Sergej Jakirovic vs Zoran Zekić: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Sergej Jakirovic sinds het seizoen 2018, van Zoran Zekić sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Sergej Jakirovic. Uit de seizoenen 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Zoran Zekić.
Resultaten naast elkaar
| Sergej Jakirovic | Zoran Zekić | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 148 | Wedstrijden | 153 |
| 75 | Gewonnen | 88 |
| 34 | Gelijk | 32 |
| 39 | Verloren | 33 |
| 51% | Winstpercentage | 58% |
| 26% | Verliespercentage | 22% |
| 1.75 | Punten per wedstrijd | 1.93 |
| Goals | ||
| 1.58 | Goals voor per wedstrijd | 1.63 |
| 1.16 | Goals tegen per wedstrijd | 0.86 |
| 0.42 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.77 |
| 34% | Clean sheets (%) | 42% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 18% |
| 51% | Beide teams scoorden | 44% |
| 53% | Meer dan 2,5 goals | 45% |
| Thuis en uit | ||
| 1.95 | Punten per thuiswedstrijd | 2.14 |
| 1.56 | Punten per uitwedstrijd | 1.72 |
| 58% | Thuis gewonnen (%) | 66% |
| 44% | Uit gewonnen (%) | 49% |
| Reeksen | ||
| 11 | Langste reeks zeges | 13 |
| 32 | Langste reeks zonder nederlaag | 30 |
Sergej Jakirovic tegen Zoran Zekić
De ploegen van Sergej Jakirovic en Zoran Zekić speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Sergej Jakirovic, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Zoran Zekić. De ploeg van Sergej Jakirovic scoorde 5 keer, die van Zoran Zekić 4 keer.
Alle duels tussen Dinamo Zagreb en NK Osijek · Alle duels tussen HNK Gorica en NK Osijek
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Hull City2025 - 2026
|
63 | 25-19-19 | 1.49 |
Dinamo Zagreb2023 - 2024
|
45 | 31-7-7 | 2.22 |
HNK Gorica2018
|
18 | 6-4-8 | 1.22 |
Kayserispor2024
|
14 | 7-4-3 | 1.79 |
HNK Rijeka2023
|
7 | 6-0-1 | 2.57 |
Zrinjski2023
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
NK Osijek2016 - 2024
|
103 | 54-24-25 | 1.81 |
Sheriff Tiraspol2019 - 2020
|
30 | 26-4-0 | 2.73 |
FK Sarajevo2024 - 2025
|
10 | 4-2-4 | 1.40 |
Partizani2023
|
8 | 4-1-3 | 1.63 |
NK Slaven Belupo2023
|
2 | 0-1-1 | 0.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Sergej Jakirovic | Zoran Zekić | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1. HNL | 55 | 60% | 1.98 | 89 | 52% | 1.79 |
| UEFA Europa Conference League | 10 | 70% | 2.20 | 11 | 55% | 1.73 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 50% | 1.80 | 9 | 33% | 1.33 |
| UEFA Europa League | 1 | 0% | 0.00 | 12 | 58% | 1.92 |
| UEFA Champions League | 3 | 67% | 2.00 | 2 | 0% | 0.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Sergej Jakirovic | Zoran Zekić | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
13 | 31% | 1.38 | - | - | - | |
| 2025 |
|
50 | 42% | 1.52 |
|
6 | 50% | 1.67 |
| 2024 |
|
23 | 57% | 1.91 |
|
6 | 33% | 1.33 |
| 2023 |
|
44 | 70% | 2.25 |
|
32 | 44% | 1.50 |
| 2020 | - | - | - |
|
13 | 100% | 3.00 | |
| 2019 | - | - | - |
|
17 | 76% | 2.53 | |
| 2018 |
|
18 | 33% | 1.22 |
|
15 | 47% | 1.67 |
| 2017 | - | - | - |
|
38 | 50% | 1.79 | |
| 2016 | - | - | - |
|
26 | 65% | 2.12 | |
Sergej Jakirovic vs Zoran Zekić in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Sergej Jakirovic 148 wedstrijden die we bijhouden: 75 zeges, 34 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.75 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Zoran Zekić 153 wedstrijden die we bijhouden: 88 zeges, 32 gelijke spelen en 33 nederlagen, goed voor 1.93 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Sergej Jakirovic, alles over Zoran Zekić, vergelijk andere trainers.







