Josep Guardiola i Sala vs Unai Emery Etxegoien: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Josep Guardiola i Sala | Unai Emery Etxegoien | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 342 | Wedstrijden | 326 |
| 240 | Gewonnen | 196 |
| 51 | Gelijk | 52 |
| 51 | Verloren | 78 |
| 70% | Winstpercentage | 60% |
| 15% | Verliespercentage | 24% |
| 2.25 | Punten per wedstrijd | 1.96 |
| Goals | ||
| 2.46 | Goals voor per wedstrijd | 2.03 |
| 0.92 | Goals tegen per wedstrijd | 1.16 |
| 1.54 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.87 |
| 42% | Clean sheets (%) | 33% |
| 9% | Niet gescoord (%) | 14% |
| 52% | Beide teams scoorden | 56% |
| 67% | Meer dan 2,5 goals | 67% |
| Thuis en uit | ||
| 2.45 | Punten per thuiswedstrijd | 2.21 |
| 2.06 | Punten per uitwedstrijd | 1.74 |
| 77% | Thuis gewonnen (%) | 68% |
| 63% | Uit gewonnen (%) | 53% |
| Reeksen | ||
| 12 | Langste reeks zeges | 11 |
| 31 | Langste reeks zonder nederlaag | 44 |
Josep Guardiola i Sala tegen Unai Emery Etxegoien
De ploegen van Josep Guardiola i Sala en Unai Emery Etxegoien speelden 7 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Josep Guardiola i Sala, 0 keer gelijk en 4 zeges voor Unai Emery Etxegoien. De ploeg van Josep Guardiola i Sala scoorde 10 keer, die van Unai Emery Etxegoien 8 keer.
Alle duels tussen Manchester City en Aston Villa ยท Alle duels tussen Manchester City en Arsenal
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Manchester City2016 - 2025
|
342 | 240-51-51 | 2.25 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Aston Villa2022 - 2026
|
179 | 93-31-55 | 1.73 |
Paris Saint Germain2016 - 2017
|
96 | 72-14-10 | 2.40 |
Arsenal2018
|
51 | 31-7-13 | 1.96 |
In dezelfde competities
| Competitie | Josep Guardiola i Sala | Unai Emery Etxegoien | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 215 | 71% | 2.28 | 146 | 52% | 1.77 |
| UEFA Champions League | 56 | 63% | 2.05 | 23 | 61% | 2.00 |
| FA Cup | 31 | 90% | 2.71 | 12 | 50% | 1.58 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 8 | 63% | 1.88 | 23 | 52% | 1.65 |
| EFL Carabao Cup | 22 | 64% | 2.09 | 8 | 50% | 1.63 |
| UEFA Super Cup | 1 | 0% | 1.00 | 1 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Josep Guardiola i Sala | Unai Emery Etxegoien | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
16 | 38% | 1.25 | |
| 2025 |
|
56 | 75% | 2.36 |
|
48 | 54% | 1.79 |
| 2024 |
|
53 | 53% | 1.79 |
|
57 | 54% | 1.81 |
| 2023 |
|
57 | 70% | 2.28 |
|
56 | 52% | 1.75 |
| 2022 |
|
15 | 73% | 2.40 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2018 |
|
57 | 82% | 2.54 |
|
51 | 61% | 1.96 |
| 2017 |
|
55 | 78% | 2.45 |
|
51 | 78% | 2.45 |
| 2016 |
|
49 | 59% | 2.00 |
|
45 | 71% | 2.33 |
Josep Guardiola i Sala vs Unai Emery Etxegoien in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Josep Guardiola i Sala 342 wedstrijden die we bijhouden: 240 zeges, 51 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 2.25 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Unai Emery Etxegoien 326 wedstrijden die we bijhouden: 196 zeges, 52 gelijke spelen en 78 nederlagen, goed voor 1.96 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Josep Guardiola i Sala, alles over Unai Emery Etxegoien, vergelijk andere trainers.


