Statistieken Aberdeen
Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2026, 11 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Aberdeen
Aberdeen speelde 11 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 11 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,17 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,80.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 14 | -2 | 11 | 1,00 |
| Thuis | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 7 | 1,17 |
| Uit | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 4 | 0,80 |
Basisstatistieken Aberdeen
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 27% | 33% | 20% |
| Gelijk | 18% | 17% | 20% |
| Verloren | 55% | 50% | 60% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,09 | 0,83 | 1,40 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,27 | 0,83 | 1,80 |
| De nul gehouden | 18% | 17% | 20% |
| Niet gescoord | 55% | 67% | 40% |
| Als eerste gescoord | 27% | 17% | 40% |
Doelpuntenstatistieken Aberdeen
Aberdeen scoorde 12 doelpunten, gemiddeld 1,09 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 36% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 55% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,09 | 0,83 | 1,40 |
| Minstens 1 keer gescoord | 45% | 33% | 60% |
| Minstens 2 keer gescoord | 36% | 33% | 40% |
| Minstens 3 keer gescoord | 18% | 17% | 20% |
| Minstens 4 keer gescoord | 9% | 0% | 20% |
| In beide helften gescoord | 27% | 17% | 40% |
| Niet gescoord | 55% | 67% | 40% |
Tegendoelpunten Aberdeen
Aan de andere kant incasseerde Aberdeen 14 doelpunten, gemiddeld 1,27 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,27 | 0,83 | 1,80 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 82% | 83% | 80% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 27% | 0% | 60% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 18% | 0% | 40% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 18% | 17% | 20% |
Over/under statistieken Aberdeen
In een wedstrijd van Aberdeen vallen er gemiddeld 2,36 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 27% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,36 | 1,67 | 3,20 |
| Over 0.5 | 91% | 83% | 100% |
| Over 1.5 | 64% | 33% | 100% |
| Over 2.5 | 45% | 33% | 60% |
| Over 3.5 | 27% | 17% | 40% |
| Over 4.5 | 9% | 0% | 20% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Aberdeen
In 36% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 40%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 36% | 33% | 40% |
| Beide ploegen scoren + winst | 18% | 33% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 9% | 0% | 20% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 9% | 0% | 20% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 27% | 33% | 20% |
| Geen btts + over 2.5 | 18% | 0% | 40% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18% | 17% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 9% | 0% | 20% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9% | 0% | 20% |
Statistieken per helft
Aberdeen scoorde 4 doelpunten voor rust en 8 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 5 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 18% | 0% | 40% |
| Eerste helft gelijk | 36% | 67% | 0% |
| Eerste helft verloren | 45% | 33% | 60% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,36 | 0,17 | 0,60 |
| Tegen in de eerste helft | 0,82 | 0,50 | 1,20 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 45% | 50% | 40% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 64% | 83% | 40% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 27% | 33% | 20% |
| Tweede helft gelijk | 36% | 33% | 40% |
| Tweede helft verloren | 36% | 33% | 40% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,73 | 0,67 | 0,80 |
| Tegen in de tweede helft | 0,45 | 0,33 | 0,60 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 55% | 67% | 40% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 64% | 67% | 60% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 27% | 17% | 40% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 36% | 50% | 20% |
| Evenveel in beide helften | 36% | 33% | 40% |
Wanneer scoort Aberdeen?
De meeste doelpunten van Aberdeen vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Aberdeen
Aberdeen trapte gemiddeld 6,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,0 toe. In 80% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,00 | 6,00 | 6,00 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 6,00 | 5,17 | 7,25 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 80% | 83% | 75% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 60% | 50% | 75% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 40% | 33% | 50% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 80% | 83% | 75% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 70% | 67% | 75% |
Gebaseerd op 10 van de 11 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Aberdeen
Aberdeen kreeg gemiddeld 2,55 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,82 bij de tegenstander. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,55 | 3,00 | 2,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,82 | 2,33 | 1,20 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 64% | 67% | 60% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 45% | 50% | 40% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 64% | 67% | 60% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 45% | 67% | 20% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 36% | 67% | 0% |
Schoten en xG van Aberdeen
De ploeg loste gemiddeld 13,5 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 26%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,50 | 14,33 | 12,25 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,50 | 4,00 | 2,75 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,40 | 5,67 | 5,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,50 | 13,33 | 16,25 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,36 | 1,61 | 0,98 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,37 | 1,24 | 1,55 |
| Balbezit | 46,5 | 49,3 | 42,3 |
Gebaseerd op 10 van de 11 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Aberdeen
De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 3 van de 11 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 3 | 27% |
| 4 - 0 | 1 | 9% |
| 3 - 1 | 1 | 9% |
| 2 - 1 | 1 | 9% |
| 2 - 3 | 1 | 9% |
| 1 - 1 | 1 | 9% |
| 0 - 0 | 1 | 9% |
| 0 - 2 | 1 | 9% |
| 0 - 3 | 1 | 9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Aberdeen.
Spelersstatistieken Aberdeen
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Kevin Nisbet | 4 |
| Ayoub Mouloua | 2 |
| Connor Ronan | 2 |
| Bradley Lyons | 1 |
| Gavin Molloy | 1 |
Kevin Nisbet is dit seizoen de topschutter van Aberdeen (4). Daarachter volgen Ayoub Mouloua (2) en Connor Ronan (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Kevin Nisbet | 3 |
| Connor Ronan | 2 |
| Afeez Aremu | 1 |
| Gavin Molloy | 1 |
| Lewis Smith | 1 |
Kevin Nisbet gaf de meeste assists bij Aberdeen (3). Daarachter volgen Connor Ronan (2) en Afeez Aremu (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Afeez Aremu | 11 |
| Ayoub Mouloua | 11 |
| Christopher Cadden | 11 |
| Kevin Nisbet | 11 |
| Marius Müller | 11 |
Afeez Aremu speelde de meeste wedstrijden voor Aberdeen (11). Daarachter volgen Ayoub Mouloua (11) en Christopher Cadden (11).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Lewis Mayo | 5 |
| Afeez Aremu | 3 |
| Ayoub Mouloua | 2 |
| Bradley Lyons | 2 |
| Christopher Cadden | 2 |
Lewis Mayo pakte de meeste kaarten bij Aberdeen (5). Daarachter volgen Afeez Aremu (3) en Ayoub Mouloua (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Nisbet | 7 |
| 2 | Connor Ronan | 4 |
