Alessandro Dudic
Naam
Alessandro Dudic
Land
Switzerland
Gefloten wedstrijden
32
Competities
4
Gele kaarten
136
Rode kaarten
5
Overtredingen
687
Toegekende strafschoppen
12
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 32 | 40.6 | 34.4 | 25.0 | 136 | 4.39 | 5 | 0.16 | 687 | 24.54 | 12 | 0.39 |
| Raiffeisen Super League | 27 | 40.8 | 29.6 | 29.6 | 108 | 4.15 | 4 | 0.15 | 634 | 24.38 | 11 | 0.42 |
EK voetbal U21
|
2 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 13 | 6.50 | 1 | 0.50 | 32 | 32.00 | 1 | 0.50 |
UEFA Europa Conference League
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 11 | 5.50 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
| Ligue 2 | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 21 | 21.00 | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FC Lugano
|
8 | 62.5 | 12.5 | 25.0 | 12 | 1.50 | 0 | 0.00 | 104 | 13.00 | 1 | 0.13 |
FC Luzern
|
8 | 25.0 | 25.0 | 50.0 | 16 | 2.29 | 0 | 0.00 | 101 | 14.43 | 0 | 0.00 |
FC ST. Gallen
|
7 | 42.9 | 42.8 | 14.3 | 21 | 3.00 | 1 | 0.14 | 87 | 12.43 | 2 | 0.29 |
Grasshoppers
|
6 | 16.7 | 66.6 | 16.7 | 13 | 2.17 | 1 | 0.17 | 70 | 11.67 | 0 | 0.00 |
FC Basel 1893
|
6 | 50.0 | 33.3 | 16.7 | 6 | 1.20 | 0 | 0.00 | 61 | 10.17 | 2 | 0.40 |
FC Sion
|
5 | 20.0 | 40.0 | 40.0 | 10 | 2.00 | 0 | 0.00 | 55 | 11.00 | 4 | 0.80 |
FC Zurich
|
3 | 66.7 | 0.0 | 33.3 | 7 | 2.33 | 0 | 0.00 | 39 | 13.00 | 1 | 0.33 |
Servette FC
|
3 | 33.3 | 0.0 | 66.7 | 6 | 2.00 | 0 | 0.00 | 20 | 10.00 | 1 | 0.33 |
Neuchatel Xamax FC
|
2 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 6 | 3.00 | 1 | 0.50 | 23 | 11.50 | 0 | 0.00 |
FC Vaduz
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 2.00 | 1 | 0.50 | 27 | 13.50 | 0 | 0.00 |
Lausanne
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Grenoble
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Dunkerque
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 9 | 9.00 | 0 | 0.00 |
FC Thun
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
BSC Young Boys
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 18 | 18.00 | 0 | 0.00 |
Poland U21
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 1 | 1.00 |
Georgia U21
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 21 | 21.00 | 0 | 0.00 |
Finland U21
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Ukraine U21
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 1 | 1.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
FC Winterthur
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 7 | 7.00 | 0 | 0.00 |
Milsami Orhei
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Buducnost Podgorica
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
FC Differdange 03
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
FC Levadia Tallinn
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.