Ivan Hašek vs Zlatko Dalić: de trainers naast elkaar

Filter:
Ivan Hašek Czechia · 63 jaar Tsjechië
vs
Zlatko Dalić Croatia · 59 jaar Kroatië
81 - 88 Wedstrijden
31% - 51% Winstpercentage
1.17 - 1.74 Punten per wedstrijd
1.46 - 1.72 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2021, 2023 hebben we geen wedstrijden van Ivan Hašek. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021, 2025 hebben we geen wedstrijden van Zlatko Dalić.

Resultaten naast elkaar

Ivan Hašek Zlatko Dalić
Resultaten
81 Wedstrijden 88
25 Gewonnen 45
20 Gelijk 18
36 Verloren 25
31% Winstpercentage 51%
44% Verliespercentage 28%
1.17 Punten per wedstrijd 1.74
Goals
1.46 Goals voor per wedstrijd 1.72
1.86 Goals tegen per wedstrijd 1.31
-0.41 Doelsaldo per wedstrijd 0.41
21% Clean sheets (%) 26%
25% Niet gescoord (%) 19%
60% Beide teams scoorden 61%
65% Meer dan 2,5 goals 63%
Thuis en uit
1.52 Punten per thuiswedstrijd 1.98
0.76 Punten per uitwedstrijd 1.52
41% Thuis gewonnen (%) 60%
19% Uit gewonnen (%) 43%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
8 Langste reeks zonder nederlaag 12

Ivan Hašek tegen Zlatko Dalić

1 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Ivan Hašek en Zlatko Dalić speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Ivan Hašek, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Zlatko Dalić. De ploeg van Ivan Hašek scoorde 4 keer, die van Zlatko Dalić 7 keer.

Alle duels tussen Tsjechië en Kroatië · Alle duels tussen Emirates Club en Al Ain

Per club

Ivan Hašek
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Emirates Club2016 - 2017 35 7-7-21 0.80
Tsjechië2024 - 2025 25 13-7-5 1.84
Al Fujairah SC2014 - 2018 19 4-5-10 0.89
Libanon2022 1 0-1-0 1.00
Shabab Al Ahli Dubai2014 1 1-0-0 3.00
Zlatko Dalić
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Kroatië2018 - 2026 53 29-10-14 1.83
Al Ain2014 - 2016 34 15-8-11 1.56
Brazilië2026 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Ivan Hašek Zlatko Dalić
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
UAE Pro League 42 21% 0.88 15 60% 2.00
UAE League Cup 13 23% 0.85 14 29% 1.00
WK kwalificatie Europa 10 50% 1.80 10 80% 2.60
Vriendschappelijke interlands 6 83% 2.67 14 71% 2.21
UEFA Nations League 6 50% 1.83 12 33% 1.25
EK voetbal 3 0% 0.33 3 0% 0.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Ivan Hašek Zlatko Dalić
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Kroatië Brazilië 8 63% 1.88
2025 Tsjechië 2 50% 2.00 - - -
2024 Tsjechië 23 52% 1.83 Kroatië 22 55% 1.91
2023 - - - Kroatië 8 63% 2.00
2022 Libanon 1 0% 1.00 Kroatië 6 50% 1.83
2018 Al Fujairah SC 16 25% 1.00 Kroatië 10 50% 1.60
2017 Emirates Club 23 13% 0.61 - - -
2016 Emirates Club 12 33% 1.17 Al Ain 24 54% 1.88
2015 Al Fujairah SC 2 0% 0.50 Al Ain 4 0% 0.50
2014 Al Fujairah SC Shabab Al Ahli Dubai 2 50% 1.50 Al Ain 6 33% 1.00

Ivan Hašek vs Zlatko Dalić in cijfers

Sinds het seizoen 2014 leidde Ivan Hašek 81 wedstrijden die we bijhouden: 25 zeges, 20 gelijke spelen en 36 nederlagen, goed voor 1.17 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Zlatko Dalić 88 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 18 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.74 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Ivan Hašek, alles over Zlatko Dalić, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook