Ondrej Berka
Naam
Ondrej Berka
Land
Czech Republic, Czechia
Gefloten wedstrijden
14
Competities
5
Gele kaarten
56
Rode kaarten
4
Overtredingen
252
Toegekende strafschoppen
1
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 14 | 50.0 | 35.7 | 14.3 | 56 | 4.00 | 4 | 0.29 | 252 | 22.91 | 1 | 0.07 |
Czech Liga
|
6 | 66.6 | 16.7 | 16.7 | 20 | 3.33 | 3 | 0.50 | 112 | 22.40 | 1 | 0.17 |
UEFA Europa League
|
3 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 11 | 3.67 | 1 | 0.33 | 62 | 31.00 | 0 | 0.00 |
| UEFA Nations League | 2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 10 | 5.00 | 0 | 0.00 | 50 | 25.00 | 0 | 0.00 |
UEFA Europa Conference League
|
2 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 10 | 5.00 | 0 | 0.00 | 28 | 28.00 | 0 | 0.00 |
| Vriendschappelijke interlands | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hradec Králové
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 1 | 0.50 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Mlada Boleslav
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 19 | 9.50 | 0 | 0.00 |
BanÃk Ostrava
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 26 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Plzen
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 17 | 8.50 | 0 | 0.00 |
Polen
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
Letland
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
Litouwen
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Kosovo
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Ludogorets
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Nice
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Araz
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Omonia Nicosia
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Shamrock Rovers
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Celje
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Karviná
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Slovácko
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Sigma Olomouc
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 2 | 2.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Zlin
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 9 | 9.00 | 1 | 1.00 |
Zweden
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 6 | 6.00 | 0 | 0.00 |
Roemenië
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 17 | 17.00 | 0 | 0.00 |
KuPS
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 19 | 19.00 | 0 | 0.00 |
CS Universitatea Craiova
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Lillestrom
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Torreense
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 1 | 1.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.