Alexander Matthias Blessin vs Dino Nicolas Toppmöller: de trainers naast elkaar

Filter:
121 - 117 Wedstrijden
40% - 38% Winstpercentage
1.45 - 1.42 Punten per wedstrijd
1.41 - 1.67 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alexander Matthias Blessin sinds het seizoen 2022, van Dino Nicolas Toppmöller sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Dino Nicolas Toppmöller.

Resultaten naast elkaar

Alexander Matthias Blessin Dino Nicolas Toppmöller
Resultaten
121 Wedstrijden 117
48 Gewonnen 45
32 Gelijk 31
41 Verloren 41
40% Winstpercentage 38%
34% Verliespercentage 35%
1.45 Punten per wedstrijd 1.42
Goals
1.41 Goals voor per wedstrijd 1.67
1.27 Goals tegen per wedstrijd 1.56
0.14 Doelsaldo per wedstrijd 0.11
25% Clean sheets (%) 18%
26% Niet gescoord (%) 21%
56% Beide teams scoorden 64%
54% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.62 Punten per thuiswedstrijd 1.70
1.30 Punten per uitwedstrijd 1.17
43% Thuis gewonnen (%) 48%
36% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 5
11 Langste reeks zonder nederlaag 8

Alexander Matthias Blessin tegen Dino Nicolas Toppmöller

1 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Alexander Matthias Blessin en Dino Nicolas Toppmöller speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Alexander Matthias Blessin, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Dino Nicolas Toppmöller. De ploeg van Alexander Matthias Blessin scoorde 6 keer, die van Dino Nicolas Toppmöller 7 keer.

Alle duels tussen FC St. Pauli en Eintracht Frankfurt · Alle duels tussen Royale Union Saint-Gilloise en Eintracht Frankfurt

Per club

Alexander Matthias Blessin
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC St. Pauli2024 - 2026 69 18-20-31 1.07
Royale Union Saint-Gilloise2023 - 2024 49 28-12-9 1.96
Borussia Monchengladbach2026 1 0-0-1 0.00
Bournemouth2026 1 1-0-0 3.00
Genoa2022 1 1-0-0 3.00
Dino Nicolas Toppmöller
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Eintracht Frankfurt2023 - 2025 94 39-26-29 1.52
F91 Dudelange2016 - 2018 14 2-4-8 0.71
Lens2026 8 4-1-3 1.63
Legia Warszawa2018 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Alexander Matthias Blessin Dino Nicolas Toppmöller
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
1. Bundesliga 56 23% 0.95 64 39% 1.52
UEFA Europa League 7 57% 1.86 21 43% 1.48
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 13 46% 1.77 13 46% 1.54
UEFA Europa Conference League 4 50% 1.75 5 20% 0.80
DFB Pokal 3 0% 0.67 3 33% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Alexander Matthias Blessin Dino Nicolas Toppmöller
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FC St. Pauli Borussia Monchengladbach 9 56% 2.00 Lens 8 50% 1.63
2025 FC St. Pauli 35 20% 0.91 Eintracht Frankfurt 16 31% 1.31
2024 FC St. Pauli Royale Union Saint-Gilloise 28 25% 1.00 Eintracht Frankfurt 43 53% 1.79
2023 Royale Union Saint-Gilloise 48 58% 1.98 Eintracht Frankfurt 35 31% 1.29
2022 Genoa 1 100% 3.00 - - -
2018 - - - F91 Dudelange Legia Warszawa 11 18% 0.82
2017 - - - F91 Dudelange 2 0% 0.00
2016 - - - F91 Dudelange 2 0% 0.50

Alexander Matthias Blessin vs Dino Nicolas Toppmöller in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Alexander Matthias Blessin 121 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 32 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.45 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Dino Nicolas Toppmöller 117 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 31 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alexander Matthias Blessin, alles over Dino Nicolas Toppmöller, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook