Ruslan Rotan vs Yurii Vernydub: de trainers naast elkaar

Filter:
Ruslan Rotan Ukraine · 44 jaar Polessya
vs
Yurii Vernydub Ukraine · 60 jaar Hirnyk
104 - 216 Wedstrijden
43% - 43% Winstpercentage
1.58 - 1.52 Punten per wedstrijd
1.39 - 1.44 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ruslan Rotan sinds het seizoen 2018, van Yurii Vernydub sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Ruslan Rotan. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Yurii Vernydub.

Resultaten naast elkaar

Ruslan Rotan Yurii Vernydub
Resultaten
104 Wedstrijden 216
45 Gewonnen 93
29 Gelijk 50
30 Verloren 73
43% Winstpercentage 43%
29% Verliespercentage 34%
1.58 Punten per wedstrijd 1.52
Goals
1.39 Goals voor per wedstrijd 1.44
1.12 Goals tegen per wedstrijd 1.02
0.28 Doelsaldo per wedstrijd 0.42
39% Clean sheets (%) 38%
24% Niet gescoord (%) 30%
47% Beide teams scoorden 39%
51% Meer dan 2,5 goals 42%
Thuis en uit
1.86 Punten per thuiswedstrijd 1.55
1.33 Punten per uitwedstrijd 1.50
55% Thuis gewonnen (%) 44%
33% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 10
15 Langste reeks zonder nederlaag 14

Ruslan Rotan tegen Yurii Vernydub

3 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Ruslan Rotan en Yurii Vernydub speelden 5 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Ruslan Rotan, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Yurii Vernydub. De ploeg van Ruslan Rotan scoorde 5 keer, die van Yurii Vernydub 4 keer.

Alle duels tussen Oleksandria en Hirnyk

Per club

Ruslan Rotan
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Oleksandria2022 - 2024 71 30-25-16 1.62
Ukraine U212021 - 2023 15 8-2-5 1.73
Polessya2025 - 2026 13 5-2-6 1.31
Ukraine U232024 3 1-0-2 1.00
Oekraïne2018 - 2023 2 1-0-1 1.50
Yurii Vernydub
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Zorya Luhansk2016 - 2018 100 35-26-39 1.31
Hirnyk2022 - 2024 90 37-20-33 1.46
Sheriff Tiraspol2020 - 2021 26 21-4-1 2.58

In dezelfde competities

Competitie Ruslan Rotan Yurii Vernydub
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premier League Oekraïne 72 42% 1.61 165 41% 1.48
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 50% 1.67 5 40% 1.40
UEFA Europa Conference League 6 33% 1.00 2 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Ruslan Rotan Yurii Vernydub
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Polessya 1 0% 1.00 - - -
2025 Polessya 12 42% 1.33 - - -
2024 Oleksandria Ukraine U23 30 67% 2.20 Hirnyk 38 37% 1.34
2023 Oleksandria Ukraine U21 34 32% 1.26 Hirnyk 27 52% 1.78
2022 Oleksandria 16 19% 1.19 Hirnyk 25 36% 1.28
2021 Ukraine U21 10 50% 1.60 Sheriff Tiraspol 15 73% 2.40
2020 - - - Sheriff Tiraspol 11 91% 2.82
2018 Oekraïne 1 100% 3.00 Zorya Luhansk 33 27% 1.21
2017 - - - Zorya Luhansk 34 35% 1.29
2016 - - - Zorya Luhansk 33 42% 1.42

Ruslan Rotan vs Yurii Vernydub in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Ruslan Rotan 104 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 29 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Yurii Vernydub 216 wedstrijden die we bijhouden: 93 zeges, 50 gelijke spelen en 73 nederlagen, goed voor 1.52 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Ruslan Rotan, alles over Yurii Vernydub, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook