Alex Neil vs Steve Bruce: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Steve Bruce England ยท 65 jaar Blackpool
247 - 183 Wedstrijden
43% - 39% Winstpercentage
1.53 - 1.48 Punten per wedstrijd
1.42 - 1.36 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Alex Neil Steve Bruce
Resultaten
247 Wedstrijden 183
106 Gewonnen 72
60 Gelijk 55
81 Verloren 56
43% Winstpercentage 39%
33% Verliespercentage 31%
1.53 Punten per wedstrijd 1.48
Goals
1.42 Goals voor per wedstrijd 1.36
1.27 Goals tegen per wedstrijd 1.10
0.15 Doelsaldo per wedstrijd 0.26
29% Clean sheets (%) 33%
23% Niet gescoord (%) 26%
54% Beide teams scoorden 50%
51% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.69 Punten per thuiswedstrijd 1.67
1.40 Punten per uitwedstrijd 1.29
48% Thuis gewonnen (%) 45%
39% Uit gewonnen (%) 34%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 5
11 Langste reeks zonder nederlaag 12

Alex Neil tegen Steve Bruce

1 Zeges
3 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Alex Neil en Steve Bruce speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Alex Neil, 3 keer gelijk en 1 zeges voor Steve Bruce. De ploeg van Alex Neil scoorde 8 keer, die van Steve Bruce 9 keer.

Alle duels tussen Preston en Sheffield Wednesday ยท Alle duels tussen Preston en Aston Villa ยท Alle duels tussen Norwich en Aston Villa

Per club

Alex Neil
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Preston2017 - 2018 92 36-28-28 1.48
Millwall2024 - 2026 89 43-20-26 1.67
Norwich2016 38 16-9-13 1.50
Stoke City2022 - 2024 27 10-3-14 1.22
Stevenage2026 1 1-0-0 3.00
Steve Bruce
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Aston Villa2016 - 2018 101 45-25-31 1.58
Blackpool2024 - 2025 63 22-21-20 1.38
Sheffield Wednesday2018 15 5-8-2 1.53
West Brom2022 - 2023 4 0-1-3 0.25

In dezelfde competities

Competitie Alex Neil Steve Bruce
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Championship 210 42% 1.51 109 43% 1.60
EFL Carabao Cup 13 54% 1.92 8 38% 1.13
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 15 60% 1.87 5 0% 0.60
FA Cup 9 22% 0.78 4 25% 0.75

Seizoen per seizoen

Seizoen Alex Neil Steve Bruce
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Millwall Stevenage 19 42% 1.47 - - -
2025 Millwall 50 54% 1.86 Blackpool 17 29% 1.12
2024 Millwall Stoke City 25 44% 1.48 Blackpool 46 37% 1.48
2023 Stoke City 20 30% 1.05 West Brom 3 0% 0.33
2022 Stoke City 3 67% 2.00 West Brom 1 0% 0.00
2018 Preston 47 38% 1.40 Sheffield Wednesday Aston Villa 28 32% 1.46
2017 Preston 45 40% 1.56 Aston Villa 52 50% 1.73
2016 Norwich 38 42% 1.50 Aston Villa 36 42% 1.44

Alex Neil vs Steve Bruce in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Alex Neil 247 wedstrijden die we bijhouden: 106 zeges, 60 gelijke spelen en 81 nederlagen, goed voor 1.53 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Steve Bruce 183 wedstrijden die we bijhouden: 72 zeges, 55 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alex Neil, alles over Steve Bruce, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook