Markus Kauczinski vs Tim Laszlo Walter: de trainers naast elkaar

Filter:
100 - 82 Wedstrijden
35% - 35% Winstpercentage
1.31 - 1.33 Punten per wedstrijd
1.28 - 1.57 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Markus Kauczinski sinds het seizoen 2016, van Tim Laszlo Walter sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Markus Kauczinski. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van Tim Laszlo Walter.

Resultaten naast elkaar

Markus Kauczinski Tim Laszlo Walter
Resultaten
100 Wedstrijden 82
35 Gewonnen 29
26 Gelijk 22
39 Verloren 31
35% Winstpercentage 35%
39% Verliespercentage 38%
1.31 Punten per wedstrijd 1.33
Goals
1.28 Goals voor per wedstrijd 1.57
1.41 Goals tegen per wedstrijd 1.57
-0.13 Doelsaldo per wedstrijd 0.00
25% Clean sheets (%) 18%
25% Niet gescoord (%) 23%
58% Beide teams scoorden 61%
51% Meer dan 2,5 goals 56%
Thuis en uit
1.43 Punten per thuiswedstrijd 1.54
1.18 Punten per uitwedstrijd 1.14
37% Thuis gewonnen (%) 44%
33% Uit gewonnen (%) 28%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
7 Langste reeks zonder nederlaag 8

Markus Kauczinski tegen Tim Laszlo Walter

0 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Markus Kauczinski en Tim Laszlo Walter speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Markus Kauczinski, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Tim Laszlo Walter. De ploeg van Markus Kauczinski scoorde 2 keer, die van Tim Laszlo Walter 4 keer.

Alle duels tussen SV Wehen en Hamburger SV ยท Alle duels tussen FC St. Pauli en Holstein Kiel

Per club

Markus Kauczinski
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC St. Pauli2017 - 2018 46 19-10-17 1.46
SV Wehen2022 - 2024 31 10-8-13 1.23
TSV 1860 Munich2025 - 2026 12 6-4-2 1.83
FC Ingolstadt 042016 11 0-4-7 0.36
Tim Laszlo Walter
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Holstein Kiel2018 - 2026 36 14-9-13 1.42
Hamburger SV2022 - 2024 26 12-7-7 1.65
Hull City2024 20 3-6-11 0.75

In dezelfde competities

Competitie Markus Kauczinski Tim Laszlo Walter
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
2. Bundesliga 73 37% 1.36 51 45% 1.59
1. Bundesliga 9 0% 0.22 2 0% 0.00
DFB Pokal 4 0% 0.50 6 50% 1.83
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 100% 3.00 5 0% 0.40

Seizoen per seizoen

Seizoen Markus Kauczinski Tim Laszlo Walter
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 TSV 1860 Munich 1 100% 3.00 Holstein Kiel 1 0% 0.00
2025 TSV 1860 Munich 11 45% 1.73 - - -
2024 SV Wehen 1 100% 3.00 Hull City Hamburger SV 21 14% 0.76
2023 SV Wehen 29 28% 1.10 Hamburger SV 23 52% 1.83
2022 SV Wehen 1 100% 3.00 Hamburger SV 2 0% 0.00
2018 FC St. Pauli 29 45% 1.52 Holstein Kiel 35 40% 1.46
2017 FC St. Pauli 17 35% 1.35 - - -
2016 FC Ingolstadt 04 11 0% 0.36 - - -

Markus Kauczinski vs Tim Laszlo Walter in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Markus Kauczinski 100 wedstrijden die we bijhouden: 35 zeges, 26 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Tim Laszlo Walter 82 wedstrijden die we bijhouden: 29 zeges, 22 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Markus Kauczinski, alles over Tim Laszlo Walter, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook