Antoine Kombouare vs Luka Elsner: de trainers naast elkaar

Filter:
Antoine Kombouare France ยท 62 jaar Nantes
vs
Luka Elsner Slovenia ยท 44 jaar Cracovia Krakow
161 - 83 Wedstrijden
33% - 27% Winstpercentage
1.24 - 1.11 Punten per wedstrijd
1.16 - 1.17 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Antoine Kombouare. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Luka Elsner.

Resultaten naast elkaar

Antoine Kombouare Luka Elsner
Resultaten
161 Wedstrijden 83
53 Gewonnen 22
41 Gelijk 26
67 Verloren 35
33% Winstpercentage 27%
42% Verliespercentage 42%
1.24 Punten per wedstrijd 1.11
Goals
1.16 Goals voor per wedstrijd 1.17
1.49 Goals tegen per wedstrijd 1.39
-0.33 Doelsaldo per wedstrijd -0.22
23% Clean sheets (%) 17%
30% Niet gescoord (%) 34%
52% Beide teams scoorden 60%
50% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.57 Punten per thuiswedstrijd 1.24
0.95 Punten per uitwedstrijd 0.98
44% Thuis gewonnen (%) 34%
23% Uit gewonnen (%) 19%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 2
7 Langste reeks zonder nederlaag 6

Antoine Kombouare tegen Luka Elsner

2 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Antoine Kombouare en Luka Elsner speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Antoine Kombouare, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Luka Elsner. De ploeg van Antoine Kombouare scoorde 4 keer, die van Luka Elsner 3 keer.

Alle duels tussen Nantes en Stade de Reims ยท Alle duels tussen Nantes en LE Havre

Per club

Antoine Kombouare
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Guingamp2016 - 2018 85 31-20-34 1.33
Nantes2022 - 2024 54 15-19-20 1.19
Dijon2018 22 7-2-13 1.05
Luka Elsner
Clubs Wed. W-G-V Ptn
LE Havre2022 - 2024 41 9-14-18 1.00
Stade de Reims2024 21 6-7-8 1.19
Cracovia Krakow2025 15 4-4-7 1.07
NK Domzale2016 5 3-1-1 2.00
Royale Union Saint-Gilloise2018 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Antoine Kombouare Luka Elsner
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 1 136 29% 1.15 53 21% 0.96
Coupe de France 18 61% 1.94 4 50% 1.75
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 40% 1.60 8 13% 0.75
UEFA Europa League 2 0% 0.50 5 60% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Antoine Kombouare Luka Elsner
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - Cracovia Krakow 15 27% 1.07
2024 Nantes 40 25% 1.10 Stade de Reims LE Havre 23 26% 1.17
2023 Nantes 6 33% 1.33 LE Havre 36 19% 0.89
2022 Nantes 8 38% 1.50 LE Havre 3 67% 2.33
2018 Dijon Guingamp 32 25% 0.94 Royale Union Saint-Gilloise 1 0% 0.00
2017 Guingamp 37 35% 1.32 - - -
2016 Guingamp 38 45% 1.50 NK Domzale 5 60% 2.00

Antoine Kombouare vs Luka Elsner in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Antoine Kombouare 161 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 41 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Luka Elsner 83 wedstrijden die we bijhouden: 22 zeges, 26 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.11 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Antoine Kombouare, alles over Luka Elsner, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook