Luka Elsner vs Luis Enrique Martínez García: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Luka Elsner. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Luis Enrique Martínez García.
Resultaten naast elkaar
| Luka Elsner | Luis Enrique Martínez García | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 83 | Wedstrijden | 220 |
| 22 | Gewonnen | 150 |
| 26 | Gelijk | 38 |
| 35 | Verloren | 32 |
| 27% | Winstpercentage | 68% |
| 42% | Verliespercentage | 15% |
| 1.11 | Punten per wedstrijd | 2.22 |
| Goals | ||
| 1.17 | Goals voor per wedstrijd | 2.48 |
| 1.39 | Goals tegen per wedstrijd | 0.92 |
| -0.22 | Doelsaldo per wedstrijd | 1.55 |
| 17% | Clean sheets (%) | 39% |
| 34% | Niet gescoord (%) | 10% |
| 60% | Beide teams scoorden | 55% |
| 54% | Meer dan 2,5 goals | 65% |
| Thuis en uit | ||
| 1.24 | Punten per thuiswedstrijd | 2.27 |
| 0.98 | Punten per uitwedstrijd | 2.16 |
| 34% | Thuis gewonnen (%) | 70% |
| 19% | Uit gewonnen (%) | 66% |
| Reeksen | ||
| 2 | Langste reeks zeges | 8 |
| 6 | Langste reeks zonder nederlaag | 30 |
Luka Elsner tegen Luis Enrique Martínez García
De ploegen van Luka Elsner en Luis Enrique Martínez García speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Luka Elsner, 3 keer gelijk en 2 zeges voor Luis Enrique Martínez García. De ploeg van Luka Elsner scoorde 5 keer, die van Luis Enrique Martínez García 9 keer.
Alle duels tussen Stade de Reims en Paris Saint Germain · Alle duels tussen LE Havre en Paris Saint Germain
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
LE Havre2022 - 2024
|
41 | 9-14-18 | 1.00 |
Stade de Reims2024
|
21 | 6-7-8 | 1.19 |
Cracovia Krakow2025
|
15 | 4-4-7 | 1.07 |
NK Domzale2016
|
5 | 3-1-1 | 2.00 |
Royale Union Saint-Gilloise2018
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Paris Saint Germain2023 - 2026
|
169 | 113-30-26 | 2.18 |
FC Barcelona2016
|
42 | 31-7-4 | 2.38 |
Spanje2018 - 2022
|
9 | 6-1-2 | 2.11 |
In dezelfde competities
| Competitie | Luka Elsner | Luis Enrique Martínez García | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ligue 1 | 53 | 21% | 0.96 | 101 | 72% | 2.36 |
| Coupe de France | 4 | 50% | 1.75 | 14 | 86% | 2.64 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 8 | 13% | 0.75 | 9 | 22% | 1.11 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Luka Elsner | Luis Enrique Martínez García | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
11 | 45% | 1.64 | |
| 2025 |
|
15 | 27% | 1.07 |
|
47 | 68% | 2.15 |
| 2024 |
|
23 | 26% | 1.17 |
|
57 | 72% | 2.33 |
| 2023 |
|
36 | 19% | 0.89 |
|
54 | 65% | 2.17 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.33 |
|
3 | 67% | 2.33 |
| 2018 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
6 | 67% | 2.00 |
| 2016 |
|
5 | 60% | 2.00 |
|
42 | 74% | 2.38 |
Luka Elsner vs Luis Enrique Martínez García in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Luka Elsner 83 wedstrijden die we bijhouden: 22 zeges, 26 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.11 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Luis Enrique Martínez García 220 wedstrijden die we bijhouden: 150 zeges, 38 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 2.22 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Luka Elsner, alles over Luis Enrique Martínez García, vergelijk andere trainers.





