Statistieken Ayr Utd

Alle cijfers hieronder gaan over Scottish Championship 2026, 11 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Ayr Utd

Ayr Utd speelde 11 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 12 punten op, oftewel 1,09 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,83 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,40.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 11 3 3 5 10 12 -2 12 1,09
Thuis 6 1 2 3 5 7 -2 5 0,83
Uit 5 2 1 2 5 5 0 7 1,40
Punten per wedstrijd 1,09
Gescoord per wedstrijd 0,91
Tegen per wedstrijd 1,09
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Ayr Utd

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 27% 17% 40%
Gelijk 27% 33% 20%
Verloren 45% 50% 40%
Gescoord per wedstrijd 0,91 0,83 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,09 1,17 1,00
De nul gehouden 18% 17% 20%
Niet gescoord 36% 33% 40%
Als eerste gescoord 36% 33% 40%

Doelpuntenstatistieken Ayr Utd

Ayr Utd scoorde 10 doelpunten, gemiddeld 0,91 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 99 minuten een doelpunt. In 27% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 36% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,91 0,83 1,00
Minstens 1 keer gescoord 64% 67% 60%
Minstens 2 keer gescoord 27% 17% 40%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 18% 17% 20%
Niet gescoord 36% 33% 40%

Tegendoelpunten Ayr Utd

Aan de andere kant incasseerde Ayr Utd 12 doelpunten, gemiddeld 1,09 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,09 1,17 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 83% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 18% 17% 20%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 17% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 18% 17% 20%

Over/under statistieken Ayr Utd

In een wedstrijd van Ayr Utd vallen er gemiddeld 2,00 doelpunten. In 18% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 9% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,00 2,00 2,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 73% 67% 80%
Over 2.5 18% 17% 20%
Over 3.5 9% 17% 0%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Ayr Utd

In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 40%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 45% 50% 40%
Beide ploegen scoren + winst 9% 0% 20%
Beide ploegen scoren + gelijk 27% 33% 20%
Beide ploegen scoren + verlies 9% 17% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 18% 17% 20%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 27% 17% 40%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 9% 17% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Ayr Utd scoorde 7 doelpunten voor rust en 3 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 3 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 36% 33% 40%
Eerste helft gelijk 18% 17% 20%
Eerste helft verloren 45% 50% 40%
Gescoord in de eerste helft 0,64 0,50 0,80
Tegen in de eerste helft 0,82 0,67 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 36% 50% 20%
Niet gescoord in de eerste helft 45% 50% 40%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 18% 17% 20%
Tweede helft gelijk 64% 50% 80%
Tweede helft verloren 18% 33% 0%
Gescoord in de tweede helft 0,27 0,33 0,20
Tegen in de tweede helft 0,27 0,50 0,00
De nul gehouden in de tweede helft 73% 50% 100%
Niet gescoord in de tweede helft 73% 67% 80%
Meeste doelpunten in de eerste helft 64% 50% 80%
Meeste doelpunten in de tweede helft 9% 17% 0%
Evenveel in beide helften 27% 33% 20%

Wanneer scoort Ayr Utd?

De meeste doelpunten van Ayr Utd vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 30% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
0%
10%
20%
30%
10%
10%
10%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
17%
42%
0%
8%
8%
8%
8%
8%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Ayr Utd

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Ayr Utd

Ayr Utd kreeg gemiddeld 1,73 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,64 bij de tegenstander. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,73 1,50 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,18 0,00 0,40
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,64 3,17 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 64% 50% 80%
Zelf over 2.5 kaarten 36% 17% 60%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 82% 83% 80%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 55% 50% 60%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 36% 50% 20%

Schoten en xG van Ayr Utd

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Ayr Utd

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 3 van de 11 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 3 27%
0 - 1 3 27%
2 - 0 2 18%
2 - 1 1 9%
1 - 3 1 9%
0 - 2 1 9%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Ayr Utd.

Ayr Utd · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook