Ricardo Moniz vs T. Oral: de trainers naast elkaar

Filter:
Ricardo Moniz Netherlands ยท 62 jaar FC Zurich
vs
115 - 45 Wedstrijden
39% - 33% Winstpercentage
1.37 - 1.29 Punten per wedstrijd
1.55 - 1.31 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Ricardo Moniz. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 hebben we geen wedstrijden van T. Oral.

Resultaten naast elkaar

Ricardo Moniz T. Oral
Resultaten
115 Wedstrijden 45
45 Gewonnen 15
23 Gelijk 13
47 Verloren 17
39% Winstpercentage 33%
41% Verliespercentage 38%
1.37 Punten per wedstrijd 1.29
Goals
1.55 Goals voor per wedstrijd 1.31
1.79 Goals tegen per wedstrijd 1.24
-0.24 Doelsaldo per wedstrijd 0.07
17% Clean sheets (%) 33%
23% Niet gescoord (%) 22%
63% Beide teams scoorden 53%
64% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
1.66 Punten per thuiswedstrijd 1.39
1.09 Punten per uitwedstrijd 1.18
48% Thuis gewonnen (%) 35%
30% Uit gewonnen (%) 32%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
6 Langste reeks zonder nederlaag 7

Ricardo Moniz tegen T. Oral

2 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Ricardo Moniz en T. Oral speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Ricardo Moniz, 1 keer gelijk en 0 zeges voor T. Oral. De ploeg van Ricardo Moniz scoorde 6 keer, die van T. Oral 2 keer.

Alle duels tussen FC Zurich en Grasshoppers

Per club

Ricardo Moniz
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Zurich2023 - 2024 42 18-7-17 1.45
FC Eindhoven2016 35 15-6-14 1.46
AS Trencin2018 - 2025 20 7-5-8 1.30
NK Slaven Belupo2023 7 1-3-3 0.86
Randers FC2017 6 2-1-3 1.17
Excelsior2018 5 2-1-2 1.40
T. Oral
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Grasshoppers2024 22 8-6-8 1.36
Karlsruher SC2016 16 2-6-8 0.75
FC Ingolstadt 042018 7 5-1-1 2.29

In dezelfde competities

Competitie Ricardo Moniz T. Oral
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Raiffeisen Super League 38 47% 1.58 22 36% 1.36

Seizoen per seizoen

Seizoen Ricardo Moniz T. Oral
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 AS Trencin 7 29% 1.00 - - -
2024 FC Zurich 37 38% 1.32 Grasshoppers 22 36% 1.36
2023 NK Slaven Belupo FC Zurich 12 42% 1.50 - - -
2018 AS Trencin Excelsior 18 39% 1.44 FC Ingolstadt 04 7 71% 2.29
2017 Randers FC 6 33% 1.17 - - -
2016 FC Eindhoven 35 43% 1.46 Karlsruher SC 16 13% 0.75

Ricardo Moniz vs T. Oral in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Ricardo Moniz 115 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 23 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde T. Oral 45 wedstrijden die we bijhouden: 15 zeges, 13 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Ricardo Moniz, alles over T. Oral, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook