Eddie Howe vs Unai Emery Etxegoien: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Eddie Howe | Unai Emery Etxegoien | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 287 | Wedstrijden | 326 |
| 119 | Gewonnen | 196 |
| 57 | Gelijk | 52 |
| 111 | Verloren | 78 |
| 41% | Winstpercentage | 60% |
| 39% | Verliespercentage | 24% |
| 1.44 | Punten per wedstrijd | 1.96 |
| Goals | ||
| 1.63 | Goals voor per wedstrijd | 2.03 |
| 1.51 | Goals tegen per wedstrijd | 1.16 |
| 0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.87 |
| 26% | Clean sheets (%) | 33% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 14% |
| 56% | Beide teams scoorden | 56% |
| 63% | Meer dan 2,5 goals | 67% |
| Thuis en uit | ||
| 1.80 | Punten per thuiswedstrijd | 2.21 |
| 1.08 | Punten per uitwedstrijd | 1.74 |
| 54% | Thuis gewonnen (%) | 68% |
| 29% | Uit gewonnen (%) | 53% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 11 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 44 |
Eddie Howe tegen Unai Emery Etxegoien
De ploegen van Eddie Howe en Unai Emery Etxegoien speelden 9 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Eddie Howe, 1 keer gelijk en 4 zeges voor Unai Emery Etxegoien. De ploeg van Eddie Howe scoorde 17 keer, die van Unai Emery Etxegoien 16 keer.
Alle duels tussen Newcastle en Aston Villa ยท Alle duels tussen Bournemouth en Arsenal
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Newcastle2022 - 2026
|
163 | 79-29-55 | 1.63 |
Bournemouth2016 - 2018
|
124 | 40-28-56 | 1.19 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Aston Villa2022 - 2026
|
179 | 93-31-55 | 1.73 |
Paris Saint Germain2016 - 2017
|
96 | 72-14-10 | 2.40 |
Arsenal2018
|
51 | 31-7-13 | 1.96 |
In dezelfde competities
| Competitie | Eddie Howe | Unai Emery Etxegoien | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 220 | 38% | 1.35 | 146 | 52% | 1.77 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 16 | 50% | 1.69 | 23 | 52% | 1.65 |
| UEFA Champions League | 13 | 38% | 1.46 | 23 | 61% | 2.00 |
| EFL Carabao Cup | 24 | 71% | 2.21 | 8 | 50% | 1.63 |
| FA Cup | 14 | 36% | 1.29 | 12 | 50% | 1.58 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Eddie Howe | Unai Emery Etxegoien | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
3 | 33% | 1.33 |
|
16 | 38% | 1.25 |
| 2025 |
|
53 | 38% | 1.32 |
|
48 | 54% | 1.79 |
| 2024 |
|
51 | 57% | 1.86 |
|
57 | 54% | 1.81 |
| 2023 |
|
50 | 50% | 1.70 |
|
56 | 52% | 1.75 |
| 2022 |
|
6 | 67% | 2.00 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2018 |
|
40 | 35% | 1.20 |
|
51 | 61% | 1.96 |
| 2017 |
|
44 | 32% | 1.23 |
|
51 | 78% | 2.45 |
| 2016 |
|
40 | 30% | 1.15 |
|
45 | 71% | 2.33 |
Eddie Howe vs Unai Emery Etxegoien in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Eddie Howe 287 wedstrijden die we bijhouden: 119 zeges, 57 gelijke spelen en 111 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Unai Emery Etxegoien 326 wedstrijden die we bijhouden: 196 zeges, 52 gelijke spelen en 78 nederlagen, goed voor 1.96 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Eddie Howe, alles over Unai Emery Etxegoien, vergelijk andere trainers.


