Lee David Johnson vs Steve Bruce: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Lee David Johnson | Steve Bruce | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 202 | Wedstrijden | 183 |
| 76 | Gewonnen | 72 |
| 48 | Gelijk | 55 |
| 78 | Verloren | 56 |
| 38% | Winstpercentage | 39% |
| 39% | Verliespercentage | 31% |
| 1.37 | Punten per wedstrijd | 1.48 |
| Goals | ||
| 1.42 | Goals voor per wedstrijd | 1.36 |
| 1.40 | Goals tegen per wedstrijd | 1.10 |
| 0.02 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.26 |
| 24% | Clean sheets (%) | 33% |
| 26% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 54% | Beide teams scoorden | 50% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 45% |
| Thuis en uit | ||
| 1.50 | Punten per thuiswedstrijd | 1.67 |
| 1.23 | Punten per uitwedstrijd | 1.29 |
| 44% | Thuis gewonnen (%) | 45% |
| 32% | Uit gewonnen (%) | 34% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 5 |
| 12 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Lee David Johnson tegen Steve Bruce
De ploegen van Lee David Johnson en Steve Bruce speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Lee David Johnson, 2 keer gelijk en 3 zeges voor Steve Bruce. De ploeg van Lee David Johnson scoorde 2 keer, die van Steve Bruce 11 keer.
Alle duels tussen Bristol City en Sheffield Wednesday ยท Alle duels tussen Bristol City en Aston Villa
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Bristol City2016 - 2018
|
145 | 57-35-53 | 1.42 |
Lommel SK2024 - 2025
|
20 | 7-4-9 | 1.25 |
Fleetwood Town2023
|
20 | 6-5-9 | 1.15 |
Hibernian2022 - 2023
|
17 | 6-4-7 | 1.29 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Aston Villa2016 - 2018
|
101 | 45-25-31 | 1.58 |
Blackpool2024 - 2025
|
63 | 22-21-20 | 1.38 |
Sheffield Wednesday2018
|
15 | 5-8-2 | 1.53 |
West Brom2022 - 2023
|
4 | 0-1-3 | 0.25 |
In dezelfde competities
| Competitie | Lee David Johnson | Steve Bruce | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Championship | 131 | 37% | 1.39 | 109 | 43% | 1.60 |
| League One | 15 | 27% | 1.07 | 54 | 39% | 1.46 |
| EFL Carabao Cup | 8 | 63% | 1.88 | 8 | 38% | 1.13 |
| FA Cup | 8 | 50% | 1.50 | 4 | 25% | 0.75 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 5 | 40% | 1.40 | 5 | 0% | 0.60 |
| EFL Trophy | 3 | 33% | 1.33 | 3 | 0% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Lee David Johnson | Steve Bruce | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
15 | 33% | 1.27 |
|
17 | 29% | 1.12 |
| 2024 |
|
5 | 40% | 1.20 |
|
46 | 37% | 1.48 |
| 2023 |
|
28 | 32% | 1.18 |
|
3 | 0% | 0.33 |
| 2022 |
|
9 | 33% | 1.33 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2018 |
|
45 | 42% | 1.51 |
|
28 | 32% | 1.46 |
| 2017 |
|
51 | 39% | 1.49 |
|
52 | 50% | 1.73 |
| 2016 |
|
49 | 37% | 1.27 |
|
36 | 42% | 1.44 |
Lee David Johnson vs Steve Bruce in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Lee David Johnson 202 wedstrijden die we bijhouden: 76 zeges, 48 gelijke spelen en 78 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Steve Bruce 183 wedstrijden die we bijhouden: 72 zeges, 55 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Lee David Johnson, alles over Steve Bruce, vergelijk andere trainers.




