Bart Van Lancker vs Felice Mazzù: de trainers naast elkaar

Filter:
Bart Van Lancker Belgium · 53 jaar KV Kortrijk
vs
Felice Mazzù Belgium · 60 jaar KAS Eupen
22 - 140 Wedstrijden
23% - 34% Winstpercentage
0.91 - 1.32 Punten per wedstrijd
1.23 - 1.24 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Felice Mazzù.

Resultaten naast elkaar

Bart Van Lancker Felice Mazzù
Resultaten
22 Wedstrijden 140
5 Gewonnen 48
5 Gelijk 41
12 Verloren 51
23% Winstpercentage 34%
55% Verliespercentage 36%
0.91 Punten per wedstrijd 1.32
Goals
1.23 Goals voor per wedstrijd 1.24
1.91 Goals tegen per wedstrijd 1.42
-0.68 Doelsaldo per wedstrijd -0.19
9% Clean sheets (%) 26%
27% Niet gescoord (%) 25%
64% Beide teams scoorden 57%
64% Meer dan 2,5 goals 50%
Thuis en uit
1.10 Punten per thuiswedstrijd 1.55
0.75 Punten per uitwedstrijd 1.12
30% Thuis gewonnen (%) 41%
17% Uit gewonnen (%) 28%
Reeksen
2 Langste reeks zeges 5
6 Langste reeks zonder nederlaag 9

Bart Van Lancker tegen Felice Mazzù

1 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Bart Van Lancker en Felice Mazzù speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Bart Van Lancker, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Felice Mazzù. De ploeg van Bart Van Lancker scoorde 3 keer, die van Felice Mazzù 2 keer.

Alle duels tussen KV Kortrijk en Sporting Charleroi

Per club

Bart Van Lancker
Clubs Wed. W-G-V Ptn
KV Kortrijk2016 22 5-5-12 0.91
Felice Mazzù
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sporting Charleroi2016 - 2023 107 34-34-39 1.27
STVV Sint-Truiden2024 28 9-7-12 1.21
KAS Eupen2026 4 4-0-0 3.00
KRC Genk2019 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Bart Van Lancker Felice Mazzù
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
1A Jupiler Pro League 22 23% 0.91 129 32% 1.27

Seizoen per seizoen

Seizoen Bart Van Lancker Felice Mazzù
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - KAS Eupen 4 100% 3.00
2024 - - - STVV Sint-Truiden 28 32% 1.21
2023 - - - Sporting Charleroi 27 19% 0.78
2022 - - - Sporting Charleroi 1 0% 0.00
2019 - - - KRC Genk 1 100% 3.00
2018 - - - Sporting Charleroi 1 0% 0.00
2017 - - - Sporting Charleroi 40 38% 1.48
2016 KV Kortrijk 22 23% 0.91 Sporting Charleroi 38 37% 1.47

Bart Van Lancker vs Felice Mazzù in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Bart Van Lancker 22 wedstrijden die we bijhouden: 5 zeges, 5 gelijke spelen en 12 nederlagen, goed voor 0.91 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Felice Mazzù 140 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 41 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.32 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Bart Van Lancker, alles over Felice Mazzù, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook