Statistieken Girona

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2 2026, 12 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Girona

Girona speelde 12 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 21 punten op, oftewel 1,75 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,40.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 12 6 3 3 22 11 11 21 1,75
Thuis 7 4 2 1 16 6 10 14 2,00
Uit 5 2 1 2 6 5 1 7 1,40
Punten per wedstrijd 1,75
Gescoord per wedstrijd 1,83
Tegen per wedstrijd 0,92
De nul gehouden 33%

Basisstatistieken Girona

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 57% 40%
Gelijk 25% 29% 20%
Verloren 25% 14% 40%
Gescoord per wedstrijd 1,83 2,29 1,20
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,92 0,86 1,00
De nul gehouden 33% 43% 20%
Niet gescoord 17% 14% 20%
Als eerste gescoord 67% 71% 60%

Doelpuntenstatistieken Girona

Girona scoorde 22 doelpunten, gemiddeld 1,83 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 49 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,83 2,29 1,20
Minstens 1 keer gescoord 83% 86% 80%
Minstens 2 keer gescoord 50% 57% 40%
Minstens 3 keer gescoord 17% 29% 0%
Minstens 4 keer gescoord 17% 29% 0%
In beide helften gescoord 25% 29% 20%
Niet gescoord 17% 14% 20%

Tegendoelpunten Girona

Aan de andere kant incasseerde Girona 11 doelpunten, gemiddeld 0,92 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,92 0,86 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 67% 57% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 25% 29% 20%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 33% 43% 20%

Over/under statistieken Girona

In een wedstrijd van Girona vallen er gemiddeld 2,75 doelpunten. In 42% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 17% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,75 3,14 2,20
Over 0.5 92% 86% 100%
Over 1.5 83% 86% 80%
Over 2.5 42% 43% 40%
Over 3.5 17% 29% 0%
Over 4.5 17% 29% 0%
Over 5.5 17% 29% 0%

Beide ploegen scoren bij Girona

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 57%, op verplaatsing tot 60%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 57% 60%
Beide ploegen scoren + winst 25% 29% 20%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 14% 20%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 14% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 43% 40%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 8% 0% 20%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25% 43% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Girona scoorde 14 doelpunten voor rust en 8 erna, en kreeg er 3 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 58% 71% 40%
Eerste helft gelijk 33% 29% 40%
Eerste helft verloren 8% 0% 20%
Gescoord in de eerste helft 1,17 1,43 0,80
Tegen in de eerste helft 0,25 0,00 0,60
De nul gehouden in de eerste helft 83% 100% 60%
Niet gescoord in de eerste helft 33% 29% 40%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 25% 14% 40%
Tweede helft gelijk 50% 71% 20%
Tweede helft verloren 25% 14% 40%
Gescoord in de tweede helft 0,67 0,86 0,40
Tegen in de tweede helft 0,67 0,86 0,40
De nul gehouden in de tweede helft 50% 43% 60%
Niet gescoord in de tweede helft 58% 57% 60%
Meeste doelpunten in de eerste helft 50% 43% 60%
Meeste doelpunten in de tweede helft 33% 43% 20%
Evenveel in beide helften 17% 14% 20%

Wanneer scoort Girona?

De meeste doelpunten van Girona vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
18%
9%
14%
14%
9%
14%
0%
9%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
9%
9%
9%
27%
9%
0%
0%
36%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Girona

Girona trapte gemiddeld 3,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,1 toe. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,75 4,86 2,20
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,08 4,57 3,40
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 86% 20%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 57% 20%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 17% 29% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 8% 14% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 50% 71% 20%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 25% 43% 0%

Kaartenstatistieken Girona

Girona kreeg gemiddeld 2,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,33 bij de tegenstander. In 100% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,50 1,86 3,40
Rode kaarten per wedstrijd 0,17 0,14 0,20
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 3,33 3,00 3,80
Zelf over 1.5 kaarten 75% 57% 100%
Zelf over 2.5 kaarten 42% 14% 80%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 83% 86% 80%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 50% 29% 80%

Schoten en xG van Girona

De ploeg loste gemiddeld 14,4 schoten per wedstrijd, waarvan 5,0 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,42 16,86 11,00
Schoten op doel per wedstrijd 5,00 5,71 4,00
Schoten naast per wedstrijd 5,83 6,86 4,40
Schoten tegen per wedstrijd 11,58 9,43 14,60
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,37 1,73 1,00
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,32 1,19 1,44
Balbezit 50,3 52,1 47,8

Meest voorkomende uitslagen Girona

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 3 van de 12 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 3 25%
1 - 1 2 17%
1 - 2 2 17%
5 - 1 1 8%
5 - 2 1 8%
2 - 1 1 8%
0 - 0 1 8%
0 - 1 1 8%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Girona.

Spelersstatistieken Girona

Topschutters
Speler Doelpunten
Vladyslav Vanat 5
Yaser Esneider Asprilla Martínez 5
Carles Pérez Sayol 3
Abel Ruiz Ortega 2
Antonino Jastin García Lopéz 1

Vladyslav Vanat is dit seizoen de topschutter van Girona (5). Daarachter volgen Yaser Esneider Asprilla Martínez (5) en Carles Pérez Sayol (3).

Topschutters Girona

Meeste assists
Speler Assists
Alejandro Moreno Lopera 2
Vladyslav Vanat 2
Abel Ruiz Ortega 1
Arnau Martinez 1
Carles Pérez Sayol 1

Alejandro Moreno Lopera gaf de meeste assists bij Girona (2). Daarachter volgen Vladyslav Vanat (2) en Abel Ruiz Ortega (1).

Assists Girona

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Alejandro Francés Torrijo 12
Alejandro Moreno Lopera 12
Paulo Dino Gazzaniga 12
Francisco José Beltrán Peinado 11
Yaser Esneider Asprilla Martínez 10

Alejandro Francés Torrijo speelde de meeste wedstrijden voor Girona (12). Daarachter volgen Alejandro Moreno Lopera (12) en Paulo Dino Gazzaniga (12).

Wedstrijden Girona

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Alejandro Moreno Lopera 3
Cristhian Ricardo Stuani Curbelo 2
David López Silva 2
Francisco José Beltrán Peinado 2
Juan Fernando Arango Tortolero 2

Alejandro Moreno Lopera pakte de meeste kaarten bij Girona (3). Daarachter volgen Cristhian Ricardo Stuani Curbelo (2) en David López Silva (2).

Kaarten Girona

Aanvallend

Penalty's gescoord
Speler Totaal
1 Vladyslav Vanat 1
Penalty's versierd
Speler Totaal
1 Vladyslav Vanat 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Vladyslav Vanat 64,3%
2 Yaser Esneider Asprilla Martínez 61,1%
3 Carles Pérez Sayol 60,0%
4 Abel Ruiz Ortega 45,5%
5 Alejandro Moreno Lopera 40,0%
6 Bryan Gil Salvatierra 33,3%

Vanaf 427 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Vladyslav Vanat 35,7%
2 Carles Pérez Sayol 30,0%
3 Yaser Esneider Asprilla Martínez 27,8%
4 Abel Ruiz Ortega 18,2%
5 Bryan Gil Salvatierra 8,3%

Vanaf 427 gespeelde minuten

Passing

Passprecisie
Speler Totaal
1 Juan Fernando Arango Tortolero 92,4%
2 Francisco José Beltrán Peinado 91,7%
3 Alejandro Francés Torrijo 91,1%
4 David López Silva 90,1%
5 Javier Boñar Franco 89,6%
6 Alejandro Moreno Lopera 82,2%
7 Paulo Dino Gazzaniga 69,2%

Vanaf 427 gespeelde minuten

Verdedigend

Dribbels

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Paulo Dino Gazzaniga 6
2 Vladyslav Krapyvtsov 1
Reddingen
Speler Totaal
1 Paulo Dino Gazzaniga 40
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Paulo Dino Gazzaniga 83,3%

Vanaf 427 gespeelde minuten

Discipline

Rode kaarten
Speler Totaal
1 Abel Ruiz Ortega 1
1 David López Silva 1

Speeltijd

Girona · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook