M. Nogueira
Naam
M. Nogueira
Land
-
Gefloten wedstrijden
24
Competities
5
Gele kaarten
102
Rode kaarten
7
Overtredingen
441
Toegekende strafschoppen
8
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 24 | 20.8 | 58.4 | 20.8 | 102 | 4.25 | 7 | 0.29 | 441 | 22.05 | 8 | 0.33 |
Liga Portugal Bwin
|
13 | 23.1 | 61.5 | 15.4 | 57 | 4.38 | 1 | 0.08 | 295 | 24.58 | 5 | 0.38 |
| Liga Portugal SABSEG | 7 | 28.6 | 57.1 | 14.3 | 29 | 4.14 | 2 | 0.29 | 59 | 11.80 | 3 | 0.43 |
| Beker van Portugal | 2 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 10 | 5.00 | 3 | 1.50 | 30 | 30.00 | 0 | 0.00 |
UEFA Champions League
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 1 | 1.00 | 32 | 32.00 | 0 | 0.00 |
UEFA Europa Conference League
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 25 | 25.00 | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SC Braga
|
3 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 5 | 1.67 | 0 | 0.00 | 37 | 12.33 | 2 | 0.67 |
Sporting CP
|
3 | 0.0 | 33.3 | 66.7 | 8 | 2.67 | 0 | 0.00 | 35 | 11.67 | 1 | 0.33 |
Farense
|
3 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 8 | 2.67 | 1 | 0.33 | 18 | 9.00 | 2 | 0.67 |
União de Leiria
|
3 | 0.0 | 66.7 | 33.3 | 9 | 3.00 | 1 | 0.33 | 14 | 7.00 | 1 | 0.33 |
Alverca
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 30 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Estoril
|
2 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 7 | 3.50 | 0 | 0.00 | 25 | 12.50 | 0 | 0.00 |
Santa Clara
|
2 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 1 | 0.50 |
GIL Vicente
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 21 | 10.50 | 1 | 0.50 |
Nacional
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 33 | 16.50 | 0 | 0.00 |
Rio Ave
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Torreense
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 5 | 2.50 | 1 | 0.50 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
Academico Viseu
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 6 | 3.00 | 0 | 0.00 | 9 | 4.50 | 0 | 0.00 |
Maritimo
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 16 | 16.00 | 0 | 0.00 |
Drita
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 1 | 1.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
FC Copenhagen
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 19 | 19.00 | 0 | 0.00 |
Tondela
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
AVS
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Benfica
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Portimonense
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
Leixoes
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Oliveirense
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
Lusitânia Lourosa
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Penafiel
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Fafe
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 1 | 1.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
FC Porto
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 1 | 1.00 | 22 | 22.00 | 0 | 0.00 |
Vojvodina
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 18 | 18.00 | 0 | 0.00 |
Ajax
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 7 | 7.00 | 0 | 0.00 |
Guimaraes
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 9 | 9.00 | 0 | 0.00 |
Arouca
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 1 | 1.00 | 7 | 7.00 | 0 | 0.00 |
Famalicao
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Moreirense
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.