Jorge Fernando Pinheiro de Jesus vs Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva: de trainers naast elkaar

Filter:
243 - 162 Wedstrijden
72% - 35% Winstpercentage
2.29 - 1.31 Punten per wedstrijd
2.37 - 1.28 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva
Resultaten
243 Wedstrijden 162
175 Gewonnen 56
32 Gelijk 45
36 Verloren 61
72% Winstpercentage 35%
15% Verliespercentage 38%
2.29 Punten per wedstrijd 1.31
Goals
2.37 Goals voor per wedstrijd 1.28
0.93 Goals tegen per wedstrijd 1.36
1.44 Doelsaldo per wedstrijd -0.09
41% Clean sheets (%) 28%
6% Niet gescoord (%) 33%
55% Beide teams scoorden 50%
63% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
2.48 Punten per thuiswedstrijd 1.46
2.08 Punten per uitwedstrijd 1.18
78% Thuis gewonnen (%) 37%
65% Uit gewonnen (%) 32%
Reeksen
35 Langste reeks zeges 4
67 Langste reeks zonder nederlaag 7

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus tegen Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva

6 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus en Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva speelden 7 keer tegen elkaar: 6 zeges voor Jorge Fernando Pinheiro de Jesus, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva. De ploeg van Jorge Fernando Pinheiro de Jesus scoorde 16 keer, die van Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva 6 keer.

Alle duels tussen Al-Nassr en Al-Fayha ยท Alle duels tussen Al-Hilal Saudi FC en Al-Fayha ยท Alle duels tussen Al-Hilal Saudi FC en Al Khaleej Saihat

Per club

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Hilal Saudi FC2018 - 2025 106 84-14-8 2.51
Sporting CP2016 - 2017 87 52-14-21 1.95
Al-Nassr2025 - 2026 39 31-2-6 2.44
Fenerbahce2022 - 2023 11 8-2-1 2.36
Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Fayha2024 - 2026 54 15-15-24 1.11
Al Khaleej Saihat2022 - 2024 52 16-14-22 1.19
Al Taawon2018 26 12-8-6 1.69
Vasco DA Gama2026 21 11-7-3 1.90
Estoril2017 8 2-0-6 0.75
Apollon Limassol2016 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Saudi Professional League 109 79% 2.49 126 33% 1.25
Liga Portugal Bwin 63 67% 2.17 8 25% 0.75
King's Cup 8 63% 2.13 6 33% 1.33
UEFA Europa League 6 33% 1.17 1 0% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Al-Nassr 1 0% 0.00 Vasco DA Gama Al-Fayha 22 50% 1.86
2025 Al-Nassr Al-Hilal Saudi FC 40 80% 2.48 Al-Fayha 34 26% 1.03
2024 Al-Hilal Saudi FC 48 73% 2.31 Al-Fayha Al Khaleej Saihat 23 35% 1.35
2023 Al-Hilal Saudi FC Fenerbahce 40 90% 2.80 Al Khaleej Saihat 33 27% 1.12
2022 Fenerbahce 10 80% 2.50 Al Khaleej Saihat 15 33% 1.20
2018 Al-Hilal Saudi FC 17 71% 2.35 Al Taawon 26 46% 1.69
2017 Sporting CP 51 63% 2.04 Estoril 8 25% 0.75
2016 Sporting CP 36 56% 1.83 Apollon Limassol 1 0% 1.00

Jorge Fernando Pinheiro de Jesus vs Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Jorge Fernando Pinheiro de Jesus 243 wedstrijden die we bijhouden: 175 zeges, 32 gelijke spelen en 36 nederlagen, goed voor 2.29 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva 162 wedstrijden die we bijhouden: 56 zeges, 45 gelijke spelen en 61 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jorge Fernando Pinheiro de Jesus, alles over Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook