Grégory Poirier vs Karel Geraerts: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Grégory Poirier sinds het seizoen 2017, van Karel Geraerts sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Grégory Poirier.
Resultaten naast elkaar
| Grégory Poirier | Karel Geraerts | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 105 | Wedstrijden | 75 |
| 41 | Gewonnen | 35 |
| 31 | Gelijk | 19 |
| 33 | Verloren | 21 |
| 39% | Winstpercentage | 47% |
| 31% | Verliespercentage | 28% |
| 1.47 | Punten per wedstrijd | 1.65 |
| Goals | ||
| 1.31 | Goals voor per wedstrijd | 1.80 |
| 1.19 | Goals tegen per wedstrijd | 1.31 |
| 0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.49 |
| 30% | Clean sheets (%) | 36% |
| 23% | Niet gescoord (%) | 20% |
| 54% | Beide teams scoorden | 53% |
| 47% | Meer dan 2,5 goals | 59% |
| Thuis en uit | ||
| 1.73 | Punten per thuiswedstrijd | 1.89 |
| 1.23 | Punten per uitwedstrijd | 1.42 |
| 47% | Thuis gewonnen (%) | 57% |
| 32% | Uit gewonnen (%) | 37% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 3 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Grégory Poirier tegen Karel Geraerts
De ploegen van Grégory Poirier en Karel Geraerts speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Grégory Poirier, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Karel Geraerts. De ploeg van Grégory Poirier scoorde 2 keer, die van Karel Geraerts 3 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
RED Star FC 932024 - 2026
|
61 | 21-19-21 | 1.34 |
Martigues2022 - 2023
|
37 | 18-10-9 | 1.73 |
Nantes2026
|
5 | 2-2-1 | 1.60 |
UNFP2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Marseille Endoume2017
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC Schalke 042023 - 2024
|
33 | 14-6-13 | 1.45 |
Stade de Reims2025
|
29 | 15-10-4 | 1.90 |
Royale Union Saint-Gilloise2022
|
13 | 6-3-4 | 1.62 |
In dezelfde competities
| Competitie | Grégory Poirier | Karel Geraerts | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ligue 2 | 57 | 33% | 1.35 | 22 | 45% | 1.77 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 7 | 29% | 0.86 | 5 | 80% | 2.40 |
| Coupe de France | 6 | 50% | 1.67 | 6 | 67% | 2.17 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Grégory Poirier | Karel Geraerts | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
10 | 30% | 1.10 | - | - | - | |
| 2025 |
|
28 | 43% | 1.61 |
|
29 | 52% | 1.90 |
| 2024 |
|
29 | 28% | 1.17 |
|
10 | 50% | 1.60 |
| 2023 |
|
35 | 51% | 1.77 |
|
23 | 39% | 1.39 |
| 2022 |
|
2 | 0% | 1.00 |
|
13 | 46% | 1.62 |
| 2017 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
Grégory Poirier vs Karel Geraerts in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Grégory Poirier 105 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 31 gelijke spelen en 33 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Karel Geraerts 75 wedstrijden die we bijhouden: 35 zeges, 19 gelijke spelen en 21 nederlagen, goed voor 1.65 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Grégory Poirier, alles over Karel Geraerts, vergelijk andere trainers.







