Dirk Kuijt vs Felice Mazzù: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Dirk Kuijt sinds het seizoen 2014, van Felice Mazzù sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2022 hebben we geen wedstrijden van Dirk Kuijt. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Felice Mazzù.
Resultaten naast elkaar
| Dirk Kuijt | Felice Mazzù | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 68 | Wedstrijden | 140 |
| 18 | Gewonnen | 48 |
| 18 | Gelijk | 41 |
| 32 | Verloren | 51 |
| 26% | Winstpercentage | 34% |
| 47% | Verliespercentage | 36% |
| 1.06 | Punten per wedstrijd | 1.32 |
| Goals | ||
| 1.26 | Goals voor per wedstrijd | 1.24 |
| 1.72 | Goals tegen per wedstrijd | 1.42 |
| -0.46 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.19 |
| 19% | Clean sheets (%) | 26% |
| 32% | Niet gescoord (%) | 25% |
| 57% | Beide teams scoorden | 57% |
| 60% | Meer dan 2,5 goals | 50% |
| Thuis en uit | ||
| 1.29 | Punten per thuiswedstrijd | 1.55 |
| 0.77 | Punten per uitwedstrijd | 1.12 |
| 32% | Thuis gewonnen (%) | 41% |
| 20% | Uit gewonnen (%) | 28% |
| Reeksen | ||
| 3 | Langste reeks zeges | 5 |
| 5 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Dirk Kuijt tegen Felice Mazzù
De ploegen van Dirk Kuijt en Felice Mazzù speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Dirk Kuijt, 0 keer gelijk en 3 zeges voor Felice Mazzù. De ploeg van Dirk Kuijt scoorde 0 keer, die van Felice Mazzù 6 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Beerschot2023 - 2024
|
50 | 12-13-25 | 0.98 |
Dordrecht2025
|
14 | 4-4-6 | 1.14 |
Fenerbahce2014
|
4 | 2-1-1 | 1.75 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sporting Charleroi2016 - 2023
|
107 | 34-34-39 | 1.27 |
STVV Sint-Truiden2024
|
28 | 9-7-12 | 1.21 |
KAS Eupen2026
|
4 | 4-0-0 | 3.00 |
KRC Genk2019
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Dirk Kuijt | Felice Mazzù | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1A Jupiler Pro League | 35 | 14% | 0.69 | 129 | 32% | 1.27 |
| 1B Challenger Pro League | 12 | 50% | 1.75 | 4 | 100% | 3.00 |
| Beker van België | 3 | 33% | 1.33 | 3 | 33% | 1.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 0% | 0.00 | 3 | 33% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Dirk Kuijt | Felice Mazzù | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
4 | 100% | 3.00 | |
| 2025 |
|
14 | 29% | 1.14 | - | - | - | |
| 2024 |
|
38 | 16% | 0.74 |
|
28 | 32% | 1.21 |
| 2023 |
|
12 | 50% | 1.75 |
|
27 | 19% | 0.78 |
| 2022 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2019 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2018 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2017 | - | - | - |
|
40 | 38% | 1.48 | |
| 2016 | - | - | - |
|
38 | 37% | 1.47 | |
| 2014 |
|
4 | 50% | 1.75 | - | - | - | |
Dirk Kuijt vs Felice Mazzù in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Dirk Kuijt 68 wedstrijden die we bijhouden: 18 zeges, 18 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.06 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Felice Mazzù 140 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 41 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.32 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Dirk Kuijt, alles over Felice Mazzù, vergelijk andere trainers.




