Dean Smith vs Lee David Johnson: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Dean Smith. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Lee David Johnson.
Resultaten naast elkaar
| Dean Smith | Lee David Johnson | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 234 | Wedstrijden | 202 |
| 105 | Gewonnen | 76 |
| 57 | Gelijk | 48 |
| 72 | Verloren | 78 |
| 45% | Winstpercentage | 38% |
| 31% | Verliespercentage | 39% |
| 1.59 | Punten per wedstrijd | 1.37 |
| Goals | ||
| 1.55 | Goals voor per wedstrijd | 1.42 |
| 1.22 | Goals tegen per wedstrijd | 1.40 |
| 0.33 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.02 |
| 30% | Clean sheets (%) | 24% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 54% | Beide teams scoorden | 54% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 55% |
| Thuis en uit | ||
| 1.90 | Punten per thuiswedstrijd | 1.50 |
| 1.25 | Punten per uitwedstrijd | 1.23 |
| 56% | Thuis gewonnen (%) | 44% |
| 33% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 7 |
| 14 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Dean Smith tegen Lee David Johnson
De ploegen van Dean Smith en Lee David Johnson speelden 5 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Dean Smith, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Lee David Johnson. De ploeg van Dean Smith scoorde 8 keer, die van Lee David Johnson 3 keer.
Alle duels tussen Aston Villa en Bristol City ยท Alle duels tussen Brentford en Bristol City
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Brentford2016 - 2018
|
111 | 44-31-36 | 1.47 |
Charlotte2024 - 2026
|
103 | 49-21-33 | 1.63 |
Aston Villa2018
|
14 | 10-2-2 | 2.29 |
Norwich2023
|
4 | 1-3-0 | 1.50 |
New York Red Bulls2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
North Carolina2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Bristol City2016 - 2018
|
145 | 57-35-53 | 1.42 |
Lommel SK2024 - 2025
|
20 | 7-4-9 | 1.25 |
Fleetwood Town2023
|
20 | 6-5-9 | 1.15 |
Hibernian2022 - 2023
|
17 | 6-4-7 | 1.29 |
In dezelfde competities
| Competitie | Dean Smith | Lee David Johnson | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Championship | 116 | 42% | 1.55 | 131 | 37% | 1.39 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 13 | 62% | 2.15 | 5 | 40% | 1.40 |
| EFL Carabao Cup | 7 | 57% | 1.71 | 8 | 63% | 1.88 |
| FA Cup | 2 | 50% | 1.50 | 8 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Dean Smith | Lee David Johnson | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
37 | 49% | 1.65 | - | - | - | |
| 2025 |
|
38 | 50% | 1.63 |
|
15 | 33% | 1.27 |
| 2024 |
|
30 | 43% | 1.60 |
|
5 | 40% | 1.20 |
| 2023 |
|
4 | 25% | 1.50 |
|
28 | 32% | 1.18 |
| 2022 | - | - | - |
|
9 | 33% | 1.33 | |
| 2018 |
|
29 | 55% | 1.93 |
|
45 | 42% | 1.51 |
| 2017 |
|
48 | 40% | 1.50 |
|
51 | 39% | 1.49 |
| 2016 |
|
48 | 40% | 1.40 |
|
49 | 37% | 1.27 |
Dean Smith vs Lee David Johnson in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Dean Smith 234 wedstrijden die we bijhouden: 105 zeges, 57 gelijke spelen en 72 nederlagen, goed voor 1.59 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Lee David Johnson 202 wedstrijden die we bijhouden: 76 zeges, 48 gelijke spelen en 78 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Dean Smith, alles over Lee David Johnson, vergelijk andere trainers.






