Enrico Maaßen vs T. Oral: de trainers naast elkaar

Filter:
77 - 45 Wedstrijden
39% - 33% Winstpercentage
1.42 - 1.29 Punten per wedstrijd
1.56 - 1.31 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Enrico Maaßen. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 hebben we geen wedstrijden van T. Oral.

Resultaten naast elkaar

Enrico Maaßen T. Oral
Resultaten
77 Wedstrijden 45
30 Gewonnen 15
19 Gelijk 13
28 Verloren 17
39% Winstpercentage 33%
36% Verliespercentage 38%
1.42 Punten per wedstrijd 1.29
Goals
1.56 Goals voor per wedstrijd 1.31
1.52 Goals tegen per wedstrijd 1.24
0.04 Doelsaldo per wedstrijd 0.07
18% Clean sheets (%) 33%
19% Niet gescoord (%) 22%
65% Beide teams scoorden 53%
57% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
1.81 Punten per thuiswedstrijd 1.39
0.94 Punten per uitwedstrijd 1.18
52% Thuis gewonnen (%) 35%
23% Uit gewonnen (%) 32%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
6 Langste reeks zonder nederlaag 7

Enrico Maaßen tegen T. Oral

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Enrico Maaßen en T. Oral speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Enrico Maaßen, 0 keer gelijk en 1 zeges voor T. Oral. De ploeg van Enrico Maaßen scoorde 3 keer, die van T. Oral 3 keer.

Alle duels tussen FC ST. Gallen en Grasshoppers

Per club

Enrico Maaßen
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC ST. Gallen2024 - 2026 61 25-17-19 1.51
FC Augsburg2023 13 4-2-7 1.08
SV Rodinghausen2018 2 1-0-1 1.50
SV Drochtersen/assel2016 1 0-0-1 0.00
T. Oral
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Grasshoppers2024 22 8-6-8 1.36
Karlsruher SC2016 16 2-6-8 0.75
FC Ingolstadt 042018 7 5-1-1 2.29

In dezelfde competities

Competitie Enrico Maaßen T. Oral
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Raiffeisen Super League 47 47% 1.66 22 36% 1.36
DFB Pokal 4 25% 0.75 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Enrico Maaßen T. Oral
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FC ST. Gallen 1 100% 3.00 - - -
2025 FC ST. Gallen 16 56% 1.75 - - -
2024 FC ST. Gallen 44 34% 1.39 Grasshoppers 22 36% 1.36
2023 FC Augsburg 13 31% 1.08 - - -
2018 SV Rodinghausen 2 50% 1.50 FC Ingolstadt 04 7 71% 2.29
2016 SV Drochtersen/assel 1 0% 0.00 Karlsruher SC 16 13% 0.75

Enrico Maaßen vs T. Oral in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Enrico Maaßen 77 wedstrijden die we bijhouden: 30 zeges, 19 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde T. Oral 45 wedstrijden die we bijhouden: 15 zeges, 13 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Enrico Maaßen, alles over T. Oral, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook