Sporting CP - Estoril

Liga Portugal Bwin Seizoen 2017 - Ronde 4
2 - 1
Afgelopen

Uitslag

Balbezit

53%
47%

Tijdlijn

46'
Luis Miguel Lopes Mendes (uit)
Joel António Soares Ferreira (in)
46'
Gustavo Henrique Barbosa Freire (uit)
Jorman Israel Aguilar Bustamante (in)
Fábio Alexandre da Silva Coentrão (uit)
Bruno César Zanaki (in)
61'
Alan Nahuel Ruiz (uit)
Radosav Petrović (in)
67'
74'
Duarte Urtigueira Gouveia Beirão Valente (uit)
Pedro Filipe Figueiredo Rodrigues (in)
Marcos Javier Acuña (uit)
Iuri José Picanço Medeiros (in)
90+2'

Vorige confrontaties (H2H)

5 Sporting CP
1 Gelijk
0 Estoril
50% Meer dan 2,5 goals
50% Beide teams scoorden
2.8 Goals per wedstrijd
Logo Sporting CP 3 | Logo Estoril 0 Clean sheets
🔥 Sporting CP won de laatste 4 onderlinge duels
Grootste zege: Sporting CP 3-0 Estoril (2015)
Meeste goals: Sporting CP 4-2 Estoril (2016)
Goals in alle wedstrijden
Logo Sporting CP
2.17
Logo Estoril
0.67
Goals in thuiswedstrijden
Logo Sporting CP
2.67
Logo Estoril
0.67
Goals in uitwedstrijden
Logo Sporting CP
1.67
Logo Estoril
0.67
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

Sporting CP
Estoril
4
Schoten op doel
4
5
Schoten naast doel
1
13
Totaal schoten
8
4
Geblokkeerde schoten
3
10
Schoten binnen strafschopgebied
2
3
Schoten buiten Strafschopgebied
6
18
Vrije trappen
24
7
Hoekschoppen
3
1
Buitenspel
1
4
Gele kaarten
5
3
Reddingen door keeper
2
360
Passen totaal
314
289
Geslaagde passes
237
80%
Passen %
75%

Stadion

Stadionnaam

Estádio José Alvalade

Capaciteit

50466

Adres

Rua Professor Fernando da Fonseca
Lisboa

stand 2017

Team Pnt

Opstellingen

Wisselspelers

Wisselspelers Sporting CP

Naam Leeftijd Positie
Romain Jules Salin 42 Doelman
Stefan Ristovski 34 Verdediger
Tobias Pereira Figueiredo 32 Verdediger
Bruno César Zanaki 37 Middenvelder
Radosav Petrović 37 Middenvelder
Iuri José Picanço Medeiros 32 Middenvelder
Seydou Doumbia 38 Aanvaller

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
9 Logo Sporting CP Marcos Javier Acuña 8.0 89 Middenvelder - 1 2 0 23 4 74 - - 0 20 11 7 5 2 2 1 0 - - - 0 0 -
8 Logo Sporting CP Bruno Miguel Borges Fernandes 7.8 90 Middenvelder 1 - 2 1 30 2 76 - - 1 16 10 2 1 1 5 1 0 - - - 0 0 -
17 Logo Estoril Lucas Evangelista Santana de Oliveir 7.7 90 Middenvelder 1 - 2 2 32 2 82 - - 1 17 9 1 1 3 1 1 0 - - - 0 0 -
77 Logo Sporting CP Gelson Dany Batalha Martins 7.1 90 Middenvelder 1 - 3 1 24 0 82 - - 0 11 4 3 1 1 2 0 0 - - - 0 0 -
22 Logo Sporting CP Jérémy Mathieu 6.9 90 Verdediger - - 0 0 25 0 83 - - 3 4 2 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
5 Logo Sporting CP Fábio Alexandre da Silva Coentrão 6.9 61 Verdediger - - 0 0 15 0 78 - - 1 14 7 1 1 5 1 0 0 - - - 0 0 -
11 Logo Sporting CP Bruno César Zanaki (wissel) 6.9 29 Middenvelder - - 0 0 13 1 100 - - 0 3 3 0 0 0 2 0 0 - - - 0 0 -
92 Logo Sporting CP Cristiano Piccini 6.8 90 Verdediger - - 1 0 24 0 85 - - 1 11 7 2 2 2 3 0 0 - - - 0 0 -
5 Logo Estoril Joel António Soares Ferreira 6.8 45 Verdediger - - 0 0 9 0 75 - - 1 5 2 1 1 2 0 0 0 - - - 0 0 -
1 Logo Sporting CP Rui Pedro dos Santos Patrício ©️ 6.7 90 Doelman - - 0 0 24 1 80 - - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 3 1 0 0 0
4 Logo Sporting CP Sebastián Coates Nión 6.7 90 Verdediger - - 1 0 29 0 82 - - 0 7 4 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
16 Logo Sporting CP Rodrigo Andrés Battaglia 6.7 90 Middenvelder - - 1 1 36 0 80 - - 2 18 9 3 1 3 1 1 0 - - - 0 0 -
12 Logo Estoril Fernando Manuel Ferreira Fonseca 6.7 90 Verdediger - - 1 0 24 0 72 - - 2 18 11 0 0 3 4 0 0 - - - 0 0 -
4 Logo Estoril Pedro Filipe Tinoco Monteiro 6.7 90 Verdediger - - 1 0 24 0 82 - - 3 7 3 0 0 2 0 1 0 - - - 0 0 -
88 Logo Estoril Pedro Filipe Figueiredo Rodrigues 6.7 16 Middenvelder - - 0 0 3 1 50 - - 0 1 1 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
29 Logo Estoril Jorman Israel Aguilar Bustamante 6.7 45 Aanvaller - - 1 1 5 0 62 - - 0 9 5 1 0 2 1 0 0 - - - 0 0 -
25 Logo Sporting CP Radosav Petrović (wissel) 6.6 23 Middenvelder - - 0 0 12 0 92 - - 0 3 2 0 0 1 1 1 0 - - - 0 0 -
10 Logo Sporting CP Alan Nahuel Ruiz 6.5 67 Middenvelder - - 0 0 24 1 80 - - 0 11 5 3 1 1 3 0 0 - - - 0 0 -
14 Logo Estoril Gustavo Henrique Barbosa Freire 6.5 45 Aanvaller - - 0 0 10 0 100 - - 0 2 1 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
31 Logo Estoril José Filipe da Silva Moreira 6.4 90 Doelman - - 0 0 14 0 56 - - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 2 2 0 0 0
15 Logo Estoril Oumar Diakhité 6.4 90 Verdediger - - 0 0 16 0 76 - - 0 11 3 0 0 4 0 1 0 - - - 0 0 -
10 Logo Estoril Kléber Laube Pinheiro 6.4 90 Aanvaller - - 2 0 17 0 65 - - 0 9 2 0 0 1 2 0 0 - - - 0 0 -
28 Logo Sporting CP Bas Dost 6.3 90 Aanvaller - - 3 1 10 0 55 - - 0 12 8 0 0 1 2 0 0 - - - 0 0 -
7 Logo Estoril Luis Miguel Lopes Mendes ©️ 6.3 45 Verdediger - - 0 0 9 0 81 - - 0 4 2 0 0 1 1 0 0 - - - 0 0 -
19 Logo Estoril Duarte Urtigueira Gouveia Beirão Valente 6.3 74 Middenvelder - - 1 1 35 0 89 - - 1 15 5 0 0 4 2 1 0 - - - 0 0 -
22 Logo Estoril André Filipe Claro de Jesus 6.1 90 Aanvaller - - 0 0 19 0 73 - - 1 12 5 1 1 1 3 1 0 - - - 0 0 -
11 Logo Estoril Allano Brendon de Souza Lima 6.0 90 Middenvelder - - 0 0 20 1 69 - - 0 20 9 4 2 1 4 0 0 - - - 0 0 -
45 Logo Sporting CP Iuri José Picanço Medeiros (wissel) 0.0 1 Aanvaller - - 0 0 0 0 0 - - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook