Statistieken Hapoel Beer Sheva
Alle cijfers hieronder gaan over Ligat ha'Al 2026, 9 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva speelde 9 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 22 punten op, oftewel 2,44 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,75 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 3,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 12 | 10 | 22 | 2,44 |
| Thuis | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 7 | 1,75 |
| Uit | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 5 | 11 | 15 | 3,00 |
Basisstatistieken Hapoel Beer Sheva
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 78% | 50% | 100% |
| Gelijk | 11% | 25% | 0% |
| Verloren | 11% | 25% | 0% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,44 | 1,50 | 3,20 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,33 | 1,75 | 1,00 |
| De nul gehouden | 33% | 25% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| Als eerste gescoord | 78% | 50% | 100% |
Doelpuntenstatistieken Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva scoorde 22 doelpunten, gemiddeld 2,44 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 37 minuten een doelpunt. In 78% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,44 | 1,50 | 3,20 |
| Minstens 1 keer gescoord | 100% | 100% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 78% | 50% | 100% |
| Minstens 3 keer gescoord | 22% | 0% | 40% |
| Minstens 4 keer gescoord | 22% | 0% | 40% |
| In beide helften gescoord | 22% | 25% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
Tegendoelpunten Hapoel Beer Sheva
Aan de andere kant incasseerde Hapoel Beer Sheva 12 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,33 | 1,75 | 1,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 67% | 75% | 60% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 44% | 50% | 40% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 11% | 25% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 11% | 25% | 0% |
| De nul gehouden | 33% | 25% | 40% |
Over/under statistieken Hapoel Beer Sheva
In een wedstrijd van Hapoel Beer Sheva vallen er gemiddeld 3,78 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,78 | 3,25 | 4,20 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 89% | 75% | 100% |
| Over 2.5 | 67% | 75% | 60% |
| Over 3.5 | 44% | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 33% | 25% | 40% |
| Over 5.5 | 22% | 0% | 40% |
Beide ploegen scoren bij Hapoel Beer Sheva
In 67% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 75%, op verplaatsing tot 60%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 67% | 75% | 60% |
| Beide ploegen scoren + winst | 44% | 25% | 60% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 11% | 25% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 11% | 25% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 67% | 75% | 60% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 22% | 25% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 33% | 25% | 40% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Hapoel Beer Sheva scoorde 4 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 5 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 22% | 50% | 0% |
| Eerste helft gelijk | 44% | 0% | 80% |
| Eerste helft verloren | 33% | 50% | 20% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,44 | 0,75 | 0,20 |
| Tegen in de eerste helft | 0,56 | 0,75 | 0,40 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 67% | 50% | 80% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 56% | 25% | 80% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 67% | 25% | 100% |
| Tweede helft gelijk | 11% | 25% | 0% |
| Tweede helft verloren | 22% | 50% | 0% |
| Gescoord in de tweede helft | 2,00 | 0,75 | 3,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,78 | 1,00 | 0,60 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 56% | 50% | 60% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 22% | 50% | 0% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 22% | 50% | 0% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 78% | 50% | 100% |
| Evenveel in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Wanneer scoort Hapoel Beer Sheva?
De meeste doelpunten van Hapoel Beer Sheva vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.
Hoekschopstatistieken Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,8 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,44 | 5,00 | 5,80 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,78 | 3,25 | 4,20 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 78% | 75% | 80% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 56% | 50% | 60% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 25% | 40% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 22% | 0% | 40% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 89% | 100% | 80% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 67% | 50% | 80% |
Kaartenstatistieken Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva kreeg gemiddeld 3,22 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,78 bij de tegenstander. In 78% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 3,22 | 3,00 | 3,40 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,11 | 0,25 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,78 | 1,75 | 1,80 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 100% | 100% | 100% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 56% | 25% | 80% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 78% | 75% | 80% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 44% | 50% | 40% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 44% | 50% | 40% |
Schoten en xG van Hapoel Beer Sheva
De ploeg loste gemiddeld 14,0 schoten per wedstrijd, waarvan 5,1 op doel. Dat is een precisie van 37%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,00 | 13,75 | 14,20 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,11 | 4,25 | 5,80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,56 | 7,25 | 4,20 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,67 | 10,00 | 11,20 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 2,35 | 2,71 | 2,23 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,66 | 0,87 | 1,92 |
| Balbezit | 61,9 | 61,5 | 62,2 |
Meest voorkomende uitslagen Hapoel Beer Sheva
De vaakst voorkomende uitslag is 5-2, in 2 van de 9 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 5 - 2 | 2 | 22% |
| 2 - 0 | 2 | 22% |
| 2 - 1 | 2 | 22% |
| 2 - 2 | 1 | 11% |
| 1 - 0 | 1 | 11% |
| 1 - 4 | 1 | 11% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Hapoel Beer Sheva.
Spelersstatistieken Hapoel Beer Sheva
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Igor Zlatanović | 5 |
| Amir Chaim Ganah | 2 |
| Forson Amankwah | 2 |
| Niv Yehoshua | 2 |
| Adrián Martín Ugarriza Tello | 1 |
Igor Zlatanović is dit seizoen de topschutter van Hapoel Beer Sheva (5). Daarachter volgen Amir Chaim Ganah (2) en Forson Amankwah (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Mohammad Kna'an | 2 |
| Pedro Miguel Santos Amador | 2 |
| Amir Chaim Ganah | 1 |
| Eliel Peretz | 1 |
| Forson Amankwah | 1 |
Mohammad Kna'an gaf de meeste assists bij Hapoel Beer Sheva (2). Daarachter volgen Pedro Miguel Santos Amador (2) en Amir Chaim Ganah (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Amir Chaim Ganah | 8 |
| Ofir Meir Marciano | 8 |
| Forson Amankwah | 7 |
| Javon Romario East | 7 |
| Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 7 |
Amir Chaim Ganah speelde de meeste wedstrijden voor Hapoel Beer Sheva (8). Daarachter volgen Ofir Meir Marciano (8) en Forson Amankwah (7).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Eliel Peretz | 4 |
| Zahi Ahmed | 4 |
| Idan Nachmias | 2 |
| Matan Baltaksa | 2 |
| Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 2 |
Eliel Peretz pakte de meeste kaarten bij Hapoel Beer Sheva (4). Daarachter volgen Zahi Ahmed (4) en Idan Nachmias (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Igor Zlatanović | 5 |
| 2 | Amir Chaim Ganah | 3 |
| 2 | Forson Amankwah | 3 |
| 2 | Mohammad Kna'an | 3 |
| 2 | Niv Yehoshua | 3 |
| 6 | Eliel Peretz | 2 |
| 6 | Mohamad Abu Rumi | 2 |
| 6 | Pedro Miguel Santos Amador | 2 |
| 9 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 1 |
| 9 | Djibril Thialaw Diop | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amir Chaim Ganah | 2 |
| 1 | Forson Amankwah | 2 |
| 1 | Igor Zlatanović | 2 |
| 1 | Niv Yehoshua | 2 |
| 5 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 1 |
| 5 | Djibril Thialaw Diop | 1 |
| 5 | Eliel Peretz | 1 |
| 5 | Javon Romario East | 1 |
| 5 | João Victor Vieira Ferreira Sousa | 1 |
| 5 | Mohamad Abu Rumi | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Igor Zlatanović | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amir Chaim Ganah | 17 |
| 2 | Forson Amankwah | 10 |
| 2 | Mohammad Kna'an | 10 |
| 4 | Javon Romario East | 9 |
| 5 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 8 |
| 6 | Igor Zlatanović | 7 |
| 6 | Mohamad Abu Rumi | 7 |
| 8 | Eliel Peretz | 4 |
| 8 | Niv Yehoshua | 4 |
| 8 | Pedro Miguel Santos Amador | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Igor Zlatanović | 7 |
| 2 | Amir Chaim Ganah | 5 |
| 3 | Forson Amankwah | 3 |
| 3 | Javon Romario East | 3 |
| 3 | Mohamad Abu Rumi | 3 |
| 3 | Niv Yehoshua | 3 |
| 7 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 2 |
| 7 | Eliel Peretz | 2 |
| 7 | João Victor Vieira Ferreira Sousa | 2 |
| 7 | Mohammad Kna'an | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Igor Zlatanović | 100,0% |
| 2 | Javon Romario East | 33,3% |
| 3 | Forson Amankwah | 30,0% |
| 4 | Amir Chaim Ganah | 29,4% |
| 5 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 25,0% |
| 6 | Mohammad Kna'an | 20,0% |
Vanaf 290 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Igor Zlatanović | 71,4% |
| 2 | Forson Amankwah | 20,0% |
| 3 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 12,5% |
| 4 | Amir Chaim Ganah | 11,8% |
| 5 | Javon Romario East | 11,1% |
| 6 | Mohammad Kna'an | 10,0% |
Vanaf 290 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amir Chaim Ganah | 10 |
| 2 | Pedro Miguel Santos Amador | 9 |
| 3 | Eliel Peretz | 8 |
| 3 | Forson Amankwah | 8 |
| 5 | Javon Romario East | 7 |
| 6 | Mohammad Kna'an | 5 |
| 7 | Guy Mizrachi | 4 |
| 7 | Mohamad Abu Rumi | 4 |
| 9 | Igor Zlatanović | 3 |
| 9 | Itay Rotman | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 546 |
| 2 | Djibril Thialaw Diop | 338 |
| 3 | Niv Yehoshua | 323 |
| 4 | Itay Rotman | 289 |
| 5 | Pedro Miguel Santos Amador | 269 |
| 6 | Guy Mizrachi | 238 |
| 6 | Ofir Meir Marciano | 238 |
| 8 | Eliel Peretz | 184 |
| 9 | Forson Amankwah | 180 |
| 10 | Idan Nachmias | 177 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 93,3% |
| 2 | Itay Rotman | 93,2% |
| 3 | Niv Yehoshua | 92,0% |
| 4 | Djibril Thialaw Diop | 89,9% |
| 5 | Forson Amankwah | 89,1% |
| 6 | Amir Chaim Ganah | 87,8% |
| 7 | Ofir Meir Marciano | 84,7% |
| 8 | Pedro Miguel Santos Amador | 84,6% |
| 9 | Javon Romario East | 83,8% |
| 10 | Guy Mizrachi | 81,2% |
Vanaf 290 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pedro Miguel Santos Amador | 18 |
| 2 | Djibril Thialaw Diop | 12 |
| 2 | Niv Yehoshua | 12 |
| 4 | Forson Amankwah | 11 |
| 4 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 11 |
| 6 | Zahi Ahmed | 10 |
| 7 | Guy Mizrachi | 9 |
| 8 | Itay Rotman | 7 |
| 8 | Mohammad Kna'an | 7 |
| 8 | Yoan Stoyanov | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Forson Amankwah | 6 |
| 2 | Amir Chaim Ganah | 4 |
| 2 | Idan Nachmias | 4 |
| 2 | Itay Rotman | 4 |
| 2 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 4 |
| 6 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 3 |
| 6 | Guy Mizrachi | 3 |
| 6 | Yoan Stoyanov | 3 |
| 6 | Zahi Ahmed | 3 |
| 10 | Djibril Thialaw Diop | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Forson Amankwah | 5 |
| 2 | Amir Chaim Ganah | 4 |
| 3 | Itay Rotman | 2 |
| 3 | Javon Romario East | 2 |
| 3 | Mohamad Abu Rumi | 2 |
| 3 | Mohammad Kna'an | 2 |
| 3 | Zahi Ahmed | 2 |
| 8 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 1 |
| 8 | Guy Mizrachi | 1 |
| 8 | Matan Baltaksa | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 32 |
| 2 | Pedro Miguel Santos Amador | 28 |
| 3 | Forson Amankwah | 24 |
| 4 | Zahi Ahmed | 22 |
| 5 | Amir Chaim Ganah | 21 |
| 6 | Itay Rotman | 19 |
| 7 | Djibril Thialaw Diop | 18 |
| 7 | Javon Romario East | 18 |
| 7 | Niv Yehoshua | 18 |
| 10 | Eliel Peretz | 17 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 65,3% |
| 2 | Amir Chaim Ganah | 55,3% |
| 3 | Itay Rotman | 54,3% |
| 4 | Pedro Miguel Santos Amador | 52,8% |
| 5 | Forson Amankwah | 44,4% |
| 6 | Niv Yehoshua | 38,3% |
| 7 | Guy Mizrachi | 38,2% |
| 8 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 36,1% |
| 9 | Javon Romario East | 35,3% |
Vanaf 290 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Zahi Ahmed | 6 |
| 2 | Guy Mizrachi | 4 |
| 3 | Eliel Peretz | 2 |
| 3 | Forson Amankwah | 2 |
| 3 | Niv Yehoshua | 2 |
| 3 | Pedro Miguel Santos Amador | 2 |
| 7 | Amir Chaim Ganah | 1 |
| 7 | Javon Romario East | 1 |
| 7 | Matan Baltaksa | 1 |
| 7 | Mohamad Abu Rumi | 1 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amir Chaim Ganah | 12 |
| 2 | Javon Romario East | 6 |
| 3 | Forson Amankwah | 5 |
| 3 | Zahi Ahmed | 5 |
| 5 | Lucas de Souza Ventura | 4 |
| 5 | Mohamad Abu Rumi | 4 |
| 7 | João Victor Vieira Ferreira Sousa | 3 |
| 8 | Eliel Peretz | 2 |
| 8 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 2 |
| 8 | Ofir Davidzada | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amir Chaim Ganah | 54,5% |
| 2 | Forson Amankwah | 38,5% |
Vanaf 290 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ofir Meir Marciano | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ofir Meir Marciano | 23 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ofir Meir Marciano | 85,2% |
Vanaf 290 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ofir Meir Marciano | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Zahi Ahmed | 4 |
| 2 | Eliel Peretz | 3 |
| 3 | Idan Nachmias | 2 |
| 3 | Matan Baltaksa | 2 |
| 3 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 2 |
| 3 | Niv Yehoshua | 2 |
| 7 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 1 |
| 7 | Djibril Thialaw Diop | 1 |
| 7 | Igor Zlatanović | 1 |
| 7 | Itay Azut | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eliel Peretz | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Niv Yehoshua | 11 |
| 2 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 9 |
| 3 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 8 |
| 3 | Javon Romario East | 8 |
| 5 | Eliel Peretz | 7 |
| 5 | Mohamad Abu Rumi | 7 |
| 5 | Pedro Miguel Santos Amador | 7 |
| 5 | Zahi Ahmed | 7 |
| 9 | Djibril Thialaw Diop | 6 |
| 9 | Forson Amankwah | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 9 |
| 1 | Javon Romario East | 9 |
| 1 | Lucas de Souza Ventura | 9 |
| 4 | Eliel Peretz | 8 |
| 5 | Forson Amankwah | 7 |
| 5 | Pedro Miguel Santos Amador | 7 |
| 7 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 5 |
| 7 | Mohammad Kna'an | 5 |
| 7 | Yoan Stoyanov | 5 |
| 7 | Zahi Ahmed | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amir Chaim Ganah | 5 |
| 2 | Javon Romario East | 3 |
| 3 | Niv Yehoshua | 2 |
| 4 | Mohamad Abu Rumi | 1 |
| 4 | Ofir Davidzada | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ofir Meir Marciano | 725 |
| 2 | Niv Yehoshua | 635 |
| 3 | Pedro Miguel Santos Amador | 515 |
| 4 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 492 |
| 5 | Amir Chaim Ganah | 456 |
| 6 | Javon Romario East | 453 |
| 7 | Forson Amankwah | 442 |
| 8 | Guy Mizrachi | 429 |
| 9 | Djibril Thialaw Diop | 398 |
| 10 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 373 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amir Chaim Ganah | 8 |
| 1 | Ofir Meir Marciano | 8 |
| 3 | Javon Romario East | 7 |
| 3 | Mohammad Kna'an | 7 |
| 3 | Niv Yehoshua | 7 |
| 3 | Pedro Miguel Santos Amador | 7 |
| 7 | Adrián Martín Ugarriza Tello | 6 |
| 7 | Guy Mizrachi | 6 |
| 7 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 6 |
| 10 | Eliel Peretz | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Igor Zlatanović | 7,29 |
| 2 | Amir Chaim Ganah | 7,11 |
| 3 | Forson Amankwah | 7,05 |
| 4 | Pedro Miguel Santos Amador | 6,97 |
| 5 | Itay Rotman | 6,95 |
| 6 | Ofir Meir Marciano | 6,93 |
| 7 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor | 6,86 |
| 8 | Djibril Thialaw Diop | 6,85 |
| 9 | Niv Yehoshua | 6,85 |
| 10 | Javon Romario East | 6,63 |
Vanaf 290 gespeelde minuten
Hapoel Beer Sheva · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers