L. Popescu vs Veaceslav Rusnac: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van L. Popescu sinds het seizoen 2018, van Veaceslav Rusnac sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2025 hebben we geen wedstrijden van L. Popescu.
Resultaten naast elkaar
| L. Popescu | Veaceslav Rusnac | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 123 | Wedstrijden | 107 |
| 59 | Gewonnen | 36 |
| 32 | Gelijk | 27 |
| 32 | Verloren | 44 |
| 48% | Winstpercentage | 34% |
| 26% | Verliespercentage | 41% |
| 1.70 | Punten per wedstrijd | 1.26 |
| Goals | ||
| 1.50 | Goals voor per wedstrijd | 1.08 |
| 0.92 | Goals tegen per wedstrijd | 1.31 |
| 0.59 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.22 |
| 45% | Clean sheets (%) | 29% |
| 30% | Niet gescoord (%) | 38% |
| 37% | Beide teams scoorden | 41% |
| 41% | Meer dan 2,5 goals | 46% |
| Thuis en uit | ||
| 1.69 | Punten per thuiswedstrijd | 1.49 |
| 1.71 | Punten per uitwedstrijd | 1.02 |
| 48% | Thuis gewonnen (%) | 42% |
| 48% | Uit gewonnen (%) | 25% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 4 |
| 13 | Langste reeks zonder nederlaag | 8 |
L. Popescu tegen Veaceslav Rusnac
De ploegen van L. Popescu en Veaceslav Rusnac speelden 10 keer tegen elkaar: 4 zeges voor L. Popescu, 1 keer gelijk en 5 zeges voor Veaceslav Rusnac. De ploeg van L. Popescu scoorde 10 keer, die van Veaceslav Rusnac 11 keer.
Alle duels tussen Zimbru en CSF Bălți · Alle duels tussen Petrocub en Milsami Orhei
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Petrocub2018 - 2021
|
76 | 40-20-16 | 1.84 |
Zimbru2022 - 2024
|
45 | 18-12-15 | 1.47 |
Moldavië2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Sheriff Tiraspol2023
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
CSF Bălți2022 - 2025
|
42 | 12-10-20 | 1.10 |
Milsami Orhei2017 - 2019
|
41 | 17-11-13 | 1.51 |
Kyzyl-Zhar2020
|
21 | 6-6-9 | 1.14 |
Spartanii Selemet2023 - 2024
|
2 | 0-0-2 | 0.00 |
Sheriff Tiraspol2023
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | L. Popescu | Veaceslav Rusnac | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Moldavische Super Liga | 113 | 51% | 1.80 | 80 | 38% | 1.38 |
| UEFA Europa League | 2 | 0% | 0.50 | 4 | 0% | 0.25 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 0% | 1.00 | 2 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | L. Popescu | Veaceslav Rusnac | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2025 | - | - | - |
|
2 | 0% | 0.00 | |
| 2024 |
|
7 | 29% | 1.00 |
|
17 | 24% | 1.00 |
| 2023 |
|
23 | 43% | 1.52 |
|
17 | 41% | 1.41 |
| 2022 |
|
16 | 44% | 1.69 |
|
9 | 22% | 0.89 |
| 2021 |
|
13 | 62% | 2.08 | - | - | - | |
| 2020 |
|
25 | 64% | 2.16 |
|
21 | 29% | 1.14 |
| 2019 |
|
22 | 45% | 1.64 |
|
22 | 36% | 1.36 |
| 2018 |
|
16 | 38% | 1.44 |
|
17 | 53% | 1.82 |
| 2017 | - | - | - |
|
2 | 0% | 0.50 | |
L. Popescu vs Veaceslav Rusnac in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde L. Popescu 123 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 32 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Veaceslav Rusnac 107 wedstrijden die we bijhouden: 36 zeges, 27 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over L. Popescu, alles over Veaceslav Rusnac, vergelijk andere trainers.




