Franck Haise vs Luka Elsner: de trainers naast elkaar

Filter:
Franck Haise France · 55 jaar Rennes
vs
Luka Elsner Slovenia · 44 jaar Cracovia Krakow
143 - 83 Wedstrijden
42% - 27% Winstpercentage
1.50 - 1.11 Punten per wedstrijd
1.56 - 1.17 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Franck Haise. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Luka Elsner.

Resultaten naast elkaar

Franck Haise Luka Elsner
Resultaten
143 Wedstrijden 83
60 Gewonnen 22
34 Gelijk 26
49 Verloren 35
42% Winstpercentage 27%
34% Verliespercentage 42%
1.50 Punten per wedstrijd 1.11
Goals
1.56 Goals voor per wedstrijd 1.17
1.38 Goals tegen per wedstrijd 1.39
0.18 Doelsaldo per wedstrijd -0.22
25% Clean sheets (%) 17%
16% Niet gescoord (%) 34%
63% Beide teams scoorden 60%
61% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.94 Punten per thuiswedstrijd 1.24
1.14 Punten per uitwedstrijd 0.98
56% Thuis gewonnen (%) 34%
30% Uit gewonnen (%) 19%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 2
9 Langste reeks zonder nederlaag 6

Franck Haise tegen Luka Elsner

1 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Franck Haise en Luka Elsner speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Franck Haise, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Luka Elsner. De ploeg van Franck Haise scoorde 5 keer, die van Luka Elsner 3 keer.

Alle duels tussen Nice en Stade de Reims · Alle duels tussen Lens en LE Havre

Per club

Franck Haise
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Nice2024 - 2025 59 23-14-22 1.41
Lens2022 - 2024 50 19-15-16 1.44
Rennes2025 - 2026 33 18-5-10 1.79
Lorient2016 1 0-0-1 0.00
Luka Elsner
Clubs Wed. W-G-V Ptn
LE Havre2022 - 2024 41 9-14-18 1.00
Stade de Reims2024 21 6-7-8 1.19
Cracovia Krakow2025 15 4-4-7 1.07
NK Domzale2016 5 3-1-1 2.00
Royale Union Saint-Gilloise2018 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Franck Haise Luka Elsner
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 1 100 47% 1.64 53 21% 0.96
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 13 46% 1.54 8 13% 0.75
UEFA Europa League 14 0% 0.29 5 60% 2.00
Coupe de France 10 50% 1.80 4 50% 1.75

Seizoen per seizoen

Seizoen Franck Haise Luka Elsner
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Rennes 14 43% 1.50 - - -
2025 Rennes Nice 34 47% 1.53 Cracovia Krakow 15 27% 1.07
2024 Nice Lens 46 43% 1.59 Stade de Reims LE Havre 23 26% 1.17
2023 Lens 44 36% 1.39 LE Havre 36 19% 0.89
2022 Lens 4 50% 1.75 LE Havre 3 67% 2.33
2018 - - - Royale Union Saint-Gilloise 1 0% 0.00
2016 Lorient 1 0% 0.00 NK Domzale 5 60% 2.00

Franck Haise vs Luka Elsner in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Franck Haise 143 wedstrijden die we bijhouden: 60 zeges, 34 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Luka Elsner 83 wedstrijden die we bijhouden: 22 zeges, 26 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.11 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Franck Haise, alles over Luka Elsner, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook