33%
Verloren 50% 67% 33%
Gescoord per wedstrijd 0,83 0,00 1,67
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 0,67 2,00
De nul gehouden 17% 33% 0%
Niet gescoord 50% 100% 0%
Als eerste gescoord 50% 0% 100%

Doelpuntenstatistieken Nottingham Forest

Nottingham Forest scoorde 5 doelpunten, gemiddeld 0,83 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 108 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,83 0,00 1,67
Minstens 1 keer gescoord 50% 0% 100%
Minstens 2 keer gescoord 33% 0% 67%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 17% 0% 33%
Niet gescoord 50% 100% 0%

Tegendoelpunten Nottingham Forest

Aan de andere kant incasseerde Nottingham Forest 8 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. In 17% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 0,67 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 83% 67% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 33% 0% 67%
Minstens 3 tegendoelpunten 17% 0% 33%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 17% 33% 0%

Over/under statistieken Nottingham Forest

In een wedstrijd van Nottingham Forest vallen er gemiddeld 2,17 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,17 0,67 3,67
Over 0.5 83% 67% 100%
Over 1.5 50% 0% 100%
Over 2.5 50% 0% 100%
Over 3.5 33% 0% 67%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Nottingham Forest

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 0%, op verplaatsing tot 100%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 0% 100%
Beide ploegen scoren + winst 17% 0% 33%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 0% 33%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 0% 33%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 0% 100%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 17% 0% 33%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 33% 0% 67%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Nottingham Forest scoorde 2 doelpunten voor rust en 3 erna, en kreeg er 2 tegen in de eerste helft en 6 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 17% 0% 33%
Eerste helft gelijk 67% 100% 33%
Eerste helft verloren 17% 0% 33%
Gescoord in de eerste helft 0,33 0,00 0,67
Tegen in de eerste helft 0,33 0,00 0,67
De nul gehouden in de eerste helft 83% 100% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 67% 100% 33%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 17% 0% 33%
Tweede helft gelijk 17% 33% 0%
Tweede helft verloren 67% 67% 67%
Gescoord in de tweede helft 0,50 0,00 1,00
Tegen in de tweede helft 1,00 0,67 1,33
De nul gehouden in de tweede helft 17% 33% 0%
Niet gescoord in de tweede helft 67% 100% 33%
Meeste doelpunten in de eerste helft 17% 0% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 67% 67% 67%
Evenveel in beide helften 17% 33% 0%

Wanneer scoort Nottingham Forest?

De meeste doelpunten van Nottingham Forest vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
20%
0%
20%
0%
20%
0%
20%
0%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
0%
0%
0%
25%
38%
0%
13%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Nottingham Forest

Nottingham Forest trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 33% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,17 3,67 4,67
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,67 4,67 4,67
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 67% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 33% 33%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 33% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 17% 0% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 50% 33% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 33% 67%

Kaartenstatistieken Nottingham Forest

Nottingham Forest kreeg gemiddeld 2,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,83 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,50 2,00 3,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,83 1,00 2,67
Zelf over 1.5 kaarten 100% 100% 100%
Zelf over 2.5 kaarten 17% 0% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 33% 100%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 33% 0% 67%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 0% 67%

Schoten en xG van Nottingham Forest

De ploeg loste gemiddeld 17,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,8 op doel. Dat is een precisie van 22%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 17,67 16,00 19,33
Schoten op doel per wedstrijd 3,83 2,33 5,33
Schoten naast per wedstrijd 8,17 8,00 8,33
Schoten tegen per wedstrijd 10,83 10,67 11,00
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,70 0,89 2,51
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,20 0,73 1,66
Balbezit 48,8 53,0 44,7

Meest voorkomende uitslagen Nottingham Forest

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 3 van de 6 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 3 50%
2 - 1 1 17%
2 - 2 1 17%
1 - 3 1 17%
0 - 0 1 17%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Nottingham Forest.

Spelersstatistieken Nottingham Forest

Topschutters
Speler Doelpunten
Dan Ndoye 2
Igor Jesus Maciel da Cruz 1
Liam Delap 1
Morgan Gibbs-White 1

Dan Ndoye is dit seizoen de topschutter van Nottingham Forest (2). Daarachter volgen Igor Jesus Maciel da Cruz (1) en Liam Delap (1).

Topschutters Nottingham Forest

Meeste assists
Speler Assists
Morgan Gibbs-White 2
Murillo Santiago Costa dos Santos 1

Morgan Gibbs-White gaf de meeste assists bij Nottingham Forest (2). Daarachter volgt Murillo Santiago Costa dos Santos (1).

Assists Nottingham Forest

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Dan Ndoye 7
James Mcatee 7
Matz Sels 7
Murillo Santiago Costa dos Santos 7
Neco Williams 7

Dan Ndoye speelde de meeste wedstrijden voor Nottingham Forest (7). Daarachter volgen James Mcatee (7) en Matz Sels (7).

Wedstrijden Nottingham Forest

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Temitayo Olufisayo Olaoluwa Aina 3
Jair Paula da Cunha Filho 2
James Mcatee 2
Liam Delap 2
Dan Ndoye 1

Temitayo Olufisayo Olaoluwa Aina pakte de meeste kaarten bij Nottingham Forest (3). Daarachter volgen Jair Paula da Cunha Filho (2) en James Mcatee (2).

Kaarten Nottingham Forest

Aanvallend

Doelpunten + assists
Speler Totaal
1 Morgan Gibbs-White 3
2 Dan Ndoye 2
3 Igor Jesus Maciel da Cruz 1
3 Liam Delap 1
3 Murillo Santiago Costa dos Santos 1
Doelpunten uit spel
Speler Totaal
1 Dan Ndoye 2
2 Igor Jesus Maciel da Cruz 1
2 Liam Delap 1
Penalty's gescoord
Speler Totaal
1 Morgan Gibbs-White 1
Penalty's versierd
Speler Totaal
1 Neco Williams 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 James Mcatee 37,5%
2 Morgan Gibbs-White 30,0%
2 Murillo Santiago Costa dos Santos 30,0%
4 Dan Ndoye 28,6%
5 Liam Delap 21,4%
6 Xaver Schlager 16,7%
7 Neco Williams 12,5%

Vanaf 252 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Dan Ndoye 14,3%
2 Morgan Gibbs-White 10,0%
3 Liam Delap 7,1%

Vanaf 252 gespeelde minuten

Passing

Passprecisie
Speler Totaal
1 Ousmane Diomande 87,4%
2 Murillo Santiago Costa dos Santos 85,5%
3 Xaver Schlager 84,2%
4 Daniel Muñoz Mejía 83,4%
5 Morgan Gibbs-White 83,0%
6 Jair Paula da Cunha Filho 82,5%
7 Neco Williams 79,1%
8 James Mcatee 79,1%
9 Temitayo Olufisayo Olaoluwa Aina 74,8%
10 Matz Sels 51,6%

Vanaf 252 gespeelde minuten

Verdedigend

Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Xaver Schlager 58,7%
2 Temitayo Olufisayo Olaoluwa Aina 56,6%
3 Neco Williams 54,9%
4 Nikola Milenković 54,8%
5 Jair Paula da Cunha Filho 54,5%
6 Ousmane Diomande 53,1%
7 James Mcatee 52,8%
8 Murillo Santiago Costa dos Santos 52,3%
9 Daniel Muñoz Mejía 48,0%
10 Morgan Gibbs-White 45,5%

Vanaf 252 gespeelde minuten

Dribbels

Dribbels gelukt %
Speler Totaal
1 Liam Delap 64,3%
2 Dan Ndoye 50,0%
2 Morgan Gibbs-White 50,0%

Vanaf 252 gespeelde minuten

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Matz Sels 3
Reddingen
Speler Totaal
1 Matz Sels 15
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Matz Sels 75,0%

Vanaf 252 gespeelde minuten

Discipline

Buitenspel
Speler Totaal
1 Dan Ndoye 4
2 Daniel Muñoz Mejía 3
3 Liam Delap 2
3 Morgan Gibbs-White 2
5 Igor Jesus Maciel da Cruz 1
5 Neco Williams 1
5 Ousmane Diomande 1

Speeltijd

Nottingham Forest · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook