Alexander Matthias Blessin vs Christian Ilzer: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alexander Matthias Blessin sinds het seizoen 2022, van Christian Ilzer sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Christian Ilzer.
Resultaten naast elkaar
| Alexander Matthias Blessin | Christian Ilzer | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 121 | Wedstrijden | 186 |
| 47 | Gewonnen | 89 |
| 32 | Gelijk | 42 |
| 42 | Verloren | 55 |
| 39% | Winstpercentage | 48% |
| 35% | Verliespercentage | 30% |
| 1.43 | Punten per wedstrijd | 1.66 |
| Goals | ||
| 1.39 | Goals voor per wedstrijd | 1.84 |
| 1.27 | Goals tegen per wedstrijd | 1.40 |
| 0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.44 |
| 26% | Clean sheets (%) | 25% |
| 26% | Niet gescoord (%) | 19% |
| 55% | Beide teams scoorden | 59% |
| 53% | Meer dan 2,5 goals | 65% |
| Thuis en uit | ||
| 1.57 | Punten per thuiswedstrijd | 1.77 |
| 1.30 | Punten per uitwedstrijd | 1.53 |
| 42% | Thuis gewonnen (%) | 52% |
| 36% | Uit gewonnen (%) | 42% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 5 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 15 |
Alexander Matthias Blessin tegen Christian Ilzer
De ploegen van Alexander Matthias Blessin en Christian Ilzer speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Alexander Matthias Blessin, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Christian Ilzer. De ploeg van Alexander Matthias Blessin scoorde 4 keer, die van Christian Ilzer 6 keer.
Alle duels tussen Borussia Monchengladbach en 1899 Hoffenheim ยท Alle duels tussen FC St. Pauli en 1899 Hoffenheim
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC St. Pauli2024 - 2026
|
68 | 17-20-31 | 1.04 |
Royale Union Saint-Gilloise2023 - 2024
|
49 | 28-12-9 | 1.96 |
Borussia Monchengladbach2026
|
3 | 1-0-2 | 1.00 |
Genoa2022
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sturm Graz2022 - 2024
|
78 | 41-16-21 | 1.78 |
1899 Hoffenheim2024 - 2026
|
77 | 36-17-24 | 1.62 |
Wolfsberger AC2018
|
31 | 12-9-10 | 1.45 |
In dezelfde competities
| Competitie | Alexander Matthias Blessin | Christian Ilzer | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1. Bundesliga | 57 | 23% | 0.93 | 57 | 44% | 1.54 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 11 | 36% | 1.55 | 25 | 60% | 1.96 |
| UEFA Europa League | 7 | 57% | 1.86 | 11 | 27% | 1.00 |
| DFB Pokal | 4 | 25% | 1.25 | 5 | 40% | 1.60 |
| UEFA Europa Conference League | 4 | 50% | 1.75 | 4 | 50% | 1.75 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Alexander Matthias Blessin | Christian Ilzer | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
9 | 44% | 1.67 |
|
17 | 47% | 1.53 |
| 2025 |
|
35 | 20% | 0.91 |
|
36 | 61% | 2.03 |
| 2024 |
|
28 | 25% | 1.00 |
|
48 | 35% | 1.33 |
| 2023 |
|
48 | 58% | 1.98 |
|
44 | 55% | 1.89 |
| 2022 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
10 | 60% | 1.80 |
| 2018 | - | - | - |
|
31 | 39% | 1.45 | |
Alexander Matthias Blessin vs Christian Ilzer in cijfers
Sinds het seizoen 2022 leidde Alexander Matthias Blessin 121 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 32 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.43 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Christian Ilzer 186 wedstrijden die we bijhouden: 89 zeges, 42 gelijke spelen en 55 nederlagen, goed voor 1.66 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Alexander Matthias Blessin, alles over Christian Ilzer, vergelijk andere trainers.