| 3 | Ayoub Mouloua | 2 |
| 3 | Gavin Molloy | 2 |
| 5 | Afeez Aremu | 1 |
| 5 | Bradley Lyons | 1 |
| 5 | Lewis Mayo | 1 |
| 5 | Lewis Smith | 1 |
| 5 | Marius Müller | 1 |
| 5 | Nesta Guinness-Walker | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Nisbet | 3 |
| 2 | Ayoub Mouloua | 2 |
| 2 | Connor Ronan | 2 |
| 4 | Bradley Lyons | 1 |
| 4 | Gavin Molloy | 1 |
| 4 | Lewis Mayo | 1 |
| 4 | Nesta Guinness-Walker | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Nisbet | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tony Yogane | 1 |
| 1 | Toyosi Olusanya | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Nisbet | 25 |
| 2 | Bradley Lyons | 12 |
| 3 | Ayoub Mouloua | 9 |
| 4 | Nesta Guinness-Walker | 7 |
| 5 | Afeez Aremu | 6 |
| 5 | Christopher Cadden | 6 |
| 5 | Connor Ronan | 6 |
| 5 | Lewis Smith | 6 |
| 9 | Daniel Happe | 5 |
| 9 | Jack Milne | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Nisbet | 12 |
| 2 | Ayoub Mouloua | 5 |
| 3 | Bradley Lyons | 4 |
| 4 | Christopher Cadden | 2 |
| 4 | Connor Ronan | 2 |
| 4 | Daniel Happe | 2 |
| 4 | Jack Milne | 2 |
| 4 | Nesta Guinness-Walker | 2 |
| 9 | Gavin Molloy | 1 |
| 9 | Hicham Mahou | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Nisbet | 48,0% |
| 2 | Bradley Lyons | 33,3% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Nisbet | 16,0% |
| 2 | Bradley Lyons | 8,3% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stuart Armstrong | 24 |
| 2 | Connor Ronan | 11 |
| 3 | Kevin Nisbet | 9 |
| 3 | Toyosi Olusanya | 9 |
| 5 | Lewis Smith | 8 |
| 6 | Nesta Guinness-Walker | 7 |
| 7 | Ayoub Mouloua | 5 |
| 8 | Bradley Lyons | 4 |
| 8 | Findlay Marshall | 4 |
| 10 | Afeez Aremu | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stuart Armstrong | 351 |
| 2 | Christopher Cadden | 290 |
| 3 | Afeez Aremu | 288 |
| 4 | Gavin Molloy | 259 |
| 5 | Nesta Guinness-Walker | 247 |
| 6 | Mats Knoester | 236 |
| 7 | Connor Ronan | 224 |
| 8 | Daniel Happe | 209 |
| 9 | Lewis Mayo | 207 |
| 10 | Jack Milne | 206 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mats Knoester | 88,4% |
| 2 | Stuart Armstrong | 86,2% |
| 3 | Lewis Mayo | 83,8% |
| 4 | Gavin Molloy | 83,0% |
| 5 | Afeez Aremu | 83,0% |
| 6 | Daniel Happe | 82,9% |
| 7 | Connor Ronan | 81,5% |
| 8 | Bradley Lyons | 79,4% |
| 9 | Nesta Guinness-Walker | 76,7% |
| 10 | Christopher Cadden | 74,7% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Afeez Aremu | 30 |
| 2 | Nesta Guinness-Walker | 21 |
| 3 | Christopher Cadden | 18 |
| 4 | Ayoub Mouloua | 14 |
| 5 | Stuart Armstrong | 12 |
| 6 | Bradley Lyons | 11 |
| 7 | Gavin Molloy | 10 |
| 7 | Lewis Mayo | 10 |
| 9 | Lewis Smith | 9 |
| 10 | Alexander Briedl | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nesta Guinness-Walker | 18 |
| 2 | Afeez Aremu | 13 |
| 2 | Christopher Cadden | 13 |
| 4 | Gavin Molloy | 12 |
| 5 | Lewis Mayo | 10 |
| 5 | Mats Knoester | 10 |
| 7 | Daniel Happe | 6 |
| 8 | Bradley Lyons | 5 |
| 9 | Jack Milne | 4 |
| 9 | Stuart Armstrong | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nesta Guinness-Walker | 8 |
| 2 | Lewis Mayo | 6 |
| 3 | Christopher Cadden | 5 |
| 3 | Kevin Nisbet | 5 |
| 5 | Afeez Aremu | 4 |
| 5 | Bradley Lyons | 4 |
| 7 | Connor Ronan | 3 |
| 7 | Gavin Molloy | 3 |
| 7 | Mats Knoester | 3 |
| 10 | Daniel Happe | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nesta Guinness-Walker | 64 |
| 2 | Afeez Aremu | 53 |
| 3 | Bradley Lyons | 40 |
| 4 | Christopher Cadden | 39 |
| 4 | Kevin Nisbet | 39 |
| 6 | Ayoub Mouloua | 37 |
| 7 | Daniel Happe | 31 |
| 8 | Gavin Molloy | 28 |
| 9 | Toyosi Olusanya | 27 |
| 10 | Lewis Mayo | 25 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Happe | 68,9% |
| 2 | Bradley Lyons | 66,7% |
| 3 | Nesta Guinness-Walker | 61,0% |
| 4 | Afeez Aremu | 60,2% |
| 5 | Christopher Cadden | 54,9% |
| 6 | Kevin Nisbet | 44,3% |
| 7 | Stuart Armstrong | 41,7% |
| 8 | Toyosi Olusanya | 26,7% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Afeez Aremu | 13 |
| 2 | Christopher Cadden | 8 |
| 3 | Connor Ronan | 7 |
| 3 | Lewis Smith | 7 |
| 5 | Nesta Guinness-Walker | 4 |
| 5 | Toyosi Olusanya | 4 |
| 7 | Alexander Briedl | 2 |
| 7 | Findlay Marshall | 2 |
| 7 | Jack Milne | 2 |
| 7 | Lewis Mayo | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nesta Guinness-Walker | 12 |
| 2 | Kevin Nisbet | 5 |
| 2 | Lewis Smith | 5 |
| 4 | Afeez Aremu | 3 |
| 4 | Ayoub Mouloua | 3 |
| 4 | Christopher Cadden | 3 |
| 4 | Connor Ronan | 3 |
| 4 | Stuart Armstrong | 3 |
| 4 | Tony Yogane | 3 |
| 10 | Mitchy Ntelo | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nesta Guinness-Walker | 44,4% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marius Müller | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marius Müller | 42 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marius Müller | 80,8% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lewis Mayo | 5 |
| 2 | Afeez Aremu | 3 |
| 3 | Ayoub Mouloua | 2 |
| 3 | Bradley Lyons | 2 |
| 3 | Christopher Cadden | 2 |
| 3 | Daniel Happe | 2 |
| 3 | Jack Milne | 2 |
| 3 | Kevin Nisbet | 2 |
| 3 | Stuart Armstrong | 2 |
| 10 | Alexander Briedl | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Toyosi Olusanya | 26 |
| 2 | Ayoub Mouloua | 13 |
| 3 | Stuart Armstrong | 10 |
| 4 | Afeez Aremu | 8 |
| 4 | Lewis Mayo | 8 |
| 6 | Christopher Cadden | 7 |
| 6 | Daniel Happe | 7 |
| 6 | Lewis Smith | 7 |
| 9 | Bradley Lyons | 6 |
| 9 | Connor Ronan | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nesta Guinness-Walker | 16 |
| 2 | Toyosi Olusanya | 14 |
| 3 | Bradley Lyons | 12 |
| 4 | Tony Yogane | 11 |
| 5 | Afeez Aremu | 9 |
| 6 | Christopher Cadden | 8 |
| 6 | Kevin Nisbet | 8 |
| 6 | Stuart Armstrong | 8 |
| 9 | Lewis Smith | 7 |
| 10 | Ayoub Mouloua | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin Nisbet | 5 |
| 1 | Toyosi Olusanya | 5 |
| 3 | Ayoub Mouloua | 3 |
| 3 | Jack Milne | 3 |
| 5 | Stuart Armstrong | 2 |
| 6 | Connor Ronan | 1 |
| 6 | Mats Knoester | 1 |
| 6 | Mitchy Ntelo | 1 |
| 6 | Nesta Guinness-Walker | 1 |
| 6 | Tony Yogane | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marius Müller | 990 |
| 2 | Nesta Guinness-Walker | 945 |
| 3 | Christopher Cadden | 932 |
| 4 | Kevin Nisbet | 899 |
| 5 | Afeez Aremu | 689 |
| 6 | Stuart Armstrong | 624 |
| 7 | Toyosi Olusanya | 623 |
| 8 | Gavin Molloy | 564 |
| 9 | Lewis Mayo | 559 |
| 10 | Connor Ronan | 536 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Christopher Cadden | 11 |
| 1 | Kevin Nisbet | 11 |
| 1 | Marius Müller | 11 |
| 1 | Nesta Guinness-Walker | 11 |
| 5 | Afeez Aremu | 10 |
| 6 | Toyosi Olusanya | 8 |
| 7 | Connor Ronan | 7 |
| 7 | Lewis Mayo | 7 |
| 9 | Gavin Molloy | 6 |
| 10 | Bradley Lyons | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marius Müller | 7,20 |
| 2 | Mats Knoester | 7,08 |
| 3 | Connor Ronan | 7,08 |
| 4 | Kevin Nisbet | 7,05 |
| 5 | Bradley Lyons | 7,04 |
| 6 | Nesta Guinness-Walker | 6,97 |
| 7 | Stuart Armstrong | 6,94 |
| 8 | Daniel Happe | 6,87 |
| 8 | Lewis Mayo | 6,87 |
| 10 | Gavin Molloy | 6,82 |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Aberdeen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers