Nigel Howard Clough vs Steve Bruce: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Nigel Howard Clough | Steve Bruce | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 265 | Wedstrijden | 183 |
| 94 | Gewonnen | 72 |
| 61 | Gelijk | 55 |
| 110 | Verloren | 56 |
| 35% | Winstpercentage | 39% |
| 42% | Verliespercentage | 31% |
| 1.29 | Punten per wedstrijd | 1.48 |
| Goals | ||
| 1.29 | Goals voor per wedstrijd | 1.36 |
| 1.43 | Goals tegen per wedstrijd | 1.10 |
| -0.14 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.26 |
| 24% | Clean sheets (%) | 33% |
| 27% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 57% | Beide teams scoorden | 50% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 45% |
| Thuis en uit | ||
| 1.43 | Punten per thuiswedstrijd | 1.67 |
| 1.16 | Punten per uitwedstrijd | 1.29 |
| 41% | Thuis gewonnen (%) | 45% |
| 30% | Uit gewonnen (%) | 34% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 5 |
| 16 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Nigel Howard Clough tegen Steve Bruce
De ploegen van Nigel Howard Clough en Steve Bruce speelden 7 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Nigel Howard Clough, 2 keer gelijk en 3 zeges voor Steve Bruce. De ploeg van Nigel Howard Clough scoorde 10 keer, die van Steve Bruce 13 keer.
Alle duels tussen Mansfield Town en Blackpool ยท Alle duels tussen Burton Albion en Aston Villa
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Burton Albion2016 - 2018
|
145 | 45-33-67 | 1.16 |
Mansfield Town2022 - 2026
|
119 | 49-28-42 | 1.47 |
Curzon Ashton2024
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Aston Villa2016 - 2018
|
101 | 45-25-31 | 1.58 |
Blackpool2024 - 2025
|
63 | 22-21-20 | 1.38 |
Sheffield Wednesday2018
|
15 | 5-8-2 | 1.53 |
West Brom2022 - 2023
|
4 | 0-1-3 | 0.25 |
In dezelfde competities
| Competitie | Nigel Howard Clough | Steve Bruce | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Championship | 91 | 25% | 1.02 | 109 | 43% | 1.60 |
| League One | 100 | 36% | 1.31 | 54 | 39% | 1.46 |
| EFL Carabao Cup | 16 | 63% | 2.00 | 8 | 38% | 1.13 |
| EFL Trophy | 11 | 18% | 0.55 | 3 | 0% | 1.00 |
| FA Cup | 6 | 17% | 0.50 | 4 | 25% | 0.75 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 100% | 3.00 | 5 | 0% | 0.60 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Nigel Howard Clough | Steve Bruce | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
3 | 33% | 1.33 | - | - | - | |
| 2025 |
|
19 | 37% | 1.37 |
|
17 | 29% | 1.12 |
| 2024 |
|
50 | 34% | 1.20 |
|
46 | 37% | 1.48 |
| 2023 |
|
45 | 51% | 1.82 |
|
3 | 0% | 0.33 |
| 2022 |
|
3 | 33% | 1.00 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2018 |
|
48 | 40% | 1.38 |
|
28 | 32% | 1.46 |
| 2017 |
|
50 | 24% | 0.94 |
|
52 | 50% | 1.73 |
| 2016 |
|
47 | 30% | 1.17 |
|
36 | 42% | 1.44 |
Nigel Howard Clough vs Steve Bruce in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Nigel Howard Clough 265 wedstrijden die we bijhouden: 94 zeges, 61 gelijke spelen en 110 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Steve Bruce 183 wedstrijden die we bijhouden: 72 zeges, 55 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Nigel Howard Clough, alles over Steve Bruce, vergelijk andere trainers.




